Ciekawie zapowiadające się starcie dwóch czołowych zespołów 3 ligi grupy I zakończyło się podziałem punktów. Legionovia zremisowała przed własną publicznością z Polonią Warszawa 1:1 (1:0)

W 18. kolejce zmagań grupy I do Legionowa przyjechała Polonia Warszawa - dla wielu starcie to było najciekawszym w obecnej kolejce. Spotkanie zapowiadało się ciekawie a na boisku oczekiwaliśmy sporej ilości emocji, z racji, że obu zespołom niezwykle zależało na zwycięstwie, spodziewać się mogliśmy sporo walki i tak też było.

W pierwszych minutach starcia, gospodarze wyglądali na boisku lepiej i stwarzali bardziej klarowne sytuacje, aktywny od początku spotkania był Dawid Papazjan, który polował na swoje trafienie. Defensywa gości spisywała się bez zarzutów aż do 28. minuty, kiedy to Bartosz Mroczek wykorzystał skuteczne dośrodkowanie kolegi z zespołu i zdobył bramkę dla gospodarzy.

Czarne koszule próbowały odpowiedzieć, swoich okazji szukał m.in. Marcin Kluska i Łukasz Piątek, ale ostatecznie do przerwy rezultat nie uległ zmianie.

Po zmianie stron obraz widowiska nie uległ zmianie, na boisku nadal można było zaobserwować sporo walki. Zmotywowana Polonia była bliska wyrównania w 58. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Damian Mosiejko, ale piłkę z linii bramkowej zdołał wybić Karol Barański. Dwie minuty później gościom udało się dopiąć swego. Po przechwycie piłki goście ruszyli do ataku a całą akcję precyzyjnym strzałem sfinalizował Marcin Pieńkowski, doprowadzając do remisu.

Wynik remisowy utrzymał się na boisku aż do końcowego gwizdka i oba zespoły musiały zadowolić się tylko jednym punktem.

Legionovia Legionovo - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)

28' 1:0 Mroczek

60' 1:1 Pieńkowski