Piłkarze Legionovii Legionowo zrobili swoje i nadal są liderem 3 ligi gr. I. Zespół z województwa mazowieckiego pokonał na wyjeździe Wissę Szczycyn.

Od początku spotkania, Legionovia Legionowo była stroną przeważającą, a na prowadzenie wyszła już w 10. minucie, po trafieniu Konrada Zakliki. Podopieczni Michała Pirosa nie zamierzali się jednak zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. To udało się znaleźć osiem minut później, a tym razem piłkę w siatce umieścił Grzegorz Wojdyga.

W kolejnych minutach Legionovia kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń, a i też stworzyła sobie jeszcze kilka niezłych okazji. Wissa Szczucyn próbowała cały czas nawiązać walkę, ale zespół z Legionowa był konkretniejszy i w 74. minucie było 0-3, a gola zdobył Grzegorz Wojdyga. Więcej trafień już nie odnotowano i po końcowym gwizdku lepsze humory miała ekipa z województwa mazowieckiego.

Wissa Szczucyn - Legionovia Legionowo 0-3 (0-2)

0-1 Konrad Zaklika (10)

0-2 Grzegorz Wojdyga (18)

0-3 Grzegorz Wojdyga (74)