Nie brakowało emocji w meczu Legionovii Legionowo z Unią Skierniewice. Arbiter w sobotę pokazał trzy żółte kartki, a mecz zakończył się remisem 1-1.

Od początku mecz był niezwykle zacięty, a oba zespoły starały się kreować okazje bramkowe. Kibice nie mogli narzekać na nudę, jednak brakowało konkretów. Unia Skierniewice miejscowym postawiła trudne warunki i generalnie była dość wymagającym rywalem dla Legionovii Legionowo. Miejscowi jednak nie odpuszczali i chwilę przed przerwą objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Bartosz Mroczek.

Druga odsłona wyśmienicie zaczęła się dla Unii, bowiem ta w 47. minucie otrzymała rzut karny, którego po chwili na gola zamienił Kamil Sabiło. Mecz tym samym zaczął się od nowa, a podrażniona Legionovia ruszyła do odrabiania strat. Przyjezdni starali się odpierać ataki rywala, który coraz śmielej sobie poczynał. Zespół ze Skierniewic radził sobie nieźle, ale okupił to stratą gracza, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Konrad Kowalczyk.

Wydawało się, że Legionovia w kolejnych minutach przechyli szalę na swoją korzyść. Tak się jednak nie stało, bowiem Unia postawiła miejscowym bardzo trudne warunki. Zespół z Legionowa w 74. minucie stracił Adama Waszkiewicza który otrzymał czerwoną kartkę. Ponadto z ławki rezerwowych usunięty został Paweł Błesznowski. Zapowiadała się więc bardzo ciekawa.

Oba zespoły w kolejnych minutach próbowały przechylić szalę na swoją korzyść. Kibice oglądali dobre zawody, a emocji nie brakowało. Ostatecznie jednak więcej goli już nie padło i mecz zakończył się wynikiem 1-1. Legionovia tym samym na dwie kolejki przed końcem sezonu 2021/22 w 3 lidze gr. I ma dwa punkty przewagi nad Polonią Warszawa, z którą za tydzień zmierzy się w bezpośrednim pojedynku.

Legionovia Legionowo - Unia Skierniewice 1-1 (1-0)

1-0 Bartosz Mroczek (40)

1-1 Kamil Sabiło (48-rzut karny)