Legionovia Legionowo pewnym krokiem zmierza po awans do eWinner 2 ligi. Zespół z województwa mazowieckiego tym razem pokonał na wyjeździe KS Kutno.


Mecz jednak lepiej ułożył się dla KS-u Kutno, który prowadzenie objął w 5. minucie, a piłkę w siatce umieścił Adrian Kralkowski. To widocznie podrażniło Legionovię Legionowo, która szybko ruszyła do odrabiania strat. Miejscowi dobrze jednak prezentowali się w defensywie i skutecznie odpierali ataki lidera 3 ligi gr. I. Ten jednak nie odpuszczał i nadal szukał okazji do wyrównania.

Zespół z województwa mazowieckiego w końcu dopiął swego, a piłkę w siatce umieścił w 37. minucie Konrad Zaklika. Legionovia jeszcze przed przerwą próbowała wyjść na prowadzenie, lecz ekipa z Kutna skutecznie odpierała jej ataki. Podopieczni Michała Pirosa nie zatrzymywali się i po zmianie stron stwarzali sobie kolejne sytuacje do zdobycia bramki.

Legionovia nie odpuszczała i w 55. minucie dopięła swego, a bramkarza KS-u Kutno pokonał Bartosz Mroczek. Gospodarze w kolejnych minutach starali się jeszcze powalczyć z wyżej notowany rywalem, ale ten konsekwentnie robił swoje i zmierzał po kolejne zwycięstwo. To przypieczętował trafieniem w doliczonym czasie gry, autorstwa Bartosza Rymka.


KS Kutno - Legionovia Legionowo 1-3 (1-1)

1-0 Adrian Kralkowski (5)

1-1 Konrad Zaklika (37)

1-2 Bartosz Mroczek (55)

1-3 Bartosz Rymek (90)

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.