III liga, gr. I sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 76 23 7 4 106 32 74
2 Unia Skierniewice 34 65 19 8 7 78 46 32
3 Legia II Warszawa 34 65 19 8 7 70 40 30
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 56 15 11 8 70 52 18
5 GKS Bełchatów 34 56 16 8 10 58 49 9
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 53 15 8 11 66 54 12
7 Pelikan Łowicz 34 52 15 7 12 52 40 12
8 ŁKS 1926 Łomża 34 48 14 6 14 52 51 1
9 Broń Radom 34 48 12 12 10 39 43 -4
10 Warta Sieradz 34 44 13 5 16 43 48 -5
11 GKS Wikielec 34 43 11 10 13 37 46 -9
12 Mławianka Mława 34 42 11 9 14 43 50 -7
13 Jagiellonia II Białystok 34 42 12 6 16 48 58 -10
14 Victoria Sulejówek 34 41 11 8 15 41 48 -7
15 Olimpia Zambrów 34 40 10 10 14 52 48 4
16 Concordia Elbląg 33 30 8 6 19 37 95 -58
17 Legionovia Legionowo 33 24 6 6 21 38 71 -33
18 Pilica Białobrzegi 34 19 4 7 23 30 89 -59
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legia II Warszawa 17 48 16 0 1 46 11 35
2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 46 15 1 1 65 9 56
3 Pelikan Łowicz 17 36 11 3 3 38 18 20
4 Unia Skierniewice 17 35 10 5 2 43 26 17
5 GKS Bełchatów 17 35 10 5 2 31 13 18
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 32 10 2 5 41 26 15
7 Broń Radom 17 30 8 6 3 22 12 10
8 ŁKS 1926 Łomża 17 29 9 2 6 30 22 8
9 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 28 7 7 3 35 21 14
10 Jagiellonia II Białystok 17 28 8 4 5 32 22 10
11 Mławianka Mława 17 27 8 3 6 28 21 7
12 GKS Wikielec 17 26 7 5 5 23 15 8
13 Warta Sieradz 17 24 7 3 7 24 23 1
14 Victoria Sulejówek 17 23 6 5 6 20 17 3
15 Olimpia Zambrów 17 21 5 6 6 32 27 5
16 Concordia Elbląg 16 21 5 6 5 23 28 -5
17 Legionovia Legionowo 17 18 5 3 9 26 31 -5
18 Pilica Białobrzegi 17 8 1 5 11 15 44 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 30 8 6 3 41 23 18
2 Unia Skierniewice 17 30 9 3 5 35 20 15
3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 28 8 4 5 35 31 4
4 GKS Bełchatów 17 21 6 3 8 27 36 -9
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 21 5 6 6 25 28 -3
6 Warta Sieradz 17 20 6 2 9 19 25 -6
7 ŁKS 1926 Łomża 17 19 5 4 8 22 29 -7
8 Olimpia Zambrów 17 19 5 4 8 20 21 -1
9 Broń Radom 17 18 4 6 7 17 31 -14
10 Victoria Sulejówek 17 18 5 3 9 21 31 -10
11 Legia II Warszawa 17 17 3 8 6 24 29 -5
12 GKS Wikielec 17 17 4 5 8 14 31 -17
13 Pelikan Łowicz 17 16 4 4 9 14 22 -8
14 Mławianka Mława 17 15 3 6 8 15 29 -14
15 Jagiellonia II Białystok 17 14 4 2 11 16 36 -20
16 Pilica Białobrzegi 17 11 3 2 12 15 45 -30
17 Concordia Elbląg 17 9 3 0 14 14 67 -53
18 Legionovia Legionowo 16 6 1 3 12 12 40 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Broń Radom

Gospodarze Wynik Goście Data
Legionovia Legionowo 2 - 2 Broń Radom 5 czerwca 2024
Broń Radom 2 - 1 GKS Wikielec 31 maja 2024
Warta Sieradz 2 - 0 Broń Radom 25 maja 2024
Broń Radom 1 - 1 Victoria Sulejówek 18 maja 2024
ŁKS 1926 Łomża 0 - 2 Broń Radom 15 maja 2024
Broń Radom 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 maja 2024
Unia Skierniewice 3 - 1 Broń Radom 3 maja 2024
Broń Radom 2 - 1 Pilica Białobrzegi 27 kwietnia 2024
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Broń Radom 20 kwietnia 2024
Broń Radom 0 - 0 Mławianka Mława 12 kwietnia 2024
Concordia Elbląg 5 - 0 Broń Radom 6 kwietnia 2024
Broń Radom 2 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 marca 2024
Broń Radom 0 - 1 Pelikan Łowicz 22 marca 2024
Legia II Warszawa 4 - 0 Broń Radom 16 marca 2024
Broń Radom 2 - 0 Olimpia Zambrów 9 marca 2024
GKS Bełchatów 1 - 1 Broń Radom 2 marca 2024
Broń Radom 1 - 0 Jagiellonia II Białystok 24 listopada 2023
Broń Radom 2 - 0 Legionovia Legionowo 17 listopada 2023
GKS Wikielec 1 - 2 Broń Radom 11 listopada 2023
Broń Radom 1 - 0 Warta Sieradz 3 listopada 2023
Victoria Sulejówek 1 - 1 Broń Radom 28 października 2023
Broń Radom 3 - 0 ŁKS 1926 Łomża 21 października 2023
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Broń Radom 14 października 2023
Broń Radom 0 - 1 Unia Skierniewice 6 października 2023
Pilica Białobrzegi 1 - 4 Broń Radom 30 września 2023
Broń Radom 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 września 2023
Mławianka Mława 3 - 0 Broń Radom 16 września 2023
Broń Radom 3 - 1 Concordia Elbląg 8 września 2023
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4 - 0 Broń Radom 1 września 2023
Pelikan Łowicz 0 - 0 Broń Radom 27 sierpnia 2023
Broń Radom 1 - 1 Legia II Warszawa 23 sierpnia 2023
Olimpia Zambrów 1 - 2 Broń Radom 18 sierpnia 2023
Broń Radom 1 - 2 GKS Bełchatów 11 sierpnia 2023
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Broń Radom 5 sierpnia 2023

III liga, gr. I sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Sabillo Unia Skierniewice 25
2 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 24
3 Kamil Odolak Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23
4 Szymon Sołtysiński Pelikan Łowicz 21
5 Oleksii Zinkevych Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19
6 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17
7 Adam Ryczkowski Legia II Warszawa 13
8 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 12
9 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 10
10 Marcin Szymczak Broń Radom 9
11 Szymon Kuźma ŁKS 1926 Łomża 9
12 Joao Odilon Mławianka Mława 9
13 Bartłomiej Kręcichwost Warta Sieradz 8
14 Vinicius Matheus Jagiellonia II Białystok 8
15 Aleksander Stawiarz Pilica Białobrzegi 8
16 Kacper Sionkowski Concordia Elbląg 8
17 Kyryło Knysh Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8
18 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
19 Jakub Romanowicz Olimpia Zambrów 8
20 Dawid Dzięgielewski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
21 Joao Augusto Concordia Elbląg 8
22 Aleksander Gajgier Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
23 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 7
24 Hubert Antkowiak ŁKS 1926 Łomża 7
25 Jakub Lis Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
26 Adrian Kazimierczak Pilica Białobrzegi 7
27 Adrian Bielka ŁKS 1926 Łomża 7
28 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 7
29 Oskar Wojtysiak Pilica Białobrzegi 7
30 Nikita Vasin Unia Skierniewice 7
31 Julian Świątek Victoria Sulejówek 7
32 Dominik Gedek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7
33 Mateusz Szymorek GKS Bełchatów 7
34 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 7
35 Oskar Kordykiewicz GKS Wikielec 7
36 Yaroslav Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
37 Maksymilian Czeczko Pelikan Łowicz 6
38 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
39 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 6
40 Marcin Pieńkowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
41 Konrad Rudnicki Victoria Sulejówek 6
42 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
43 Kacper Sommerfeld Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
44 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
45 Patryk Skórecki GKS Bełchatów 6
46 Jakub Jakimiuk Olimpia Zambrów 6
47 Jakub Apolinarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6
48 Stanislav Hreben Mławianka Mława 6
49 Seweryn Michalski Warta Sieradz 6
50 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 6
51 Michał Kucharczyk Legia II Warszawa 5
52 Szymon Łapiński Unia Skierniewice 5
53 Nikodem Niski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
54 Kordian Górka Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
55 Aghvan Papikyan Unia Skierniewice 5
56 Dorian Buczek Broń Radom 5
57 Damian Wojdakowski Jagiellonia II Białystok 5
58 Denis Gojko Olimpia Zambrów 5
59 Kacper Noworyta Concordia Elbląg 5
60 Hubert Karpiński GKS Bełchatów 5
61 Róbert Pich Legia II Warszawa 5
62 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 5
63 Jakub Garnysz Pelikan Łowicz 5
64 Rafał Parobczyk Olimpia Zambrów 4
65 Mateusz Możdżeń Legia II Warszawa 4
66 Dawid Polkowski Jagiellonia II Białystok 4
67 Hubert Otręba GKS Wikielec 4
68 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 4
69 Patryk Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
70 Jakub Pawlicki Pelikan Łowicz 4
71 Jakub Tworek Mławianka Mława 4
72 Mateusz Lis Warta Sieradz 4
73 Jakub Bartosiński Unia Skierniewice 4
74 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 4
75 Mateusz Szwed Legionovia Legionowo 4
76 Adrian Dudziński Unia Skierniewice 4
77 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
78 Bartłomiej Maćczak Warta Sieradz 4
79 Krystian Adamiak Warta Sieradz 4
80 Adrian Olpiński Broń Radom 4
81 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 4
82 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 3
83 Michał Jankowski GKS Wikielec 3
84 Mateusz Markowicz Mławianka Mława 3
85 Aleksander Biegański Legionovia Legionowo 3
86 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 3
87 Eryk Jarzębski Olimpia Zambrów 3
88 Andrii Yampol Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
89 Adrian Ziarek Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
90 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 3
91 Filip Karmański ŁKS 1926 Łomża 3
92 Ivan Hurenko Mławianka Mława 3
93 Oleksandr Masalov Mławianka Mława 3
94 Junior Timite Broń Radom 3
95 Artur Golański GKS Bełchatów 3
96 Marcel Górski Legionovia Legionowo 3
97 Jakub Piela Warta Sieradz 3
98 Yevhen Radionov Legionovia Legionowo 3
99 Marcel Niesłuchowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
100 Łukasz Makarski Concordia Elbląg 3
101 Minas Vasiliadis Legia II Warszawa 3
102 Mateusz Szmyd Unia Skierniewice 3
103 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
104 Kacper Falkowski Pelikan Łowicz 3
105 Mateusz Cegiełka Unia Skierniewice 3
106 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 3
107 Piotr Owczarek Broń Radom 3
108 Damian Winiarski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
109 Wojciech Urbański Legia II Warszawa 3
110 Sebastian Dąbrowski Olimpia Zambrów 3
111 Julien Tadrowski Legia II Warszawa 3
112 Patryk Sokołowski Legia II Warszawa 3
113 Paweł Koncewicz-Żyłka Warta Sieradz 3
114 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 3
115 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 3
116 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 3
117 Jakub Jędrasik Legia II Warszawa 3
118 Maksim Kwiencer Broń Radom 3
119 Mikołaj Wasilewski Jagiellonia II Białystok 3
120 Szymon Grączewski Legia II Warszawa 3
121 Dawid Kalisz GKS Wikielec 2
122 Raivis Kirss GKS Wikielec 2
123 Wiktor Walczak ŁKS 1926 Łomża 2
124 Abdullahi Oyedele Warta Sieradz 2
125 Jan Głowacki Pilica Białobrzegi 2
126 Patryk Konik Legia II Warszawa 2
127 Hubert Mich ŁKS 1926 Łomża 2
128 Adrian Skrzyniak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
129 Mateusz Mazur Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
130 Patryk Pomianowski Pelikan Łowicz 2
131 Patryk Winsztal ŁKS 1926 Łomża 2
132 Mateusz Broda Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
133 Maksymilian Kopczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
134 Jarosław Trzeboński GKS Bełchatów 2
135 Mateusz Jońca Mławianka Mława 2
136 Grzegorz Płatek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
137 Mikołaj Misiak Victoria Sulejówek 2
138 Stanisław Mitura Legionovia Legionowo 2
139 Damian Makuch Unia Skierniewice 2
140 Aleksander Sulikowski Unia Skierniewice 2
141 Sebastian Weremko ŁKS 1926 Łomża 2
142 Adam Gambka Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
143 Alan Rybak Jagiellonia II Białystok 2
144 Andrei Trukhan Olimpia Zambrów 2
145 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 2
146 Gabor Grabowski Mławianka Mława 2
147 Bartosz Winkler Pelikan Łowicz 2
148 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 2
149 Franciszek Fabiszewski Legionovia Legionowo 2
150 Bartosz Bayer Olimpia Zambrów 2
151 Antoni Bednarek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
152 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 2
153 Maksymilian Korczak Olimpia Zambrów 2
154 Mikołaj Staniak Concordia Elbląg 2
155 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 2
156 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 2
157 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 2
158 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 2
159 Jakub Kowalski Broń Radom 2
160 Bartosz Kapustka Legia II Warszawa 2
161 Łukasz Świderski ŁKS 1926 Łomża 2
162 Marek Grądzki Pelikan Łowicz 2
163 Mariusz Holik GKS Bełchatów 2
164 Cyprian Pchełka Legia II Warszawa 2
165 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 2
166 Sebastian Kobiera Broń Radom 2
167 Michał Barć Legionovia Legionowo 2
168 Adrian Dziubiński Broń Radom 2
169 Kacper Dudek Legionovia Legionowo 2
170 Maddox Sobociński GKS Wikielec 2
171 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
172 Igor Strzałek Legia II Warszawa 2
173 Arkadiusz Drapsa Olimpia Zambrów 1
174 Eryk Kozłowski Jagiellonia II Białystok 1
175 Uladzislau Krasouski GKS Wikielec 1
176 Kacper Zielski Mławianka Mława 1
177 Maciej Jaroszewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
178 Bartosz Jankowski Victoria Sulejówek 1
179 Piotr Sonnenberg Legionovia Legionowo 1
180 Donatas Nakrošius Legionovia Legionowo 1
181 Sebastian Kieraś Legia II Warszawa 1
182 Jan Nawotczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
183 Damian Ślesicki Warta Sieradz 1
184 Vadym Yavorskyi Unia Skierniewice 1
185 Miłosz Pawlusiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
186 Adam Łaski GKS Bełchatów 1
187 Kacper Górka Broń Radom 1
188 Matheus Dias Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
189 Piotr Kacperek GKS Wikielec 1
190 Kacper Wnorowski Legia II Warszawa 1
191 Damian Bednarek Victoria Sulejówek 1
192 Tomasz Kupisz Jagiellonia II Białystok 1
193 Wojciech Łaski Jagiellonia II Białystok 1
194 Michał Zięba Legia II Warszawa 1
195 Jakub Adkonis Legia II Warszawa 1
196 Maksym Rosiński Unia Skierniewice 1
197 Alex Protaziuk ŁKS 1926 Łomża 1
198 Stanisław Gieroba Legia II Warszawa 1
199 Alec Schwartzman Legionovia Legionowo 1
200 Wiktor Chudy Legionovia Legionowo 1
201 Luis felipe Silva ŁKS 1926 Łomża 1
202 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 1
203 Krzysztof Kozaczuk Olimpia Zambrów 1
204 Kajetan Jendryczko Pelikan Łowicz 1
205 Grzegorz Wojdyga Legionovia Legionowo 1
206 Maciej Radaszkiewicz Legia II Warszawa 1
207 Bartłomiej Olszewski ŁKS 1926 Łomża 1
208 Mateusz Cichocki Pilica Białobrzegi 1
209 Bartosz Ciborowski Olimpia Zambrów 1
210 Kacper Kondracki GKS Wikielec 1
211 Jakub Żewłakow Legia II Warszawa 1
212 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
213 Wiktor Puciłowski Legia II Warszawa 1
214 Maksymilian Stangret Legia II Warszawa 1
215 Piotr Jakubowski Concordia Elbląg 1
216 Michał Wrześniewski Broń Radom 1
217 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 1
218 Mateusz Jackowski GKS Wikielec 1
219 Filip Becht Unia Skierniewice 1
220 Paweł Olszewski Jagiellonia II Białystok 1
221 Nicolas Dohojda Pilica Białobrzegi 1
222 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
223 Bartłomiej Nowak Broń Radom 1
224 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 1
225 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
226 Szymon Mroczko Concordia Elbląg 1
227 Kamil Mizera GKS Bełchatów 1
228 Bartosz Dziemidowicz Pelikan Łowicz 1
229 Adam Radecki Olimpia Zambrów 1
230 Kacper Głowicki Olimpia Zambrów 1
231 Kacper Imiołek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
232 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
233 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
234 Jakub Lewicki Jagiellonia II Białystok 1
235 Jan Ziółkowski Legia II Warszawa 1
236 Michał Ozga Jagiellonia II Białystok 1
237 Krystian Ziętek Jagiellonia II Białystok 1
238 Bartosz Danowski Concordia Elbląg 1
239 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
240 Lipe . ŁKS 1926 Łomża 1
241 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
242 Aleksander Waniek Legia II Warszawa 1
243 Michał Mikołajczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
244 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
245 Michał Pragacz Mławianka Mława 1
246 Orest Tkachuk Olimpia Zambrów 1
247 Shingo Koreeda Warta Sieradz 1
248 Kacper Koterwas Legionovia Legionowo 1
249 Kacper Gościniarek Olimpia Zambrów 1
250 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
251 Artur Dunajski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
252 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
253 Przemysław Żebrowski ŁKS 1926 Łomża 1
254 Radosław Zyśk Jagiellonia II Białystok 1
255 Łukasz Szczerbowski Mławianka Mława 1
256 Serhii Napolov GKS Bełchatów 1
257 Mateusz Karol Mławianka Mława 1
258 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 1
259 Dominik Kobus Jagiellonia II Białystok 1
260 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 1
261 Joachim Majchrzak Victoria Sulejówek 1
262 Patryk Czerech Jagiellonia II Białystok 1
263 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
264 Eryk Filipczyk GKS Wikielec 1
265 Przemysław Kita Warta Sieradz 1
266 Grzegorz Skowroński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
267 Szymon Czyżewski Warta Sieradz 1
268 Marcin Świderski ŁKS 1926 Łomża 1
269 Krystian Pawczyński ŁKS 1926 Łomża 1
270 Sebastian Cuch Broń Radom 1