IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Lidzbark Warmiński 2 6 2 0 0 6 0 6
2 Mamry Giżycko 2 6 2 0 0 6 2 4
3 Mrągowia Mrągowo 2 6 2 0 0 5 1 4
4 Znicz Biała Piska 2 4 1 1 0 6 4 2
5 Granica Kętrzyn 2 4 1 1 0 4 2 2
6 GKS Wikielec 2 3 1 0 1 4 2 2
7 DKS Dobre Miasto 2 3 1 0 1 6 5 1
8 Jeziorak Iława 2 3 1 0 1 5 5 0
9 Polonia Iłowo 2 3 1 0 1 5 6 -1
10 Pisa Barczewo 2 3 1 0 1 5 6 -1
11 Huragan Morąg 2 3 1 0 1 3 5 -2
12 Motor Lubawa 2 3 1 0 1 3 5 -2
13 Olimpia II Elbląg 2 0 0 0 2 5 7 -2
14 Olimpia Olsztynek 2 0 0 0 2 2 5 -3
15 Tęcza Biskupiec 2 0 0 0 2 0 4 -4
16 Rominta Gołdap 2 0 0 0 2 1 7 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Lidzbark Warmiński 2 6 2 0 0 6 0 6
2 Mamry Giżycko 1 3 1 0 0 4 1 3
3 Mrągowia Mrągowo 1 3 1 0 0 2 1 1
4 Znicz Biała Piska 1 3 1 0 0 4 2 2
5 GKS Wikielec 1 3 1 0 0 3 0 3
6 DKS Dobre Miasto 1 3 1 0 0 4 1 3
7 Polonia Iłowo 1 3 1 0 0 5 2 3
8 Huragan Morąg 1 3 1 0 0 3 2 1
9 Motor Lubawa 1 3 1 0 0 2 1 1
10 Granica Kętrzyn 1 1 0 1 0 2 2 0
11 Jeziorak Iława 1 0 0 0 1 1 2 -1
12 Pisa Barczewo 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Olimpia II Elbląg 1 0 0 0 1 3 4 -1
14 Olimpia Olsztynek 1 0 0 0 1 1 3 -2
15 Tęcza Biskupiec 1 0 0 0 1 0 2 -2
16 Rominta Gołdap 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 1 3 1 0 0 2 1 1
2 Mrągowia Mrągowo 1 3 1 0 0 3 0 3
3 Granica Kętrzyn 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Jeziorak Iława 1 3 1 0 0 4 3 1
5 Pisa Barczewo 2 3 1 0 1 5 6 -1
6 Znicz Biała Piska 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Polonia Lidzbark Warmiński 0 0 0 0 0 0 0 0
8 GKS Wikielec 1 0 0 0 1 1 2 -1
9 DKS Dobre Miasto 1 0 0 0 1 2 4 -2
10 Polonia Iłowo 1 0 0 0 1 0 4 -4
11 Huragan Morąg 1 0 0 0 1 0 3 -3
12 Motor Lubawa 1 0 0 0 1 1 4 -3
13 Olimpia II Elbląg 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Olimpia Olsztynek 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Tęcza Biskupiec 1 0 0 0 1 0 2 -2
16 Rominta Gołdap 1 0 0 0 1 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Znicz Biała Piska

Gospodarze Wynik Goście Data
Znicz Biała Piska 0 - 0 Rominta Gołdap 10 września 2022
Znicz Biała Piska 0 - 0 Polonia Iłowo 3 września 2022
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Znicz Biała Piska 27 sierpnia 2022
Znicz Biała Piska 0 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 20 sierpnia 2022
Granica Kętrzyn 2 - 2 Znicz Biała Piska 13 sierpnia 2022
Znicz Biała Piska 4 - 2 DKS Dobre Miasto 6 sierpnia 2022

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 3
2 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 3
3 Przemysław Rybkiewicz Mrągowia Mrągowo 3
4 Damian Lubak DKS Dobre Miasto 3
5 Piotr Karłowicz Polonia Lidzbark Warmiński 2
6 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 2
7 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 2
8 Dominik Lemanek Polonia Iłowo 2
9 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 2
10 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 2
11 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 2
12 Przemysław Ziemianowicz Huragan Morąg 1
13 Michał Duda Huragan Morąg 1
14 Piotr Zmiarowski Huragan Morąg 1
15 Dawid Pietkiewicz Znicz Biała Piska 1
16 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 1
17 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 1
18 Mateusz Bartnowski Motor Lubawa 1
19 Kacper Nawrocki Motor Lubawa 1
20 Mark Usovich Olimpia Olsztynek 1
21 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 1
22 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
23 Grzegorz Kochalski Jeziorak Iława 1
24 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 1
25 Kamil Lullies DKS Dobre Miasto 1
26 Kaisei Hioki DKS Dobre Miasto 1
27 Michał Rynkowski Polonia Iłowo 1
28 Olaf Gorczyca Pisa Barczewo 1
29 Sebastian Szczepański Polonia Iłowo 1
30 Jakub Chludziński Pisa Barczewo 1
31 Wiktor Letkiman Polonia Iłowo 1
32 Michał Bartkowski Jeziorak Iława 1
33 Rafał Kruczkowski Jeziorak Iława 1
34 Jakub Chojnowski DKS Dobre Miasto 1
35 Krystian Krzyś Znicz Biała Piska 1
36 Dzmitry Baiduk Znicz Biała Piska 1
37 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 1
38 Wojciech Trznadel Pisa Barczewo 1
39 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
40 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 1
41 Cezary Sobolewski Polonia Lidzbark Warmiński 1
42 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 1
43 Kamil Zawalich Granica Kętrzyn 1
44 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 1
45 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 1
46 Błażej Drężek Mamry Giżycko 1
47 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 1
48 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1
49 Kentaro Arai GKS Wikielec 1
50 Wiktor Preuss GKS Wikielec 1