IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 30 71 23 2 5 82 22 60
2 KTS Weszło Warszawa 30 67 21 4 5 82 28 54
3 Ząbkovia Ząbki 30 67 21 4 5 79 31 48
4 KS CK Troszyn 30 63 19 6 5 71 36 35
5 Mszczonowianka Mszczonów 30 62 18 8 4 69 38 31
6 Hutnik Warszawa 30 62 18 8 4 60 34 26
7 Ursus Warszawa 30 54 16 6 8 53 39 14
8 Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 50 15 5 10 81 56 25
9 MKS Piaseczno 30 39 11 6 13 55 58 -3
10 Wilga Garwolin 30 36 10 6 14 47 54 -7
11 Oskar Przysucha 30 36 10 6 14 38 52 -14
12 Józefovia Józefów 30 34 9 7 14 38 68 -30
13 Błonianka Błonie 30 33 10 3 17 41 59 -18
14 Mazur Karczew 30 32 9 5 16 40 60 -20
15 Marcovia Marki 30 24 7 3 20 38 68 -30
16 KS Raszyn 30 20 6 2 22 24 82 -58
17 Sokół Serock 30 14 4 2 24 35 87 -52
18 Drogowiec Jedlińsk 30 4 1 1 28 15 76 -61
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 15 40 13 1 1 48 6 42
2 Ząbkovia Ząbki 15 39 13 0 2 47 15 32
3 KTS Weszło Warszawa 15 36 12 0 3 44 14 30
4 Mszczonowianka Mszczonów 15 34 10 4 1 43 23 20
5 KS CK Troszyn 15 33 10 3 2 39 18 21
6 Hutnik Warszawa 15 32 9 5 1 29 12 17
7 Ursus Warszawa 16 29 9 2 5 34 25 9
8 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 27 8 3 4 43 28 15
9 MKS Piaseczno 15 21 6 3 6 24 22 2
10 Wilga Garwolin 15 18 5 3 7 23 23 0
11 Józefovia Józefów 15 18 4 6 5 21 29 -8
12 Błonianka Błonie 15 17 5 2 8 22 30 -8
13 Oskar Przysucha 15 16 4 4 7 18 27 -9
14 Marcovia Marki 15 16 5 1 9 21 31 -10
15 Mazur Karczew 15 15 4 3 8 19 25 -6
16 KS Raszyn 14 9 3 0 11 12 46 -34
17 Sokół Serock 15 8 2 2 11 17 34 -17
18 Drogowiec Jedlińsk 15 3 1 0 14 8 28 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 15 31 10 1 4 34 16 18
2 KTS Weszło Warszawa 15 31 9 4 2 38 14 24
3 KS CK Troszyn 15 30 9 3 3 32 18 14
4 Hutnik Warszawa 15 30 9 3 3 31 22 9
5 Ząbkovia Ząbki 15 28 8 4 3 32 16 16
6 Mszczonowianka Mszczonów 15 28 8 4 3 26 15 11
7 Ursus Warszawa 14 25 7 4 3 19 14 5
8 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 23 7 2 6 38 28 10
9 Oskar Przysucha 15 20 6 2 7 20 25 -5
10 MKS Piaseczno 15 18 5 3 7 31 36 -5
11 Wilga Garwolin 15 18 5 3 7 24 31 -7
12 Mazur Karczew 15 17 5 2 8 21 35 -14
13 Józefovia Józefów 15 16 5 1 9 17 39 -22
14 Błonianka Błonie 15 16 5 1 9 19 29 -10
15 KS Raszyn 16 11 3 2 11 12 36 -24
16 Marcovia Marki 15 8 2 2 11 17 37 -20
17 Sokół Serock 15 6 2 0 13 18 53 -35
18 Drogowiec Jedlińsk 15 1 0 1 14 7 48 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KS CK Troszyn

Gospodarze Wynik Goście Data
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 - 0 KS CK Troszyn 22 czerwca 2024
KS CK Troszyn 0 - 0 Mszczonowianka Mszczonów 15 czerwca 2024
Mazur Karczew 0 - 0 KS CK Troszyn 8 czerwca 2024
KS CK Troszyn 0 - 0 Ursus Warszawa 1 czerwca 2024
Marcovia Marki 1 - 3 KS CK Troszyn 25 maja 2024
KS CK Troszyn 2 - 2 Wisła II Płock 18 maja 2024
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 KS CK Troszyn 11 maja 2024
KS CK Troszyn 1 - 1 KTS Weszło Warszawa 8 maja 2024
MKS Piaseczno 2 - 3 KS CK Troszyn 2 maja 2024
KS CK Troszyn 2 - 0 Wilga Garwolin 27 kwietnia 2024
KS Raszyn 0 - 9 KS CK Troszyn 20 kwietnia 2024
KS CK Troszyn 1 - 1 Oskar Przysucha 13 kwietnia 2024
Błonianka Błonie 1 - 1 KS CK Troszyn 6 kwietnia 2024
KS CK Troszyn 2 - 0 Drogowiec Jedlińsk 30 marca 2024
KS CK Troszyn 3 - 0 Józefovia Józefów 23 marca 2024
Sokół Serock 1 - 2 KS CK Troszyn 16 marca 2024
KS CK Troszyn 3 - 5 Hutnik Warszawa 9 marca 2024
KS CK Troszyn 1 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 24 listopada 2023
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 2 KS CK Troszyn 11 listopada 2023
KS CK Troszyn 4 - 0 Mazur Karczew 4 listopada 2023
Ursus Warszawa 0 - 1 KS CK Troszyn 28 października 2023
KS CK Troszyn 3 - 1 Marcovia Marki 21 października 2023
Wisła II Płock 5 - 0 KS CK Troszyn 14 października 2023
KS CK Troszyn 2 - 1 Ząbkovia Ząbki 7 października 2023
KTS Weszło Warszawa 2 - 0 KS CK Troszyn 30 września 2023
KS CK Troszyn 5 - 2 MKS Piaseczno 23 września 2023
Wilga Garwolin 0 - 1 KS CK Troszyn 16 września 2023
KS CK Troszyn 2 - 0 KS Raszyn 9 września 2023
Oskar Przysucha 0 - 2 KS CK Troszyn 3 września 2023
KS CK Troszyn 1 - 0 Błonianka Błonie 30 sierpnia 2023
Drogowiec Jedlińsk 2 - 3 KS CK Troszyn 26 sierpnia 2023
Józefovia Józefów 0 - 4 KS CK Troszyn 19 sierpnia 2023
KS CK Troszyn 7 - 1 Sokół Serock 12 sierpnia 2023
Hutnik Warszawa 0 - 0 KS CK Troszyn 5 sierpnia 2023

IV liga mazowiecka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 27
2 Artur Rawa Ursus Warszawa 19
3 Szymon Wiejak KTS Weszło Warszawa 18
4 Chimaobi Emmanuel Obi Wilga Garwolin 18
5 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 18
6 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 15
7 Jakub Tyska KS CK Troszyn 15
8 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 14
9 Piotr Cudny Marcovia Marki 12
10 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 12
11 Arkadiusz Drapsa Mszczonowianka Mszczonów 11
12 Maksymilian Vogtman Hutnik Warszawa 10
13 Łukasz Gikiewicz KTS Weszło Warszawa 10
14 Cezary Sauczek KTS Weszło Warszawa 10
15 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 10
16 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 10
17 Patryk Zych Mazovia Mińsk Mazowiecki 10
18 Mariusz Chmielewski Ursus Warszawa 9
19 Tobiasz Filochowski Józefovia Józefów 9
20 Ishmael Baidoo KTS Weszło Warszawa 9
21 Michał Grunt Mazur Karczew 9
22 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 9
23 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 8
24 Dariusz Zjawiński Błonianka Błonie 8
25 Bartosz Zynek Wisła II Płock 8
26 Miłosz Przybecki Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
27 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 8
28 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 8
29 Michał Kielak KTS Weszło Warszawa 8
30 Sebastian Kaczyński Mazovia Mińsk Mazowiecki 8
31 Patryk Obiała Błonianka Błonie 7
32 Radosław Cielemęcki Wisła II Płock 6
33 Pavlo Paduk Mszczonowianka Mszczonów 6
34 Daniel Charkiewicz KS CK Troszyn 6
35 Kamil Matulka MKS Piaseczno 6
36 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 6
37 Patryk Olszewski Sokół Serock 6
38 Piotr Petasz Mszczonowianka Mszczonów 6
39 Kamil Żmuda Marcovia Marki 6
40 Wojciech Migas Józefovia Józefów 6
41 Marcin Bykowski KS Raszyn 6
42 Sebastian Strózik Wisła II Płock 6
43 Bartosz Borowski Wisła II Płock 5
44 Mikołaj Adamiak Józefovia Józefów 5
45 Mikołaj Neuman KTS Weszło Warszawa 5
46 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 5
47 Paweł Giel Hutnik Warszawa 5
48 Łukasz Broź Mazovia Mińsk Mazowiecki 5
49 Dominik Staluszka Mazur Karczew 5
50 Konrad Paterek Ząbkovia Ząbki 5
51 Jan Bąk Ząbkovia Ząbki 5
52 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
53 Filip Kowalczyk Mazur Karczew 4
54 Michał Janik Oskar Przysucha 4
55 Paweł Czułowski Ząbkovia Ząbki 4
56 Igor Lewczuk KTS Weszło Warszawa 4
57 Ignacy Ognicha Józefovia Józefów 4
58 Hleb Kuchko Wisła II Płock 4
59 Patryk Piasecki Marcovia Marki 4
60 Patryk Koziara Hutnik Warszawa 4
61 Mateusz Argasiński Marcovia Marki 4
62 Grzegorz Wawrzyński Wisła II Płock 4
63 Dawid Jarczak Mszczonowianka Mszczonów 4
64 Łukasz Racis Mszczonowianka Mszczonów 4
65 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
66 Ezana Kahsay Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
67 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 4
68 Maciej Kencel Ząbkovia Ząbki 4
69 Mateusz Wysocki Ursus Warszawa 3
70 Beniamin Czajka Wisła II Płock 3
71 Aleksander Pawlak Wisła II Płock 3
72 Jakub Maślak Wisła II Płock 3
73 Władysław Tsurkan Mszczonowianka Mszczonów 3
74 Rafał Maciejewski Hutnik Warszawa 3
75 Jan Zboina Mazur Karczew 3
76 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 3
77 Jakub Kodeniec Ząbkovia Ząbki 3
78 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 3
79 Jakub Kosecki KTS Weszło Warszawa 3
80 Karol Pierzchalski Ząbkovia Ząbki 3
81 Dominik Paradowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
82 Piotr Ćwikowski Mszczonowianka Mszczonów 3
83 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 3
84 Kacper Wieczorek Wilga Garwolin 3
85 Jan Piasek Hutnik Warszawa 3
86 Dominik Bartnik Hutnik Warszawa 3
87 Patryk Szubiński Drogowiec Jedlińsk 3
88 Filip Pietrusiewicz Józefovia Józefów 3
89 Jacek Strzegocki KS Raszyn 3
90 Konrad Drężek KS CK Troszyn 3
91 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 3
92 Mateusz Gliński Ząbkovia Ząbki 3
93 Maciej Świdzikowski KTS Weszło Warszawa 3
94 Paweł Witkowski Mazur Karczew 3
95 Andrei Trukhan Oskar Przysucha 3
96 Gabriel Mierzwiński Ursus Warszawa 3
97 Orkhan Farajov KS CK Troszyn 3
98 Łukasz Brzozowski Ursus Warszawa 3
99 Maciej Machalski KTS Weszło Warszawa 3
100 Karol Rogoliński Drogowiec Jedlińsk 3
101 Karol Szeliga Sokół Serock 3
102 Szymon Pawlak Ursus Warszawa 2
103 Łukasz Mościcki Wisła II Płock 2
104 Patryk Bek Hutnik Warszawa 2
105 Nikodem De Sousa Costa KS CK Troszyn 2
106 Igor Drapiński Wisła II Płock 2
107 Kiryl Shakurau Wilga Garwolin 2
108 Patryk Kultys Marcovia Marki 2
109 Jakub Witek Wisła II Płock 2
110 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 2
111 Jakub Łukasiak Mszczonowianka Mszczonów 2
112 Kacper Chojnowski Błonianka Błonie 2
113 Jakub Miarka Wisła II Płock 2
114 Dominik Piekut Józefovia Józefów 2
115 Marcin Stromecki Hutnik Warszawa 2
116 Dominik Bula Ząbkovia Ząbki 2
117 Volodymyr Bobrov Mszczonowianka Mszczonów 2
118 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 2
119 Piotr Bujak Hutnik Warszawa 2
120 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 2
121 Mateusz Bojodziński Hutnik Warszawa 2
122 Maciej Knap Oskar Przysucha 2
123 Oliwier Tetkowski Sokół Serock 2
124 Jakub Skibiński Mszczonowianka Mszczonów 2
125 Jakub Malinowski Józefovia Józefów 2
126 Jakub Świeciński Ursus Warszawa 2
127 Dawid Zięba Wisła II Płock 2
128 Jakub Papliński Ursus Warszawa 2
129 Michał Czarnecki Sokół Serock 2
130 Mieszko Maciejewski Ursus Warszawa 2
131 Bartosz Szydłowski Sokół Serock 2
132 Adrian Wełpa Ursus Warszawa 2
133 Grzegorz Kalisiak Marcovia Marki 2
134 Bartosz Osoliński Marcovia Marki 2
135 Filip Głowala Ząbkovia Ząbki 2
136 Marcin Raszka Mazur Karczew 2
137 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 2
138 Dawid Baraniecki Sokół Serock 2
139 Piotr Celiński Mazur Karczew 2
140 Damian Papiernik Wilga Garwolin 2
141 Kacper Poreda KS CK Troszyn 2
142 Kewin Przygoda Błonianka Błonie 2
143 Yehor Solomon Oskar Przysucha 2
144 Maciej Nalej MKS Piaseczno 2
145 Mikołaj Kwiatkowski Ursus Warszawa 2
146 Oliwier Jagielski Hutnik Warszawa 2
147 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 2
148 Mykola Kharchuk Drogowiec Jedlińsk 2
149 Filip Bućko Marcovia Marki 2
150 Dominik Sadzawicki Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
151 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 2
152 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 2
153 Dawid Domarecki Wilga Garwolin 2
154 Michał Kucharczyk Drogowiec Jedlińsk 2
155 Julian Hernan Jacquet Józefovia Józefów 2
156 Igor Ruciński Sokół Serock 2
157 Alistair Letlhogonolo Selamolela KS Raszyn 2
158 Patryk Szeliga Sokół Serock 2
159 Sebastian Ignacak Hutnik Warszawa 2
160 Paweł Chrupała Wisła II Płock 2
161 Michał Dorożyński Oskar Przysucha 1
162 Filip Gac Wilga Garwolin 1
163 Piotr Trepka Józefovia Józefów 1
164 Krystian Matwiejczuk Błonianka Błonie 1
165 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 1
166 Piotr Kolecki Drogowiec Jedlińsk 1
167 Bartłomiej Zenik Drogowiec Jedlińsk 1
168 Przemysław Alot Wilga Garwolin 1
169 Jan Zboina Mazur Karczew 1
170 Oskar Zaks Ząbkovia Ząbki 1
171 Paweł Pulkowski KS Raszyn 1
172 Kamil Szabłowski MKS Piaseczno 1
173 Szymon Rudzki Wilga Garwolin 1
174 Oskar Szczepański Mazur Karczew 1
175 Jakub Piekut Mazur Karczew 1
176 Maciej Kurpiel MKS Piaseczno 1
177 Daniel Choroś Błonianka Błonie 1
178 Kacper Choroszucha Sokół Serock 1
179 Michał Zwierz KTS Weszło Warszawa 1
180 Damian Pawłowski KTS Weszło Warszawa 1
181 Jakub Świątek Drogowiec Jedlińsk 1
182 Piotr Grober Józefovia Józefów 1
183 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 1
184 Krzysztof Możdżonek Hutnik Warszawa 1
185 Łukasz Nowak-Uthe Józefovia Józefów 1
186 Marcin Więckowski Wisła II Płock 1
187 Aleksander Jaskólski KS Raszyn 1
188 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 1
189 Kacper Dakowicz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
190 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
191 Jakub Grzeszak Błonianka Błonie 1
192 Damian Kołtunowicz Oskar Przysucha 1
193 Dawid Jabłoński Wisła II Płock 1
194 Stanisław Muniak Ząbkovia Ząbki 1
195 Ahmed Ayodeji MKS Piaseczno 1
196 Patryk Kostyk Błonianka Błonie 1
197 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 1
198 Piotr Płatek Sokół Serock 1
199 Mateusz Szyszkowski KS CK Troszyn 1
200 Jakub Stalmach Sokół Serock 1
201 Maciej Grabicki Sokół Serock 1
202 Adrian Dobies MKS Piaseczno 1
203 Kacper Grabowicz Marcovia Marki 1
204 Dawid Kocyła Wisła II Płock 1
205 Dominik Trojanowski Oskar Przysucha 1
206 Szymon Kaczyński Wilga Garwolin 1
207 Bartosz Zieliński KTS Weszło Warszawa 1
208 Adam Jaszczak MKS Piaseczno 1
209 Mateusz Zawal Mazur Karczew 1
210 Mateusz Furman Ząbkovia Ząbki 1
211 Mateusz Muszyński MKS Piaseczno 1
212 Konrad Szkopiński KS Raszyn 1
213 Kacper Pankowski Oskar Przysucha 1
214 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
215 Krzysztof Kozaczuk Mszczonowianka Mszczonów 1
216 Damian Machajek Oskar Przysucha 1
217 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
218 Jakub Przybył Mszczonowianka Mszczonów 1
219 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 1
220 Hubert Władyka Błonianka Błonie 1
221 Damian Jaczewski Błonianka Błonie 1
222 Eryk Kopczyński KS Raszyn 1
223 Jakub Tuchowski Ursus Warszawa 1
224 Przemysław Chyrchała Marcovia Marki 1
225 Kacper Czapla MKS Piaseczno 1
226 Kamil Szczęsny Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
227 Kacper Nastałek Marcovia Marki 1
228 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
229 Mateusz Zając Sokół Serock 1
230 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
231 Wojciech Lamprecht KS Raszyn 1
232 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
233 Jakub Wagrodzki Wilga Garwolin 1
234 Gracjan Grot MKS Piaseczno 1
235 Kacper Łukasik Mazur Karczew 1
236 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
237 Patryk Winiarski Hutnik Warszawa 1
238 Maciej Prusinowski Hutnik Warszawa 1
239 Maciej Tyska KS CK Troszyn 1
240 Piotr Maślanka Hutnik Warszawa 1
241 Adrian Karasek Ząbkovia Ząbki 1
242 Kamil Hernik KS Raszyn 1
243 Michał Boczoń Marcovia Marki 1
244 Szymon Siodłowski MKS Piaseczno 1
245 Sebastian Folwarski MKS Piaseczno 1