Legionovia Legionowo w ostatnim meczu pokonała Błoniankę Błonie

Legionovia Legionowo zwycięstwem zakończyli sezon 2021/22. Podopieczni Michała Pirosa na własnym stadionie pokonali Błoniankę Błonie.

więcej →

Czerwono w Legionowie! Legionovia na remis z Unią Skierniewice

Nie brakowało emocji w meczu Legionovii Legionowo z Unią Skierniewice. Arbiter w sobotę pokazał trzy żółte kartki, a mecz zakończył się remisem 1-1.

więcej →

Legionovia Legionowo bez większych problemów ograła Wissę Szczucyn

Piłkarze Legionovii Legionowo zrobili swoje i nadal są liderem 3 ligi gr. I. Zespół z województwa mazowieckiego pokonał na wyjeździe Wissę Szczycyn.

więcej →

Legionovia Legionowo pokazała moc! 7-0 z Mamrami Giżycko

Legionovia Legionowo idzie jak burza. Lider 3 ligi gr. I w sobotnie popołudnie aż 7-0 rozgromił zespół Mamrów Giżycko.

więcej →

Legionovia Legionowo lepsza w meczu na szczycie! Zwycięstwo z rezerwami Legii Warszawa

Legionovia Legionowo umocniła się na pozycji lidera 3 ligi gr. I. Podopieczni Michała Pirosa w sobotę pokonali u siebie rezerwy Legii Warszawa.

więcej →

Legionovia Legionowo zremisowała na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Lechia Tomaszów Mazowiecki postraszyła lidera 3 ligi gr. I. Zespół z województwa łódzkiego w sobotnim meczu podzielił się punktami z wyżej notowaną Legionovią Legionowo.

więcej →

Kolejne zwycięstwo Legionovii Legionowo! Tym razem wyjazdowe z KS-em Kutno

Legionovia Legionowo pewnym krokiem zmierza po awans do eWinner 2 ligi. Zespół z województwa mazowieckiego tym razem pokonał na wyjeździe KS Kutno.

więcej →

2-0 to niebezpieczny wynik! Legionovia Legionowo zwycięska w starciu z Ursusem Warszawa

Po raz kolejny okazało się, że 2-0 to niebezpieczny wynik. Wydawało się, że Ursus Warszawa sprawi niespodziankę, jednak ostatecznie komplet punktów zgarnęła Legionovia Legionowo.

więcej →

Lider umocnił się na prowadzeniu! Skromne zwycięstwo Legionovii Legionowo ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki

Lider 3 ligi gr. I wygrał w meczu na szczycie. Piłkarze Legionovii Legionowo skromnie pokonali na własnym stadionie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

więcej →

Patrick Bergmann wypożyczony do Warty Gorzów Wielkopolski

Patrick Bergmann został wypożyczony z Legionovii Legionowo do Warty Gorzów Wielkopolski na rundę wiosenną.

więcej →

Bartosz Rymek zawodnikiem Legionovi Legionowo

Bartosz Rymek oficjalnie został nowym zawodnikiem lidera 3 ligi grupy I. Ostatnio występował w drugoligowej Pogoni Siedlce.

więcej →

Plan przygotowań Legionovii Legionowo (zima 2022)

Lider 3 ligi grupy I przedstawił plan przygotowań do piłkarskiej wiosny sezonu 2021/22. W planach jest rozegranie jedenastu spotkań oraz wyjazd na obóz do Gizycka.

więcej →

WIDEO: Skrót meczu Legionovia Legionovo - Polonia Warszawa

Skrót meczu 18. kolejki 3 ligi grupy I, w którym doszło do starcia dwóch wysoko notowanych zespołów. Ostatecznie liderująca Legionovia podzieliła się punktami z Polonią Warszawa. Mimo, że gospodarzom udało...

więcej →

W starciu na szczycie Legionovia remisuje z Polonią Warszawa

Ciekawie zapowiadające się starcie dwóch czołowych zespołów 3 ligi grupy I zakończyło się podziałem punktów. Legionovia zremisowała przed własną publicznością z Polonią Warszawa 1:1 (1:0)

więcej →

Legionovia Legionowo na remis z GKS-em Wikielec

Piłkarze GKS-u Wikielec znaleźli sposób na zatrzymanie Legionovii Legionowo. Podopieczni Michała Pirosa już witali się z gąską, ale gospodarze w doliczonym czasie wyrównali.

więcej →

Kolejne zwycięstwo Legionovii Legionowo! Tym razem z rezerwami ŁKS-u Łódź

Legionovia Legionowo w 3 lidze gr. I idzie jak burza. Podopieczni Michała Pirosa tym razem ograli rezerwy ŁKS-u Łódź, które jedna liderowi postawiły trudne warunki.

więcej →

Legionovia Legionowo na remis z rezerwami Legii Warszawa

Piłkarze Legionovii Legionowo umocnili się na prowadzeniu w 3 lidze gr. IV. Ekipa dowodzona przez Michała Pirosa podzieliła się punktami z rezerwami Legii Warszawa.

więcej →

Legionovia Legionowo skromnie pokonała Znicz Biała Piska

Piłkarze Legionovii Legionowo nadal są na prowadzeniu w 3 lidze gr. I. Podopieczni Michała Pirosa ograli u siebie Znicz Biała Piska.

więcej →

Legionovia lepsza od Lechii Tomaszów Mazowiecki i nadal pozostaje liderem rozgrywek

Legionovia Legionowo wygrała przed własną publicznością z Lechią Tomaszów Mazowiecki 3:1. Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla gospodarzy, którzy przed upływem 10. minuty prowadzili już 2:0.

więcej →

Kolejne zwycięstwo Legionovii Legionowo! Tym razem z KS-em Kutno

Lider z Legionowa nie zatrzymuje się. Piłkarze Legionovii odnieśli kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. I i tym razem okazali się lepsi od KS-u Kutno.

więcej →