III liga, gr. I sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 19 41 12 5 2 42 17 25
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 38 11 5 3 49 20 29
3 GKS Bełchatów 19 37 11 4 4 39 24 15
4 Pelikan Łowicz 19 34 10 4 5 29 15 14
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 32 8 8 3 39 27 12
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 31 9 4 6 32 31 1
7 Unia Skierniewice 19 30 8 6 5 35 27 8
8 Broń Radom 19 30 8 6 5 24 20 4
9 Victoria Sulejówek 18 26 7 5 6 21 22 -1
10 GKS Wikielec 18 22 5 7 6 22 25 -3
11 Warta Sieradz 19 21 6 3 10 23 28 -5
12 Olimpia Zambrów 19 20 4 8 7 25 26 -1
13 Jagiellonia II Białystok 18 18 4 6 8 26 29 -3
14 Concordia Elbląg 17 18 5 3 9 21 37 -16
15 Mławianka Mława 18 17 4 5 9 22 32 -10
16 ŁKS 1926 Łomża 19 15 4 3 12 20 38 -18
17 Pilica Białobrzegi 18 14 3 5 10 17 45 -28
18 Legionovia Legionowo 18 13 4 1 13 17 40 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 10 27 9 0 1 27 6 21
2 GKS Bełchatów 10 24 7 3 0 24 6 18
3 Pelikan Łowicz 10 23 7 2 1 20 6 14
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 22 7 1 1 25 7 18
5 Broń Radom 9 17 5 2 2 12 5 7
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 16 5 1 3 19 15 4
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 14 3 5 2 21 13 8
8 Victoria Sulejówek 10 13 3 4 3 10 9 1
9 GKS Wikielec 10 13 3 4 3 13 11 2
10 Olimpia Zambrów 10 13 3 4 3 20 15 5
11 ŁKS 1926 Łomża 10 13 4 1 5 16 17 -1
12 Concordia Elbląg 8 12 3 3 2 10 9 1
13 Warta Sieradz 10 11 3 2 5 13 16 -3
14 Jagiellonia II Białystok 9 10 2 4 3 16 15 1
15 Mławianka Mława 8 10 3 1 4 16 13 3
16 Legionovia Legionowo 10 10 3 1 6 11 17 -6
17 Unia Skierniewice 7 9 2 3 2 12 14 -2
18 Pilica Białobrzegi 8 6 1 3 4 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 12 21 6 3 3 23 13 10
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 18 5 3 1 18 14 4
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 16 4 4 2 24 13 11
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 15 4 3 3 13 16 -3
5 Legia II Warszawa 9 14 3 5 1 15 11 4
6 GKS Bełchatów 9 13 4 1 4 15 18 -3
7 Broń Radom 10 13 3 4 3 12 15 -3
8 Victoria Sulejówek 8 13 4 1 3 11 13 -2
9 Pelikan Łowicz 9 11 3 2 4 9 9 0
10 Warta Sieradz 9 10 3 1 5 10 12 -2
11 GKS Wikielec 8 9 2 3 3 9 14 -5
12 Jagiellonia II Białystok 9 8 2 2 5 10 14 -4
13 Pilica Białobrzegi 10 8 2 2 6 10 28 -18
14 Olimpia Zambrów 9 7 1 4 4 5 11 -6
15 Mławianka Mława 10 7 1 4 5 6 19 -13
16 Concordia Elbląg 9 6 2 0 7 11 28 -17
17 Legionovia Legionowo 8 3 1 0 7 6 23 -17
18 ŁKS 1926 Łomża 9 2 0 2 7 4 21 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Wikielec

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Wikielec 0 - 0 Concordia Elbląg 8 czerwca 2024
Broń Radom 0 - 0 GKS Wikielec 1 czerwca 2024
GKS Wikielec 0 - 0 Pelikan Łowicz 25 maja 2024
Legia II Warszawa 0 - 0 GKS Wikielec 18 maja 2024
GKS Wikielec 0 - 0 Olimpia Zambrów 15 maja 2024
GKS Bełchatów 0 - 0 GKS Wikielec 11 maja 2024
GKS Wikielec 0 - 0 Jagiellonia II Białystok 4 maja 2024
Legionovia Legionowo 0 - 0 GKS Wikielec 27 kwietnia 2024
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0 - 0 GKS Wikielec 20 kwietnia 2024
GKS Wikielec 0 - 0 Warta Sieradz 13 kwietnia 2024
Victoria Sulejówek 0 - 0 GKS Wikielec 6 kwietnia 2024
GKS Wikielec 0 - 0 ŁKS 1926 Łomża 30 marca 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 GKS Wikielec 23 marca 2024
GKS Wikielec 0 - 0 Unia Skierniewice 16 marca 2024
Pilica Białobrzegi 0 - 0 GKS Wikielec 9 marca 2024
Mławianka Mława 0 - 0 GKS Wikielec 6 marca 2024
GKS Wikielec 4 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 marca 2024
Concordia Elbląg 1 - 1 GKS Wikielec 18 listopada 2023
GKS Wikielec 1 - 2 Broń Radom 11 listopada 2023
Pelikan Łowicz 1 - 1 GKS Wikielec 5 listopada 2023
GKS Wikielec 1 - 1 Legia II Warszawa 28 października 2023
Olimpia Zambrów 4 - 0 GKS Wikielec 21 października 2023
GKS Wikielec 0 - 0 GKS Bełchatów 14 października 2023
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 GKS Wikielec 7 października 2023
GKS Wikielec 2 - 1 Legionovia Legionowo 29 września 2023
GKS Wikielec 1 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 września 2023
Warta Sieradz 0 - 1 GKS Wikielec 16 września 2023
GKS Wikielec 0 - 2 Victoria Sulejówek 9 września 2023
ŁKS 1926 Łomża 2 - 1 GKS Wikielec 2 września 2023
GKS Wikielec 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 sierpnia 2023
Unia Skierniewice 2 - 2 GKS Wikielec 23 sierpnia 2023
GKS Wikielec 1 - 1 Pilica Białobrzegi 19 sierpnia 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 GKS Wikielec 13 sierpnia 2023
GKS Wikielec 3 - 0 Mławianka Mława 5 sierpnia 2023

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 14
2 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 13
3 Kamil Odolak Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10
4 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10
5 Adam Ryczkowski Legia II Warszawa 9
6 Joao Odilon Mławianka Mława 8
7 Ołeksij Zinkewycz Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
8 Oskar Kordykiewicz GKS Wikielec 7
9 Kamil Sabillo Unia Skierniewice 7
10 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 7
11 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
12 Seweryn Michalski Warta Sieradz 6
13 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 6
14 Dominik Gedek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
15 Mateusz Szymorek GKS Bełchatów 6
16 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 6
17 Szymon Kuźma ŁKS 1926 Łomża 6
18 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 6
19 Aleksander Gajgier Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
20 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 5
21 Róbert Pich Legia II Warszawa 5
22 Konrad Rudnicki Victoria Sulejówek 5
23 Stanislav Hreben Mławianka Mława 5
24 Nikita Vasin Unia Skierniewice 5
25 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
26 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 5
27 Vinicius Matheus Jagiellonia II Białystok 5
28 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 5
29 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
30 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 5
31 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 5
32 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 4
33 Joao Augusto Concordia Elbląg 4
34 Patryk Skórecki GKS Bełchatów 4
35 Adrian Olpiński Broń Radom 4
36 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 4
37 Kyryło Knysh Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
38 Jakub Romanowicz Olimpia Zambrów 4
39 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 4
40 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
41 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 4
42 Patryk Sokołowski Legia II Warszawa 3
43 Paweł Koncewicz-Żyłka Warta Sieradz 3
44 Adrian Dudziński Unia Skierniewice 3
45 Kacper Sommerfeld Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
46 Julian Świątek Victoria Sulejówek 3
47 Hubert Karpiński GKS Bełchatów 3
48 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 3
49 Kacper Noworyta Concordia Elbląg 3
50 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 3
51 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 3
52 Denis Gojko Olimpia Zambrów 3
53 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 3
54 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
55 Kacper Sionkowski Concordia Elbląg 3
56 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 3
57 Maksim Kwiencer Broń Radom 3
58 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 3
59 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
60 Jakub Apolinarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
61 Szymon Grączewski Legia II Warszawa 3
62 Krystian Adamiak Warta Sieradz 2
63 Jakub Kowalski Broń Radom 2
64 Jakub Pawlicki Pelikan Łowicz 2
65 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
66 Nikodem Niski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
67 Sebastian Dąbrowski Olimpia Zambrów 2
68 Bartosz Kapustka Legia II Warszawa 2
69 Marcin Szymczak Broń Radom 2
70 Szymon Łapiński Unia Skierniewice 2
71 Jakub Bartosiński Unia Skierniewice 2
72 Łukasz Świderski ŁKS 1926 Łomża 2
73 Marek Grądzki Pelikan Łowicz 2
74 Mateusz Możdżeń Legia II Warszawa 2
75 Mariusz Holik GKS Bełchatów 2
76 Cyprian Pchełka Legia II Warszawa 2
77 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 2
78 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
79 Eryk Jarzębski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
80 Adrian Kazimierczak Pilica Białobrzegi 2
81 Mateusz Szwed Legionovia Legionowo 2
82 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
83 Rafał Parobczyk Olimpia Zambrów 2
84 Damian Winiarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
85 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
86 Michał Barć Legionovia Legionowo 2
87 Michał Jankowski GKS Wikielec 2
88 Dorian Buczek Broń Radom 2
89 Adrian Dziubiński Broń Radom 2
90 Kacper Dudek Legionovia Legionowo 2
91 Artur Golański GKS Bełchatów 2
92 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
93 Maddox Sobociński GKS Wikielec 2
94 Oleksandr Masalov Mławianka Mława 2
95 Kacper Falkowski Pelikan Łowicz 2
96 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
97 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 2
98 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
99 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
100 Damian Wojdakowski Jagiellonia II Białystok 2
101 Wojciech Urbański Legia II Warszawa 2
102 Igor Strzałek Legia II Warszawa 2
103 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 1
104 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
105 Wiktor Puciłowski Legia II Warszawa 1
106 Maksymilian Stangret Legia II Warszawa 1
107 Piotr Owczarek Broń Radom 1
108 Jakub Lis Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
109 Patryk Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
110 Piotr Jakubowski Concordia Elbląg 1
111 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
112 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 1
113 Jakub Tworek Mławianka Mława 1
114 Mateusz Jackowski GKS Wikielec 1
115 Aleksander Sulikowski Unia Skierniewice 1
116 Filip Becht Unia Skierniewice 1
117 Paweł Olszewski Jagiellonia II Białystok 1
118 Nicolas Dohojda Pilica Białobrzegi 1
119 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
120 Bartłomiej Nowak Broń Radom 1
121 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 1
122 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
123 Jakub Piela Warta Sieradz 1
124 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
125 Szymon Mroczko Concordia Elbląg 1
126 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 1
127 Kamil Mizera GKS Bełchatów 1
128 Bartosz Dziemidowicz Pelikan Łowicz 1
129 Adam Radecki Olimpia Zambrów 1
130 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 1
131 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
132 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
133 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
134 Jakub Lewicki Jagiellonia II Białystok 1
135 Jan Ziółkowski Legia II Warszawa 1
136 Antoni Bednarek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
137 Michał Ozga Jagiellonia II Białystok 1
138 Krystian Ziętek Jagiellonia II Białystok 1
139 Bartosz Danowski Concordia Elbląg 1
140 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
141 Lipe . ŁKS 1926 Łomża 1
142 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
143 Junior Timite Broń Radom 1
144 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
145 Michał Mikołajczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
146 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
147 Michał Pragacz Mławianka Mława 1
148 Mateusz Mazur Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
149 Jarosław Trzeboński GKS Bełchatów 1
150 Orest Tkachuk Olimpia Zambrów 1
151 Maksymilian Czeczko Pelikan Łowicz 1
152 Shingo Koreeda Warta Sieradz 1
153 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 1
154 Kacper Koterwas Legionovia Legionowo 1
155 Kacper Gościniarek Olimpia Zambrów 1
156 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
157 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
158 Mikołaj Misiak Victoria Sulejówek 1
159 Artur Dunajski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
160 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
161 Przemysław Żebrowski ŁKS 1926 Łomża 1
162 Radosław Zyśk Jagiellonia II Białystok 1
163 Łukasz Szczerbowski Mławianka Mława 1
164 Serhii Napolov GKS Bełchatów 1
165 Mateusz Karol Mławianka Mława 1
166 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 1
167 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
168 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 1
169 Dominik Kobus Jagiellonia II Białystok 1
170 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 1
171 Joachim Majchrzak Victoria Sulejówek 1
172 Damian Makuch Unia Skierniewice 1
173 Sebastian Weremko ŁKS 1926 Łomża 1
174 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
175 Jan Głowacki Pilica Białobrzegi 1
176 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 1
177 Alan Rybak Jagiellonia II Białystok 1
178 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
179 Eryk Filipczyk GKS Wikielec 1
180 Przemysław Kita Warta Sieradz 1
181 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
182 Grzegorz Skowroński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
183 Szymon Czyżewski Warta Sieradz 1
184 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 1
185 Krystian Pawczyński ŁKS 1926 Łomża 1
186 Adam Gambka Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
187 Hubert Otręba GKS Wikielec 1
188 Sebastian Cuch Broń Radom 1
189 Julien Tadrowski Legia II Warszawa 1
190 Kacper Wnorowski Legia II Warszawa 1