IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Lidzbark Warmiński 25 60 19 3 3 76 19 57
2 Znicz Biała Piska 26 59 18 5 3 76 29 47
3 Mrągowia Mrągowo 26 55 17 4 5 61 32 29
4 DKS Dobre Miasto 26 48 14 6 6 49 35 14
5 Rominta Gołdap 26 47 13 8 5 46 36 10
6 Olimpia II Elbląg 26 42 12 6 8 42 32 10
7 Tęcza Biskupiec 26 40 11 7 8 42 32 10
8 Granica Kętrzyn 26 39 11 6 9 45 38 7
9 Jeziorak Iława 26 32 9 5 12 44 51 -7
10 Mamry Giżycko 25 27 8 3 14 37 59 -22
11 Mazur Ełk 26 26 6 8 12 37 43 -6
12 Stomil II Olsztyn 26 24 7 3 16 35 61 -26
13 Olimpia Olsztynek 26 23 6 5 15 31 56 -25
14 Constract Lubawa 26 23 7 2 17 43 73 -30
15 Motor Lubawa 25 20 4 8 13 22 41 -19
16 Polonia Iłowo 25 12 3 3 19 24 73 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Lidzbark Warmiński 12 32 10 2 0 44 5 39
2 Znicz Biała Piska 13 31 10 1 2 42 17 25
3 Olimpia II Elbląg 14 27 8 3 3 25 15 10
4 Rominta Gołdap 13 25 7 4 2 25 15 10
5 DKS Dobre Miasto 13 24 7 3 3 25 17 8
6 Mrągowia Mrągowo 13 23 7 2 4 26 16 10
7 Mazur Ełk 13 20 5 5 3 22 16 6
8 Tęcza Biskupiec 13 19 5 4 4 25 17 8
9 Jeziorak Iława 13 19 6 1 6 25 23 2
10 Granica Kętrzyn 13 18 5 3 5 17 16 1
11 Olimpia Olsztynek 14 18 5 3 6 25 25 0
12 Stomil II Olsztyn 12 17 5 2 5 19 22 -3
13 Constract Lubawa 13 17 5 2 6 23 32 -9
14 Mamry Giżycko 12 11 3 2 7 18 26 -8
15 Motor Lubawa 13 11 3 2 8 13 18 -5
16 Polonia Iłowo 12 2 0 2 10 10 46 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mrągowia Mrągowo 13 32 10 2 1 35 16 19
2 Polonia Lidzbark Warmiński 13 28 9 1 3 32 14 18
3 Znicz Biała Piska 13 28 8 4 1 34 12 22
4 DKS Dobre Miasto 13 24 7 3 3 24 18 6
5 Rominta Gołdap 13 22 6 4 3 21 21 0
6 Tęcza Biskupiec 13 21 6 3 4 17 15 2
7 Granica Kętrzyn 13 21 6 3 4 28 22 6
8 Mamry Giżycko 13 16 5 1 7 19 33 -14
9 Olimpia II Elbląg 12 15 4 3 5 17 17 0
10 Jeziorak Iława 13 13 3 4 6 19 28 -9
11 Polonia Iłowo 13 10 3 1 9 14 27 -13
12 Motor Lubawa 12 9 1 6 5 9 23 -14
13 Stomil II Olsztyn 14 7 2 1 11 16 39 -23
14 Mazur Ełk 13 6 1 3 9 15 27 -12
15 Constract Lubawa 13 6 2 0 11 20 41 -21
16 Olimpia Olsztynek 12 5 1 2 9 6 31 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Znicz Biała Piska

Gospodarze Wynik Goście Data
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Znicz Biała Piska 15 czerwca 2024
Znicz Biała Piska 0 - 0 Rominta Gołdap 8 czerwca 2024
Jeziorak Iława 0 - 0 Znicz Biała Piska 1 czerwca 2024
Znicz Biała Piska 0 - 0 Olimpia II Elbląg 25 maja 2024
DKS Dobre Miasto 1 - 0 Znicz Biała Piska 18 maja 2024
Znicz Biała Piska 4 - 0 Motor Lubawa 11 maja 2024
Polonia Iłowo 0 - 9 Znicz Biała Piska 5 maja 2024
Znicz Biała Piska 6 - 1 Mazur Ełk 27 kwietnia 2024
Granica Kętrzyn 0 - 3 Znicz Biała Piska 20 kwietnia 2024
Znicz Biała Piska 6 - 3 Constract Lubawa 13 kwietnia 2024
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Znicz Biała Piska 6 kwietnia 2024
Znicz Biała Piska 3 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 30 marca 2024
Mamry Giżycko 1 - 5 Znicz Biała Piska 23 marca 2024
Znicz Biała Piska 1 - 1 Mrągowia Mrągowo 16 marca 2024
Stomil II Olsztyn 0 - 3 Znicz Biała Piska 10 marca 2024
Znicz Biała Piska 1 - 2 Tęcza Biskupiec 11 listopada 2023
Rominta Gołdap 1 - 1 Znicz Biała Piska 4 listopada 2023
Znicz Biała Piska 3 - 1 Jeziorak Iława 28 października 2023
Olimpia II Elbląg 2 - 3 Znicz Biała Piska 22 października 2023
Znicz Biała Piska 3 - 1 DKS Dobre Miasto 14 października 2023
Motor Lubawa 1 - 1 Znicz Biała Piska 7 października 2023
Znicz Biała Piska 2 - 1 Polonia Iłowo 30 września 2023
Mazur Ełk 1 - 2 Znicz Biała Piska 23 września 2023
Znicz Biała Piska 2 - 5 Granica Kętrzyn 16 września 2023
Constract Lubawa 1 - 2 Znicz Biała Piska 9 września 2023
Znicz Biała Piska 3 - 0 Olimpia Olsztynek 2 września 2023
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 1 Znicz Biała Piska 25 sierpnia 2023
Znicz Biała Piska 3 - 1 Mamry Giżycko 19 sierpnia 2023
Mrągowia Mrągowo 2 - 3 Znicz Biała Piska 12 sierpnia 2023
Znicz Biała Piska 5 - 1 Stomil II Olsztyn 5 sierpnia 2023

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Rybkiewicz Mrągowia Mrągowo 12
2 Cezary Sobolewski Polonia Lidzbark Warmiński 11
3 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 9
4 Seweryn Strzelec Granica Kętrzyn 7
5 Kacper Nawrocki Motor Lubawa 7
6 Maciej Kisiel Mazur Ełk 6
7 Patryk Burzyński Tęcza Biskupiec 6
8 Kacper Chojnowski DKS Dobre Miasto 6
9 Paweł Drażba Mamry Giżycko 5
10 Igor Zapałowski Granica Kętrzyn 5
11 Jakub Banach Constract Lubawa 5
12 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 5
13 Oleksandr Yatsenko Olimpia II Elbląg 5
14 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 4
15 Krystian Kinicki Olimpia Olsztynek 4
16 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 4
17 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 4
18 Michał Grochowski Znicz Biała Piska 4
19 Piotr Karłowicz Polonia Lidzbark Warmiński 3
20 Jakub Fronczak Mrągowia Mrągowo 3
21 Tomasz Strzelec Tęcza Biskupiec 3
22 Thamsaqa Mohale Constract Lubawa 3
23 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 3
24 Michał Mościński Rominta Gołdap 3
25 Mateusz Pajdak Stomil II Olsztyn 3
26 Szymon Szalkowski Polonia Lidzbark Warmiński 3
27 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 3
28 Kaisei Hioki DKS Dobre Miasto 3
29 Hubert Radzki DKS Dobre Miasto 3
30 Paweł Galik Tęcza Biskupiec 3
31 Hubert Szramka Jeziorak Iława 3
32 Jakub Sangowski Olimpia II Elbląg 2
33 Krystian Kardyś Olimpia II Elbląg 2
34 Bartłomiej Gorzycki Polonia Lidzbark Warmiński 2
35 Patryk Policha Granica Kętrzyn 2
36 Nazar Malinovskyi Znicz Biała Piska 2
37 Michał Żukowski DKS Dobre Miasto 2
38 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 2
39 Piotr Rykaczewski Constract Lubawa 2
40 Konrad Radzikowski Rominta Gołdap 2
41 Adrian Szantyr Jeziorak Iława 2
42 Krzysztof Kressin Jeziorak Iława 2
43 Patrycjusz Malanowski Tęcza Biskupiec 2
44 Michael Olszewski Mamry Giżycko 2
45 Dawid Wierzba Olimpia II Elbląg 2
46 Kacper Ciesielski Polonia Iłowo 2
47 Damian Oracz Granica Kętrzyn 2
48 Aleksander Popławski Rominta Gołdap 2
49 Arkadiusz Mroczkowski Mamry Giżycko 2
50 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
51 Maksymilian Deredas Jeziorak Iława 2
52 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 2
53 Kajetan Grudnowski Mrągowia Mrągowo 1
54 Dawid Żołądkiewicz Mazur Ełk 1
55 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 1
56 Kacper Skok Mrągowia Mrągowo 1
57 Dariusz Gołębiowski Tęcza Biskupiec 1
58 Kamil Zawalich Granica Kętrzyn 1
59 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1
60 Kamil Lullies DKS Dobre Miasto 1
61 Damian Gerka Motor Lubawa 1
62 Aleksander Kruszyński Polonia Iłowo 1
63 Mateusz Dziegielewski Mazur Ełk 1
64 Olaf Gorczyca Mrągowia Mrągowo 1
65 Damian Prusinowski Mazur Ełk 1
66 Paweł Adamiec Rominta Gołdap 1
67 Samuel Grubalski Constract Lubawa 1
68 Mateusz Drabiszczak Stomil II Olsztyn 1
69 Maciej Górski Constract Lubawa 1
70 Kacper Kmiolek Polonia Lidzbark Warmiński 1
71 Filip Rogalski Polonia Iłowo 1
72 Bohdan Telychko Granica Kętrzyn 1
73 Piotr Błędowski Granica Kętrzyn 1
74 Kyrylo Ovsiannikov Znicz Biała Piska 1
75 Dawid Rosocha Polonia Iłowo 1
76 Tomasz Łoś Olimpia II Elbląg 1
77 Alan Dziurdzia Olimpia II Elbląg 1
78 Kamil Bartoś Olimpia II Elbląg 1
79 Piotr Krużewski Constract Lubawa 1
80 Krystian Słowicki Rominta Gołdap 1
81 Julian Wrotniak Rominta Gołdap 1
82 Dawid Pietkiewicz Znicz Biała Piska 1
83 Krystian Krzyś Znicz Biała Piska 1
84 Jakub Banul Tęcza Biskupiec 1
85 Daniel Pietraszkiewicz Stomil II Olsztyn 1
86 Wiktor Letkiman Polonia Iłowo 1
87 Paweł Tomkiewicz Motor Lubawa 1
88 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 1
89 Kacper Gwardiak Stomil II Olsztyn 1
90 Adrian Morawski Stomil II Olsztyn 1
91 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 1
92 Dawid Panek Jeziorak Iława 1
93 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 1
94 Kacper Sylwisty Znicz Biała Piska 1
95 Maksym Skyba Znicz Biała Piska 1
96 Przemysław Ziemianowicz DKS Dobre Miasto 1
97 Kacper Wojdyło Mazur Ełk 1
98 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 1
99 Paweł Ewertowski Motor Lubawa 1
100 Konrad Maluchnik Motor Lubawa 1
101 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 1
102 Marcin Spirydon Granica Kętrzyn 1
103 Ransom etengeneng Akangmba Polonia Iłowo 1
104 Paweł Aleksandrowicz Mamry Giżycko 1
105 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 1
106 Kota Imamoto Jeziorak Iława 1
107 Tomasz Porębski Znicz Biała Piska 1
108 Mahamadou Bah DKS Dobre Miasto 1
109 Dawid Grablewski DKS Dobre Miasto 1
110 Michał Bendyk Olimpia Olsztynek 1