III liga, gr. I sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 34 10 4 3 31 20 11
2 Unia Skierniewice 17 32 9 5 3 22 11 11
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 30 8 6 3 31 17 14
4 Legionovia Legionowo 17 30 8 6 3 36 23 13
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 30 9 3 5 30 22 8
6 ŁKS II Łódź 17 28 8 4 5 39 23 16
7 Mławianka Mława 17 28 8 4 5 39 34 5
8 Sokół Ostróda 17 27 8 3 6 33 32 1
9 Jagiellonia II Białystok 17 25 7 4 6 35 27 8
10 Legia II Warszawa 17 24 6 6 5 32 29 3
11 Pelikan Łowicz 17 23 6 5 6 27 26 1
12 Broń Radom 17 22 6 4 7 31 32 -1
13 Pilica Białobrzegi 17 20 5 5 7 24 32 -8
14 Olimpia Zambrów 17 20 5 5 7 22 35 -13
15 Warta Sieradz 17 13 2 7 8 15 29 -14
16 Błonianka Błonie 16 11 3 2 11 18 36 -18
17 Ursus Warszawa 17 10 1 7 9 22 40 -18
18 Concordia Elbląg 16 7 1 4 11 17 36 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Broń Radom 9 17 5 2 2 18 13 5
2 Mławianka Mława 9 15 4 3 2 24 18 6
3 Sokół Ostróda 8 15 5 0 3 18 16 2
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 14 4 2 2 16 9 7
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 14 4 2 2 14 8 6
6 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 14 4 2 3 15 9 6
7 ŁKS II Łódź 8 14 4 2 2 19 13 6
8 Legionovia Legionowo 9 12 3 3 3 18 13 5
9 Legia II Warszawa 9 12 3 3 3 20 20 0
10 Olimpia Zambrów 9 12 3 3 3 11 14 -3
11 Unia Skierniewice 6 11 3 2 1 8 3 5
12 Jagiellonia II Białystok 8 11 3 2 3 16 13 3
13 Pilica Białobrzegi 9 11 3 2 4 11 13 -2
14 Pelikan Łowicz 8 9 2 3 3 10 10 0
15 Warta Sieradz 9 7 1 4 4 8 13 -5
16 Ursus Warszawa 9 7 1 4 4 15 24 -9
17 Concordia Elbląg 9 5 1 2 6 10 17 -7
18 Błonianka Błonie 8 4 1 1 6 9 18 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 11 21 6 3 2 14 8 6
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 20 6 2 1 15 11 4
3 Legionovia Legionowo 8 18 5 3 0 18 10 8
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 16 4 4 1 17 9 8
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 16 5 1 2 15 13 2
6 ŁKS II Łódź 9 14 4 2 3 20 10 10
7 Jagiellonia II Białystok 9 14 4 2 3 19 14 5
8 Pelikan Łowicz 9 14 4 2 3 17 16 1
9 Mławianka Mława 8 13 4 1 3 15 16 -1
10 Sokół Ostróda 9 12 3 3 3 15 16 -1
11 Legia II Warszawa 8 12 3 3 2 12 9 3
12 Pilica Białobrzegi 8 9 2 3 3 13 19 -6
13 Olimpia Zambrów 8 8 2 2 4 11 21 -10
14 Błonianka Błonie 8 7 2 1 5 9 18 -9
15 Warta Sieradz 8 6 1 3 4 7 16 -9
16 Broń Radom 8 5 1 2 5 13 19 -6
17 Ursus Warszawa 8 3 0 3 5 7 16 -9
18 Concordia Elbląg 7 2 0 2 5 7 19 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Legia II Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Legia II Warszawa 19 listopada 2022
Legia II Warszawa 1 - 2 Legionovia Legionowo 10 listopada 2022
Unia Skierniewice 1 - 0 Legia II Warszawa 5 listopada 2022
Legia II Warszawa 0 - 7 ŁKS II Łódź 29 października 2022
Concordia Elbląg 1 - 2 Legia II Warszawa 22 października 2022
Legia II Warszawa 3 - 1 Olimpia Zambrów 15 października 2022
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Legia II Warszawa 8 października 2022
Legia II Warszawa 4 - 1 Warta Sieradz 1 października 2022
Legia II Warszawa 6 - 2 Błonianka Błonie 24 września 2022
Mławianka Mława 2 - 2 Legia II Warszawa 17 września 2022
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 września 2022
Broń Radom 2 - 2 Legia II Warszawa 2 września 2022
Legia II Warszawa 2 - 2 Ursus Warszawa 27 sierpnia 2022
Sokół Ostróda 0 - 2 Legia II Warszawa 20 sierpnia 2022
Legia II Warszawa 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 sierpnia 2022
Pelikan Łowicz 0 - 2 Legia II Warszawa 12 sierpnia 2022
Legia II Warszawa 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 sierpnia 2022

III liga, gr. I sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 14
2 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 11
3 Szymon Wiejak Legionovia Legionowo 11
4 Joao Odilon Mławianka Mława 11
5 Łukasz Święty Sokół Ostróda 10
6 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 10
7 Dawid Kasprzyk Sokół Ostróda 10
8 Marcin Szymczak Broń Radom 9
9 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 9
10 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 9
11 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 8
12 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 8
13 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 7
14 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 7
15 Maciej Rogalski Mławianka Mława 7
16 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
17 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 7
18 Rafał Maciejewski Legia II Warszawa 7
19 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
20 Adam Nowak Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
21 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 6
22 Michał Stryjewski Mławianka Mława 6
23 Yevhen Radionov Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
24 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 5
25 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
26 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 5
27 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 5
28 Bartłomiej Nowak Broń Radom 5
29 Kacper Siudak Błonianka Błonie 5
30 Bartosz Rymek Legionovia Legionowo 5
31 Karol Noiszewski Legia II Warszawa 5
32 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 5
33 Michał Kielak Broń Radom 5
34 Maciej Bortniczuk Jagiellonia II Białystok 5
35 Piotr Grober Pilica Białobrzegi 4
36 Kamil Odolak Broń Radom 4
37 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 4
38 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 4
39 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
40 Konrad Rudnicki Pilica Białobrzegi 4
41 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 4
42 Maksymilian Korczak Błonianka Błonie 4
43 Javi Moreno ŁKS II Łódź 4
44 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 4
45 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 4
46 Nazar Malinowski Olimpia Zambrów 4
47 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 4
48 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
49 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 3
50 Michał Kiełtyka Sokół Ostróda 3
51 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 3
52 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
53 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 3
54 Grzegorz Glapka ŁKS II Łódź 3
55 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 3
56 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 3
57 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
58 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 3
59 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 3
60 Szymon Masiak Mławianka Mława 3
61 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 3
62 Adrian Skrzyniak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
63 Błażej Radwanek ŁKS II Łódź 2
64 Jan Łabędzki ŁKS II Łódź 2
65 Kacper Sionkowski Warta Sieradz 2
66 Daniel Dzięgielewski Legia II Warszawa 2
67 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
68 Kacper Falkowski Pelikan Łowicz 2
69 Adrian Olpiński Pelikan Łowicz 2
70 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 2
71 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
72 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
73 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 2
74 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 2
75 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 2
76 Michał Ozga Jagiellonia II Białystok 2
77 Xahne Reid Broń Radom 2
78 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 2
79 Yūdai Miyamoto Concordia Elbląg 2
80 Jakub Tworek Mławianka Mława 2
81 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 2
82 Aleks Łęcki Concordia Elbląg 2
83 Bartłomiej Maćczak Unia Skierniewice 2
84 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
85 Jakub Król Warta Sieradz 2
86 Jakub Pawłowski Warta Sieradz 2
87 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
88 Kamil Skok Sokół Ostróda 2
89 Filip Laskowski Legia II Warszawa 2
90 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
91 Szymon Szałkowski Sokół Ostróda 2
92 Adam Patora Pelikan Łowicz 2
93 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 2
94 Jakub Tabor Pelikan Łowicz 2
95 Marcel Bykowski Olimpia Zambrów 2
96 Andrzej Trubeha Jagiellonia II Białystok 2
97 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
98 Adrian Dudziński Unia Skierniewice 1
99 Jakub Budnicki Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
100 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
101 Tomasz Porębski Sokół Ostróda 1
102 Wojciech Bernacik Ursus Warszawa 1
103 Jakub Mysiorski Sokół Ostróda 1
104 Jakub Kisiel Legia II Warszawa 1
105 Krystian Adamiak Warta Sieradz 1
106 Marcel Myszka Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
107 Norbert Nestorowicz Concordia Elbląg 1
108 Kacper Koterwas Błonianka Błonie 1
109 Paweł Jabłoński Błonianka Błonie 1
110 Jakub Banul Sokół Ostróda 1
111 Szymon Pankiewicz Jagiellonia II Białystok 1
112 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 1
113 Seweryn Michalski Warta Sieradz 1
114 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 1
115 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 1
116 Wiktor Bućko Pilica Białobrzegi 1
117 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
118 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 1
119 Sebastian Gołąb Legionovia Legionowo 1
120 Kacper Pietrzyk Broń Radom 1
121 Jakub Bartosiński Unia Skierniewice 1
122 Georgio Reid Xahne Broń Radom 1
123 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 1
124 Hubert Szramka Concordia Elbląg 1
125 Julien Tadrowski Legia II Warszawa 1
126 Wojciech Mazurowski Sokół Ostróda 1
127 Piotr Janczukowicz ŁKS II Łódź 1
128 Mateusz Kowalski Jagiellonia II Białystok 1
129 Stipe Jurić ŁKS II Łódź 1
130 Óscar Andres Vidal Mera Ursus Warszawa 1
131 Władysław Ochronczuk ŁKS II Łódź 1
132 Arkadiusz Niezgoda Błonianka Błonie 1
133 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
134 Maksym Rosiński Unia Skierniewice 1
135 Wojciech Kalinowski Broń Radom 1
136 Marcin Prusinowski Ursus Warszawa 1
137 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 1
138 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 1
139 Bartosz Bida Jagiellonia II Białystok 1
140 Dawid Kiedrowicz Legia II Warszawa 1
141 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
142 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
143 Mikołaj Kwiatkowski Ursus Warszawa 1
144 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
145 Radosław Bukacki Concordia Elbląg 1
146 Filip Kowalczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
147 Igor Strzałek Legia II Warszawa 1
148 Aleks Hendryk Mławianka Mława 1
149 Maksim Kventsar Sokół Ostróda 1
150 Eryk Jarzębski Concordia Elbląg 1
151 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 1
152 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 1
153 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
154 Matheus Dias Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
155 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
156 Filip Rogalski Mławianka Mława 1
157 Wiktor Kościuk ŁKS II Łódź 1
158 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
159 Jordan Majchrzak Legia II Warszawa 1
160 Szymon Drewek Concordia Elbląg 1
161 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
162 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 1
163 Bartosz Wiktoruk Jagiellonia II Białystok 1
164 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
165 Damian Mosiejko Unia Skierniewice 1
166 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
167 Mateusz Krawczyk Pilica Białobrzegi 1
168 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
169 Patryk Kostyk Mławianka Mława 1
170 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
171 Jan Nawotczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
172 Tomasz Bartosiak Broń Radom 1
173 Bartosz Bernatowicz Jagiellonia II Białystok 1
174 Jakub Tosik ŁKS II Łódź 1
175 Igor Korczakowski Legia II Warszawa 1