III liga, gr. I sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 21 49 16 1 4 47 17 30
2 Legionovia Legionowo 21 42 12 6 3 32 19 13
3 Znicz Biała Piska 21 40 11 7 3 39 24 15
4 Unia Skierniewice 21 39 12 3 6 37 23 14
5 Jagiellonia II Białystok 21 38 11 5 5 42 26 16
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 21 37 11 4 6 38 23 15
7 Legia II Warszawa 21 34 10 4 7 38 24 14
8 Polonia Warszawa 21 34 10 4 7 32 22 10
9 Pelikan Łowicz 21 32 9 5 7 33 31 2
10 Sokół Aleksandrów Łódzki 21 31 8 7 6 32 18 14
11 KS Kutno 21 30 9 3 9 30 31 -1
12 Błonianka Błonie 21 29 9 2 10 39 33 6
13 RKS Radomsko 21 29 8 5 8 30 28 2
14 Concordia Elbląg 21 25 6 7 8 23 25 -2
15 GKS Wikielec 21 25 7 4 10 27 41 -14
16 Broń Radom 21 24 6 6 9 23 35 -12
17 Lechia Tomaszów Mazowiecki 21 24 7 3 11 28 46 -18
18 Ursus Warszawa 21 22 6 4 11 28 33 -5
19 Olimpia Zambrów 21 18 5 3 13 28 40 -12
20 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 17 3 8 10 20 42 -22
21 Kaczkan Huragan Morąg 21 16 3 7 11 23 39 -16
22 KS Wasilków 21 8 2 2 17 15 64 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11 27 9 0 2 28 7 21
2 Unia Skierniewice 11 22 7 1 3 23 13 10
3 Jagiellonia II Białystok 11 21 6 3 2 24 10 14
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 19 6 1 4 21 13 8
5 Polonia Warszawa 10 19 6 1 3 15 7 8
6 Pelikan Łowicz 11 19 5 4 2 17 13 4
7 KS Kutno 10 19 6 1 3 19 17 2
8 GKS Wikielec 11 19 5 4 2 18 14 4
9 Legionovia Legionowo 10 18 5 3 2 15 11 4
10 RKS Radomsko 11 18 5 3 3 17 14 3
11 Znicz Biała Piska 10 16 4 4 2 16 10 6
12 Legia II Warszawa 10 16 4 4 2 22 10 12
13 Błonianka Błonie 11 16 5 1 5 25 20 5
14 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 13 3 4 3 11 10 1
15 Concordia Elbląg 10 12 3 3 4 8 10 -2
16 Broń Radom 10 12 3 3 4 13 16 -3
17 Olimpia Zambrów 11 12 4 0 7 18 22 -4
18 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 12 3 3 5 16 22 -6
19 Ursus Warszawa 10 10 3 1 6 10 13 -3
20 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 8 2 2 7 9 22 -13
21 Kaczkan Huragan Morąg 10 4 0 4 6 8 17 -9
22 KS Wasilków 10 3 1 0 9 8 32 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 11 24 7 3 1 17 8 9
2 Znicz Biała Piska 11 24 7 3 1 23 14 9
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 22 7 1 2 19 10 9
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 18 5 3 2 17 10 7
5 Legia II Warszawa 11 18 6 0 5 16 14 2
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 18 5 3 3 21 8 13
7 Unia Skierniewice 10 17 5 2 3 14 10 4
8 Jagiellonia II Białystok 10 17 5 2 3 18 16 2
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 16 5 1 4 19 24 -5
10 Polonia Warszawa 11 15 4 3 4 17 15 2
11 Pelikan Łowicz 10 13 4 1 5 16 18 -2
12 Błonianka Błonie 10 13 4 1 5 14 13 1
13 Concordia Elbląg 11 13 3 4 4 15 15 0
14 Broń Radom 11 12 3 3 5 10 19 -9
15 Ursus Warszawa 11 12 3 3 5 18 20 -2
16 Kaczkan Huragan Morąg 11 12 3 3 5 15 22 -7
17 KS Kutno 11 11 3 2 6 11 14 -3
18 RKS Radomsko 10 11 3 2 5 13 14 -1
19 GKS Wikielec 10 6 2 0 8 9 27 -18
20 Olimpia Zambrów 10 6 1 3 6 10 18 -8
21 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 5 0 5 5 4 20 -16
22 KS Wasilków 11 5 1 2 8 7 32 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Broń Radom

Gospodarze Wynik Goście Data
Broń Radom 0 - 0 Pelikan Łowicz 11 września 2021
KS Kutno 1 - 3 Broń Radom 7 sierpnia 2021
KS Kutno 1 - 0 Broń Radom 29 maja 2021
Broń Radom 0 - 1 Pelikan Łowicz 14 maja 2021
Broń Radom 3 - 2 KS Kutno 11 listopada 2020
Pelikan Łowicz 1 - 1 Broń Radom 9 sierpnia 2020
Pelikan Łowicz 0 - 0 Broń Radom 9 maja 2020
Broń Radom 0 - 1 Pelikan Łowicz 13 października 2019
Broń Radom 1 - 4 Pelikan Łowicz 12 maja 2019
Pelikan Łowicz 2 - 0 Broń Radom 22 września 2018
Pelikan Łowicz 3 - 2 Broń Radom 22 maja 2016
Broń Radom 2 - 5 Pelikan Łowicz 24 października 2015
Broń Radom 2 - 1 Pelikan Łowicz 6 maja 2015
Pelikan Łowicz 1 - 1 Broń Radom 28 września 2014
KS Kutno 0 - 1 Broń Radom 15 marca 2014
Broń Radom 3 - 1 KS Kutno 24 sierpnia 2013

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 18
2 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 13
3 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13
4 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 11
5 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11
6 Damian Warchoł Legia II Warszawa 10
7 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 10
8 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 10
9 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 9
10 Krystian Białas Pelikan Łowicz 8
11 Łukasz Dynel KS Kutno 8
12 Jakub Bojas Concordia Elbląg 8
13 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 8
14 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
15 Rafał Babul RKS Radomsko 7
16 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 7
17 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 7
18 Michał Bartkowski GKS Wikielec 7
19 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 7
20 Michał Jankowski GKS Wikielec 6
21 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 6
22 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
23 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 6
24 Szymon Sobczak Jagiellonia II Białystok 6
25 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 6
26 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 6
27 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 6
28 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
29 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
30 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
31 Maciej Radaszkiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
32 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 5
33 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 5
34 Krystian Kolasa RKS Radomsko 5
35 Kamil Jackiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 5
36 Michał Steć Olimpia Zambrów 5
37 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 5
38 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 5
39 Robert Kowalczyk Unia Skierniewice 5
40 Damian Szczepański KS Kutno 5
41 Michał Drewnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
42 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 4
43 Filip Dziełak Ursus Warszawa 4
44 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 4
45 Adrian Kralkowski KS Kutno 4
46 Sebastian Pociecha Broń Radom 4
47 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 4
48 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 4
49 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 4
50 Kacper Karasek Unia Skierniewice 4
51 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 4
52 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 4
53 Łukasz Szczepaniak RKS Radomsko 4
54 Dominik Leśniewski Broń Radom 3
55 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 3
56 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 3
57 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 3
58 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 3
59 Maciej Bortniczuk Jagiellonia II Białystok 3
60 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 3
61 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 3
62 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
63 Filip Arak Błonianka Błonie 3
64 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 3
65 Daniel Łukaszczyk Ruch Wysokie Mazowieckie 3
66 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
67 Przemysław Śliwiński Broń Radom 3
68 Adam Pazio Polonia Warszawa 3
69 Przemysław Panek KS Wasilków 3
70 Michał Kielak Broń Radom 3
71 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 3
72 Matheus Dias Broń Radom 3
73 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 3
74 Shun Shibata Olimpia Zambrów 3
75 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
76 Maksim Kventsar RKS Radomsko 3
77 Daniel Kraska RKS Radomsko 3
78 Łukasz Grzybowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
79 Łukasz Łakomy Legia II Warszawa 3
80 Adrian Marcioch KS Kutno 3
81 Elian de la Nuez hernandez Broń Radom 2
82 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
83 Michał Drabik Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
84 Jakub Jarłomowicz Jagiellonia II Białystok 2
85 Myroslav Mazur Jagiellonia II Białystok 2
86 Youri Roseboom Kaczkan Huragan Morąg 2
87 Dawid Przybyszewski Pelikan Łowicz 2
88 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 2
89 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
90 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 2
91 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 2
92 Mikołaj Nawrocki Jagiellonia II Białystok 2
93 Jan Pawłowski Jagiellonia II Białystok 2
94 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 2
95 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 2
96 Bartosz Danowski Concordia Elbląg 2
97 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
98 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
99 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 2
100 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 2
101 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 2
102 Adrian Klepacz RKS Radomsko 2
103 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 2
104 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 2
105 Jakub Kozłowski KS Wasilków 2
106 Grzegorz Makal KS Wasilków 2
107 Kacper Kostosz Legia II Warszawa 2
108 Mikołaj Kwietniewski Legia II Warszawa 2
109 Jakub Kabala Ursus Warszawa 2
110 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
111 Lago liade orlande Kpassa Kaczkan Huragan Morąg 2
112 Jakub Jakimiuk KS Wasilków 2
113 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 2
114 Sebastian Kobiera Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
115 Sebastian Szczypulski GKS Wikielec 2
116 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 2
117 Konrad Niedzielski RKS Radomsko 2
118 Kamil Rokosz KS Kutno 2
119 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 2
120 Rafał Kujawa Polonia Warszawa 2
121 Bartłomiej Cieślik Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
122 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 2
123 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
124 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 2
125 Anton Kolosov Concordia Elbląg 2
126 Kamil Wielgus KS Kutno 2
127 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
128 Hubert Władyka Błonianka Błonie 2
129 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
130 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 2
131 Jakub Żyznowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
132 Ariel Mosór Legia II Warszawa 2
133 Daniel Smuga Polonia Warszawa 2
134 Kewin Przygoda Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
135 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
136 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 2
137 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 2
138 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
139 Maciej Mas Jagiellonia II Białystok 2
140 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 2
141 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 2
142 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 2
143 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 2
144 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
145 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 1
146 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
147 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
148 Paweł Łydkowski Olimpia Zambrów 1
149 Jakub Świątek KS Kutno 1
150 Monir Abdeselam Olimpia Zambrów 1
151 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 1
152 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
153 Przemysław Przysowa Kaczkan Huragan Morąg 1
154 Michał Błaszczyk Concordia Elbląg 1
155 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 1
156 Mateusz Szela RKS Radomsko 1
157 Piotr Basiuk RKS Radomsko 1
158 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
159 Hubert Matras Jagiellonia II Białystok 1
160 Mateusz Lisowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
161 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
162 Karol Mackiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
163 Miłosz Matysik Jagiellonia II Białystok 1
164 Bartłomiej Urbański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
165 Piotr Tkacz Pelikan Łowicz 1
166 Łukasz Buczkowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
167 Piotr Karłowicz Kaczkan Huragan Morąg 1
168 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 1
169 Luis Rocha Legia II Warszawa 1
170 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
171 Michał Dawidowicz Olimpia Zambrów 1
172 Piotr Ćwik Błonianka Błonie 1
173 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 1
174 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 1
175 Maksymilian Jańczyk Broń Radom 1
176 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
177 Kamil Kurowski Legia II Warszawa 1
178 Patryk Pietrzak Legia II Warszawa 1
179 Michał Domański Ruch Wysokie Mazowieckie 1
180 Patryk Pomianowski Pelikan Łowicz 1
181 Piotr Kusiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
182 Damian Wysocki KS Wasilków 1
183 Wojciech Nasuto KS Wasilków 1
184 Michał Dobkowski Błonianka Błonie 1
185 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 1
186 Rafał Maćkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
187 Piotr Maślanka Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
188 Bartosz Broniarek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
189 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
190 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
191 Krystian Kruk Pelikan Łowicz 1
192 Paweł Tomkiewicz Olimpia Zambrów 1
193 Mikołaj Gibas Legionovia Legionowo 1
194 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 1
195 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 1
196 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 1
197 Mariusz Bucio Kaczkan Huragan Morąg 1
198 Mateusz Leszczuk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
199 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 1
200 Kacper Rybacki Znicz Biała Piska 1
201 Bartosz Dąbrowski Legionovia Legionowo 1
202 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 1
203 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
204 Piotr Stefański Broń Radom 1
205 Kacper Skibicki Legia II Warszawa 1
206 Oskar Pióro Sokół Aleksandrów Łódzki 1
207 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 1
208 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
209 Maciej Zieniewicz KS Wasilków 1
210 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
211 Jakub Wardzyński Pelikan Łowicz 1
212 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
213 Fernán Ferreiroa Jagiellonia II Białystok 1
214 Szymon Pankiewicz Jagiellonia II Białystok 1
215 Mateusz Wyjadłowski Jagiellonia II Białystok 1
216 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
217 Jan Goliński Jagiellonia II Białystok 1
218 Mateusz Ruszczyk Znicz Biała Piska 1
219 Bartłomiej Smuczyński Broń Radom 1
220 Wiktor Patrzykąt Kaczkan Huragan Morąg 1
221 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
222 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 1
223 Bartłomiej Ziemak Kaczkan Huragan Morąg 1
224 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
225 Mateusz Kasprzyk Kaczkan Huragan Morąg 1
226 Patryk Szeliga Legionovia Legionowo 1
227 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
228 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
229 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
230 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
231 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
232 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
233 Igor Świątkiewicz KS Kutno 1
234 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 1
235 Rafał Kalinowski Olimpia Zambrów 1
236 Ernest Warczyk RKS Radomsko 1
237 Mateusz Baranowski Ursus Warszawa 1
238 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
239 Damian Machajek Broń Radom 1
240 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 1
241 Marcin Kacela KS Kutno 1
242 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
243 Filip Wójcik GKS Wikielec 1
244 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 1
245 Kacper Wasilewski Błonianka Błonie 1
246 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
247 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
248 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
249 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
250 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
251 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
252 Rafał Lisiecki Kaczkan Huragan Morąg 1
253 Szymon Jagieła Broń Radom 1
254 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
255 Łukasz Suchocki GKS Wikielec 1