Podopieczni Bogdana Jóźwiaka zdobyli cenne trzy oczka i wciąż liczą się w walce o awans do drugiej ligi. Huraganowi zaś zajrzało w oczy widmo degradacji do czwartej ligi i teraz piłkarze Czesława Żukowskiego muszą mieć oczy szeroko otwarte.


Zawodnicy Sokoła Aleksandrów Łódzki bardzo dobrze zaczęli mecz z Huraganem Morąg, bowiem już po kwadransie gry prowadzili 1-0, a do siatki trafił Michał Miller. Radość miejscowych nie trwała jednak zbyt długo, bowiem w 21. minucie Rafał Śledź wyrównał i to było ostatnie słowo gości.

Do przerwy więcej bramek nie padł. W drugiej odsłonie Sokół chciał przechylić szalę na swoją korzyść i po kwadransie arbiter zawodów podyktował jedenastkę dla miejscowych, za faul na Dominiku Głowińskim. Do futbolówki podszedł Paweł Kaczmarek i pewnie pokonał golkipera przyjezdnych.

Pięć minut później wynik spotkania ustalił Piotr Kasperkiewicz, który wykorzystał idealne podanie Pawła Kaczmarka.


Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg 3-1 (1-1)

1-0 Michał Miller (15)

1-1 Rafał Śledź (21)

2-1 Paweł Kaczmarek (61-rzut karny)

3-1 Piotr Kasperkiewicz (65)


Sokół Aleksandrów Łódzki: Lemanowicz – Żwir, Ślęzak, Woźniczak, Szarpak – Kaczmarek, Bogołębski (76. Broź), Kasperkiewicz, Głowiński (82. Rozwandowicz), Maćczak (64. Pecyna) – Miller

Foto: Łukasz Żuchowski/Art.Repo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.