IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 23 55 18 1 4 60 16 44
2 Hutnik Warszawa 23 54 16 6 1 50 16 34
3 Ząbkovia Ząbki 23 53 17 2 4 58 20 38
4 KTS Weszło Warszawa 23 51 16 3 4 60 25 35
5 KS CK Troszyn 23 49 15 4 4 50 28 22
6 Mszczonowianka Mszczonów 23 48 14 6 3 55 28 27
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 45 14 3 6 73 39 34
8 Ursus Warszawa 23 33 9 6 8 36 34 2
9 Wilga Garwolin 23 29 8 5 10 38 44 -6
10 Józefovia Józefów 23 29 8 5 10 26 46 -20
11 MKS Piaseczno 23 28 8 4 11 42 50 -8
12 Błonianka Błonie 23 26 8 2 13 35 44 -9
13 Mazur Karczew 23 24 7 3 13 31 50 -19
14 Oskar Przysucha 23 23 6 5 12 29 44 -15
15 Marcovia Marki 23 15 4 3 16 26 54 -28
16 KS Raszyn 23 14 4 2 17 18 56 -38
17 Sokół Serock 23 9 2 3 18 29 70 -41
18 Drogowiec Jedlińsk 23 4 1 1 21 14 66 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 11 31 10 1 0 36 3 33
2 Ząbkovia Ząbki 11 30 10 0 1 33 8 25
3 Hutnik Warszawa 12 28 8 4 0 25 6 19
4 KS CK Troszyn 12 28 9 1 2 34 15 19
5 KTS Weszło Warszawa 11 27 9 0 2 29 12 17
6 Mszczonowianka Mszczonów 12 27 8 3 1 34 17 17
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 12 26 8 2 2 40 18 22
8 Ursus Warszawa 13 20 6 2 5 24 21 3
9 MKS Piaseczno 11 17 5 2 4 19 16 3
10 Józefovia Józefów 12 16 4 4 4 15 21 -6
11 Wilga Garwolin 11 15 4 3 4 17 16 1
12 Błonianka Błonie 12 14 4 2 6 19 25 -6
13 Oskar Przysucha 11 12 3 3 5 16 22 -6
14 Mazur Karczew 12 11 3 2 7 15 22 -7
15 Marcovia Marki 11 10 3 1 7 15 23 -8
16 Sokół Serock 12 8 2 2 8 17 26 -9
17 KS Raszyn 10 6 2 0 8 9 30 -21
18 Drogowiec Jedlińsk 11 3 1 0 10 8 24 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hutnik Warszawa 11 26 8 2 1 25 10 15
2 Wisła II Płock 12 24 8 0 4 24 13 11
3 KTS Weszło Warszawa 12 24 7 3 2 31 13 18
4 Ząbkovia Ząbki 12 23 7 2 3 25 12 13
5 KS CK Troszyn 11 21 6 3 2 16 13 3
6 Mszczonowianka Mszczonów 11 21 6 3 2 21 11 10
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 19 6 1 4 33 21 12
8 Wilga Garwolin 12 14 4 2 6 21 28 -7
9 Ursus Warszawa 10 13 3 4 3 12 13 -1
10 Józefovia Józefów 11 13 4 1 6 11 25 -14
11 Mazur Karczew 11 13 4 1 6 16 28 -12
12 Błonianka Błonie 11 12 4 0 7 16 19 -3
13 MKS Piaseczno 12 11 3 2 7 23 34 -11
14 Oskar Przysucha 12 11 3 2 7 13 22 -9
15 KS Raszyn 13 8 2 2 9 9 26 -17
16 Marcovia Marki 12 5 1 2 9 11 31 -20
17 Sokół Serock 11 1 0 1 10 12 44 -32
18 Drogowiec Jedlińsk 12 1 0 1 11 6 42 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ząbkovia Ząbki

Gospodarze Wynik Goście Data
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 KTS Weszło Warszawa 22 czerwca 2024
MKS Piaseczno 0 - 0 Ząbkovia Ząbki 15 czerwca 2024
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 Wilga Garwolin 8 czerwca 2024
KS Raszyn 0 - 0 Ząbkovia Ząbki 1 czerwca 2024
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 Oskar Przysucha 25 maja 2024
Błonianka Błonie 0 - 0 Ząbkovia Ząbki 18 maja 2024
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 KS CK Troszyn 11 maja 2024
Józefovia Józefów 0 - 0 Ząbkovia Ząbki 8 maja 2024
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 Sokół Serock 4 maja 2024
Hutnik Warszawa 0 - 0 Ząbkovia Ząbki 27 kwietnia 2024
Ząbkovia Ząbki 0 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 20 kwietnia 2024
Mszczonowianka Mszczonów 0 - 1 Ząbkovia Ząbki 13 kwietnia 2024
Ząbkovia Ząbki 5 - 1 Mazur Karczew 6 kwietnia 2024
Ursus Warszawa 1 - 3 Ząbkovia Ząbki 29 marca 2024
Ząbkovia Ząbki 3 - 1 Marcovia Marki 23 marca 2024
Wisła II Płock 1 - 0 Ząbkovia Ząbki 16 marca 2024
Drogowiec Jedlińsk 0 - 1 Ząbkovia Ząbki 9 marca 2024
KTS Weszło Warszawa 3 - 4 Ząbkovia Ząbki 2 marca 2024
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 MKS Piaseczno 10 listopada 2023
Wilga Garwolin 0 - 3 Ząbkovia Ząbki 4 listopada 2023
Ząbkovia Ząbki 4 - 1 KS Raszyn 28 października 2023
Oskar Przysucha 1 - 1 Ząbkovia Ząbki 21 października 2023
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Błonianka Błonie 14 października 2023
KS CK Troszyn 2 - 1 Ząbkovia Ząbki 7 października 2023
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 Józefovia Józefów 30 września 2023
Sokół Serock 0 - 4 Ząbkovia Ząbki 23 września 2023
Ząbkovia Ząbki 2 - 0 Hutnik Warszawa 16 września 2023
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 1 Ząbkovia Ząbki 9 września 2023
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów 2 września 2023
Mazur Karczew 1 - 5 Ząbkovia Ząbki 30 sierpnia 2023
Ząbkovia Ząbki 2 - 0 Ursus Warszawa 26 sierpnia 2023
Marcovia Marki 2 - 1 Ząbkovia Ząbki 19 sierpnia 2023
Ząbkovia Ząbki 1 - 3 Wisła II Płock 12 sierpnia 2023
Ząbkovia Ząbki 6 - 0 Drogowiec Jedlińsk 5 sierpnia 2023

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 18
2 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 17
3 Chimaobi Emmanuel Obi Wilga Garwolin 15
4 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 14
5 Jakub Tyska KS CK Troszyn 14
6 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 14
7 Szymon Wiejak KTS Weszło Warszawa 13
8 Artur Rawa Ursus Warszawa 12
9 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 11
10 Arkadiusz Drapsa Mszczonowianka Mszczonów 11
11 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 10
12 Patryk Zych Mazovia Mińsk Mazowiecki 10
13 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 9
14 Cezary Sauczek KTS Weszło Warszawa 9
15 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 9
16 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 8
17 Michał Kielak KTS Weszło Warszawa 8
18 Michał Grunt Mazur Karczew 8
19 Sebastian Kaczyński Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
20 Bartosz Zynek Wisła II Płock 7
21 Piotr Cudny Marcovia Marki 7
22 Tobiasz Filochowski Józefovia Józefów 7
23 Miłosz Przybecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 7
24 Łukasz Gikiewicz KTS Weszło Warszawa 7
25 Patryk Obiała Błonianka Błonie 7
26 Dariusz Zjawiński Błonianka Błonie 6
27 Maksymilian Vogtman Hutnik Warszawa 6
28 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 6
29 Marcin Bykowski KS Raszyn 6
30 Sebastian Strózik Wisła II Płock 6
31 Wojciech Migas Józefovia Józefów 5
32 Paweł Giel Hutnik Warszawa 5
33 Ishmael Baidoo KTS Weszło Warszawa 5
34 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 5
35 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 5
36 Łukasz Broź Mazovia Mińsk Mazowiecki 5
37 Kamil Żmuda Marcovia Marki 5
38 Kamil Matulka MKS Piaseczno 5
39 Dominik Staluszka Mazur Karczew 5
40 Piotr Petasz Mszczonowianka Mszczonów 5
41 Konrad Paterek Ząbkovia Ząbki 5
42 Jan Bąk Ząbkovia Ząbki 5
43 Daniel Charkiewicz KS CK Troszyn 5
44 Hleb Kuchko Wisła II Płock 4
45 Mariusz Chmielewski Ursus Warszawa 4
46 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 4
47 Patryk Olszewski Sokół Serock 4
48 Patryk Piasecki Marcovia Marki 4
49 Patryk Koziara Hutnik Warszawa 4
50 Mateusz Argasiński Marcovia Marki 4
51 Grzegorz Wawrzyński Wisła II Płock 4
52 Dawid Jarczak Mszczonowianka Mszczonów 4
53 Łukasz Racis Mszczonowianka Mszczonów 4
54 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
55 Ezana Kahsay Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
56 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 4
57 Maciej Kencel Ząbkovia Ząbki 4
58 Jan Piasek Hutnik Warszawa 3
59 Dominik Bartnik Hutnik Warszawa 3
60 Pavlo Paduk Mszczonowianka Mszczonów 3
61 Patryk Szubiński Drogowiec Jedlińsk 3
62 Paweł Czułowski Ząbkovia Ząbki 3
63 Filip Pietrusiewicz Józefovia Józefów 3
64 Jacek Strzegocki KS Raszyn 3
65 Konrad Drężek KS CK Troszyn 3
66 Michał Janik Oskar Przysucha 3
67 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 3
68 Mateusz Gliński Ząbkovia Ząbki 3
69 Maciej Świdzikowski KTS Weszło Warszawa 3
70 Paweł Witkowski Mazur Karczew 3
71 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
72 Andrei Trukhan Oskar Przysucha 3
73 Gabriel Mierzwiński Ursus Warszawa 3
74 Orkhan Farajov KS CK Troszyn 3
75 Ignacy Ognicha Józefovia Józefów 3
76 Łukasz Brzozowski Ursus Warszawa 3
77 Maciej Machalski KTS Weszło Warszawa 3
78 Karol Rogoliński Drogowiec Jedlińsk 3
79 Karol Szeliga Sokół Serock 3
80 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 2
81 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 2
82 Piotr Ćwikowski Mszczonowianka Mszczonów 2
83 Mateusz Bojodziński Hutnik Warszawa 2
84 Maciej Knap Oskar Przysucha 2
85 Oliwier Tetkowski Sokół Serock 2
86 Jakub Skibiński Mszczonowianka Mszczonów 2
87 Jakub Malinowski Józefovia Józefów 2
88 Jakub Świeciński Ursus Warszawa 2
89 Dawid Zięba Wisła II Płock 2
90 Jakub Maślak Wisła II Płock 2
91 Jakub Kosecki KTS Weszło Warszawa 2
92 Mateusz Wysocki Ursus Warszawa 2
93 Jakub Papliński Ursus Warszawa 2
94 Michał Czarnecki Sokół Serock 2
95 Mieszko Maciejewski Ursus Warszawa 2
96 Bartosz Szydłowski Sokół Serock 2
97 Dominik Paradowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
98 Adrian Wełpa Ursus Warszawa 2
99 Grzegorz Kalisiak Marcovia Marki 2
100 Bartosz Osoliński Marcovia Marki 2
101 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 2
102 Filip Głowala Ząbkovia Ząbki 2
103 Marcin Raszka Mazur Karczew 2
104 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 2
105 Karol Pierzchalski Sokół Serock 2
106 Filip Kowalczyk Mazur Karczew 2
107 Dawid Baraniecki Sokół Serock 2
108 Piotr Celiński Mazur Karczew 2
109 Damian Papiernik Wilga Garwolin 2
110 Kacper Wieczorek Wilga Garwolin 2
111 Kacper Poreda KS CK Troszyn 2
112 Igor Lewczuk KTS Weszło Warszawa 2
113 Kewin Przygoda Błonianka Błonie 2
114 Mikołaj Neuman KTS Weszło Warszawa 2
115 Yehor Solomon Oskar Przysucha 2
116 Maciej Nalej MKS Piaseczno 2
117 Mikołaj Kwiatkowski Ursus Warszawa 2
118 Oliwier Jagielski Hutnik Warszawa 2
119 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 2
120 Mykola Kharchuk Drogowiec Jedlińsk 2
121 Filip Bućko Marcovia Marki 2
122 Dominik Sadzawicki Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
123 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 2
124 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 2
125 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 2
126 Dawid Domarecki Wilga Garwolin 2
127 Michał Kucharczyk Drogowiec Jedlińsk 2
128 Julian Hernan Jacquet Józefovia Józefów 2
129 Igor Ruciński Sokół Serock 2
130 Radosław Cielemęcki Wisła II Płock 2
131 Bartosz Borowski Wisła II Płock 2
132 Alistair Letlhogonolo Selamolela KS Raszyn 2
133 Mikołaj Adamiak Józefovia Józefów 2
134 Patryk Szeliga Sokół Serock 2
135 Sebastian Ignacak Hutnik Warszawa 2
136 Paweł Chrupała Wisła II Płock 2
137 Krystian Matwiejczuk Błonianka Błonie 1
138 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 1
139 Piotr Kolecki Drogowiec Jedlińsk 1
140 Bartłomiej Zenik Drogowiec Jedlińsk 1
141 Rafał Maciejewski Hutnik Warszawa 1
142 Przemysław Alot Wilga Garwolin 1
143 Jan Zboina Mazur Karczew 1
144 Dominik Bula Ząbkovia Ząbki 1
145 Oskar Zaks Ząbkovia Ząbki 1
146 Paweł Pulkowski KS Raszyn 1
147 Marcin Stromecki Hutnik Warszawa 1
148 Kamil Szabłowski MKS Piaseczno 1
149 Szymon Rudzki Wilga Garwolin 1
150 Oskar Szczepański Mazur Karczew 1
151 Jakub Piekut Mazur Karczew 1
152 Maciej Kurpiel MKS Piaseczno 1
153 Kacper Chojnowski Błonianka Błonie 1
154 Kacper Choroszucha Sokół Serock 1
155 Daniel Choroś Błonianka Błonie 1
156 Michał Zwierz KTS Weszło Warszawa 1
157 Damian Pawłowski KTS Weszło Warszawa 1
158 Jakub Świątek Drogowiec Jedlińsk 1
159 Piotr Grober Józefovia Józefów 1
160 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 1
161 Krzysztof Możdżonek Hutnik Warszawa 1
162 Łukasz Nowak-Uthe Józefovia Józefów 1
163 Kiryl Shakurau Wilga Garwolin 1
164 Jan Zboina Mazur Karczew 1
165 Marcin Więckowski Wisła II Płock 1
166 Aleksander Jaskólski KS Raszyn 1
167 Patryk Kultys Marcovia Marki 1
168 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 1
169 Kacper Dakowicz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
170 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
171 Jakub Grzeszak Błonianka Błonie 1
172 Damian Kołtunowicz Oskar Przysucha 1
173 Dawid Jabłoński Wisła II Płock 1
174 Stanisław Muniak Ząbkovia Ząbki 1
175 Ahmed Ayodeji MKS Piaseczno 1
176 Piotr Bujak Hutnik Warszawa 1
177 Jakub Kodeniec Ząbkovia Ząbki 1
178 Patryk Kostyk Błonianka Błonie 1
179 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 1
180 Łukasz Mościcki Wisła II Płock 1
181 Piotr Płatek Sokół Serock 1
182 Mateusz Szyszkowski KS CK Troszyn 1
183 Jakub Stalmach Sokół Serock 1
184 Maciej Grabicki Sokół Serock 1
185 Jakub Witek Wisła II Płock 1
186 Adrian Dobies MKS Piaseczno 1
187 Kacper Grabowicz Marcovia Marki 1
188 Dawid Kocyła Wisła II Płock 1
189 Dominik Trojanowski Oskar Przysucha 1
190 Szymon Kaczyński Wilga Garwolin 1
191 Bartosz Zieliński KTS Weszło Warszawa 1
192 Adam Jaszczak MKS Piaseczno 1
193 Mateusz Zawal Mazur Karczew 1
194 Mateusz Furman Ząbkovia Ząbki 1
195 Mateusz Muszyński MKS Piaseczno 1
196 Konrad Szkopiński KS Raszyn 1
197 Kacper Pankowski Oskar Przysucha 1
198 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
199 Szymon Pawlak Ursus Warszawa 1
200 Krzysztof Kozaczuk Mszczonowianka Mszczonów 1
201 Damian Machajek Oskar Przysucha 1
202 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 1
203 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
204 Jakub Przybył Mszczonowianka Mszczonów 1
205 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 1
206 Nikodem De Sousa Costa KS CK Troszyn 1
207 Hubert Władyka Błonianka Błonie 1
208 Damian Jaczewski Błonianka Błonie 1
209 Eryk Kopczyński KS Raszyn 1
210 Jakub Tuchowski Ursus Warszawa 1
211 Patryk Bek Hutnik Warszawa 1
212 Przemysław Chyrchała Marcovia Marki 1
213 Jakub Miarka Wisła II Płock 1
214 Kacper Czapla MKS Piaseczno 1
215 Kamil Szczęsny Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
216 Kacper Nastałek Marcovia Marki 1
217 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
218 Mateusz Zając Sokół Serock 1
219 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
220 Wojciech Lamprecht KS Raszyn 1
221 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
222 Jakub Wagrodzki Wilga Garwolin 1
223 Gracjan Grot MKS Piaseczno 1
224 Kacper Łukasik Mazur Karczew 1
225 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
226 Patryk Winiarski Hutnik Warszawa 1
227 Maciej Prusinowski Hutnik Warszawa 1
228 Maciej Tyska KS CK Troszyn 1
229 Piotr Maślanka Hutnik Warszawa 1
230 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 1
231 Igor Drapiński Wisła II Płock 1
232 Adrian Karasek Ząbkovia Ząbki 1
233 Kamil Hernik KS Raszyn 1
234 Jakub Łukasiak Mszczonowianka Mszczonów 1
235 Władysław Tsurkan Mszczonowianka Mszczonów 1
236 Michał Boczoń Marcovia Marki 1
237 Szymon Siodłowski MKS Piaseczno 1
238 Sebastian Folwarski MKS Piaseczno 1