Niespodzianka w Ostrowcu Świętokrzyskim. Miejscowe KSZO 1929 pokonało u siebie Siarkę Tarnobrzeg, a jedynego gola zdobył Bartosz Żurek.


Kibice od początku oglądali wyrównane widowisko. Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski postawili Siarce Tarnobrzeg trudne warunki. Gospodarze dobrze prezentowali się na tle wyżej notowanego rywala, a w 24. minucie objęli prowadzenie, po strzale Bartosza Żurka. "Siarkowcy" w kolejnych minutach starali się doprowadzić do wyrównania, ale "pomarańczowo-czarni" dobrze prezentowali się w defensywie.

Tarnobrzeżanie jednak nie poddawali się i cały czas atakowali. Piłkarze z Ostrowca Świętokrzyskiego skupili się natomiast na grze w defensywie. Siarka lepiej się prezentowała na murawie, ale nie potrafiła znaleźć sposobu na zespół KSZO 1929. Ostatecznie więcej bramek tego dnia nie odnotowano i po meczu lepsze nastroje mieli podopieczni Rafała Wójcika, którzy ograli pretendenta do awansu.


KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 1-0 (1-0)

1-0 Bartosz Żurek (24)


Foto: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.