IV liga łódzka sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 7 21 7 0 0 26 4 22
2 Boruta Zgierz 7 17 5 2 0 23 3 20
3 Zjednoczeni Stryków 7 16 5 1 1 17 8 9
4 Polonia Piotrków Trybunalski 7 14 4 2 1 9 9 0
5 Stal Głowno 7 12 3 3 1 13 7 6
6 Omega Kleszczów 7 12 4 0 3 13 14 -1
7 Widzew II Łódź 7 11 3 2 2 22 6 16
8 RKS Radomsko 7 11 3 2 2 21 9 12
9 Orkan Buczek 7 9 2 3 2 18 11 7
10 Włókniarz Zelów 7 9 2 3 2 7 8 -1
11 LKS Kwiatkowice 7 8 2 2 3 11 12 -1
12 Orzeł Nieborów 7 7 2 1 4 16 19 -3
13 Skalnik Sulejów 7 7 2 1 4 12 18 -6
14 Zryw Wygoda 7 7 2 1 4 6 22 -16
15 KS Paradyż 7 6 2 0 5 11 19 -8
16 Pogoń Zduńska Wola 7 5 1 2 4 8 14 -6
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 3 1 0 6 3 33 -30
18 Prosna Wieruszów 7 1 0 1 6 2 22 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 4 12 4 0 0 17 2 15
2 Boruta Zgierz 4 12 4 0 0 17 2 15
3 Zjednoczeni Stryków 4 12 4 0 0 13 4 9
4 Stal Głowno 4 8 2 2 0 8 2 6
5 Widzew II Łódź 4 8 2 2 0 12 1 11
6 Orkan Buczek 4 8 2 2 0 14 5 9
7 Polonia Piotrków Trybunalski 3 7 2 1 0 3 1 2
8 Omega Kleszczów 3 6 2 0 1 6 5 1
9 Włókniarz Zelów 3 6 2 0 1 4 4 0
10 RKS Radomsko 3 4 1 1 1 7 4 3
11 LKS Kwiatkowice 3 4 1 1 1 5 5 0
12 Orzeł Nieborów 4 4 1 1 2 6 11 -5
13 Zryw Wygoda 3 4 1 1 1 4 10 -6
14 Skalnik Sulejów 3 3 1 0 2 7 9 -2
15 KS Paradyż 4 3 1 0 3 7 12 -5
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 3 1 0 2 3 12 -9
17 Pogoń Zduńska Wola 3 1 0 1 2 1 7 -6
18 Prosna Wieruszów 4 1 0 1 3 0 8 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 3 9 3 0 0 9 2 7
2 Polonia Piotrków Trybunalski 4 7 2 1 1 6 8 -2
3 RKS Radomsko 4 7 2 1 1 14 5 9
4 Omega Kleszczów 4 6 2 0 2 7 9 -2
5 Boruta Zgierz 3 5 1 2 0 6 1 5
6 Zjednoczeni Stryków 3 4 1 1 1 4 4 0
7 Stal Głowno 3 4 1 1 1 5 5 0
8 LKS Kwiatkowice 4 4 1 1 2 6 7 -1
9 Skalnik Sulejów 4 4 1 1 2 5 9 -4
10 Pogoń Zduńska Wola 4 4 1 1 2 7 7 0
11 Widzew II Łódź 3 3 1 0 2 10 5 5
12 Włókniarz Zelów 4 3 0 3 1 3 4 -1
13 Orzeł Nieborów 3 3 1 0 2 10 8 2
14 Zryw Wygoda 4 3 1 0 3 2 12 -10
15 KS Paradyż 3 3 1 0 2 4 7 -3
16 Orkan Buczek 3 1 0 1 2 4 6 -2
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 0 0 0 4 0 21 -21
18 Prosna Wieruszów 3 0 0 0 3 2 14 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Orkan Buczek

Gospodarze Wynik Goście Data
Stal Głowno 0 - 0 Orkan Buczek 2 października 2021
LKS Kwiatkowice 0 - 0 Orkan Buczek 19 września 2021
Stal Głowno 1 - 2 Orkan Buczek 12 czerwca 2021
Orkan Buczek 2 - 1 LKS Kwiatkowice 14 marca 2021
Orkan Buczek 6 - 2 Stal Głowno 7 listopada 2020
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek 26 lipca 2020
LKS Kwiatkowice 0 - 3 Orkan Buczek 29 września 2019
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek 12 maja 2019
Orkan Buczek 1 - 0 LKS Kwiatkowice 7 października 2018
Orkan Buczek 0 - 3 LKS Kwiatkowice 29 kwietnia 2018
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek 17 września 2017

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Mąka Widzew II Łódź 6
2 Wojciech Tyczyński KS Paradyż 6
3 Patryk Pietrasiak RKS Radomsko 6
4 Adrian Olszewski Stal Głowno 5
5 Adam Zawierucha RKS Radomsko 5
6 Krystian Stolarczyk Warta Sieradz 5
7 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 5
8 Mateusz Malec Widzew II Łódź 5
9 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 5
10 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 4
11 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 4
12 Krystian Smolarek LKS Kwiatkowice 4
13 Mikołaj Bociek Warta Sieradz 4
14 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 4
15 Karol Pawlikowski Boruta Zgierz 4
16 Jakub Fudała Boruta Zgierz 3
17 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 3
18 Sebastian Radzio Warta Sieradz 3
19 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 3
20 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 3
21 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 3
22 Bartłomiej Madej Orkan Buczek 3
23 Jakub Dregier Orkan Buczek 3
24 Krystian Kruk Orzeł Nieborów 3
25 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 3
26 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 3
27 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 3
28 Dawid Szymczak Stal Głowno 3
29 Krystian Ślęzak Boruta Zgierz 3
30 Tomasz Bąkowicz Omega Kleszczów 3
31 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 3
32 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 3
33 Jan Haczykowski Orzeł Nieborów 2
34 Dawid Kępniak Pogoń Zduńska Wola 2
35 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 2
36 Norbert Dregier Orkan Buczek 2
37 Mieszko Śpiewak Orkan Buczek 2
38 Kamil Odolak RKS Radomsko 2
39 Paweł Graczyk Orzeł Nieborów 2
40 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 2
41 Eryk Ignatowski Stal Głowno 2
42 Eryk Lebioda Boruta Zgierz 2
43 Kamil Tlaga Widzew II Łódź 2
44 Filip Zawadzki Widzew II Łódź 2
45 Kamil Pluta Warta Sieradz 2
46 Kuba Kos KS Paradyż 2
47 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 2
48 Michał Lewandowski Warta Sieradz 2
49 Michał Fabijański Zryw Wygoda 2
50 Daniel Villanueva Rivas Widzew II Łódź 2
51 Jakub Szlaski Skalnik Sulejów 2
52 Damian Głowacki Warta Sieradz 2
53 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 2
54 Rafał Bogus Orzeł Nieborów 2
55 Wojciech Pęczek KS Paradyż 1
56 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 1
57 Mateusz Stolarczyk Włókniarz Zelów 1
58 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
59 Adam Raszewski Polonia Piotrków Trybunalski 1
60 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 1
61 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
62 Dawid Pałyska Orkan Buczek 1
63 Jardel Muniz Cruz Orkan Buczek 1
64 Kacper Wojtczyk Orkan Buczek 1
65 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
66 Radosław Grefkowicz Orzeł Nieborów 1
67 Marek Dąbrowski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
68 Kacper Stencel Orzeł Nieborów 1
69 Bartłomiej Tkacz Orzeł Nieborów 1
70 Piotr Sekuła Orzeł Nieborów 1
71 Adrian Pęgowski LKS Kwiatkowice 1
72 Wojciech Guzek Zryw Wygoda 1
73 Roman Perizhok Zryw Wygoda 1
74 Bartosz Machaj RKS Radomsko 1
75 Krystian Kolasa RKS Radomsko 1
76 Krystian Kamiński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
77 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 1
78 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 1
79 Patryk Tuliński Stal Głowno 1
80 Igor Mikołajczyk Prosna Wieruszów 1
81 Adrian Musialik Boruta Zgierz 1
82 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
83 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
84 Marcin Pękała RKS Radomsko 1
85 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
86 Dawid Malka LKS Kwiatkowice 1
87 Jan Rzeźniczak LKS Kwiatkowice 1
88 Damian Ścibiorek Stal Głowno 1
89 Oliwier Jagielski KS Paradyż 1
90 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 1
91 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 1
92 Mateusz Gołda Widzew II Łódź 1
93 Dawid Telestak Widzew II Łódź 1
94 Patryk Glincer Widzew II Łódź 1
95 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
96 Jakub Jaroch Prosna Wieruszów 1
97 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 1
98 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 1
99 Wojciech Kucharski Zjednoczeni Stryków 1
100 Mikołaj Mularczyk KS Paradyż 1
101 Daniel Potakowski Orkan Buczek 1
102 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 1
103 Paweł Zawistowski RKS Radomsko 1
104 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 1
105 Piotr Gawlik Zryw Wygoda 1
106 Michał Świdrowski Zryw Wygoda 1
107 Michał Chądzyński Zjednoczeni Stryków 1
108 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
109 Sebastian Miśkowiec RKS Radomsko 1
110 Szymon Kożecki RKS Radomsko 1
111 Damian Mężyk RKS Radomsko 1
112 Kacper Kosior Andrespolia Wiśniowa Góra 1
113 Bruno Jackel Polonia Piotrków Trybunalski 1
114 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 1
115 Łukasz Rakowski Pogoń Zduńska Wola 1
116 Rafał Kurzynoga Pogoń Zduńska Wola 1
117 Damian Knera Boruta Zgierz 1
118 Piotr Bartłoszewski Widzew II Łódź 1
119 Kacper Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 1
120 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 1
121 Patryk Gal Omega Kleszczów 1
122 Robert Tomesz Omega Kleszczów 1