Stal Stalowa Wola skromnie pokonała KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Piłkarze Stali Stalowa Wola odnieśli kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Łukasza Berety tym razem skromnie pokonali na wyjeździe KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej →

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nie dało rady GKS-owi Tychy

Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski żegnają się z Fortuna Pucharem Polski. Podopieczni Rafała Wójcika we wtorkowy wieczór, przegrali z pierwszoligowym GKS-em Tychy.

więcej →

Bartosz Żurek wzmocnił KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski dołączył kolejny zawodnik. Mowa o Bartoszu Żurku, który ostatnio reprezentował barwy pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.

więcej →

Czarni Połaniec zdołali odwrócić losy meczu i zremisowali z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Czarni Połaniec pokazali charakter i wolę walki w starciu z KSZO i zdołali doprowadzić do remisu, mimo, że do przerwy przegrywali już 0:2.

więcej →

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wypunktowało TEXOM Sokoła Sieniawa

Zadziałał efekt nowej miotły w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Podopieczni Rafała Wójcika, który debiutował dziś na ławce "pomarańczowo-czarnych", pokonali na wyjeździe TEXOM Sokoła Sieniawa.

więcej →

Przemysław Cecherz zwolniony z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski! Rafał Wójcik nowym trenerem "pomarańczowo-czarnych"

Nastąpiła pierwsza roszada na trenerskiej ławce w 3 lidze gr. IV. Z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zwolniony został Przemysław Cecherz, a jego miejsce zajął Rafał Wójcik.

więcej →

Fabian Burzyński, Filip Handzlik, Przemysław Dwórzyński oraz Jakub Borusiński w Wiśle Sandomierz

Czterech nowych zawodników dołączyło do Wisły Sandomierz. Ekipę "niebiesko-biało-czerwonych" wzmocnili Fabian Burzyński, Filip Handzlik, Przemysław Dwórzyński oraz Jakub Borusiński.

więcej →

Dawid Gruchała-Węsierski oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski sięga po piłkarza Bałtyku Koszalin. Do ekipy Przemysława Cecherza dołączył Dawid Gruchała-Węsierski.

więcej →

Oskar Majda w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski kontynuuje ofensywę transferową. Tym razem do ekipy "pomarańczowo-czarnych" dołączył Oskar Majda z TEXOM Sokoła Sieniawa.

więcej →

Michał Nawrot został nowym zawodnikiem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski kontynuuje ofensywę transferową. Do zespołu "pomarańczowo-czarnych" trafił Michał Nawrot, ostatnio grał w Podhalu Nowy Targ.

więcej →

Szymon Stanisławski oficjalnie w Olimpii Elbląg

Olimpia Elbląg buduje kadrę na sezon 2021/22 w eWinner 2 lidze. Do ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego dołączył Szymon Stanisławski z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej →

Rafał Adamek oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w lecie przechodzi rewolucję kadrową. Ekipa "pomarańczowo-czarnych" potwierdza że w nadchodzącym sezonie będzie walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Do zespołu Przemysława Cecherza dołączył Rafał Adamek.

więcej →

Matthew Korziewicz, Dominik Pasterczyk oraz Wojciech Kos wzmocnili TEXOM Sokoła Sieniawa

Poniedziałek był bardzo pracowity w TEXOM Sokole Sieniawa. Trzecia drużyna minionego sezonu 3 ligi gr. IV zaprezentowała trzech nowych graczy. Do zespołu Łukasza Chmury dołączyli Matthew Korziewicz, Dominik Pasterczyk oraz Wojciech...

więcej →

Kamil Bełczowski wrócił do Wisły Sandomierz

Wisła Sandomierz rozpoczęła kompletowanie kadry na nowy sezon w 3 lidze. Jak poinformował klub, jego szeregi zasilił Kamil Bełczowski, który ostatnio grał w Hutniku Kraków.

więcej →

Dariusz Brągiel oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski kontynuuje ofensywę transferową. Do ekipy ze Świętokrzyskiej 11, dołączył Dariusz Brągiel z Wisły Puławy.

więcej →

Radosław Sylwestrzak podpisał umowę z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski potwierdziło kolejne letnie wzmocnienie. Do ekipy Przemysława Cecherza dołączył Radosław Sylwestrzak, który ostatnio grał w Stali Rzeszów.

więcej →

Michał Gałecki oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski potwierdza, że w sezonie 2021/22 nie zamierza walczyć tylko o ligowy byt. Ekipę Przemysława Cecherza wzmocnił Michał Gałecki, który ostatnio grał w GKS-ie Katowice.

więcej →

Ciąg dalszy roszad kadrowych w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski! Kolejni piłkarze opuszczą Świętokrzyską 11

Włodarze oraz sztab szkoleniowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozpoczęli budowę kadry na przyszły sezon. Zespół czekają zmiany. Do Mattwewa Korziewicza, Macieja Kraśniewskiego oraz Przemysława Dwórzyńskiego, dołączyli kolejni zawodnicy.

więcej →

Zmiany kadrowe w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski! Trzech zawodników opuszcza klub

Sezon w 3 lidze gr. IV dla niektórych już się zakończył. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zakończyło go fatalnie, bowiem przegrało z Wisłą Puławy aż 7-1. Po meczu. klub ogłosił którzy...

więcej →

Przemysław Cecherz nowym trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski! Jarosław Pacholarz odchodzi

Znane jest nazwisko nowego szkoleniowca KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Został nim doskonale znany Przemysław Cecherz, który na Świętokrzyską wraca po trzech latach przerwy.

więcej →