III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 9 20 6 2 1 20 12 8
2 Polonia Warszawa 8 16 5 1 2 15 6 9
3 Unia Skierniewice 9 16 5 1 3 18 13 5
4 Pilica Białobrzegi 8 14 4 2 2 18 13 5
5 KS Kutno 9 14 4 2 3 11 11 0
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 13 4 1 4 15 13 2
7 ŁKS II Łódź 9 13 4 1 4 16 17 -1
8 Legia II Warszawa 8 12 3 3 2 12 8 4
9 Jagiellonia II Białystok 8 12 4 0 4 13 15 -2
10 GKS Wikielec 9 12 3 3 3 10 12 -2
11 Pelikan Łowicz 8 11 2 5 1 11 9 2
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 11 3 2 2 11 10 1
13 Broń Radom 8 10 3 1 4 10 12 -2
14 Ursus Warszawa 8 9 2 3 3 14 16 -2
15 Znicz Biała Piska 9 8 2 2 5 12 14 -2
16 Wissa Szczuczyn 9 8 1 5 3 7 12 -5
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 7 1 4 4 12 16 -4
18 Błonianka Błonie 8 7 2 1 5 11 17 -6
19 Mamry Giżycko 8 7 2 1 5 8 18 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 6 15 5 0 1 13 6 7
2 Pilica Białobrzegi 5 11 3 2 0 13 5 8
3 Polonia Warszawa 4 9 3 0 1 7 3 4
4 ŁKS II Łódź 5 9 3 0 2 11 10 1
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 7 2 1 0 5 1 4
6 Legia II Warszawa 3 7 2 1 0 6 3 3
7 GKS Wikielec 5 7 2 1 2 7 7 0
8 Unia Skierniewice 5 6 2 0 3 8 9 -1
9 Jagiellonia II Białystok 4 6 2 0 2 6 6 0
10 Pelikan Łowicz 4 6 1 3 0 6 5 1
11 Wissa Szczuczyn 6 6 1 3 2 6 8 -2
12 KS Kutno 4 5 1 2 1 3 4 -1
13 Broń Radom 2 4 1 1 0 3 1 2
14 Znicz Biała Piska 5 4 1 1 3 6 7 -1
15 Sokół Aleksandrów Łódzki 4 4 1 1 2 8 9 -1
16 Błonianka Błonie 4 4 1 1 2 7 7 0
17 Ursus Warszawa 4 2 0 2 2 4 7 -3
18 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 1 0 1 2 5 9 -4
19 Mamry Giżycko 4 0 0 0 4 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 4 10 3 1 0 10 4 6
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 10 3 1 0 6 1 5
3 KS Kutno 5 9 3 0 2 8 7 1
4 Polonia Warszawa 4 7 2 1 1 8 3 5
5 Ursus Warszawa 4 7 2 1 1 10 9 1
6 Mamry Giżycko 4 7 2 1 1 6 7 -1
7 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 6 2 0 4 10 12 -2
8 Jagiellonia II Białystok 4 6 2 0 2 7 9 -2
9 Broń Radom 6 6 2 0 4 7 11 -4
10 Legionovia Legionowo 3 5 1 2 0 7 6 1
11 Legia II Warszawa 5 5 1 2 2 6 5 1
12 GKS Wikielec 4 5 1 2 1 3 5 -2
13 Pelikan Łowicz 4 5 1 2 1 5 4 1
14 ŁKS II Łódź 4 4 1 1 2 5 7 -2
15 Znicz Biała Piska 4 4 1 1 2 6 7 -1
16 Pilica Białobrzegi 3 3 1 0 2 5 8 -3
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 3 0 3 2 4 7 -3
18 Błonianka Błonie 4 3 1 0 3 4 10 -6
19 Wissa Szczuczyn 3 2 0 2 1 1 4 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pelikan Łowicz

Gospodarze Wynik Goście Data
Jagiellonia II Białystok 0 - 0 Pelikan Łowicz 6 listopada 2021
Pelikan Łowicz 0 - 0 Legionovia Legionowo 10 października 2021
Pelikan Łowicz 1 - 2 Legionovia Legionowo 21 marca 2021
Jagiellonia II Białystok 2 - 1 Pelikan Łowicz 2 grudnia 2020
Legionovia Legionowo 2 - 1 Pelikan Łowicz 19 maja 2019
Pelikan Łowicz 3 - 3 Legionovia Legionowo 7 października 2018
Jagiellonia II Białystok 2 - 0 Pelikan Łowicz 19 marca 2017
Pelikan Łowicz 1 - 2 Jagiellonia II Białystok 14 sierpnia 2016
Pelikan Łowicz 1 - 2 Legionovia Legionowo 30 marca 2014
Legionovia Legionowo 3 - 2 Pelikan Łowicz 24 sierpnia 2013

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Strzałkowski Ursus Warszawa 8
2 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 7
3 Martin Kostal Jagiellonia II Białystok 5
4 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 5
5 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
6 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 5
7 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 4
8 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 4
9 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 4
10 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
11 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
12 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 4
13 Marcin Kluska Polonia Warszawa 3
14 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 3
15 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 3
16 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 3
17 Michał Jankowski GKS Wikielec 3
18 Marcin Kacela KS Kutno 3
19 Adam Patora KS Kutno 3
20 Szymon Masiak GKS Wikielec 3
21 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
22 Przemysław Chyrchała Błonianka Błonie 3
23 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 3
24 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 3
25 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 3
26 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
27 Michał Kielak Broń Radom 2
28 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
29 Jan Imiołek Pilica Białobrzegi 2
30 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 2
31 Damian Makuch Unia Skierniewice 2
32 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 2
33 Mateusz Lis Sokół Aleksandrów Łódzki 2
34 Kamil Waśniowski Unia Skierniewice 2
35 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 2
36 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 2
37 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 2
38 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 2
39 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 2
40 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 2
41 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 2
42 Arkadiusz Ciach Legia II Warszawa 2
43 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 2
44 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
45 Karol Buzun Wissa Szczuczyn 2
46 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 2
47 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
48 Kacper Głowicki Jagiellonia II Białystok 2
49 Tomasz Kolus Pelikan Łowicz 2
50 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 2
51 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 2
52 Łukasz Dynel ŁKS II Łódź 2
53 Arkadiusz Gajewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
54 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 2
55 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 2
56 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
57 Krystian Białas KS Kutno 1
58 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
59 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 1
60 Daniel Smuga Legionovia Legionowo 1
61 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 1
62 Maciej Wilanowski Unia Skierniewice 1
63 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 1
64 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 1
65 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 1
66 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 1
67 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 1
68 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 1
69 Dominik Pecyna Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
70 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
71 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
72 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
73 Bartłomiej Niedziela Pilica Białobrzegi 1
74 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
75 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
76 Piotr Goljasz Broń Radom 1
77 Bartosz Olszewski Broń Radom 1
78 Łukasz Broź Mamry Giżycko 1
79 Krzysztof Cudowski KS Kutno 1
80 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
81 Kamil Sakowicz Wissa Szczuczyn 1
82 Dawid Dzięgielewski Legia II Warszawa 1
83 Adrian Kralkowski KS Kutno 1
84 Jakub Karabin Legionovia Legionowo 1
85 Bartosz Winkler Unia Skierniewice 1
86 Łukasz Święty GKS Wikielec 1
87 Elian de la Nuez Broń Radom 1
88 Kamil Kumoch Broń Radom 1
89 Igor Kośmicki Broń Radom 1
90 Adrian Duchnowski Znicz Biała Piska 1
91 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 1
92 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
93 Bartłomiej Ciepiela Legia II Warszawa 1
94 Patryk Pierzak Legia II Warszawa 1
95 Denzell Mora Broń Radom 1
96 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 1
97 Igor Korczakowski Pilica Białobrzegi 1
98 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
99 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
100 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
101 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
102 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 1
103 Oliveira Marcio Polonia Warszawa 1
104 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
105 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
106 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
107 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
108 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
109 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
110 Marcel Sluga Pelikan Łowicz 1
111 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
112 Piotr Dobrogost Legionovia Legionowo 1
113 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 1
114 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
115 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
116 Michał Dobkowski Pilica Białobrzegi 1
117 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
118 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 1
119 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 1
120 Adrian Klepacz KS Kutno 1
121 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 1
122 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
123 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
124 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 1
125 Olaf Uziębło Pilica Białobrzegi 1
126 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
127 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 1
128 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
129 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
130 Wojciech Zalewski Wissa Szczuczyn 1
131 Konrad Radzikowski Wissa Szczuczyn 1
132 Tomasz Bartosiak Broń Radom 1
133 Matheus Dias Broń Radom 1