III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 19 41 12 5 2 39 23 16
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 37 11 4 4 34 19 15
3 Polonia Warszawa 18 35 11 2 5 34 17 17
4 Unia Skierniewice 18 35 11 2 5 33 21 12
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 33 10 3 6 38 22 16
6 Legia II Warszawa 18 30 8 6 4 39 23 16
7 Błonianka Błonie 19 29 9 2 8 34 37 -3
8 KS Kutno 19 28 7 7 5 25 26 -1
9 Broń Radom 19 28 9 1 9 24 29 -5
10 Ursus Warszawa 19 28 8 4 7 30 37 -7
11 Pilica Białobrzegi 18 24 7 3 8 31 38 -7
12 ŁKS II Łódź 19 23 6 5 8 34 34 0
13 Jagiellonia II Białystok 19 21 6 3 10 34 34 0
14 GKS Wikielec 19 19 4 7 8 21 30 -9
15 Znicz Biała Piska 18 18 5 3 10 22 34 -12
16 Pelikan Łowicz 18 17 3 8 7 22 27 -5
17 Mamry Giżycko 19 17 5 2 12 17 34 -17
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 14 2 8 8 19 26 -7
19 Wissa Szczuczyn 19 13 2 7 10 14 33 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 10 25 8 1 1 22 9 13
2 Broń Radom 8 19 6 1 1 15 10 5
3 Polonia Warszawa 9 18 6 0 3 18 9 9
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 18 5 3 1 17 6 11
5 Błonianka Błonie 10 17 5 2 3 21 14 7
6 Pilica Białobrzegi 10 17 5 2 3 23 20 3
7 KS Kutno 9 16 4 4 1 11 8 3
8 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 15 4 3 3 19 14 5
9 Legia II Warszawa 8 14 4 2 2 17 11 6
10 ŁKS II Łódź 9 14 4 2 3 22 17 5
11 Unia Skierniewice 9 13 4 1 4 11 11 0
12 Ursus Warszawa 10 11 3 2 5 10 22 -12
13 Wissa Szczuczyn 10 11 2 5 3 11 12 -1
14 GKS Wikielec 9 9 2 3 4 11 13 -2
15 Pelikan Łowicz 9 9 2 3 4 13 16 -3
16 Jagiellonia II Białystok 10 8 2 2 6 12 17 -5
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 6 1 3 5 11 15 -4
18 Znicz Biała Piska 10 5 1 2 7 9 21 -12
19 Mamry Giżycko 9 0 0 0 9 5 21 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 22 7 1 1 15 5 10
2 Unia Skierniewice 9 22 7 1 1 22 10 12
3 Polonia Warszawa 9 17 5 2 2 16 8 8
4 Ursus Warszawa 9 17 5 2 2 20 15 5
5 Mamry Giżycko 10 17 5 2 3 12 13 -1
6 Legionovia Legionowo 9 16 4 4 1 17 14 3
7 Legia II Warszawa 10 16 4 4 2 22 12 10
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 15 5 0 5 21 16 5
9 Jagiellonia II Białystok 9 13 4 1 4 22 17 5
10 Znicz Biała Piska 8 13 4 1 3 13 13 0
11 Błonianka Błonie 9 12 4 0 5 13 23 -10
12 KS Kutno 10 12 3 3 4 14 18 -4
13 GKS Wikielec 10 10 2 4 4 10 17 -7
14 Broń Radom 11 9 3 0 8 9 19 -10
15 ŁKS II Łódź 10 9 2 3 5 12 17 -5
16 Pelikan Łowicz 9 8 1 5 3 9 11 -2
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 8 1 5 3 8 11 -3
18 Pilica Białobrzegi 8 7 2 1 5 8 18 -10
19 Wissa Szczuczyn 9 2 0 2 7 3 21 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lechia Tomaszów Mazowiecki

Gospodarze Wynik Goście Data
Jagiellonia II Białystok 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 października 2021
Legionovia Legionowo 3 - 1 Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 września 2021
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Legionovia Legionowo 29 listopada 2020
Jagiellonia II Białystok 6 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 10 października 2020
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 6 Legionovia Legionowo 9 czerwca 2019
Legionovia Legionowo 3 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 października 2018
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Jagiellonia II Białystok 21 maja 2017
Jagiellonia II Białystok 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 października 2016

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 12
2 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 12
3 Michał Strzałkowski Ursus Warszawa 12
4 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
5 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 9
6 Arkadiusz Gajewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8
7 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 8
8 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 8
9 Marcin Kacela KS Kutno 7
10 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 7
11 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 7
12 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 7
13 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 6
14 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 6
15 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 6
16 Michał Kielak Broń Radom 6
17 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
18 Dawid Dzięgielewski Legia II Warszawa 6
19 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
20 Marcin Kluska Polonia Warszawa 6
21 Łukasz Dynel ŁKS II Łódź 6
22 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 6
23 Martin Kostal Jagiellonia II Białystok 6
24 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 6
25 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 5
26 Yūdai Miyamoto Błonianka Błonie 5
27 Piotr Goljasz Broń Radom 5
28 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
29 Michał Jankowski GKS Wikielec 5
30 Tomasz Kolus Pelikan Łowicz 5
31 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 5
32 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
33 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 5
34 Adam Patora KS Kutno 5
35 Szymon Masiak GKS Wikielec 5
36 Marcin Szymczak Błonianka Błonie 4
37 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 4
38 Arkadiusz Ciach Legia II Warszawa 4
39 Maciej Kraśniewski KS Kutno 4
40 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 4
41 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 4
42 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 4
43 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 4
44 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 4
45 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 4
46 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 4
47 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 3
48 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 3
49 Mateusz Jastrzembski ŁKS II Łódź 3
50 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
51 Bartłomiej Niedziela Pilica Białobrzegi 3
52 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 3
53 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 3
54 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
55 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
56 Tomasz Nawotka Legia II Warszawa 3
57 Hubert Otręba GKS Wikielec 3
58 Mateusz Lis Sokół Aleksandrów Łódzki 3
59 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 3
60 Wojciech Zalewski Wissa Szczuczyn 3
61 Karol Buzun Wissa Szczuczyn 3
62 Adam Pazio Polonia Warszawa 3
63 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 3
64 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 3
65 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 3
66 Damian Makuch Unia Skierniewice 3
67 Adrian Kralkowski KS Kutno 3
68 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 3
69 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 3
70 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 3
71 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
72 Przemysław Chyrchała Błonianka Błonie 3
73 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 3
74 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 2
75 Tomasz Bartosiak Broń Radom 2
76 Kamil Kumoch Broń Radom 2
77 Jan Głowacki Broń Radom 2
78 Rui Gomes Legia II Warszawa 2
79 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
80 Konrad Radzikowski Wissa Szczuczyn 2
81 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
82 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 2
83 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 2
84 Krystian Białas KS Kutno 2
85 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 2
86 Jan Krawczyk Błonianka Błonie 2
87 Filip Kowalczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
88 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 2
89 Adrian Duchnowski Znicz Biała Piska 2
90 Radosław Kuciński Pelikan Łowicz 2
91 Bartłomiej Ciepiela Legia II Warszawa 2
92 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
93 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 2
94 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 2
95 Michał Surzyn Jagiellonia II Białystok 2
96 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 2
97 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 2
98 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 2
99 Bartosz Wiktoruk Jagiellonia II Białystok 2
100 Samu Corral ŁKS II Łódź 2
101 Artur Balicki Legionovia Legionowo 2
102 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 2
103 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 2
104 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
105 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 2
106 Adrian Marcioch Pelikan Łowicz 2
107 Łukasz Święty GKS Wikielec 2
108 Dominik Pecyna Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
109 Jan Imiołek Pilica Białobrzegi 2
110 Kamil Waśniowski Unia Skierniewice 2
111 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 2
112 Kacper Głowicki Jagiellonia II Białystok 2
113 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 1
114 Piotr Białousko Pelikan Łowicz 1
115 Marcin Pękała Sokół Aleksandrów Łódzki 1
116 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
117 Miłosz Kapica Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
118 Kamil Czarnecki Pilica Białobrzegi 1
119 Nikodem Niski Legia II Warszawa 1
120 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 1
121 Maciej Kencel Pilica Białobrzegi 1
122 Rafał Raiński Mamry Giżycko 1
123 Marcin Pieńkowski Polonia Warszawa 1
124 Oskar Szczodry Unia Skierniewice 1
125 Damian Toczydłowski Wissa Szczuczyn 1
126 Mateusz Zambrowski Wissa Szczuczyn 1
127 Jakub Piotrowski ŁKS II Łódź 1
128 Filip Dziełak Ursus Warszawa 1
129 Szymon Jarosz Polonia Warszawa 1
130 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
131 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
132 Ignacy Ogłoziński Unia Skierniewice 1
133 Bartosz Bujalski KS Kutno 1
134 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 1
135 Mateusz Kowalczyk ŁKS II Łódź 1
136 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 1
137 Miłosz Nowak Unia Skierniewice 1
138 Oliwier Wojciechowski Jagiellonia II Białystok 1
139 Bartosz Widejko Legia II Warszawa 1
140 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
141 Grzegorz Wojdyga Legionovia Legionowo 1
142 Patryk Walasek Pilica Białobrzegi 1
143 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
144 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
145 Jan Majsterek Jagiellonia II Białystok 1
146 Adrian Kozarzewski Ursus Warszawa 1
147 Jakub Kmita Sokół Aleksandrów Łódzki 1
148 Emil Łupiński Wissa Szczuczyn 1
149 Hubert Molski Znicz Biała Piska 1
150 Adrian Grudzień Broń Radom 1
151 Eryk Kaproń Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
152 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
153 Kacper Górski Polonia Warszawa 1
154 Bartłomiej Michalski Pilica Białobrzegi 1
155 Jerzy Munik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
156 Tomasz Pałgan Sokół Aleksandrów Łódzki 1
157 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
158 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
159 Damian Szczepański KS Kutno 1
160 Daniel Smuga Legionovia Legionowo 1
161 Maciej Wilanowski Unia Skierniewice 1
162 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 1
163 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 1
164 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 1
165 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
166 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
167 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
168 Bartosz Olszewski Broń Radom 1
169 Łukasz Broź Mamry Giżycko 1
170 Krzysztof Cudowski KS Kutno 1
171 Kamil Sakowicz Wissa Szczuczyn 1
172 Jakub Karabin Legionovia Legionowo 1
173 Bartosz Winkler Unia Skierniewice 1
174 Elian de la Nuez Broń Radom 1
175 Igor Kośmicki Broń Radom 1
176 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
177 Patryk Pierzak Legia II Warszawa 1
178 Denzell Mora Broń Radom 1
179 Igor Korczakowski Pilica Białobrzegi 1
180 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
181 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
182 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
183 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 1
184 Oliveira Marcio Polonia Warszawa 1
185 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
186 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
187 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
188 Marcel Sluga Pelikan Łowicz 1
189 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
190 Piotr Dobrogost Legionovia Legionowo 1
191 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 1
192 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
193 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
194 Michał Dobkowski Pilica Białobrzegi 1
195 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
196 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 1
197 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 1
198 Adrian Klepacz KS Kutno 1
199 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 1
200 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
201 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
202 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 1
203 Olaf Uziębło Pilica Białobrzegi 1
204 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
205 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
206 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
207 Matheus Dias Broń Radom 1