IV liga łódzka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 22 50 15 5 2 52 14 38
2 RKS Radomsko 22 47 14 5 3 49 19 30
3 Widzew II Łódź 22 46 13 7 2 59 18 41
4 AKS SMS Łódź 22 42 12 6 4 54 29 25
5 Polonia Piotrków Trybunalski 22 42 13 3 6 49 32 17
6 Ceramika Opoczno 22 39 12 3 7 40 28 12
7 Zjednoczeni Stryków 22 34 10 4 8 46 39 7
8 ŁKS III Łódź 22 31 9 4 9 47 44 3
9 Start Brzeziny 22 31 9 4 9 29 30 -1
10 Omega Kleszczów 22 31 10 1 11 33 42 -9
11 Zryw Wygoda 22 28 8 4 10 45 45 0
12 Warta Działoszyn 22 28 9 1 12 41 50 -9
13 KS Kutno 22 24 6 6 10 33 40 -7
14 Orkan Buczek 22 22 6 4 12 31 42 -11
15 Skalnik Sulejów 22 22 6 4 12 29 44 -15
16 Boruta Zgierz 22 21 6 3 13 31 44 -13
17 Szczerbiec Wolbórz 22 14 4 2 16 18 64 -46
18 Włókniarz Zelów 22 8 2 2 18 16 78 -62
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 11 27 8 3 0 33 7 26
2 RKS Radomsko 11 23 7 2 2 24 9 15
3 Ceramika Opoczno 11 23 7 2 2 21 11 10
4 Zjednoczeni Stryków 11 22 7 1 3 32 21 11
5 ŁKS III Łódź 11 22 7 1 3 31 17 14
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 21 6 3 1 23 9 14
7 Omega Kleszczów 11 21 7 0 4 16 14 2
8 AKS SMS Łódź 11 20 5 5 1 28 14 14
9 Polonia Piotrków Trybunalski 11 20 6 2 3 23 19 4
10 Start Brzeziny 11 20 6 2 3 17 15 2
11 Zryw Wygoda 12 16 5 1 6 28 21 7
12 Orkan Buczek 11 16 4 4 3 20 17 3
13 Warta Działoszyn 11 15 5 0 6 23 26 -3
14 KS Kutno 11 13 4 1 6 16 21 -5
15 Skalnik Sulejów 11 10 2 4 5 12 22 -10
16 Boruta Zgierz 11 7 2 1 8 7 20 -13
17 Szczerbiec Wolbórz 11 5 1 2 8 9 31 -22
18 Włókniarz Zelów 11 0 0 0 11 6 39 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 29 9 2 1 29 5 24
2 RKS Radomsko 11 24 7 3 1 25 10 15
3 AKS SMS Łódź 11 22 7 1 3 26 15 11
4 Polonia Piotrków Trybunalski 11 22 7 1 3 26 13 13
5 Widzew II Łódź 11 19 5 4 2 26 11 15
6 Ceramika Opoczno 11 16 5 1 5 19 17 2
7 Boruta Zgierz 11 14 4 2 5 24 24 0
8 Warta Działoszyn 11 13 4 1 6 18 24 -6
9 Zjednoczeni Stryków 11 12 3 3 5 14 18 -4
10 Zryw Wygoda 10 12 3 3 4 17 24 -7
11 Skalnik Sulejów 11 12 4 0 7 17 22 -5
12 Start Brzeziny 11 11 3 2 6 12 15 -3
13 KS Kutno 11 11 2 5 4 17 19 -2
14 Omega Kleszczów 11 10 3 1 7 17 28 -11
15 ŁKS III Łódź 11 9 2 3 6 16 27 -11
16 Szczerbiec Wolbórz 11 9 3 0 8 9 33 -24
17 Włókniarz Zelów 11 8 2 2 7 10 39 -29
18 Orkan Buczek 11 6 2 0 9 11 25 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

RKS Radomsko

Gospodarze Wynik Goście Data
ŁKS III Łódź 0 - 0 RKS Radomsko 22 czerwca 2024
RKS Radomsko 0 - 0 Szczerbiec Wolbórz 15 czerwca 2024
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 RKS Radomsko 12 czerwca 2024
RKS Radomsko 0 - 0 Ceramika Opoczno 8 czerwca 2024
Zryw Wygoda 0 - 0 RKS Radomsko 1 czerwca 2024
RKS Radomsko 0 - 0 Omega Kleszczów 29 maja 2024
RKS Radomsko 0 - 0 KS Kutno 25 maja 2024
Skalnik Sulejów 0 - 0 RKS Radomsko 18 maja 2024
RKS Radomsko 0 - 0 Włókniarz Zelów 11 maja 2024
AKS SMS Łódź 0 - 0 RKS Radomsko 4 maja 2024
RKS Radomsko 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 27 kwietnia 2024
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 RKS Radomsko 20 kwietnia 2024
RKS Radomsko 3 - 0 Orkan Buczek 13 kwietnia 2024
Widzew II Łódź 1 - 1 RKS Radomsko 7 kwietnia 2024
RKS Radomsko 3 - 0 Boruta Zgierz 30 marca 2024
Start Brzeziny 0 - 2 RKS Radomsko 23 marca 2024
RKS Radomsko 3 - 1 Warta Działoszyn 16 marca 2024
RKS Radomsko 4 - 0 ŁKS III Łódź 18 listopada 2023
Szczerbiec Wolbórz 1 - 6 RKS Radomsko 11 listopada 2023
RKS Radomsko 4 - 1 Zjednoczeni Stryków 4 listopada 2023
Ceramika Opoczno 4 - 1 RKS Radomsko 28 października 2023
RKS Radomsko 1 - 2 Zryw Wygoda 21 października 2023
Omega Kleszczów 2 - 3 RKS Radomsko 14 października 2023
KS Kutno 0 - 1 RKS Radomsko 7 października 2023
RKS Radomsko 2 - 0 Skalnik Sulejów 30 września 2023
Włókniarz Zelów 0 - 4 RKS Radomsko 23 września 2023
RKS Radomsko 1 - 1 AKS SMS Łódź 16 września 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 1 RKS Radomsko 9 września 2023
RKS Radomsko 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 września 2023
Orkan Buczek 0 - 0 RKS Radomsko 2 września 2023
RKS Radomsko 1 - 3 Widzew II Łódź 26 sierpnia 2023
Boruta Zgierz 0 - 2 RKS Radomsko 19 sierpnia 2023
RKS Radomsko 2 - 1 Start Brzeziny 15 sierpnia 2023
Warta Działoszyn 1 - 4 RKS Radomsko 11 sierpnia 2023

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adam Patora Zjednoczeni Stryków 14
2 Krystian Białas Zryw Wygoda 12
3 Marcin Kacela KS Kutno 11
4 Oleksii Naidyshak Sokół Aleksandrów Łódzki 10
5 Patryk Pietrasiak AKS SMS Łódź 10
6 Jakub Szlaski Skalnik Sulejów 10
7 Juliusz Molis RKS Radomsko 9
8 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 8
9 Konrad Niedzielski Widzew II Łódź 8
10 Kacper Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 8
11 Bartłomiej Trzeboński Omega Kleszczów 8
12 Radosław Kuciński Zryw Wygoda 8
13 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 7
14 Kacper Rutkowski Polonia Piotrków Trybunalski 7
15 Mateusz Lubczyński Start Brzeziny 7
16 Wiktor Płaneta RKS Radomsko 7
17 Bartosz Machaj RKS Radomsko 7
18 Wojciech Skawiński Zjednoczeni Stryków 6
19 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 6
20 Cezary Dominiak Ceramika Opoczno 6
21 Daniel Tanżyna Widzew II Łódź 6
22 Grzegorz Brochocki Zryw Wygoda 6
23 Jardel Muniz Cruz Sokół Aleksandrów Łódzki 6
24 Adam Kajszczak ŁKS III Łódź 6
25 Bartłomiej Madaj Warta Działoszyn 6
26 Daniel Mąka Widzew II Łódź 6
27 Adam Banasiak Ceramika Opoczno 6
28 Michał Lewandowski Orkan Buczek 6
29 Damian Głowacki Polonia Piotrków Trybunalski 5
30 Dominik Pecyna Ceramika Opoczno 5
31 Kacper Popławski ŁKS III Łódź 5
32 Cezary Stefańczyk Warta Działoszyn 5
33 Wojciech Pawlak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
34 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 5
35 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 5
36 Alan Siwek ŁKS III Łódź 5
37 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 4
38 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 4
39 Joachim Pabjańczyk Boruta Zgierz 4
40 Bartłomiej Szadkowski Start Brzeziny 4
41 Łukasz Dynel ŁKS III Łódź 4
42 Stanisław Białkowski Włókniarz Zelów 4
43 Bartosz Bujalski KS Kutno 4
44 Aleksander Cieślik Szczerbiec Wolbórz 4
45 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 4
46 Adrian Kralkowski AKS SMS Łódź 4
47 Karol Chmielewski Boruta Zgierz 4
48 Kamil Andrzejkiewicz Widzew II Łódź 4
49 Mateusz Kaflowski Orkan Buczek 4
50 Łukasz Włodarczyk AKS SMS Łódź 4
51 Michał Wrzesiński AKS SMS Łódź 4
52 Bartosz Frątczak KS Kutno 3
53 Kamil Tlaga Widzew II Łódź 3
54 Mateusz Miarka Omega Kleszczów 3
55 Hubert Berłowski Orkan Buczek 3
56 Jan Jędrzejczak Boruta Zgierz 3
57 Ignacy Ogłoziński Ceramika Opoczno 3
58 Artur Gieraga AKS SMS Łódź 3
59 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 3
60 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 3
61 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 3
62 Dominik Głowiński KS Kutno 3
63 Krystian Nagieł Warta Działoszyn 3
64 Igor Tomaszewski Zryw Wygoda 3
65 Przemysław Graliński Warta Działoszyn 3
66 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 3
67 Kamil Cybulski Widzew II Łódź 3
68 Michał Bańczyk Szczerbiec Wolbórz 3
69 Patryk Banasiak AKS SMS Łódź 3
70 Jeremiasz Góralczyk RKS Radomsko 2
71 Marcel Żegota Polonia Piotrków Trybunalski 2
72 Vinícius Ferreira Dias RKS Radomsko 2
73 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 2
74 Mateusz Kempski Widzew II Łódź 2
75 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 2
76 Damian Szczepański Boruta Zgierz 2
77 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 2
78 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 2
79 Karol Pawlikowski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
80 Ernest Kurzawa Widzew II Łódź 2
81 Erwin Kołodziejczyk Ceramika Opoczno 2
82 Dawid Flaszka RKS Radomsko 2
83 Sebastian Zalepa Orkan Buczek 2
84 Kacper Chłądzyński Boruta Zgierz 2
85 Szymon Kosma Zjednoczeni Stryków 2
86 Dariusz Gmosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
87 Dawid Marcinkowski Skalnik Sulejów 2
88 Piotr Białousko Boruta Zgierz 2
89 Bartosz Bargiel Polonia Piotrków Trybunalski 2
90 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 2
91 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 2
92 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 2
93 Kajetan Misztalski RKS Radomsko 2
94 Szymon Kunat Włókniarz Zelów 2
95 Patryk Sławiński Polonia Piotrków Trybunalski 2
96 Karol Korski AKS SMS Łódź 2
97 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 2
98 Bartłomiej Rygała Omega Kleszczów 2
99 Tomasz Bąkowicz Skalnik Sulejów 2
100 Damian Knera Start Brzeziny 2
101 Jakub Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 2
102 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
103 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
104 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
105 Adrian Malicki Orkan Buczek 2
106 Filip Zawiasa Ceramika Opoczno 2
107 Dominik Piekut Ceramika Opoczno 2
108 Michał Orzechowski AKS SMS Łódź 1
109 Filip Przybułek Widzew II Łódź 1
110 Wojciech Wiktorowicz Ceramika Opoczno 1
111 Paweł Bańczyk RKS Radomsko 1
112 Marcin Kozłowski Widzew II Łódź 1
113 Daniel Chwałowski Widzew II Łódź 1
114 Krystian Rutkowski Zryw Wygoda 1
115 Adrian Marcioch Orkan Buczek 1
116 Kamil Pluta Boruta Zgierz 1
117 Damian Pokorski Widzew II Łódź 1
118 Mateusz Gołda RKS Radomsko 1
119 Patryk Miarka Zjednoczeni Stryków 1
120 Adrian Golec Szczerbiec Wolbórz 1
121 Bartosz Wiśniewski Szczerbiec Wolbórz 1
122 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 1
123 Marcin Juraś Zjednoczeni Stryków 1
124 Kacper Trenkner Sokół Aleksandrów Łódzki 1
125 Szymon Kuna Szczerbiec Wolbórz 1
126 Arkadiusz Świętosławski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
127 Krzysztof Skawiński Zjednoczeni Stryków 1
128 Kamil Augustyn Polonia Piotrków Trybunalski 1
129 Krystian Starczewski KS Kutno 1
130 Jan Jakubczak ŁKS III Łódź 1
131 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
132 Kacper Konstańczuk Orkan Buczek 1
133 Jakub Miziołek Zjednoczeni Stryków 1
134 Jakub Kmita Skalnik Sulejów 1
135 Peter Sobera Warta Działoszyn 1
136 Krzysztof Felczak KS Kutno 1
137 Krystian Stolarczyk Orkan Buczek 1
138 Aleksander Iwańczyk ŁKS III Łódź 1
139 Igor Lambrecht ŁKS III Łódź 1
140 Wiktor Sujecki Boruta Zgierz 1
141 Hugo Ista ŁKS III Łódź 1
142 Bartosz Wudkiewicz Zryw Wygoda 1
143 Piotr Tazbir Polonia Piotrków Trybunalski 1
144 Tomasz Wudkiewicz Zryw Wygoda 1
145 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
146 Eryk Ignatowski Start Brzeziny 1
147 Wiktor Dunajski Szczerbiec Wolbórz 1
148 Kamil Jaworski Ceramika Opoczno 1
149 Dominik Najderek Widzew II Łódź 1
150 Remigiusz Waszak Zjednoczeni Stryków 1
151 Kacper Kapeliński Boruta Zgierz 1
152 Sebastian Miązek Skalnik Sulejów 1
153 Adrian Pęgowski KS Kutno 1
154 Wiktor Kościuk ŁKS III Łódź 1
155 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
156 Bartosz Wilkoszewski Warta Działoszyn 1
157 Jakub Westwal ŁKS III Łódź 1
158 Michał Piróg Włókniarz Zelów 1
159 Emil Rulewicz AKS SMS Łódź 1
160 Mateusz Jaszczak Polonia Piotrków Trybunalski 1
161 Aleksander Jończyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
162 Wiktor Preuss Widzew II Łódź 1
163 Dawid Owczarek Widzew II Łódź 1
164 Lamine Coulibaly ŁKS III Łódź 1
165 Kacper Figurski Boruta Zgierz 1
166 Mateusz Kuśmierczyk Zjednoczeni Stryków 1
167 Mateusz Maryniak KS Kutno 1
168 Oliwier Niklas Zryw Wygoda 1
169 Jan Jaszczak Włókniarz Zelów 1
170 Kacper Górski Szczerbiec Wolbórz 1
171 Łukasz Rakowski Orkan Buczek 1
172 Michał Drogosz Boruta Zgierz 1
173 Oskar Osiński Boruta Zgierz 1
174 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 1
175 Adrian Gaugier Szczerbiec Wolbórz 1
176 Jakub Ślawski Skalnik Sulejów 1
177 Konrad Puchalski Skalnik Sulejów 1
178 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
179 Iwo Misztalski ŁKS III Łódź 1
180 Antoni Młynarczyk ŁKS III Łódź 1
181 Damian Mospinek Start Brzeziny 1
182 Łukasz Plichta Widzew II Łódź 1
183 Oliwier Siuda RKS Radomsko 1