KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ugrał punkt na trudnym terenie. Konkretnie "pomarańczowo-czarni" uczynili to w Rącznej, gdzie zremisowali z rezerwami Cracovii.


Faworytem dzisiejszej potyczki były rezerwy Cracovii. Lider 3 ligi gr. IV od początku starał się narzucić własne warunki, jednak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski skutecznie odpierało ataki rywala, a i też próbowało coś zdziałać z przodu. Kibice w Rącznej oglądali dość wyrównane starcie. W końcówce pierwszej odsłony, czerwoną kartkę otrzymał Radosław Kanach i gospodarze musieli grać w osłabieniu.

Druga odsłona należała do zespołu "pomarańczowo-czarnych", który próbował wykorzystać grę w przewadze. Lider 3 ligi gr. IV skupił się na defensywie, a przede wszystkim starał się przynajmniej utrzymać ten remis. KSZO natomiast dwoiło się i troiło. Zespół z województwa świętokrzyskiego próbował przechylić szalę na swoją korzyść. Ostatecznie to się nie udało i mecz zakończył się podziałem punktów.


Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0


Foto: Cracovia

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.