Lider 3 ligi gr. I wygrał w meczu na szczycie. Piłkarze Legionovii Legionowo skromnie pokonali na własnym stadionie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.


Samo spotkanie od początku było wyrównane. Kibice oglądali niezłe zawody, a oba zespoły starały się stwarzać okazje bramkowe. Faworytem tejże potyczki była Legionovia Legionowo, jednak Świt Nowy Dwór Mazowiecki także miał o co grać. Z czasem jednak do głosu doszedł lider 3 ligi gr. I, który wypracował sobie przewagę i częściej był przy piłce.

Zespół z Legionowa był stroną przeważającą i w 43. minucie objął prowadzenie, a bramkarza Świtu pokonał Patryk Koziara. W drugiej odsłonie, goście próbowali nawiązać walkę z Legionovią, jednak ta dzielnie broniła prowadzenia, a i też starała się coś zdziałać z przodu. Ostatecznie więcej bramek w tym meczu nie odnotowano i to gospodarze mieli lepsze humory po końcowym gwizdku.


Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 (1-0)

1-0 Patryk Koziara (43)


Foto: Legionovia Legionowo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.