Błażej Czuban zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry

Błażej Czuban dołączył do Gwarka Tarnowskie Góry na zasadzie wypożyczenia z Zagłębia Lubin. 21-letni zawodnik ma już za sobą występy na poziomie III ligi.

więcej →

Mateusz Janeczko zawodnikiem Czarnych Połaniec

Mateusz Janeczko związał się kontraktem z Czarnymi Połaniec. 27-letni pomocnik w zeszłym sezonie występował w barwach Siarki Tarnobrzeg

więcej →

Piotr Stępień zagra w przyszłym sezonie w barwach Błękitnych Stargard

Działacze Błękitnych Stargard nie próżnują w obecnym okienku transferowym. Do klubu dołączył kolejny zawodnik, tym razem szeregi trzecioligowca zasilił Piotr Stępień ze Ślęzy Wrocław.

więcej →

Paweł Flis zawodnikiem Gedanii Gdańsk

Paweł Flis wzmocnił kadrę beniaminka - Gedanii Gdańsk. 20-letni obrońca w zeszłym sezonie był zawodnikiem Radunii Stężyca, teraz będzie występował na poziomie trzeciej ligi.

więcej →

Cartusia Kartuzy zagra w 3 lidze gr. II w miejsce GKS-u Przodkowo!

W związku z tym, że rozgrywki trzecioligowe prowadzone są przez Polski Związek Piłki Nożnej, otrzymaliśmy informację, że w przyszłym sezonie dojdzie do zmiany jednej drużyny w grupie II. Od sezonu...

więcej →

Mateusz Lipp wypożyczony do Polonii Bytom z niemieckiego Schalke 04 Gelsenkirchen

Nowym zawodnikiem Niebiesko-czerwonych został Mateusz Lipp. Młodzieżowiec został wypożyczony z niemieckiego Schalke 04 Gelsenkirchen. 

więcej →

Warta Gorzów Wielkopolski sięgnęła po zagranicznego zawodnika

Drugim letnim transferem Warty Gorzów Wielkopolski został Jadel Musanhu. Urodzony w Anglii 19-letni zawodnik posiada Afrykańskie korzenie.

więcej →

Jakub Kowalski zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Jakub Kowalski związał się kontraktem ze Stalą Stalowa Wola, w poprzednim sezonie reprezentował barwy rywala "Stalówki" - Podhala Nowy Targ

więcej →

Michał Kitliński został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Michał Kitliński zdecydował się na dołączenie do Stali Stalowa Wola, dla 27-latka jest to powrót do Stalowej Woli, gdzie występował w sezonie 2018/19.

więcej →

Piotr Łysiak zawodnikiem KP Starogard Gdański

Piotr Łysiak nie będzie dłużej występował w Kotwicy Kołobrzeg, 29-letni zawodnik związał się z nowym pracodawcą. Pochodzący z Olsztyna zawodnik będzie występował w KP Starogardzie Gdańskim.

więcej →

Dwóch zawodników Unii Janikowo dołączyło do Błękitnych Stargard

Sebastian Ginter oraz Mikołaj Gabor zostali zaprezentowani jako nowi zawodnicy Błękitnych Stargard. W poprzednim sezonie obaj reprezentowali Unię Janikowo.

więcej →

Filip Żagiel zagra w przyszłym sezonie w Polonii Bytom

Działacze Polonii Bytom zakontraktowali właśnie nowego zawodnika. Do trzecioligowca dołączył Filip Żagiel, który wrócił z Ruchu Chorzów.

więcej →

Podhale Nowy Targ pozyskało Huberta Antkowiaka

Hubert Antkowiak w poprzednim sezonie występował w dwóch trzecioligowych klubach - Polonii Środa Wielkopolska oraz Olimpii Grudziądz, teraz będzie występował w Podhalu Nowy Targ

więcej →

Cyprian Poniedziałek wzmocnił Stilon Gorzów

Cyprian Poniedziałek po udanym sezonie w barwach Cariny Gubin postanowił zmienić barwy klubowe. Nowym klubem 21-letniego zawodnika będzie beniaminek - Stilon Gorzów

więcej →

Michał Płonka zawodnikiem MKS-u Kluczbork

MKS Kluczbork pozyskał nowego zawodnika jakim jest Michał Płonka. Ostatnio występował u ligowego rywala - Polonii Bytom

więcej →

Kolejne wzmocnienie Unii Skierniewice. Do zespołu dołączył Damian Mosiejko

Kolejne wzmocnienie Unii Skierniewice stało się faktem. Tym razem do zespołu dołączył Damian Mosiejko, który do niedawna był zawodnikiem Polonii Warszawa.

więcej →

Michał Biskup zawodnikiem Gwarka Tarnowskie Góry

Michał Biskup został zaprezentowany jako drugie letnie wzmocnienie Gwarka Tarnowskie Góry, 25-letni napastnik wiosną był wypożyczony z Ruchu Chorzów do Stali Stalowa Wola.

więcej →

Dawid Flaszka zawodnikiem Pelikana Łowicz

Dawid Flaszka zmienił barwy klubowe w letnim okienku transferowym. Były zawodnik Podhala Nowy Targ będzie występował w grupie I w Pelikanie Łowicz.

więcej →

Sebastian Rugowski przechodzi do Zawiszy Bydgoszcz na zasadzie transferu definitywnego

Działacze Zawiszy Bydgoszcz zdecydowali się na wykupienie Sebastiana Rugowskiego z Sokoła Ostróda. 20-letni pomocnik występował ostatnio na boiskach eWinner 2 ligi.

więcej →

Przemysław Szkatuła drugim letnim wzmocnieniem Odry Wodzisław Śląski

Odra Wodzisław Śląski pozyskała solidnego piłkarza jakim jest Przemysław Szkatuła. 30-letni zawodnik w zeszłym sezonie reprezentował barwy Ruchu Chorzów z którym wywalczył awans na zaplecze Ekstraklasy.

więcej →