Lider z Legionowa nie zatrzymuje się. Piłkarze Legionovii odnieśli kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. I i tym razem okazali się lepsi od KS-u Kutno.


Mecz doskonale zaczął się dla piłkarzy KS-u Kutno, którzy prowadzenie objęli już w 3. minucie, a bramkarza Legionovii Legionowo pokonał Adrian Kralkowski. To widocznie podrażniło zespół z województwa mazowieckiego, który szybko ruszył do odrabiania strat. Goście jednak nie zamierzali się ograniczać do samego bronienia, ale także próbowali coś zdziałać z przodu.

Lepiej prezentował się jednak zespół z Legionowa, który w 25. minucie doprowadził do wyrównania, a z bramki cieszył się Dariusz Zjawiński. W kolejnych minutach meczu, oba zespoły starały się stwarzać okazje i to się udawało, jednak brakowało skuteczności. Więcej z gry zdawała się mieć jednak Legionovia, która częściej była przy piłce, ale długo nie mogła znaleźć sposobu na przyjezdnych.

Po zmianie stron, obraz gry nie uległ zmianie i nadal gospodarze starali się mieć więcej z gry. Kutnianie natomiast mądrze się bronili, a i też próbowali stwarzać sobie okazje. Legionovia była cierpliwa i w 85. minucie objęła prowadzenie po bramce Jakuba Karabina. Podopieczni Dominika Tomczaka w końcówce próbowali jeszcze doprowadzić do wyrównania, jednak zespół z Legionowa dobrze grał w obronie i po meczu cieszył się z kompletu "oczek".


Legionovia Legionowo - KS Kutno 2-1 (1-1)

0-1 Adrian Kralkowski (3)

1-1 Dariusz Zjawiński (25)

1-2 Jakub Karabin (85)


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.