Legionovia Legionowo idzie jak burza. Lider 3 ligi gr. I w sobotnie popołudnie aż 7-0 rozgromił zespół Mamrów Giżycko.

Legionovia Legionowo błyskawicznie wypracowała sobie przewagę w meczu z Mamrami Giżycko. Podopieczni Michała Pirosa szybko ruszyli do ataku. Miejscowi przed szansą objęcia prowadzenia stanęli w 11. minucie, bowiem otrzymali rzut karny, którego po chwili na gola zamienił Michał Bajdur. Lider 3 ligi gr. I ani myślał jednak się zatrzymywać i szybko rozpoczął poszukiwania trafienia numer dwa.

Gospodarze nie zatrzymywali się i w 25. minucie podwyższyli prowadzenie, a do siatki tym razem trafił Artur Balicki. Zespół z Legionowa w kolejnych minutach kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń, choć Mamry także miały swoje sytuacje i próbowały nawiązać walkę z liderem. Ten jednak nie dał sobie wbić gola i na przerwę schodził w bardzo dobrych humorach.

Druga odsłona to całkowita dominacja Legionovii, która po zmianie stron włączyła piąty bieg. Lider 3 ligi gr. I w 48. minucie wygrywał 3-0, po trafieniu Dawida Papazjana. Gospodarze nie zatrzymywali się i w kolejnych minutach zdobyli jeszcze cztery gole. Dublet ustrzelił Dariusz Zjawiński, a ponadto do siatki trafiali także Sebastian Pociecha oraz Bartosz Rymek.

Legionovia Legionowo - Mamry Giżycko 7-0 (2-0)

1-0 Michał Bajdur (12-rzut karny)

2-0 Artur Balicki (25)

3-0 Dawid Papazjan (48)

4-0 Bartosz Rymek (67)

5-0 Dariusz Zjawiński (70)

6-0 Sebastian Pociecha (71)

7-0 Dariusz Zjawiński (75)