Dwóch graczy pożegnało się z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jak poinformował oficjalny serwis "pomarańczowo-czarnych" Paweł Lipiec oraz Jakub Głaz rozwiązali umowy z klubem.


Paweł Lipiec oraz Jakub Głaz rozwiązali umowy z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Lipiec ma 27 lat i występuje na pozycji bramkarza. Na Świętokrzyską 11 trafił jesienią 2019 roku z ŁKS-u 1926 Łomża. W swojej seniorskiej karierze bronił także barw Motoru Lublin, Sokoła Sieniawa, Lublinianki Lublin oraz Sokoła Aleksandrów Łódzki. W rundzie jesiennej rozegrał 17 spotkań w 3 lidze gr. IV.

Głaz natomiast ma 23 lata i gra na pozycji obrońcy. Do KSZO trafił jesienią 2020 z Siarki Tarnobrzeg, której jest wychowankiem. W poprzedniej rundzie w ekipie "pomarańczowo-czarnych" rozegrał 16 spotkań ligowych oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski. Zawodnik ze względów osobistych postanowił przenieść się bliżej Warszawy i wiosną będzie występował w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.