IV liga łódzka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 35 10 5 2 37 11 26
2 RKS Radomsko 17 34 10 4 3 37 17 20
3 Widzew II Łódź 17 33 9 6 2 41 17 24
4 AKS SMS Łódź 17 32 9 5 3 46 24 22
5 Polonia Piotrków Trybunalski 17 32 10 2 5 39 27 12
6 Ceramika Opoczno 17 29 9 2 6 31 25 6
7 Zjednoczeni Stryków 17 27 8 3 6 38 29 9
8 Warta Działoszyn 16 25 8 1 7 33 34 -1
9 Zryw Wygoda 17 24 7 3 7 37 30 7
10 Start Brzeziny 17 24 7 3 7 22 22 0
11 ŁKS III Łódź 17 24 7 3 7 35 37 -2
12 Omega Kleszczów 17 22 7 1 9 25 34 -9
13 Skalnik Sulejów 17 21 6 3 8 27 31 -4
14 KS Kutno 16 19 5 4 7 26 27 -1
15 Orkan Buczek 17 16 4 4 9 25 33 -8
16 Boruta Zgierz 17 15 5 0 12 26 38 -12
17 Szczerbiec Wolbórz 17 13 4 1 12 15 52 -37
18 Włókniarz Zelów 17 5 1 2 14 13 65 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 9 23 7 2 0 27 6 21
2 Zjednoczeni Stryków 9 19 6 1 2 29 15 14
3 ŁKS III Łódź 9 19 6 1 2 27 15 12
4 Start Brzeziny 9 17 5 2 2 15 12 3
5 Ceramika Opoczno 8 16 5 1 2 15 11 4
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 15 4 3 1 18 7 11
7 Warta Działoszyn 9 15 5 0 4 20 20 0
8 Zryw Wygoda 9 15 5 0 4 24 11 13
9 RKS Radomsko 8 14 4 2 2 15 8 7
10 Polonia Piotrków Trybunalski 8 14 4 2 2 18 15 3
11 AKS SMS Łódź 8 13 3 4 1 22 12 10
12 Orkan Buczek 9 13 3 4 2 16 13 3
13 Omega Kleszczów 8 12 4 0 4 9 11 -2
14 Skalnik Sulejów 8 9 2 3 3 11 16 -5
15 KS Kutno 7 9 3 0 4 13 13 0
16 Szczerbiec Wolbórz 9 4 1 1 7 6 27 -21
17 Boruta Zgierz 9 3 1 0 8 3 18 -15
18 Włókniarz Zelów 8 0 0 0 8 5 30 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 20 6 2 1 19 4 15
2 RKS Radomsko 9 20 6 2 1 22 9 13
3 AKS SMS Łódź 9 19 6 1 2 24 12 12
4 Polonia Piotrków Trybunalski 9 18 6 0 3 21 12 9
5 Ceramika Opoczno 9 13 4 1 4 16 14 2
6 Skalnik Sulejów 9 12 4 0 5 16 15 1
7 Boruta Zgierz 8 12 4 0 4 23 20 3
8 Widzew II Łódź 8 10 2 4 2 14 11 3
9 Warta Działoszyn 7 10 3 1 3 13 14 -1
10 Omega Kleszczów 9 10 3 1 5 16 23 -7
11 KS Kutno 9 10 2 4 3 13 14 -1
12 Zryw Wygoda 8 9 2 3 3 13 19 -6
13 Szczerbiec Wolbórz 8 9 3 0 5 9 25 -16
14 Zjednoczeni Stryków 8 8 2 2 4 9 14 -5
15 Start Brzeziny 8 7 2 1 5 7 10 -3
16 ŁKS III Łódź 8 5 1 2 5 8 22 -14
17 Włókniarz Zelów 9 5 1 2 6 8 35 -27
18 Orkan Buczek 8 3 1 0 7 9 20 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Widzew II Łódź

Gospodarze Wynik Goście Data
AKS SMS Łódź 2 - 2 Widzew II Łódź 18 listopada 2023
Widzew II Łódź 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 12 listopada 2023
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Widzew II Łódź 4 listopada 2023
Widzew II Łódź 2 - 1 Orkan Buczek 28 października 2023
Widzew II Łódź 7 - 0 Omega Kleszczów 21 października 2023
Boruta Zgierz 0 - 3 Widzew II Łódź 14 października 2023
Widzew II Łódź 1 - 0 Start Brzeziny 7 października 2023
Warta Działoszyn 1 - 0 Widzew II Łódź 30 września 2023
Widzew II Łódź 1 - 1 ŁKS III Łódź 23 września 2023
Szczerbiec Wolbórz 1 - 1 Widzew II Łódź 16 września 2023
Widzew II Łódź 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 9 września 2023
Ceramika Opoczno 2 - 2 Widzew II Łódź 6 września 2023
Widzew II Łódź 5 - 1 Zryw Wygoda 2 września 2023
RKS Radomsko 1 - 3 Widzew II Łódź 26 sierpnia 2023
Widzew II Łódź 0 - 0 KS Kutno 19 sierpnia 2023
Skalnik Sulejów 3 - 2 Widzew II Łódź 16 sierpnia 2023
Widzew II Łódź 6 - 0 Włókniarz Zelów 12 sierpnia 2023

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adam Patora Zjednoczeni Stryków 12
2 Jakub Szlaski Skalnik Sulejów 9
3 Marcin Kacela KS Kutno 9
4 Krystian Białas Zryw Wygoda 8
5 Patryk Pietrasiak AKS SMS Łódź 8
6 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 7
7 Wiktor Płaneta RKS Radomsko 7
8 Bartosz Machaj RKS Radomsko 7
9 Radosław Kuciński Zryw Wygoda 7
10 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 6
11 Daniel Mąka Widzew II Łódź 6
12 Adam Banasiak Ceramika Opoczno 6
13 Bartłomiej Trzeboński Omega Kleszczów 6
14 Michał Lewandowski Orkan Buczek 6
15 Oleksii Naidyshak Sokół Aleksandrów Łódzki 6
16 Mateusz Lubczyński Start Brzeziny 6
17 Kacper Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 6
18 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 5
19 Daniel Tanżyna Widzew II Łódź 5
20 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 5
21 Bartłomiej Madaj Warta Działoszyn 5
22 Juliusz Molis RKS Radomsko 5
23 Wojciech Skawiński Zjednoczeni Stryków 5
24 Kacper Rutkowski Omega Kleszczów 5
25 Konrad Niedzielski Widzew II Łódź 5
26 Alan Siwek ŁKS III Łódź 5
27 Damian Głowacki Polonia Piotrków Trybunalski 4
28 Jardel Muniz Cruz Sokół Aleksandrów Łódzki 4
29 Kamil Andrzejkiewicz Widzew II Łódź 4
30 Mateusz Kaflowski Orkan Buczek 4
31 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 4
32 Łukasz Włodarczyk AKS SMS Łódź 4
33 Cezary Dominiak Ceramika Opoczno 4
34 Dominik Pecyna Ceramika Opoczno 4
35 Grzegorz Brochocki Zryw Wygoda 4
36 Michał Wrzesiński AKS SMS Łódź 4
37 Joachim Pabjańczyk Boruta Zgierz 3
38 Artur Gieraga AKS SMS Łódź 3
39 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 3
40 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 3
41 Karol Chmielewski Boruta Zgierz 3
42 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 3
43 Adrian Kralkowski AKS SMS Łódź 3
44 Dominik Głowiński KS Kutno 3
45 Aleksander Cieślik Szczerbiec Wolbórz 3
46 Krystian Nagieł Warta Działoszyn 3
47 Wojciech Pawlak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
48 Igor Tomaszewski Zryw Wygoda 3
49 Przemysław Graliński Warta Działoszyn 3
50 Bartłomiej Szadkowski Start Brzeziny 3
51 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 3
52 Kamil Cybulski Widzew II Łódź 3
53 Michał Bańczyk Szczerbiec Wolbórz 3
54 Łukasz Dynel ŁKS III Łódź 3
55 Adam Kajszczak ŁKS III Łódź 3
56 Patryk Banasiak AKS SMS Łódź 3
57 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 3
58 Cezary Stefańczyk Warta Działoszyn 3
59 Hubert Berłowski Polonia Piotrków Trybunalski 2
60 Sebastian Zalepa Orkan Buczek 2
61 Kacper Chłądzyński Boruta Zgierz 2
62 Szymon Kosma Zjednoczeni Stryków 2
63 Dariusz Gmosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
64 Ignacy Ogłoziński Ceramika Opoczno 2
65 Dawid Marcinkowski Skalnik Sulejów 2
66 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
67 Jan Jędrzejczak Boruta Zgierz 2
68 Piotr Białousko Boruta Zgierz 2
69 Bartosz Bargiel Polonia Piotrków Trybunalski 2
70 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 2
71 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 2
72 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 2
73 Kajetan Misztalski RKS Radomsko 2
74 Szymon Kunat Włókniarz Zelów 2
75 Bartosz Frątczak KS Kutno 2
76 Patryk Sławiński Polonia Piotrków Trybunalski 2
77 Karol Korski AKS SMS Łódź 2
78 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 2
79 Bartłomiej Rygała Omega Kleszczów 2
80 Tomasz Bąkowicz Skalnik Sulejów 2
81 Damian Knera Start Brzeziny 2
82 Jakub Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 2
83 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
84 Stanisław Białkowski Włókniarz Zelów 2
85 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 2
86 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
87 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
88 Kacper Popławski ŁKS III Łódź 2
89 Adrian Malicki Orkan Buczek 2
90 Filip Zawiasa Ceramika Opoczno 2
91 Dominik Piekut Ceramika Opoczno 2
92 Kamil Tlaga Widzew II Łódź 2
93 Kamil Pluta Boruta Zgierz 1
94 Damian Pokorski Widzew II Łódź 1
95 Mateusz Gołda RKS Radomsko 1
96 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 1
97 Patryk Miarka Zjednoczeni Stryków 1
98 Adrian Golec Szczerbiec Wolbórz 1
99 Bartosz Wiśniewski Szczerbiec Wolbórz 1
100 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 1
101 Marcin Juraś Zjednoczeni Stryków 1
102 Kacper Trenkner Sokół Aleksandrów Łódzki 1
103 Dawid Flaszka RKS Radomsko 1
104 Szymon Kuna Szczerbiec Wolbórz 1
105 Arkadiusz Świętosławski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
106 Krzysztof Skawiński Zjednoczeni Stryków 1
107 Kamil Augustyn Polonia Piotrków Trybunalski 1
108 Krystian Starczewski KS Kutno 1
109 Jan Jakubczak ŁKS III Łódź 1
110 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
111 Kacper Konstańczuk Orkan Buczek 1
112 Jakub Miziołek Zjednoczeni Stryków 1
113 Jakub Kmita Skalnik Sulejów 1
114 Peter Sobera Warta Działoszyn 1
115 Krzysztof Felczak KS Kutno 1
116 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 1
117 Krystian Stolarczyk Orkan Buczek 1
118 Aleksander Iwańczyk ŁKS III Łódź 1
119 Igor Lambrecht ŁKS III Łódź 1
120 Wiktor Sujecki Boruta Zgierz 1
121 Hugo Ista ŁKS III Łódź 1
122 Bartosz Wudkiewicz Zryw Wygoda 1
123 Piotr Tazbir Polonia Piotrków Trybunalski 1
124 Tomasz Wudkiewicz Zryw Wygoda 1
125 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
126 Eryk Ignatowski Start Brzeziny 1
127 Wiktor Dunajski Szczerbiec Wolbórz 1
128 Kamil Jaworski Ceramika Opoczno 1
129 Dominik Najderek Widzew II Łódź 1
130 Remigiusz Waszak Zjednoczeni Stryków 1
131 Kacper Kapeliński Boruta Zgierz 1
132 Sebastian Miązek Skalnik Sulejów 1
133 Adrian Pęgowski KS Kutno 1
134 Wiktor Kościuk ŁKS III Łódź 1
135 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
136 Bartosz Wilkoszewski Warta Działoszyn 1
137 Jakub Westwal ŁKS III Łódź 1
138 Tomasz Dąbrowski AKS SMS Łódź 1
139 Michał Piróg Włókniarz Zelów 1
140 Emil Rulewicz AKS SMS Łódź 1
141 Mateusz Jaszczak Polonia Piotrków Trybunalski 1
142 Karol Pawlikowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
143 Aleksander Jończyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
144 Wiktor Preuss Widzew II Łódź 1
145 Dawid Owczarek Widzew II Łódź 1
146 Lamine Coulibaly ŁKS III Łódź 1
147 Krystian Rutkowski Zryw Wygoda 1
148 Damian Szczepański Boruta Zgierz 1
149 Kacper Figurski Boruta Zgierz 1
150 Mateusz Kuśmierczyk Zjednoczeni Stryków 1
151 Mateusz Maryniak KS Kutno 1
152 Erwin Kołodziejczyk Ceramika Opoczno 1
153 Marcel Żegota Polonia Piotrków Trybunalski 1
154 Oliwier Niklas Zryw Wygoda 1
155 Jan Jaszczak Włókniarz Zelów 1
156 Kacper Górski Szczerbiec Wolbórz 1
157 Łukasz Rakowski Orkan Buczek 1
158 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 1
159 Michał Drogosz Boruta Zgierz 1
160 Oskar Osiński Boruta Zgierz 1
161 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 1
162 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 1
163 Adrian Gaugier Szczerbiec Wolbórz 1
164 Jakub Ślawski Skalnik Sulejów 1
165 Konrad Puchalski Skalnik Sulejów 1
166 Mateusz Miarka Omega Kleszczów 1
167 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
168 Iwo Misztalski ŁKS III Łódź 1
169 Antoni Młynarczyk ŁKS III Łódź 1
170 Damian Mospinek Start Brzeziny 1
171 Łukasz Plichta Widzew II Łódź 1
172 Ernest Kurzawa Widzew II Łódź 1
173 Oliwier Siuda RKS Radomsko 1