Polonia Warszawa w sobotę odniosła kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. I. Podopieczni Rafała Smalca pewnie pokonali niżej notowaną Broń Radom.


Od początku stroną przeważającą była Polonia Warszawa, która walczy o awans do eWinner 2 ligi. Popularne "Czarne Koszule" stworzyły sobie więcej groźnych okazji, a prowadzenie objęły w 34. minucie, za sprawą Szymona Lewickiego. Broń Radom nie zamierzała się biernie przyglądać całej sprawie i szybko ruszyła do odrabiania strat. Przyjezdni stworzyli sobie kilka niezłych okazji, ale brakowało skuteczności.

Podopieczni Rafała Smalca jednak byli tego dnia konkretniejsi i tuż przed przerwą podwyższyli prowadzenie, a gola zdobył Marcin Kluska. W drugiej odsłonie Polonia cały czas przeważała, choć Broń także miała swoje okazje. Zespół z Warszawy jednak nie odpuszczał i w 73. minucie otrzymał rzut karny, którego na raty wykorzystał Lewicki i tym samym ustalił on wynik tego spotkania.


Polonia Warszawa - Broń Radom 3-0 (2-0)

1-0 Szymon Lewicki (34)

2-0 Marcin Kluska (45)

3-0 Szymon Lewicki (74)


Foto: Polonia Warszawa

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • Kibic napisał/a

    Karnego nie wykorzystał Kluska, który trafił w słupek, a dopiero odbitą piłkę przejął Lewicki i dobił do pustej bramki. "Na raty" padła pierwsza bramka: Lewicki strzelił głową, bramkarz wybił piłkę przed siebie i napastnik dobił swój strzał.

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.