III liga, gr. I sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 22 7 1 1 22 9 13
2 Legionovia Legionowo 9 20 6 2 1 23 11 12
3 Mławianka Mława 9 20 6 2 1 24 16 8
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 19 5 4 0 15 9 6
5 Unia Skierniewice 9 15 4 3 2 6 5 1
6 Legia II Warszawa 9 14 3 5 1 20 13 7
7 Pelikan Łowicz 9 14 4 2 3 16 13 3
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 14 4 2 3 13 11 2
9 Broń Radom 9 12 3 3 3 16 15 1
10 Olimpia Zambrów 9 11 2 5 2 11 14 -3
11 Jagiellonia II Białystok 9 10 3 1 5 21 19 2
12 Sokół Ostróda 9 10 3 1 5 15 17 -2
13 Ursus Warszawa 9 9 1 6 2 13 16 -3
14 ŁKS II Łódź 9 8 2 2 5 11 16 -5
15 Pilica Białobrzegi 9 7 1 4 4 10 16 -6
16 Warta Sieradz 9 7 1 4 4 10 18 -8
17 Błonianka Błonie 9 4 1 1 7 8 24 -16
18 Concordia Elbląg 9 2 0 2 7 9 21 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 10 3 1 1 11 4 7
2 Legionovia Legionowo 5 10 3 1 1 13 6 7
3 Mławianka Mława 5 10 3 1 1 14 10 4
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 8 2 2 0 8 5 3
5 Broń Radom 5 8 2 2 1 8 8 0
6 Legia II Warszawa 5 6 1 3 1 12 9 3
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 6 2 0 2 6 5 1
8 Sokół Ostróda 4 6 2 0 2 7 6 1
9 Ursus Warszawa 5 6 1 3 1 10 10 0
10 Warta Sieradz 5 5 1 2 2 7 10 -3
11 Pelikan Łowicz 4 4 1 1 2 5 6 -1
12 ŁKS II Łódź 4 4 1 1 2 5 9 -4
13 Olimpia Zambrów 5 3 0 3 2 3 8 -5
14 Jagiellonia II Białystok 4 3 1 0 3 8 9 -1
15 Błonianka Błonie 4 3 1 0 3 3 8 -5
16 Pilica Białobrzegi 5 2 0 2 3 3 8 -5
17 Concordia Elbląg 6 2 0 2 4 6 12 -6
18 Unia Skierniewice 2 1 0 1 1 0 1 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 7 14 4 2 1 6 4 2
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 12 4 0 0 11 5 6
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 11 3 2 0 7 4 3
4 Legionovia Legionowo 4 10 3 1 0 10 5 5
5 Mławianka Mława 4 10 3 1 0 10 6 4
6 Pelikan Łowicz 5 10 3 1 1 11 7 4
7 Legia II Warszawa 4 8 2 2 0 8 4 4
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 8 2 2 1 7 6 1
9 Olimpia Zambrów 4 8 2 2 0 8 6 2
10 Jagiellonia II Białystok 5 7 2 1 2 13 10 3
11 Pilica Białobrzegi 4 5 1 2 1 7 8 -1
12 Broń Radom 4 4 1 1 2 8 7 1
13 Sokół Ostróda 5 4 1 1 3 8 11 -3
14 ŁKS II Łódź 5 4 1 1 3 6 7 -1
15 Ursus Warszawa 4 3 0 3 1 3 6 -3
16 Warta Sieradz 4 2 0 2 2 3 8 -5
17 Błonianka Błonie 5 1 0 1 4 5 16 -11
18 Concordia Elbląg 3 0 0 0 3 3 9 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mławianka Mława

Gospodarze Wynik Goście Data
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Mławianka Mława 19 listopada 2022
Mławianka Mława 0 - 0 Jagiellonia II Białystok 12 listopada 2022
Legionovia Legionowo 0 - 0 Mławianka Mława 5 listopada 2022
Mławianka Mława 0 - 0 Unia Skierniewice 29 października 2022
ŁKS II Łódź 0 - 0 Mławianka Mława 22 października 2022
Mławianka Mława 0 - 0 Concordia Elbląg 15 października 2022
Olimpia Zambrów 0 - 0 Mławianka Mława 8 października 2022
Mławianka Mława 0 - 0 Pilica Białobrzegi 1 października 2022
Warta Sieradz 2 - 2 Mławianka Mława 24 września 2022
Mławianka Mława 2 - 2 Legia II Warszawa 17 września 2022
Mławianka Mława 4 - 1 Błonianka Błonie 10 września 2022
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 3 Mławianka Mława 3 września 2022
Mławianka Mława 4 - 2 Broń Radom 27 sierpnia 2022
Ursus Warszawa 1 - 2 Mławianka Mława 21 sierpnia 2022
Mławianka Mława 4 - 3 Sokół Ostróda 17 sierpnia 2022
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 3 Mławianka Mława 13 sierpnia 2022
Mławianka Mława 0 - 2 Pelikan Łowicz 6 sierpnia 2022

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Wiejak Legionovia Legionowo 9
2 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 8
3 Joao Odilon Mławianka Mława 8
4 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
5 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
6 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
7 Rafał Maciejewski Legia II Warszawa 5
8 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 5
9 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 5
10 Łukasz Święty Sokół Ostróda 5
11 Michał Kielak Broń Radom 5
12 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 5
13 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
14 Maciej Bortniczuk Jagiellonia II Białystok 5
15 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 4
16 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 4
17 Maciej Rogalski Mławianka Mława 4
18 Yevhen Radionov Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
19 Szymon Sołtyński Pelikan Łowicz 4
20 Dawid Kasprzyk Sokół Ostróda 4
21 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 4
22 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
23 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 3
24 Adrian Skrzyniak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
25 Kacper Siudak Błonianka Błonie 3
26 Marcin Szymczak Broń Radom 3
27 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 3
28 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 3
29 Kamil Odolak Broń Radom 3
30 Karol Noiszewski Legia II Warszawa 3
31 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 3
32 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
33 Kamil Skok Sokół Ostróda 2
34 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 2
35 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 2
36 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 2
37 Filip Laskowski Legia II Warszawa 2
38 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 2
39 Michał Stryjewski Mławianka Mława 2
40 Bartłomiej Nowak Broń Radom 2
41 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
42 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 2
43 Szymon Szałkowski Sokół Ostróda 2
44 Nazar Malinowski Olimpia Zambrów 2
45 Adam Patora Pelikan Łowicz 2
46 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 2
47 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 2
48 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 2
49 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
50 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 2
51 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 2
52 Jakub Tabor Pelikan Łowicz 2
53 Marcel Bykowski Olimpia Zambrów 2
54 Andrzej Trubeha Jagiellonia II Białystok 2
55 Bartosz Rymek Legionovia Legionowo 2
56 Marcin Prusinowski Ursus Warszawa 1
57 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 1
58 Adrian Olpiński Pelikan Łowicz 1
59 Javi Moreno ŁKS II Łódź 1
60 Bartosz Bida Jagiellonia II Białystok 1
61 Maksymilian Korczak Błonianka Błonie 1
62 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
63 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
64 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
65 Mikołaj Kwiatkowski Ursus Warszawa 1
66 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
67 Radosław Bukacki Concordia Elbląg 1
68 Jakub Król Warta Sieradz 1
69 Filip Kowalczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
70 Igor Strzałek Legia II Warszawa 1
71 Aleks Hendryk Mławianka Mława 1
72 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
73 Maksim Kventsar Sokół Ostróda 1
74 Eryk Jarzębski Concordia Elbląg 1
75 Aleks Łęcki Concordia Elbląg 1
76 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
77 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
78 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 1
79 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 1
80 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
81 Matheus Dias Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
82 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
83 Filip Rogalski Mławianka Mława 1
84 Wiktor Kościuk ŁKS II Łódź 1
85 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
86 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
87 Jordan Majchrzak Legia II Warszawa 1
88 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 1
89 Szymon Drewek Concordia Elbląg 1
90 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
91 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 1
92 Konrad Rudnicki Pilica Białobrzegi 1
93 Bartosz Wiktoruk Jagiellonia II Białystok 1
94 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
95 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 1
96 Bartłomiej Maćczak Unia Skierniewice 1
97 Damian Mosiejko Unia Skierniewice 1
98 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
99 Mateusz Krawczyk Pilica Białobrzegi 1
100 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 1
101 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
102 Patryk Kostyk Mławianka Mława 1
103 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
104 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 1
105 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
106 Jan Nawotczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
107 Tomasz Bartosiak Broń Radom 1
108 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 1
109 Bartosz Bernatowicz Jagiellonia II Białystok 1
110 Jakub Pawłowski Warta Sieradz 1
111 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 1
112 Jakub Tosik ŁKS II Łódź 1
113 Igor Korczakowski Legia II Warszawa 1