III liga, gr. I sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 67 20 7 4 96 30 66
2 Legia II Warszawa 31 61 18 7 6 63 36 27
3 Unia Skierniewice 31 59 17 8 6 71 42 29
4 GKS Bełchatów 31 52 15 7 9 52 40 12
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 31 50 13 11 7 63 43 20
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 31 50 14 8 9 60 46 14
7 Pelikan Łowicz 32 49 14 7 11 49 37 12
8 Broń Radom 31 44 11 11 9 35 38 -3
9 ŁKS 1926 Łomża 31 42 12 6 13 44 46 -2
10 GKS Wikielec 32 40 10 10 12 29 44 -15
11 Victoria Sulejówek 31 38 10 8 13 38 43 -5
12 Warta Sieradz 31 38 11 5 15 38 46 -8
13 Olimpia Zambrów 31 36 9 9 13 45 44 1
14 Jagiellonia II Białystok 31 36 10 6 15 43 52 -9
15 Mławianka Mława 31 36 9 9 13 38 48 -10
16 Concordia Elbląg 30 30 8 6 16 37 84 -47
17 Legionovia Legionowo 30 22 6 4 20 35 67 -32
18 Pilica Białobrzegi 31 19 4 7 20 28 78 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 16 45 15 0 1 41 10 31
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 40 13 1 1 58 9 49
3 Pelikan Łowicz 16 33 10 3 3 36 17 19
4 GKS Bełchatów 16 32 9 5 2 28 11 17
5 Unia Skierniewice 15 29 8 5 2 36 25 11
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 29 9 2 4 36 20 16
7 Broń Radom 16 27 7 6 3 20 11 9
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 25 6 7 3 31 18 13
9 Mławianka Mława 16 24 7 3 6 26 21 5
10 ŁKS 1926 Łomża 15 23 7 2 6 25 21 4
11 GKS Wikielec 16 23 6 5 5 16 15 1
12 Jagiellonia II Białystok 15 22 6 4 5 28 21 7
13 Warta Sieradz 15 21 6 3 6 22 21 1
14 Concordia Elbląg 15 21 5 6 4 23 25 -2
15 Victoria Sulejówek 15 20 5 5 5 17 14 3
16 Olimpia Zambrów 16 20 5 5 6 30 25 5
17 Legionovia Legionowo 15 16 5 1 9 24 29 -5
18 Pilica Białobrzegi 16 8 1 5 10 13 41 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 16 30 9 3 4 35 17 18
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 27 7 6 3 38 21 17
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 25 7 4 4 32 25 7
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 16 21 5 6 5 24 26 -2
5 GKS Bełchatów 15 20 6 2 7 24 29 -5
6 ŁKS 1926 Łomża 16 19 5 4 7 19 25 -6
7 Victoria Sulejówek 16 18 5 3 8 21 29 -8
8 Broń Radom 15 17 4 5 6 15 27 -12
9 GKS Wikielec 16 17 4 5 7 13 29 -16
10 Warta Sieradz 16 17 5 2 9 16 25 -9
11 Legia II Warszawa 15 16 3 7 5 22 26 -4
12 Pelikan Łowicz 16 16 4 4 8 13 20 -7
13 Olimpia Zambrów 15 16 4 4 7 15 19 -4
14 Jagiellonia II Białystok 16 14 4 2 10 15 31 -16
15 Mławianka Mława 15 12 2 6 7 12 27 -15
16 Pilica Białobrzegi 15 11 3 2 10 15 37 -22
17 Concordia Elbląg 15 9 3 0 12 14 59 -45
18 Legionovia Legionowo 15 6 1 3 11 11 38 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Legia II Warszawa

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Bełchatów 0 - 0 Legia II Warszawa 8 czerwca 2024
Legia II Warszawa 0 - 0 Jagiellonia II Białystok 1 czerwca 2024
Legionovia Legionowo 0 - 0 Legia II Warszawa 25 maja 2024
Legia II Warszawa 1 - 0 GKS Wikielec 18 maja 2024
Warta Sieradz 1 - 0 Legia II Warszawa 15 maja 2024
Legia II Warszawa 1 - 0 Victoria Sulejówek 11 maja 2024
ŁKS 1926 Łomża 3 - 1 Legia II Warszawa 4 maja 2024
Legia II Warszawa 4 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 kwietnia 2024
Unia Skierniewice 4 - 0 Legia II Warszawa 20 kwietnia 2024
Legia II Warszawa 2 - 0 Pilica Białobrzegi 14 kwietnia 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Legia II Warszawa 7 kwietnia 2024
Legia II Warszawa 2 - 1 Mławianka Mława 30 marca 2024
Concordia Elbląg 3 - 3 Legia II Warszawa 23 marca 2024
Legia II Warszawa 4 - 0 Broń Radom 16 marca 2024
Pelikan Łowicz 2 - 1 Legia II Warszawa 10 marca 2024
Legia II Warszawa 3 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 marca 2024
Legia II Warszawa 2 - 0 Olimpia Zambrów 25 listopada 2023
Legia II Warszawa 6 - 0 GKS Bełchatów 18 listopada 2023
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 Legia II Warszawa 11 listopada 2023
Legia II Warszawa 2 - 1 Legionovia Legionowo 4 listopada 2023
GKS Wikielec 1 - 1 Legia II Warszawa 28 października 2023
Legia II Warszawa 2 - 1 Warta Sieradz 21 października 2023
Victoria Sulejówek 0 - 2 Legia II Warszawa 14 października 2023
Legia II Warszawa 2 - 1 ŁKS 1926 Łomża 7 października 2023
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 października 2023
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Legia II Warszawa 30 września 2023
Legia II Warszawa 2 - 1 Unia Skierniewice 22 września 2023
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Legia II Warszawa 16 września 2023
Mławianka Mława 1 - 1 Legia II Warszawa 3 września 2023
Legia II Warszawa 5 - 0 Concordia Elbląg 26 sierpnia 2023
Broń Radom 1 - 1 Legia II Warszawa 23 sierpnia 2023
Legia II Warszawa 2 - 0 Pelikan Łowicz 19 sierpnia 2023
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 2 Legia II Warszawa 13 sierpnia 2023
Olimpia Zambrów 1 - 4 Legia II Warszawa 5 sierpnia 2023

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 22
2 Kamil Sabillo Unia Skierniewice 22
3 Kamil Odolak Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22
4 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 21
5 Oleksii Zinkevych Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17
6 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15
7 Adam Ryczkowski Legia II Warszawa 12
8 Szymon Kuźma ŁKS 1926 Łomża 9
9 Joao Odilon Mławianka Mława 9
10 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 8
11 Kacper Sionkowski Concordia Elbląg 8
12 Kyryło Knysh Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8
13 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
14 Jakub Romanowicz Olimpia Zambrów 8
15 Dawid Dzięgielewski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
16 Joao Augusto Concordia Elbląg 8
17 Aleksander Gajgier Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
18 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 8
19 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 7
20 Nikita Vasin Unia Skierniewice 7
21 Julian Świątek Victoria Sulejówek 7
22 Dominik Gedek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
23 Vinicius Matheus Jagiellonia II Białystok 7
24 Mateusz Szymorek GKS Bełchatów 7
25 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 7
26 Oskar Kordykiewicz GKS Wikielec 7
27 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
28 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
29 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 6
30 Konrad Rudnicki Victoria Sulejówek 6
31 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
32 Kacper Sommerfeld Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
33 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
34 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 6
35 Patryk Skórecki GKS Bełchatów 6
36 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 6
37 Adrian Kazimierczak Pilica Białobrzegi 6
38 Jakub Apolinarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
39 Stanislav Hreben Mławianka Mława 6
40 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 6
41 Seweryn Michalski Warta Sieradz 6
42 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 6
43 Marcin Pieńkowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
44 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
45 Maksymilian Czeczko Pelikan Łowicz 5
46 Adrian Bielka ŁKS 1926 Łomża 5
47 Aghvan Papikyan Unia Skierniewice 5
48 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 5
49 Dorian Buczek Broń Radom 5
50 Damian Wojdakowski Jagiellonia II Białystok 5
51 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
52 Marcin Szymczak Broń Radom 5
53 Denis Gojko Olimpia Zambrów 5
54 Kacper Noworyta Concordia Elbląg 5
55 Hubert Karpiński GKS Bełchatów 5
56 Róbert Pich Legia II Warszawa 5
57 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 5
58 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 5
59 Szymon Łapiński Unia Skierniewice 4
60 Nikodem Niski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
61 Mateusz Szwed Legionovia Legionowo 4
62 Adrian Dudziński Unia Skierniewice 4
63 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
64 Bartłomiej Maćczak Warta Sieradz 4
65 Hubert Antkowiak ŁKS 1926 Łomża 4
66 Krystian Adamiak Warta Sieradz 4
67 Adrian Olpiński Broń Radom 4
68 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 4
69 Oleksandr Masalov Mławianka Mława 3
70 Junior Timite Broń Radom 3
71 Rafał Parobczyk Olimpia Zambrów 3
72 Michał Kucharczyk Legia II Warszawa 3
73 Artur Golański GKS Bełchatów 3
74 Marcel Górski Legionovia Legionowo 3
75 Jakub Piela Warta Sieradz 3
76 Patryk Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
77 Yevhen Radionov Legionovia Legionowo 3
78 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
79 Łukasz Makarski Concordia Elbląg 3
80 Minas Vasiliadis Legia II Warszawa 3
81 Jakub Lis Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
82 Mateusz Szmyd Unia Skierniewice 3
83 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
84 Kacper Falkowski Pelikan Łowicz 3
85 Mateusz Cegiełka Unia Skierniewice 3
86 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 3
87 Jakub Pawlicki Pelikan Łowicz 3
88 Piotr Owczarek Broń Radom 3
89 Damian Winiarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
90 Wojciech Urbański Legia II Warszawa 3
91 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 3
92 Sebastian Dąbrowski Olimpia Zambrów 3
93 Julien Tadrowski Legia II Warszawa 3
94 Patryk Sokołowski Legia II Warszawa 3
95 Paweł Koncewicz-Żyłka Warta Sieradz 3
96 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 3
97 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 3
98 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 3
99 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 3
100 Maksim Kwiencer Broń Radom 3
101 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 3
102 Szymon Grączewski Legia II Warszawa 3
103 Patryk Pomianowski Pelikan Łowicz 2
104 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 2
105 Patryk Winsztal ŁKS 1926 Łomża 2
106 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
107 Maksymilian Kopczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
108 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 2
109 Jarosław Trzeboński GKS Bełchatów 2
110 Mateusz Jońca Mławianka Mława 2
111 Ivan Hurenko Mławianka Mława 2
112 Grzegorz Płatek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
113 Mikołaj Misiak Victoria Sulejówek 2
114 Stanisław Mitura Legionovia Legionowo 2
115 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 2
116 Dawid Polkowski Jagiellonia II Białystok 2
117 Damian Makuch Unia Skierniewice 2
118 Aleksander Sulikowski Unia Skierniewice 2
119 Sebastian Weremko ŁKS 1926 Łomża 2
120 Filip Karmański ŁKS 1926 Łomża 2
121 Hubert Otręba GKS Wikielec 2
122 Mateusz Markowicz Mławianka Mława 2
123 Mateusz Lis Warta Sieradz 2
124 Adam Gambka Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
125 Alan Rybak Jagiellonia II Białystok 2
126 Andrei Trukhan Olimpia Zambrów 2
127 Adrian Ziarek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
128 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
129 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 2
130 Gabor Grabowski Mławianka Mława 2
131 Aleksander Biegański Legionovia Legionowo 2
132 Bartosz Winkler Pelikan Łowicz 2
133 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 2
134 Franciszek Fabiszewski Legionovia Legionowo 2
135 Bartosz Bayer Olimpia Zambrów 2
136 Antoni Bednarek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
137 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 2
138 Maksymilian Korczak Olimpia Zambrów 2
139 Mikołaj Staniak Concordia Elbląg 2
140 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 2
141 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 2
142 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 2
143 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 2
144 Jakub Tworek Mławianka Mława 2
145 Jakub Kowalski Broń Radom 2
146 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
147 Bartosz Kapustka Legia II Warszawa 2
148 Jakub Bartosiński Unia Skierniewice 2
149 Łukasz Świderski ŁKS 1926 Łomża 2
150 Marek Grądzki Pelikan Łowicz 2
151 Mateusz Możdżeń Legia II Warszawa 2
152 Mariusz Holik GKS Bełchatów 2
153 Cyprian Pchełka Legia II Warszawa 2
154 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 2
155 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
156 Eryk Jarzębski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
157 Michał Barć Legionovia Legionowo 2
158 Michał Jankowski GKS Wikielec 2
159 Adrian Dziubiński Broń Radom 2
160 Kacper Dudek Legionovia Legionowo 2
161 Maddox Sobociński GKS Wikielec 2
162 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
163 Igor Strzałek Legia II Warszawa 2
164 Dawid Kalisz GKS Wikielec 1
165 Damian Ślesicki Warta Sieradz 1
166 Abdullahi Oyedele Warta Sieradz 1
167 Vadym Yavorskyi Unia Skierniewice 1
168 Miłosz Pawlusiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
169 Adam Łaski GKS Bełchatów 1
170 Kacper Górka Broń Radom 1
171 Matheus Dias Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
172 Piotr Kacperek GKS Wikielec 1
173 Kacper Wnorowski Legia II Warszawa 1
174 Damian Bednarek Victoria Sulejówek 1
175 Tomasz Kupisz Jagiellonia II Białystok 1
176 Wojciech Łaski Jagiellonia II Białystok 1
177 Michał Zięba Legia II Warszawa 1
178 Jakub Adkonis Legia II Warszawa 1
179 Maksym Rosiński Unia Skierniewice 1
180 Alex Protaziuk ŁKS 1926 Łomża 1
181 Stanisław Gieroba Legia II Warszawa 1
182 Alec Schwartzman Legionovia Legionowo 1
183 Wiktor Chudy Legionovia Legionowo 1
184 Wiktor Walczak ŁKS 1926 Łomża 1
185 Luis felipe Silva ŁKS 1926 Łomża 1
186 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 1
187 Krzysztof Kozaczuk Olimpia Zambrów 1
188 Kajetan Jendryczko Pelikan Łowicz 1
189 Grzegorz Wojdyga Legionovia Legionowo 1
190 Maciej Radaszkiewicz Legia II Warszawa 1
191 Adrian Skrzyniak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
192 Bartłomiej Olszewski ŁKS 1926 Łomża 1
193 Hubert Mich ŁKS 1926 Łomża 1
194 Mateusz Cichocki Pilica Białobrzegi 1
195 Bartosz Ciborowski Olimpia Zambrów 1
196 Kacper Kondracki GKS Wikielec 1
197 Jakub Żewłakow Legia II Warszawa 1
198 Patryk Konik Legia II Warszawa 1
199 Raivis Kirss GKS Wikielec 1
200 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
201 Wiktor Puciłowski Legia II Warszawa 1
202 Maksymilian Stangret Legia II Warszawa 1
203 Piotr Jakubowski Concordia Elbląg 1
204 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
205 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 1
206 Mateusz Jackowski GKS Wikielec 1
207 Filip Becht Unia Skierniewice 1
208 Paweł Olszewski Jagiellonia II Białystok 1
209 Nicolas Dohojda Pilica Białobrzegi 1
210 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
211 Bartłomiej Nowak Broń Radom 1
212 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 1
213 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
214 Szymon Mroczko Concordia Elbląg 1
215 Kamil Mizera GKS Bełchatów 1
216 Bartosz Dziemidowicz Pelikan Łowicz 1
217 Adam Radecki Olimpia Zambrów 1
218 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 1
219 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
220 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
221 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
222 Jakub Lewicki Jagiellonia II Białystok 1
223 Jan Ziółkowski Legia II Warszawa 1
224 Michał Ozga Jagiellonia II Białystok 1
225 Krystian Ziętek Jagiellonia II Białystok 1
226 Bartosz Danowski Concordia Elbląg 1
227 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
228 Lipe . ŁKS 1926 Łomża 1
229 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
230 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
231 Michał Mikołajczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
232 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
233 Michał Pragacz Mławianka Mława 1
234 Mateusz Mazur Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
235 Orest Tkachuk Olimpia Zambrów 1
236 Shingo Koreeda Warta Sieradz 1
237 Kacper Koterwas Legionovia Legionowo 1
238 Kacper Gościniarek Olimpia Zambrów 1
239 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
240 Artur Dunajski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
241 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
242 Przemysław Żebrowski ŁKS 1926 Łomża 1
243 Radosław Zyśk Jagiellonia II Białystok 1
244 Łukasz Szczerbowski Mławianka Mława 1
245 Serhii Napolov GKS Bełchatów 1
246 Mateusz Karol Mławianka Mława 1
247 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 1
248 Dominik Kobus Jagiellonia II Białystok 1
249 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 1
250 Joachim Majchrzak Victoria Sulejówek 1
251 Jan Głowacki Pilica Białobrzegi 1
252 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 1
253 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
254 Eryk Filipczyk GKS Wikielec 1
255 Przemysław Kita Warta Sieradz 1
256 Grzegorz Skowroński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
257 Szymon Czyżewski Warta Sieradz 1
258 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 1
259 Krystian Pawczyński ŁKS 1926 Łomża 1
260 Sebastian Cuch Broń Radom 1