III liga, gr. I sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 34 75 23 6 5 80 33 47
2 ŁKS Łódź 34 73 21 10 3 60 18 42
3 Widzew Łódź 34 66 19 9 6 57 33 24
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 62 17 11 6 61 32 29
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 34 55 15 10 9 59 37 22
6 Sokół Ostróda 34 54 15 9 10 53 39 14
7 Pelikan Łowicz 34 53 16 5 13 50 39 11
8 Legia II Warszawa 34 53 16 5 13 58 51 7
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 34 49 13 10 11 46 34 12
10 ŁKS 1926 Łomża 34 46 12 10 12 37 34 3
11 Mazur Ełk 34 44 13 5 16 44 51 -7
12 Kaczkan Huragan Morąg 34 43 12 7 15 43 39 4
13 Concordia Elbląg 34 42 11 9 14 59 57 2
14 Ursus Warszawa 34 42 12 6 16 43 44 -1
15 Jagiellonia II Białystok 34 40 10 10 14 34 50 -16
16 Huragan Wołomin 34 25 7 4 23 27 84 -57
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 34 21 4 9 21 26 69 -43
18 Motor Lubawa 34 5 0 5 29 15 108 -93
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 17 44 14 2 1 34 10 24
2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 39 12 3 2 46 18 28
3 ŁKS Łódź 17 39 12 3 2 38 10 28
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 35 10 5 2 33 11 22
5 Pelikan Łowicz 17 35 11 2 4 30 14 16
6 Kaczkan Huragan Morąg 17 33 10 3 4 27 11 16
7 Sokół Ostróda 17 30 9 3 5 31 17 14
8 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 28 7 7 3 23 14 9
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 27 7 6 4 28 17 11
10 Legia II Warszawa 17 26 8 2 7 30 24 6
11 ŁKS 1926 Łomża 17 25 6 7 4 20 13 7
12 Jagiellonia II Białystok 17 23 6 5 6 16 17 -1
13 Concordia Elbląg 17 22 5 7 5 28 26 2
14 Mazur Ełk 17 21 6 3 8 24 28 -4
15 Ursus Warszawa 17 21 6 3 8 26 20 6
16 Huragan Wołomin 17 16 4 4 9 18 40 -22
17 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 11 3 2 12 16 31 -15
18 Motor Lubawa 17 3 0 3 14 10 53 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 17 36 11 3 3 34 15 19
2 ŁKS Łódź 17 34 9 7 1 22 8 14
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 28 8 4 5 31 20 11
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 27 7 6 4 28 21 7
5 Legia II Warszawa 17 27 8 3 6 28 27 1
6 Sokół Ostróda 17 24 6 6 5 22 22 0
7 Mazur Ełk 17 23 7 2 8 20 23 -3
8 Widzew Łódź 17 22 5 7 5 23 23 0
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 21 6 3 8 23 20 3
10 ŁKS 1926 Łomża 17 21 6 3 8 17 21 -4
11 Ursus Warszawa 17 21 6 3 8 17 24 -7
12 Concordia Elbląg 17 20 6 2 9 31 31 0
13 Pelikan Łowicz 17 18 5 3 9 20 25 -5
14 Jagiellonia II Białystok 17 17 4 5 8 18 33 -15
15 Kaczkan Huragan Morąg 17 10 2 4 11 16 28 -12
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 10 1 7 9 10 38 -28
17 Huragan Wołomin 17 9 3 0 14 9 44 -35
18 Motor Lubawa 17 2 0 2 15 5 55 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Broń Radom

Gospodarze Wynik Goście Data
Legia II Warszawa 3 - 1 Broń Radom 22 sierpnia 2021
Legia II Warszawa 2 - 2 Broń Radom 25 października 2020
Legia II Warszawa 2 - 0 Broń Radom 8 marca 2020
Broń Radom 0 - 2 Legia II Warszawa 10 sierpnia 2019
Legia II Warszawa 0 - 0 Broń Radom 17 marca 2019
Broń Radom 0 - 0 Legia II Warszawa 11 sierpnia 2018
Legia II Warszawa 4 - 1 Broń Radom 14 maja 2016
Broń Radom 0 - 2 Legia II Warszawa 10 października 2015
Legia II Warszawa 0 - 3 Broń Radom 21 marca 2015
Broń Radom 1 - 3 Legia II Warszawa 15 sierpnia 2014
Legia II Warszawa 2 - 2 Broń Radom 28 maja 2014
Broń Radom 0 - 1 Legia II Warszawa 31 października 2013

III liga, gr. I sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Zalewski Ruch Wysokie Mazowieckie 15
2 Mateusz Michalski Widzew Łódź 15
3 Robert Hirsz Sokół Ostróda 15
4 Grzegorz Domżalski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14
5 Piotr Karłowicz Kaczkan Huragan Morąg 12
6 Martin Strach Concordia Elbląg 12
7 Kamil Jackiewicz Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12
8 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
9 Wiktor Żytek Lechia Tomaszów Mazowiecki 11
10 Michał Michałek Sokół Aleksandrów Łódzki 10
11 Michał Pietroń Concordia Elbląg 9
12 Daniel Chiliński Kaczkan Huragan Morąg 9
13 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 9
14 Sebastian Pączko Sokół Ostróda 8
15 Yevhen Radionov ŁKS Łódź 8
16 Sandro Kulenović Legia II Warszawa 8
17 Maciej Koziara Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 8
18 Wojciech Wojcieszyński Pelikan Łowicz 7
19 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 7
20 Miłosz Szczepański Legia II Warszawa 7
21 Patryk Szczepański Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
22 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 7
23 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 6
24 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
25 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 6
26 Michał Hryszko Mazur Ełk 6
27 Damian Kostkowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6
28 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 6
29 Jurij Glushko Pelikan Łowicz 6
30 Maciej Górski Jagiellonia II Białystok 6
31 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 6
32 Tomasz Chałas Ursus Warszawa 6
33 Mateusz Broź Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
34 Daiji Kimura Huragan Wołomin 5
35 Marcin Kozłowski Widzew Łódź 5
36 Kamil Wolski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
37 Hubert Otręba Concordia Elbląg 5
38 Dawid Polkowski Jagiellonia II Białystok 5
39 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
40 Przemysław Olesiński ŁKS 1926 Łomża 5
41 Michał Twardowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5
42 Artur Golański ŁKS Łódź 5
43 Michał Ambrozik Ursus Warszawa 5
44 Patryk Bryła ŁKS Łódź 5
45 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 5
46 Krzysztof Pikus Ursus Warszawa 5
47 Patryk Pietrasiak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
48 Mateusz Ostaszewski Jagiellonia II Białystok 4
49 Marcin Figiel Huragan Wołomin 4
50 Jakub Szarpak Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4
51 Rafał Parobczyk Pelikan Łowicz 4
52 Roman Mykytyn Sokół Ostróda 4
53 Adam Duda Concordia Elbląg 4
54 Paweł Magdoń Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
55 Radosław Lenart Kaczkan Huragan Morąg 4
56 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
57 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 4
58 Emil Łupiński Jagiellonia II Białystok 4
59 Maksym Kowal ŁKS Łódź 4
60 Stojan Vranješ Legia II Warszawa 4
61 Daniel Bończak Pelikan Łowicz 3
62 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 3
63 Joachim Pabjańczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 3
64 Daniel Mlonek Kaczkan Huragan Morąg 3
65 Krzysztof Napora Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
66 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 3
67 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
68 Jakub Kabala Ursus Warszawa 3
69 Mateusz Butkiewicz Mazur Ełk 3
70 Kamil Juraszek ŁKS Łódź 3
71 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 3
72 Mateusz Furman Mazur Ełk 3
73 Piotr Wypniewski Motor Lubawa 3
74 Daniel Chima Chukwu Legia II Warszawa 3
75 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 3
76 Adrian Mleczek Ruch Wysokie Mazowieckie 3
77 Paweł Drażba ŁKS 1926 Łomża 3
78 Łukasz Chojecki Sokół Aleksandrów Łódzki 3
79 Adrian Pluta Sokół Ostróda 3
80 Michał Świderski Mazur Ełk 3
81 Michał Jankowski Sokół Ostróda 3
82 Patryk Czarnowski Legia II Warszawa 3
83 Kamil Maternik Sokół Ostróda 3
84 Robert Słomka Ursus Warszawa 3
85 Adam Ryczkowski Legia II Warszawa 3
86 Adrian Gapczyński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
87 Maciej Mąka Ursus Warszawa 2
88 Bartosz Kaszubowski ŁKS 1926 Łomża 2
89 Sebastian Kobiera Sokół Aleksandrów Łódzki 2
90 Paweł Wolski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
91 Mateusz Majewski Pelikan Łowicz 2
92 Krystian Kolasa Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
93 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 2
94 Cezary Nowiński Sokół Ostróda 2
95 Mariusz Baranowski ŁKS 1926 Łomża 2
96 Patryk Klimala Jagiellonia II Białystok 2
97 Dawid Kamiński Widzew Łódź 2
98 Kamil Tlaga Widzew Łódź 2
99 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
100 Patryk Szymański ŁKS Łódź 2
101 Marcin Gawron Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
102 Darius Cibulskas ŁKS 1926 Łomża 2
103 Paweł Sobolewski Mazur Ełk 2
104 Krystian Słowicki Sokół Ostróda 2
105 Hubert Konczewski Kaczkan Huragan Morąg 2
106 Konrad Szkopiński Ursus Warszawa 2
107 Przemysław Mystkowski Jagiellonia II Białystok 2
108 Paweł Tomkiewicz Motor Lubawa 2
109 Arkadiusz Konicz Motor Lubawa 2
110 Tomasz Bogołębski Pelikan Łowicz 2
111 Mariusz Gabrych Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
112 Kamil Smyt Sokół Ostróda 2
113 Łukasz Kopka ŁKS Łódź 2
114 Piotr Gawlik Pelikan Łowicz 2
115 Damian Szymański Jagiellonia II Białystok 2
116 Jonatan Straus Jagiellonia II Białystok 2
117 Radosław Śledziewski Huragan Wołomin 2
118 Damian Guzik ŁKS Łódź 2
119 Szymański Sebastian Legia II Warszawa 2
120 Konrad Perzyna Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
121 Przemysław Przysowa Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
122 Bartłomiej Stryjek Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
123 Michał Trąbka Legia II Warszawa 2
124 Mariusz Zasada Sokół Aleksandrów Łódzki 2
125 Krzysztof Cegiełka Ursus Warszawa 2
126 Adrian Budka Widzew Łódź 2
127 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 2
128 Miłosz Małachowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
129 Mateusz Wieteska Legia II Warszawa 2
130 Bartosz Widejko Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
131 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 2
132 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
133 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
134 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 2
135 Robert Kowalczyk Widzew Łódź 2
136 Konrad Michalak Legia II Warszawa 2
137 Krzysztof Filipek Sokół Ostróda 2
138 Jakub Nowak ŁKS Łódź 2
139 Patryk Miarka Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
140 Kamil Kuczkowski Concordia Elbląg 2
141 Emil Gajko Jagiellonia II Białystok 1
142 Mateusz Lewicki Huragan Wołomin 1
143 Przemysław Górski Huragan Wołomin 1
144 Piotr Pyrdoł ŁKS Łódź 1
145 Mateusz Gruziński Legia II Warszawa 1
146 Michał Kiełtyka Concordia Elbląg 1
147 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
148 Marcin Nowak Widzew Łódź 1
149 Maciej Kazimierowicz Widzew Łódź 1
150 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
151 Przemysław Sztybrych Ursus Warszawa 1
152 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
153 Artur Stawikowski Concordia Elbląg 1
154 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 1
155 Olesiński Przemysław ŁKS 1926 Łomża 1
156 Rafał Śledź Sokół Ostróda 1
157 Łukasz Wietecha Motor Lubawa 1
158 Marek Kaliszewski ŁKS 1926 Łomża 1
159 Paweł Olszewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
160 Dawid Serafiński ŁKS Łódź 1
161 Patryk Burzyński Concordia Elbląg 1
162 Bartłomiej Urbański Legia II Warszawa 1
163 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 1
164 Kamil Dankowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
165 Michał Steć Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
166 Robert Kowalczyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
167 Arkadiusz Ciach Pelikan Łowicz 1
168 Mateusz Gamrot ŁKS Łódź 1
169 Damian Pawlak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
170 Daniel Malinowski Motor Lubawa 1
171 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
172 Marcin Krzywicki Widzew Łódź 1
173 Grzegorz Jóźwiak Ruch Wysokie Mazowieckie 1
174 Mateusz Bogdanowicz Kaczkan Huragan Morąg 1
175 Przemysław Bella Pelikan Łowicz 1
176 Tomasz Rogowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
177 Przemysław Kocot ŁKS Łódź 1
178 Adam Gołuński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
179 Rafał Zaborowski Huragan Wołomin 1
180 Kazuya Watanabe Concordia Elbląg 1
181 Bartosz Skowron Legia II Warszawa 1
182 Urbański Bartłomiej Legia II Warszawa 1
183 Mikołaj Zwoliński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
184 Patryk Malinowski Mazur Ełk 1
185 Mateusz Gołębiowski Concordia Elbląg 1
186 Sebastian Kopeć Concordia Elbląg 1
187 Eryk Więdłocha Legia II Warszawa 1
188 Łukasz Marciniak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
189 Przemysław Rodak Widzew Łódź 1
190 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
191 Łukasz Burliga Jagiellonia II Białystok 1
192 Mateusz Leleno Legia II Warszawa 1
193 Jabłoński Dawid Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
194 Łukasz Suchocki Sokół Ostróda 1
195 Sebastian Zajączkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
196 Jakub Kostyrka ŁKS Łódź 1
197 Paweł Pelc Concordia Elbląg 1
198 Krzysztof Dąbkowski ŁKS 1926 Łomża 1
199 Łukasz Buczkowski Sokół Ostróda 1
200 Tomasz Tuttas Mazur Ełk 1
201 Klaudiusz Król Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
202 Paweł Kowalczyk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
203 Sebastian Olczak Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
204 Waldemar Woźniak Huragan Wołomin 1
205 Mikołaj Tokaj Huragan Wołomin 1
206 Łukasz Sołowiej Jagiellonia II Białystok 1
207 Mateusz Czorniej Kaczkan Huragan Morąg 1
208 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
209 Mariusz Zawodziński Widzew Łódź 1
210 Marek Wasiluk Jagiellonia II Białystok 1
211 Aleksander Ślęzak ŁKS Łódź 1
212 Maciej Malinowski Mazur Ełk 1
213 Dominik Dukalski Huragan Wołomin 1
214 Tomasz Szawara Kaczkan Huragan Morąg 1
215 Wieteska Mateusz Legia II Warszawa 1
216 Radosław Stefanowicz Kaczkan Huragan Morąg 1
217 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
218 Rafał Bujanowski Concordia Elbląg 1
219 Patryk Koncewicz Jagiellonia II Białystok 1
220 Piotr Faszczewski Ruch Wysokie Mazowieckie 1
221 Dawida Jabłońskiego Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
222 Borys Wasiutyn Motor Lubawa 1
223 Sadam Sulley Legia II Warszawa 1
224 Cyran Kamil Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
225 Mateusz Lawrenc Kaczkan Huragan Morąg 1
226 Michał Sadowski ŁKS 1926 Łomża 1
227 Tomasz Kowalski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
228 Tomasz Porębski Mazur Ełk 1
229 Jarosław Niezgoda Legia II Warszawa 1
230 Przezak Dawid Sokół Aleksandrów Łódzki 1
231 Tomasz Wojcinowicz Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
232 Eryk Rakowski Legia II Warszawa 1