Baraże o awans do Ekstraklasy

16 czerwca 2021

i
Gol
koniec 0'
GKS Tychy
1 - 1 Górnik Łęczna
Gol
koniec 0'
Arka Gdynia
0 - 1 ŁKS Łódź

Baraże o awans do Ekstraklasy

20 czerwca 2021

Gol
koniec 0'
ŁKS Łódź
0 - 1 Górnik Łęczna

Baraże o awans do I ligi

15 czerwca 2021

Gol
koniec 0'
Chojniczanka Chojnice
0 - 1 Skra Częstochowa
i
Gol
koniec 0'
Wigry Suwałki
2 - 2 KKS 1925 Kalisz

Baraże o awans do I ligi

19 czerwca 2021

Gol
koniec 0'
KKS 1925 Kalisz
0 - 3 Skra Częstochowa

IV liga lubuska

22 czerwca 2021

i
Gol
18:30 0'
Syrena Zbąszynek
? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
i
Gol
18:30 0'
Carina Gubin
? - ? Arka Nowa Sól
i
Gol
18:30 0'
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
? - ? Odra Nietków
i
Gol
18:30 0'
Korona Kożuchów
? - ? Ilanka Rzepin
i
Gol
18:30 0'
Lechia II Zielona Góra
? - ? KP Piast Iłowa
i
Gol
18:30 0'
Meprozet Stare Kurowo
? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
i
Gol
18:30 0'
Czarni Żagań
? - ? Polonia Słubice
i
Gol
18:30 0'
Stal Sulęcin
? - ? Pogoń Skwierzyna
i
Gol
18:30 0'
Dąb Sława-Przybyszów
? - ? Czarni Witnica

IV liga łódzka

22 czerwca 2021

Gol
17:00 0'
Ceramika Opoczno
? - ? Omega Kleszczów

IV liga łódzka

23 czerwca 2021

Gol
18:30 0'
Zjednoczeni Stryków
? - ? Orzeł Nieborów

Baraże o utrzymanie w IV lidze, grupa: mazowiecka

20 czerwca 2021

Gol
koniec 0'
Znicz II Pruszków
1 - 0 KS Warka

Baraże o utrzymanie w IV lidze, grupa: mazowiecka

23 czerwca 2021

Gol
18:00 0'
KS Warka
? - ? Makowianka Maków Mazowiecki

Baraże o utrzymanie w IV lidze, grupa: mazowiecka

26 czerwca 2021

Gol
17:00 0'
Makowianka Maków Mazowiecki
? - ? Znicz II Pruszków

IV liga pomorska (gr.mistrzowska)

22 czerwca 2021

Gol
18:00 0'
Gedania Gdańsk
? - ? Chojniczanka II Chojnice

Baraże o udział w III lidze, grupa I

19 czerwca 2021

Gol
koniec 0'
Ząbkovia Ząbki
0 - 2 Pilica Białobrzegi

Baraże o udział w III lidze, grupa I

23 czerwca 2021

Gol
18:00 0'
Pilica Białobrzegi
? - ? Mławianka Mława

Baraże o udział w III lidze, grupa I

27 czerwca 2021

Gol
17:00 0'
Mławianka Mława
? - ? Ząbkovia Ząbki

Baraże o udział w III lidze, grupa: III (Dolny Śląsk)

28 czerwca 2021

Gol
18:00 0'
Lechia Dzierżoniów
? - ? Karkonosze Jelenia Góra

Baraże o udział w III lidze, grupa: III (Dolny Śląsk)

30 czerwca 2021

Gol
18:00 0'
Karkonosze Jelenia Góra
? - ? Lechia Dzierżoniów

Baraże o udział w III lidze, grupa: III (Śląsk)

19 czerwca 2021

Gol
koniec 0'
Odra Wodzisław Śląski
2 - 1 Raków II Częstochowa

Baraże o udział w III lidze, grupa: III (Śląsk)

22 czerwca 2021

Gol
16:00 0'
Raków II Częstochowa
? - ? Odra Wodzisław Śląski

Baraże o udział w III lidze, grupa: IV

26 czerwca 2021

Gol
15:00 0'
Wiślanie Jaśkowice
? - ? Unia Tarnów

Baraże o udział w III lidze, grupa: IV

29 czerwca 2021

Gol
18:00 0'
Unia Tarnów
? - ? Wiślanie Jaśkowice

Ostatnio zakończone mecze

ŁKS Łódź 0 - 1 Górnik Łęczna
Podhale Nowy Targ 2 - 2 Stal Stalowa Wola
Lewart Lubartów 0 - 2 Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz 5 - 2 Hetman Zamość
KS Wiązownica 5 - 1 Korona II Kielce
Sokół Sieniawa 3 - 4 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 0 Avia Świdnik
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
Błękitni Ropczyce 2 - 2 Resovia II

Najbliższe mecze LIVE

Raków II Częstochowa ? - ? Odra Wodzisław Śląski
Ceramika Opoczno ? - ? Omega Kleszczów
Gedania Gdańsk ? - ? Chojniczanka II Chojnice
Syrena Zbąszynek ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Carina Gubin ? - ? Arka Nowa Sól
KS Stilon Gorzów Wielkopolski ? - ? Odra Nietków
Korona Kożuchów ? - ? Ilanka Rzepin
Lechia II Zielona Góra ? - ? KP Piast Iłowa
Meprozet Stare Kurowo ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Żagań ? - ? Polonia Słubice