Najbardziej z wyniku środowego meczu na szczycie zadowolona jest Legionovia Legionowo, która nad Polonią Warszawa ma aktualnie sześć punktów przewagi. "Czarne Koszule" zremisowały na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Mecz jednak lepiej zaczął się dla Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, który na prowadzenie wyszedł już w 11. minucie, a bramkarza Polonii Warszawa pokonał Hubert Michalik. Popularne "Czarne Koszule" nie zamierzały tak tego zostawiać i szybko ruszyły do odrabiania strat. Gospodarze jednak mądrze się bronili i skutecznie odpierali ataki rywala z Warszawy.

Polonia nie odpuszczała i cały czas starała się doprowadzić do wyrównania, ale ostatecznie do przerwy więcej bramek nie padło. Goście nie zatrzymywali się i w 56. minucie dopięli swego, a na 1-1 trafił Łukasz Piątek. W kolejnych minutach mecz się otworzył, a okazje stwarzali sobie zarówno jedni jak i drudzy. Ostatecznie więcej trafień nie odnotowano i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa 1-1 (1-0)

1-0 Hubert Michalik (11)

1-1 Łukasz Piątek (56)