Piłkarze Legionovii Legionowo umocnili się na prowadzeniu w 3 lidze gr. IV. Ekipa dowodzona przez Michała Pirosa podzieliła się punktami z rezerwami Legii Warszawa.

Od początku lepiej prezentowała się Legionovia Legionowo, która już w 3. minucie mogła objąć prowadzenie. Piłkę przejął Patryk Koziara, a następnie ruszył w pole karne i znalazł się w sytuacji sam na sam z Kacprem Tobiaszem, który okazał się lepszy w tym starciu. Rezerwy Legii Warszawa także miały swoje okazje. Po chwili Patryk Konik wypatrzył Wiktora Majewskiego, a ten uderzył obok bramki.

"Legioniści" coraz śmielej sobie poczynali, a szansę miał m.in. Karol Noiszewski, jednak nadal było 0-0. Gospodarze nie odpuszczali, ale brakowało skuteczności. Z czasem to Legionovia przejęła inicjatywę, ale defensywa Legii dobrze się tego dnia spisywała. Kibice oglądali niezłe widowisko, a oba zespoły miały swoje okazje. Wszyscy jednak wyczekiwali bramek.

Konkretniejsza w pierwszej połowie była ekipa z Legionowa, która rzutem na taśmę przed przerwą objęła prowadzenie, a gola zdobył Michał Bajdur, który płaskim strzałem pokonał Kacpra Tobiasza. Goście po zmianie stron stworzyli sobie kilka ciekawych okazji, które mogły zamknąć mecz, lecz brakowało skuteczności. To się zemściło i w 58. minucie Legia wyrównała po trafieniu Kacpra Kostorza.

Przyjezdni w kolejnych minutach próbowali odzyskać prowadzenie, a najlepszą okazję mieli w 70. minucie, jednak jeden z graczy Legionovii niecelnie główkował. Zespół z Legionowa mecz kończył w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Konrad Budek. Legia próbowała to wykorzystać, ale podopieczni Michała Pirosa nie dali sobie wbić bramki.

Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo 1-1 (0-1)

0-1 Michał Bajdur (45)

1-1 Kacper Kostorz (58)