III liga, gr. I sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 38 11 5 2 48 18 30
2 Legia II Warszawa 18 38 11 5 2 39 17 22
3 GKS Bełchatów 18 36 11 3 4 38 23 15
4 Pelikan Łowicz 18 33 10 3 5 28 14 14
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 32 8 8 2 38 23 15
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 31 9 4 5 32 28 4
7 Unia Skierniewice 18 29 8 5 5 35 27 8
8 Broń Radom 18 29 8 5 5 23 19 4
9 Victoria Sulejówek 17 25 7 4 6 21 22 -1
10 Warta Sieradz 18 20 6 2 10 22 27 -5
11 Olimpia Zambrów 18 19 4 7 7 24 25 -1
12 GKS Wikielec 17 19 4 7 6 18 24 -6
13 Jagiellonia II Białystok 18 18 4 6 8 26 29 -3
14 Concordia Elbląg 17 18 5 3 9 21 37 -16
15 Mławianka Mława 17 14 3 5 9 20 31 -11
16 Legionovia Legionowo 17 13 4 1 12 16 38 -22
17 Pilica Białobrzegi 17 13 3 4 10 16 44 -28
18 ŁKS 1926 Łomża 18 12 3 3 12 18 37 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 9 24 8 0 1 24 6 18
2 GKS Bełchatów 9 23 7 2 0 23 5 18
3 Pelikan Łowicz 10 23 7 2 1 20 6 14
4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 22 7 1 1 25 7 18
5 Broń Radom 9 17 5 2 2 12 5 7
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 16 5 1 3 19 15 4
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10 14 3 5 2 21 13 8
8 Victoria Sulejówek 9 12 3 3 3 10 9 1
9 Olimpia Zambrów 9 12 3 3 3 19 14 5
10 Concordia Elbląg 8 12 3 3 2 10 9 1
11 Warta Sieradz 9 10 3 1 5 12 15 -3
12 GKS Wikielec 9 10 2 4 3 9 10 -1
13 Jagiellonia II Białystok 9 10 2 4 3 16 15 1
14 Mławianka Mława 8 10 3 1 4 16 13 3
15 Legionovia Legionowo 9 10 3 1 5 10 15 -5
16 ŁKS 1926 Łomża 9 10 3 1 5 14 16 -2
17 Unia Skierniewice 7 9 2 3 2 12 14 -2
18 Pilica Białobrzegi 8 6 1 3 4 7 17 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 11 20 6 2 3 23 13 10
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 18 5 3 0 17 10 7
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 16 4 4 1 23 11 12
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 15 4 3 2 13 13 0
5 Legia II Warszawa 9 14 3 5 1 15 11 4
6 GKS Bełchatów 9 13 4 1 4 15 18 -3
7 Victoria Sulejówek 8 13 4 1 3 11 13 -2
8 Broń Radom 9 12 3 3 3 11 14 -3
9 Pelikan Łowicz 8 10 3 1 4 8 8 0
10 Warta Sieradz 9 10 3 1 5 10 12 -2
11 GKS Wikielec 8 9 2 3 3 9 14 -5
12 Jagiellonia II Białystok 9 8 2 2 5 10 14 -4
13 Olimpia Zambrów 9 7 1 4 4 5 11 -6
14 Pilica Białobrzegi 9 7 2 1 6 9 27 -18
15 Concordia Elbląg 9 6 2 0 7 11 28 -17
16 Mławianka Mława 9 4 0 4 5 4 18 -14
17 Legionovia Legionowo 8 3 1 0 7 6 23 -17
18 ŁKS 1926 Łomża 9 2 0 2 7 4 21 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Gospodarze Wynik Goście Data
Victoria Sulejówek 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 czerwca 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 ŁKS 1926 Łomża 1 czerwca 2024
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 25 maja 2024
Unia Skierniewice 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 maja 2024
Pilica Białobrzegi 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 maja 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 maja 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Mławianka Mława 4 maja 2024
Concordia Elbląg 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 kwietnia 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 20 kwietnia 2024
Pelikan Łowicz 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 kwietnia 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Legia II Warszawa 6 kwietnia 2024
Olimpia Zambrów 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 marca 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 GKS Bełchatów 23 marca 2024
Jagiellonia II Białystok 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 16 marca 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Legionovia Legionowo 9 marca 2024
GKS Wikielec 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 marca 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 2 Warta Sieradz 25 listopada 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 2 Victoria Sulejówek 18 listopada 2023
ŁKS 1926 Łomża 2 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 11 listopada 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 listopada 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Unia Skierniewice 28 października 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 - 2 Pilica Białobrzegi 21 października 2023
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 października 2023
Mławianka Mława 2 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 października 2023
Legia II Warszawa 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 października 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 - 0 Concordia Elbląg 30 września 2023
Broń Radom 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 września 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Pelikan Łowicz 16 września 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Olimpia Zambrów 2 września 2023
GKS Bełchatów 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 sierpnia 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Jagiellonia II Białystok 23 sierpnia 2023
Legionovia Legionowo 0 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia 2023
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 1 GKS Wikielec 13 sierpnia 2023
Warta Sieradz 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 sierpnia 2023

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 14
2 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 13
3 Kamil Odolak Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10
4 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10
5 Adam Ryczkowski Legia II Warszawa 9
6 Joao Odilon Mławianka Mława 8
7 Ołeksij Zinkewycz Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
8 Oskar Kordykiewicz GKS Wikielec 7
9 Kamil Sabillo Unia Skierniewice 7
10 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 7
11 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
12 Seweryn Michalski Warta Sieradz 6
13 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 6
14 Dominik Gedek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
15 Mateusz Szymorek GKS Bełchatów 6
16 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 6
17 Szymon Kuźma ŁKS 1926 Łomża 6
18 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 6
19 Aleksander Gajgier Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
20 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 5
21 Róbert Pich Legia II Warszawa 5
22 Konrad Rudnicki Victoria Sulejówek 5
23 Stanislav Hreben Mławianka Mława 5
24 Nikita Vasin Unia Skierniewice 5
25 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
26 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 5
27 Vinicius Matheus Jagiellonia II Białystok 5
28 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 5
29 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
30 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 5
31 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 5
32 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 4
33 Joao Augusto Concordia Elbląg 4
34 Patryk Skórecki GKS Bełchatów 4
35 Adrian Olpiński Broń Radom 4
36 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 4
37 Kyryło Knysh Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
38 Jakub Romanowicz Olimpia Zambrów 4
39 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 4
40 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
41 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 4
42 Patryk Sokołowski Legia II Warszawa 3
43 Paweł Koncewicz-Żyłka Warta Sieradz 3
44 Adrian Dudziński Unia Skierniewice 3
45 Kacper Sommerfeld Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
46 Julian Świątek Victoria Sulejówek 3
47 Hubert Karpiński GKS Bełchatów 3
48 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 3
49 Kacper Noworyta Concordia Elbląg 3
50 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 3
51 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 3
52 Denis Gojko Olimpia Zambrów 3
53 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 3
54 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
55 Kacper Sionkowski Concordia Elbląg 3
56 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 3
57 Maksim Kwiencer Broń Radom 3
58 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 3
59 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
60 Jakub Apolinarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
61 Szymon Grączewski Legia II Warszawa 3
62 Krystian Adamiak Warta Sieradz 2
63 Jakub Kowalski Broń Radom 2
64 Jakub Pawlicki Pelikan Łowicz 2
65 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
66 Nikodem Niski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
67 Sebastian Dąbrowski Olimpia Zambrów 2
68 Bartosz Kapustka Legia II Warszawa 2
69 Marcin Szymczak Broń Radom 2
70 Szymon Łapiński Unia Skierniewice 2
71 Jakub Bartosiński Unia Skierniewice 2
72 Łukasz Świderski ŁKS 1926 Łomża 2
73 Marek Grądzki Pelikan Łowicz 2
74 Mateusz Możdżeń Legia II Warszawa 2
75 Mariusz Holik GKS Bełchatów 2
76 Cyprian Pchełka Legia II Warszawa 2
77 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 2
78 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
79 Eryk Jarzębski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
80 Adrian Kazimierczak Pilica Białobrzegi 2
81 Mateusz Szwed Legionovia Legionowo 2
82 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
83 Rafał Parobczyk Olimpia Zambrów 2
84 Damian Winiarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
85 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
86 Michał Barć Legionovia Legionowo 2
87 Michał Jankowski GKS Wikielec 2
88 Dorian Buczek Broń Radom 2
89 Adrian Dziubiński Broń Radom 2
90 Kacper Dudek Legionovia Legionowo 2
91 Artur Golański GKS Bełchatów 2
92 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
93 Maddox Sobociński GKS Wikielec 2
94 Oleksandr Masalov Mławianka Mława 2
95 Kacper Falkowski Pelikan Łowicz 2
96 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
97 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 2
98 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
99 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
100 Damian Wojdakowski Jagiellonia II Białystok 2
101 Wojciech Urbański Legia II Warszawa 2
102 Igor Strzałek Legia II Warszawa 2
103 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 1
104 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
105 Wiktor Puciłowski Legia II Warszawa 1
106 Maksymilian Stangret Legia II Warszawa 1
107 Piotr Owczarek Broń Radom 1
108 Jakub Lis Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
109 Patryk Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
110 Piotr Jakubowski Concordia Elbląg 1
111 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
112 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 1
113 Jakub Tworek Mławianka Mława 1
114 Mateusz Jackowski GKS Wikielec 1
115 Aleksander Sulikowski Unia Skierniewice 1
116 Filip Becht Unia Skierniewice 1
117 Paweł Olszewski Jagiellonia II Białystok 1
118 Nicolas Dohojda Pilica Białobrzegi 1
119 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
120 Bartłomiej Nowak Broń Radom 1
121 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 1
122 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
123 Jakub Piela Warta Sieradz 1
124 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
125 Szymon Mroczko Concordia Elbląg 1
126 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 1
127 Kamil Mizera GKS Bełchatów 1
128 Bartosz Dziemidowicz Pelikan Łowicz 1
129 Adam Radecki Olimpia Zambrów 1
130 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 1
131 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
132 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
133 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
134 Jakub Lewicki Jagiellonia II Białystok 1
135 Jan Ziółkowski Legia II Warszawa 1
136 Antoni Bednarek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
137 Michał Ozga Jagiellonia II Białystok 1
138 Krystian Ziętek Jagiellonia II Białystok 1
139 Bartosz Danowski Concordia Elbląg 1
140 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
141 Lipe . ŁKS 1926 Łomża 1
142 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
143 Junior Timite Broń Radom 1
144 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
145 Michał Mikołajczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
146 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
147 Michał Pragacz Mławianka Mława 1
148 Mateusz Mazur Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
149 Jarosław Trzeboński GKS Bełchatów 1
150 Orest Tkachuk Olimpia Zambrów 1
151 Maksymilian Czeczko Pelikan Łowicz 1
152 Shingo Koreeda Warta Sieradz 1
153 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 1
154 Kacper Koterwas Legionovia Legionowo 1
155 Kacper Gościniarek Olimpia Zambrów 1
156 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
157 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
158 Mikołaj Misiak Victoria Sulejówek 1
159 Artur Dunajski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
160 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
161 Przemysław Żebrowski ŁKS 1926 Łomża 1
162 Radosław Zyśk Jagiellonia II Białystok 1
163 Łukasz Szczerbowski Mławianka Mława 1
164 Serhii Napolov GKS Bełchatów 1
165 Mateusz Karol Mławianka Mława 1
166 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 1
167 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
168 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 1
169 Dominik Kobus Jagiellonia II Białystok 1
170 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 1
171 Joachim Majchrzak Victoria Sulejówek 1
172 Damian Makuch Unia Skierniewice 1
173 Sebastian Weremko ŁKS 1926 Łomża 1
174 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
175 Jan Głowacki Pilica Białobrzegi 1
176 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 1
177 Alan Rybak Jagiellonia II Białystok 1
178 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
179 Eryk Filipczyk GKS Wikielec 1
180 Przemysław Kita Warta Sieradz 1
181 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
182 Grzegorz Skowroński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
183 Szymon Czyżewski Warta Sieradz 1
184 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 1
185 Krystian Pawczyński ŁKS 1926 Łomża 1
186 Adam Gambka Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
187 Hubert Otręba GKS Wikielec 1
188 Sebastian Cuch Broń Radom 1
189 Julien Tadrowski Legia II Warszawa 1
190 Kacper Wnorowski Legia II Warszawa 1