Piłkarze Broni Radom mogą sobie pluć w brodę po piątkowym meczu z Błonianką Błonie. Gospodarze stworzyli sobie więcej okazji, jednak ostatecznie trzy punkty powędrowały do Błonianki.


Broń Radom do piątkowego spotkania przystąpiła osłabiona, bowiem kontuzjowani byli Bartosz Olszewski i Matheus Dias, a za kartki pauzował Michał Kielak. Gospodarze w pierwszej połowie stworzyli sobie kilka niezłych okazji do zdobycia gola. Aż trzy miał Tomasz Bartosiak, ale żadna nie znalazła drogi do siatki. Ponadto bramkarza Błonianki Błonie mógł też pokonać Carlos Ramirez.

Przyjezdni także mieli swoje sytuacje, ale ostatecznie do przerwy gole nie padły. W drugiej odsłonie mecz się wyrównał, a okazje strzeleckie mieli zarówno jedni jak i drudzy. Konkretniejsi byli jednak gracze z Błonia, którzy w 63. minucie objęli prowadzenie, a bramkę zdobył Maksymilian Korczak. Broń w kolejnych minutach próbowała doprowadzić do wyrównania, ale Błonianka nie dała sobie wbić gola i po meczu cieszyła się z trzech punktów.


Broń Radom - Błonianka Błonie 0-1 (0-0)

0-1 Maksymilian Korczak (63)

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.