IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 8 19 6 1 1 20 7 13
2 Jeziorak Iława 8 17 5 2 1 24 14 10
3 Polonia Lidzbark Warmiński 8 15 5 0 3 24 14 10
4 Mrągowia Mrągowo 8 15 5 0 3 21 16 5
5 Mamry Giżycko 8 15 5 0 3 21 18 3
6 Znicz Biała Piska 8 14 4 2 2 20 13 7
7 Granica Kętrzyn 8 12 3 3 2 15 12 3
8 Motor Lubawa 8 12 3 3 2 15 16 -1
9 DKS Dobre Miasto 8 10 3 1 4 20 16 4
10 Tęcza Biskupiec 8 10 3 1 4 13 14 -1
11 Polonia Iłowo 8 10 3 1 4 13 15 -2
12 Olimpia Olsztynek 8 10 3 1 4 11 14 -3
13 Olimpia II Elbląg 8 7 2 1 5 16 20 -4
14 Rominta Gołdap 8 7 2 1 5 10 24 -14
15 Pisa Barczewo 8 5 1 2 5 10 24 -14
16 Huragan Morąg 8 4 1 1 6 11 27 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 4 12 4 0 0 10 1 9
2 Polonia Lidzbark Warmiński 4 12 4 0 0 16 3 13
3 Znicz Biała Piska 5 12 4 0 1 15 7 8
4 Polonia Iłowo 4 7 2 1 1 10 6 4
5 Jeziorak Iława 3 6 2 0 1 10 4 6
6 Mrągowia Mrągowo 4 6 2 0 2 10 10 0
7 Mamry Giżycko 4 6 2 0 2 12 12 0
8 Olimpia II Elbląg 4 6 2 0 2 10 10 0
9 Granica Kętrzyn 4 5 1 2 1 6 7 -1
10 Motor Lubawa 3 4 1 1 1 5 7 -2
11 DKS Dobre Miasto 4 4 1 1 2 8 7 1
12 Tęcza Biskupiec 5 4 1 1 3 8 11 -3
13 Olimpia Olsztynek 5 4 1 1 3 6 10 -4
14 Rominta Gołdap 5 4 1 1 3 4 12 -8
15 Huragan Morąg 3 3 1 0 2 7 10 -3
16 Pisa Barczewo 3 2 0 2 1 2 8 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jeziorak Iława 5 11 3 2 0 14 10 4
2 Mrągowia Mrągowo 4 9 3 0 1 11 6 5
3 Mamry Giżycko 4 9 3 0 1 9 6 3
4 Motor Lubawa 5 8 2 2 1 10 9 1
5 GKS Wikielec 4 7 2 1 1 10 6 4
6 Granica Kętrzyn 4 7 2 1 1 9 5 4
7 DKS Dobre Miasto 4 6 2 0 2 12 9 3
8 Tęcza Biskupiec 3 6 2 0 1 5 3 2
9 Olimpia Olsztynek 3 6 2 0 1 5 4 1
10 Polonia Lidzbark Warmiński 4 3 1 0 3 8 11 -3
11 Polonia Iłowo 4 3 1 0 3 3 9 -6
12 Rominta Gołdap 3 3 1 0 2 6 12 -6
13 Pisa Barczewo 5 3 1 0 4 8 16 -8
14 Znicz Biała Piska 3 2 0 2 1 5 6 -1
15 Olimpia II Elbląg 4 1 0 1 3 6 10 -4
16 Huragan Morąg 5 1 0 1 4 4 17 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Huragan Morąg

Gospodarze Wynik Goście Data
Huragan Morąg 0 - 0 Granica Kętrzyn 15 października 2022
DKS Dobre Miasto 0 - 0 Huragan Morąg 8 października 2022
Huragan Morąg 0 - 0 Mrągowia Mrągowo 1 października 2022
Polonia Iłowo 3 - 0 Huragan Morąg 24 września 2022
Jeziorak Iława 5 - 1 Huragan Morąg 18 września 2022
Huragan Morąg 2 - 5 Motor Lubawa 10 września 2022
Pisa Barczewo 2 - 2 Huragan Morąg 3 września 2022
Huragan Morąg 2 - 3 Olimpia Olsztynek 27 sierpnia 2022
Mamry Giżycko 4 - 1 Huragan Morąg 20 sierpnia 2022
Huragan Morąg 3 - 2 Olimpia II Elbląg 14 sierpnia 2022
GKS Wikielec 3 - 0 Huragan Morąg 6 sierpnia 2022

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Rybkiewicz Mrągowia Mrągowo 8
2 Piotr Karłowicz Polonia Lidzbark Warmiński 7
3 Dominik Lemanek Polonia Iłowo 6
4 Kacper Nawrocki Motor Lubawa 6
5 Michał Bartkowski Jeziorak Iława 5
6 Damian Lubak DKS Dobre Miasto 5
7 Marcin Spirydon Pisa Barczewo 4
8 Wiktor Preuss GKS Wikielec 4
9 Cezary Sobolewski Polonia Lidzbark Warmiński 4
10 Kota Imamoto Jeziorak Iława 4
11 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 4
12 Kentaro Arai GKS Wikielec 4
13 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 4
14 Dawid Pietkiewicz Znicz Biała Piska 4
15 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 4
16 Paweł Drażba Mamry Giżycko 4
17 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 4
18 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 4
19 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 4
20 Konrad Radzikowski Rominta Gołdap 3
21 Rafał Kujawa GKS Wikielec 3
22 Krystian Krzyś Znicz Biała Piska 3
23 Paweł Sagan Jeziorak Iława 3
24 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 3
25 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 3
26 Jakub Chojnowski DKS Dobre Miasto 3
27 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 3
28 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 2
29 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
30 Mateusz Kosiński Olimpia Olsztynek 2
31 Rafał Wawrzyniak Olimpia Olsztynek 2
32 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
33 Jakub Górski Jeziorak Iława 2
34 Adrian Morawski Mrągowia Mrągowo 2
35 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 2
36 Patrycjusz Malanowski Tęcza Biskupiec 2
37 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 2
38 Jakub Stankiewicz Huragan Morąg 2
39 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 2
40 Kaisei Hioki DKS Dobre Miasto 2
41 Kacper Chojnowski DKS Dobre Miasto 2
42 Michał Berdyk DKS Dobre Miasto 2
43 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 2
44 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 2
45 Krzysztof Kressin Jeziorak Iława 2
46 Cezary Januszkiewicz Huragan Morąg 2
47 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 2
48 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 2
49 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 2
50 Hubert Racki DKS Dobre Miasto 2
51 Olaf Gorczyca Pisa Barczewo 2
52 Błażej Drężek Mamry Giżycko 2
53 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 2
54 Kamil Zawalich Granica Kętrzyn 2
55 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 2
56 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 2
57 Adrian Podgórski Tęcza Biskupiec 1
58 Dariusz Gołębiowski Tęcza Biskupiec 1
59 Arkadiusz Kuciński Jeziorak Iława 1
60 Michał Kwiatkowski Jeziorak Iława 1
61 Piotr Pluciński Mamry Giżycko 1
62 Konrad Baran Granica Kętrzyn 1
63 Paweł Turczyn Granica Kętrzyn 1
64 Szymon Nakielski DKS Dobre Miasto 1
65 Maksymilian Szafrański DKS Dobre Miasto 1
66 Jakub Szczepański Motor Lubawa 1
67 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 1
68 Sebastian Krzywicki Motor Lubawa 1
69 Szymon Zelmański Motor Lubawa 1
70 Mateusz Dec Huragan Morąg 1
71 Damian Gerka Motor Lubawa 1
72 Yudai Nawate Pisa Barczewo 1
73 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 1
74 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 1
75 Kamil Tomczuk Tęcza Biskupiec 1
76 Mateusz Litwiński Rominta Gołdap 1
77 Sylwester Pechta Olimpia Olsztynek 1
78 Rafał Maciążek Polonia Lidzbark Warmiński 1
79 Marcin Czernis Olimpia II Elbląg 1
80 Konrad Krogól Olimpia Olsztynek 1
81 Patryk Folga Pisa Barczewo 1
82 Tomasz Strzelec Tęcza Biskupiec 1
83 Wojciech Wachowski Olimpia Olsztynek 1
84 Mateusz Waszczyn Mamry Giżycko 1
85 Krystian Oleszko Polonia Lidzbark Warmiński 1
86 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 1
87 Łukasz Wróblewski Polonia Iłowo 1
88 Maciej Famulak Olimpia II Elbląg 1
89 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 1
90 Grzegorz Walkiewicz Olimpia Olsztynek 1
91 Jakub Mosakowski Znicz Biała Piska 1
92 Mariusz Łapiński Znicz Biała Piska 1
93 Igor Zapałowski Granica Kętrzyn 1
94 Michał Mościński Rominta Gołdap 1
95 Adam Kapusta Huragan Morąg 1
96 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 1
97 Ransom etengeneng Akangmba Polonia Iłowo 1
98 Przemysław Ziemianowicz Huragan Morąg 1
99 Michał Duda Huragan Morąg 1
100 Piotr Zmiarowski Huragan Morąg 1
101 Mateusz Bartnowski Motor Lubawa 1
102 Mark Usovich Olimpia Olsztynek 1
103 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
104 Grzegorz Kochalski Jeziorak Iława 1
105 Kamil Lullies DKS Dobre Miasto 1
106 Michał Rynkowski Polonia Iłowo 1
107 Sebastian Szczepański Polonia Iłowo 1
108 Jakub Chludziński Pisa Barczewo 1
109 Wiktor Letkiman Polonia Iłowo 1
110 Rafał Kruczkowski Jeziorak Iława 1
111 Dzmitry Baiduk Znicz Biała Piska 1
112 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 1
113 Wojciech Trznadel Pisa Barczewo 1
114 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
115 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1