Legionovia Legionowo umocniła się na pozycji lidera 3 ligi gr. I. Podopieczni Michała Pirosa w sobotę pokonali u siebie rezerwy Legii Warszawa.

Piłkarze Legionovii Legionowo odnieśli ważne zwycięstwo w kontekście awansu do eWinner 2 ligi. Samo spotkanie od początku było bardzo zacięte, a rezerwy Legii Warszawa postawiły trudne warunki liderowi 3 ligi gr. I. Gospodarze jednak nie dali się zaskoczyć i stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji. Zespół z Legionowa był tego dnia konkretniejszy, a w 40. minucie objął prowadzenie za sprawą Bartosza Mroczka.

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie i nadal lepsze wrażenie sprawiała Legionovia, choć ekipa z Warszawy także miał swoje okazje. Zespół z Legionowa w 54. minucie podwyższył na 2-0, a bramkę zdobył Michał Bajdur, który w przeszłości grał w Legii. Goście w kolejnych minutach próbowali odwrócić losy meczu, ale lider 3 ligi gr. I dobrze prezentował się w defensywie i dowiózł prowadzenie do końca.

Legionovia Legionowo - Legia II Warszawa 2-0 (2-0)

1-0 Bartosz Mroczek (40)

2-0 Michał Bajdur (54)