IV liga łódzka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 19 53 17 2 0 52 9 43
2 GKS Bełchatów 19 49 16 1 2 68 11 57
3 AKS SMS Łódź 19 39 11 6 2 46 17 29
4 Polonia Piotrków Trybunalski 19 38 11 5 3 39 21 18
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 36 11 3 5 45 25 20
6 Orkan Buczek 19 36 11 3 5 34 29 5
7 RKS Radomsko 19 34 10 4 5 43 19 24
8 KS Kutno 19 34 10 4 5 40 29 11
9 Skalnik Sulejów 19 28 9 1 9 37 36 1
10 Ceramika Opoczno 19 23 6 5 8 25 38 -13
11 Omega Kleszczów 19 21 6 3 10 24 36 -12
12 Boruta Zgierz 19 20 6 2 11 27 33 -6
13 LKS Kwiatkowice 19 19 5 4 10 25 39 -14
14 Jutrzenka Drzewce 19 18 5 3 11 21 50 -29
15 Zjednoczeni Stryków 19 17 5 2 12 27 33 -6
16 Stal Niewiadów 17 17 5 2 10 26 52 -26
17 Włókniarz Zelów 19 15 4 3 12 23 48 -25
18 WKS 1957 Wieluń 19 14 3 5 11 27 46 -19
19 Pogoń Zduńska Wola 19 13 2 7 10 19 38 -19
20 Zryw Wygoda 19 13 4 1 14 22 49 -27
21 Stal Niewiadów 2 0 0 0 2 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 9 25 8 1 0 26 3 23
2 GKS Bełchatów 10 22 7 1 2 42 8 34
3 Polonia Piotrków Trybunalski 10 21 6 3 1 24 14 10
4 AKS SMS Łódź 9 20 6 2 1 30 13 17
5 RKS Radomsko 9 19 6 1 2 26 9 17
6 Skalnik Sulejów 9 19 6 1 2 20 9 11
7 Orkan Buczek 10 17 5 2 3 20 22 -2
8 KS Kutno 10 17 5 2 3 18 12 6
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 16 5 1 3 17 12 5
10 Zjednoczeni Stryków 10 14 4 2 4 16 13 3
11 Ceramika Opoczno 10 13 3 4 3 13 11 2
12 Jutrzenka Drzewce 10 13 4 1 5 15 24 -9
13 Boruta Zgierz 10 12 4 0 6 12 14 -2
14 Stal Niewiadów 8 10 3 1 4 15 20 -5
15 WKS 1957 Wieluń 10 9 2 3 5 16 24 -8
16 Omega Kleszczów 9 7 2 1 6 12 21 -9
17 LKS Kwiatkowice 9 7 2 1 6 11 18 -7
18 Pogoń Zduńska Wola 10 6 0 6 4 9 18 -9
19 Zryw Wygoda 9 6 2 0 7 8 21 -13
20 Włókniarz Zelów 9 3 1 0 8 7 24 -17
21 Stal Niewiadów 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 10 28 9 1 0 26 6 20
2 GKS Bełchatów 9 27 9 0 0 26 3 23
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 20 6 2 2 28 13 15
4 AKS SMS Łódź 10 19 5 4 1 16 4 12
5 Orkan Buczek 9 19 6 1 2 14 7 7
6 Polonia Piotrków Trybunalski 9 17 5 2 2 15 7 8
7 KS Kutno 9 17 5 2 2 22 17 5
8 RKS Radomsko 10 15 4 3 3 17 10 7
9 Omega Kleszczów 10 14 4 2 4 12 15 -3
10 LKS Kwiatkowice 10 12 3 3 4 14 21 -7
11 Włókniarz Zelów 10 12 3 3 4 16 24 -8
12 Ceramika Opoczno 9 10 3 1 5 12 27 -15
13 Skalnik Sulejów 10 9 3 0 7 17 27 -10
14 Boruta Zgierz 9 8 2 2 5 15 19 -4
15 Stal Niewiadów 9 7 2 1 6 11 32 -21
16 Pogoń Zduńska Wola 9 7 2 1 6 10 20 -10
17 Zryw Wygoda 10 7 2 1 7 14 28 -14
18 Jutrzenka Drzewce 9 5 1 2 6 6 26 -20
19 WKS 1957 Wieluń 9 5 1 2 6 11 22 -11
20 Zjednoczeni Stryków 9 3 1 0 8 11 20 -9
21 Stal Niewiadów 1 0 0 0 1 0 10 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

RKS Radomsko

Gospodarze Wynik Goście Data
RKS Radomsko 2 - 1 Jutrzenka Drzewce 19 listopada 2022
GKS Bełchatów 0 - 2 RKS Radomsko 13 listopada 2022
RKS Radomsko 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 5 listopada 2022
Boruta Zgierz 0 - 2 RKS Radomsko 29 października 2022
RKS Radomsko 5 - 0 Stal Niewiadów 22 października 2022
WKS 1957 Wieluń 2 - 2 RKS Radomsko 15 października 2022
RKS Radomsko 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 8 października 2022
Widzew II Łódź 2 - 0 RKS Radomsko 30 września 2022
RKS Radomsko 5 - 1 LKS Kwiatkowice 24 września 2022
KS Kutno 1 - 1 RKS Radomsko 17 września 2022
RKS Radomsko 1 - 2 Omega Kleszczów 10 września 2022
Skalnik Sulejów 2 - 1 RKS Radomsko 7 września 2022
RKS Radomsko 4 - 0 Zryw Wygoda 3 września 2022
Włókniarz Zelów 1 - 4 RKS Radomsko 27 sierpnia 2022
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 RKS Radomsko 24 sierpnia 2022
RKS Radomsko 0 - 1 AKS SMS Łódź 20 sierpnia 2022
Orkan Buczek 0 - 4 RKS Radomsko 13 sierpnia 2022
RKS Radomsko 4 - 0 Ceramika Opoczno 10 sierpnia 2022
Pogoń Zduńska Wola 1 - 1 RKS Radomsko 6 sierpnia 2022

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Białek Stal Niewiadów 14
2 Jakub Perek Jutrzenka Drzewce 14
3 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 14
4 Daniel Mąka Widzew II Łódź 14
5 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 13
6 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 13
7 Marcin Kacela KS Kutno 12
8 Konrad Niedzielski Widzew II Łódź 11
9 Dawid Telestak KS Kutno 10
10 Ryo Yoshioka Skalnik Sulejów 10
11 Damian Warnecki GKS Bełchatów 10
12 Artur Golański GKS Bełchatów 10
13 Krystian Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 9
14 Damian Szczepański Zryw Wygoda 9
15 Mateusz Kempski Widzew II Łódź 9
16 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 8
17 Bartosz Machaj RKS Radomsko 8
18 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 8
19 Karol Chmielewski Boruta Zgierz 8
20 Wiktor Majewski Ceramika Opoczno 8
21 Krystian Kolasa RKS Radomsko 8
22 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 8
23 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 8
24 Patryk Olszewski LKS Kwiatkowice 8
25 Dawid Lenarcik Polonia Piotrków Trybunalski 7
26 Norbert Dregier Orkan Buczek 7
27 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 7
28 Patryk Pietrasiak AKS SMS Łódź 7
29 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 6
30 Łukasz Rakowski Pogoń Zduńska Wola 6
31 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 6
32 Krystian Białas RKS Radomsko 6
33 Paweł Zawistowski AKS SMS Łódź 6
34 Daniel Potakowski Orkan Buczek 5
35 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 5
36 Kacper Figurski Boruta Zgierz 5
37 Kamil Mituła WKS 1957 Wieluń 5
38 Robert Matusiak WKS 1957 Wieluń 5
39 Juliusz Molis RKS Radomsko 5
40 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 5
41 Dawid Świątek Stal Niewiadów 5
42 Mikołaj Cyrus WKS 1957 Wieluń 5
43 Rafał Bogus Zryw Wygoda 4
44 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 4
45 Bartłomiej Trzeboński GKS Bełchatów 4
46 Patryk Sławiński Pogoń Zduńska Wola 4
47 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 4
48 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 4
49 Natan Meto Ceramika Opoczno 4
50 Sebastian Miśkowiec AKS SMS Łódź 4
51 Miłosz Kapica Omega Kleszczów 4
52 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 4
53 Stanisław Domaniecki RKS Radomsko 3
54 Piotr Kierus KS Kutno 3
55 Jakub Załucki RKS Radomsko 3
56 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 3
57 Szymon Sarnik GKS Bełchatów 3
58 Igor Górniak RKS Radomsko 3
59 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 3
60 Filip Przybułek Widzew II Łódź 3
61 Krzysztof Wojciechowski Polonia Piotrków Trybunalski 3
62 Krystian Kruk Zryw Wygoda 3
63 Patryk Miarka Zjednoczeni Stryków 3
64 Adam Gambka Polonia Piotrków Trybunalski 3
65 Kacper Nowakowski WKS 1957 Wieluń 3
66 Emil Rulewicz AKS SMS Łódź 3
67 Damian Telus Ceramika Opoczno 3
68 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 3
69 Kamil Wielgus KS Kutno 3
70 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 3
71 Oskar Osiński Boruta Zgierz 2
72 Witold Kubiak Orkan Buczek 2
73 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 2
74 Mateusz Stolarczyk Włókniarz Zelów 2
75 Oskar Korczyński Ceramika Opoczno 2
76 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 2
77 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 2
78 Robert Świątnicki Stal Niewiadów 2
79 Karol Pawlikowski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
80 Krystian Smolarek LKS Kwiatkowice 2
81 Kacper Konstańczuk Orkan Buczek 2
82 Bogdan Fokasiev Włókniarz Zelów 2
83 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 2
84 Maciej Kazimierowicz Widzew II Łódź 2
85 Dariusz Gmosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
86 Marcin Pękała Sokół Aleksandrów Łódzki 2
87 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 2
88 Mateusz Turek Jutrzenka Drzewce 2
89 Kacper Panfil Ceramika Opoczno 2
90 Michał Włodarek RKS Radomsko 2
91 Dominik Głowiński KS Kutno 2
92 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 2
93 Mateusz Borcuch KS Kutno 2
94 Bartłomiej Madej Orkan Buczek 2
95 Adrian Kralkowski KS Kutno 2
96 Miłosz Turewicz Skalnik Sulejów 2
97 Patryk Tuliński Stal Niewiadów 2
98 Krystian Wojtczak Boruta Zgierz 2
99 Maciej Kowalczyk Boruta Zgierz 2
100 Aleksander Jończyk Sokół Aleksandrów Łódzki 2
101 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 2
102 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 2
103 Artur Gieraga AKS SMS Łódź 2
104 Bartosz Bujalski GKS Bełchatów 2
105 Kacper Trenkner Widzew II Łódź 2
106 Kacper Cebulski LKS Kwiatkowice 2
107 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 1
108 Wiktor Sujecki Boruta Zgierz 1
109 Mateusz Gołda RKS Radomsko 1
110 Paweł Drągowski Polonia Piotrków Trybunalski 1
111 Mateusz Wojciechowski Jutrzenka Drzewce 1
112 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 1
113 Wojciech Majewski Skalnik Sulejów 1
114 Arkadiusz Świętosławski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
115 Jakub Sypek Widzew II Łódź 1
116 Kamil Cybulski Widzew II Łódź 1
117 Igor Mikołajczyk WKS 1957 Wieluń 1
118 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 1
119 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 1
120 Jan Jaszczak Omega Kleszczów 1
121 Mateusz Ostrowski KS Kutno 1
122 Eryk Padzik KS Kutno 1
123 Bartosz Wudkiewicz Zryw Wygoda 1
124 Miłosz Seta AKS SMS Łódź 1
125 Łukasz Burliga Widzew II Łódź 1
126 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
127 Karol Korski AKS SMS Łódź 1
128 Szymon Gałązka AKS SMS Łódź 1
129 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
130 Damian Pokorski Widzew II Łódź 1
131 Alan Górowski LKS Kwiatkowice 1
132 Wojciech Guzek Zryw Wygoda 1
133 Bartosz Pieniążek Omega Kleszczów 1
134 Mikołaj Maschera Zjednoczeni Stryków 1
135 Dawid Owczarek Widzew II Łódź 1
136 Eryk Smuga Włókniarz Zelów 1
137 Adam Raszewski Polonia Piotrków Trybunalski 1
138 Jakub Mamełka AKS SMS Łódź 1
139 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 1
140 Wiktor Śmigielski RKS Radomsko 1
141 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 1
142 Adrian Leśniczuk Skalnik Sulejów 1
143 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
144 Michał Cichacki LKS Kwiatkowice 1
145 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
146 Damian Związek AKS SMS Łódź 1
147 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 1
148 Piotr Gulej Stal Niewiadów 1
149 Marcin Juraś Zjednoczeni Stryków 1
150 Wiktor Stępień Pogoń Zduńska Wola 1
151 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
152 Igor Tomaszewski Zryw Wygoda 1
153 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
154 Tomasz Bąkowicz GKS Bełchatów 1
155 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 1
156 Sebastian Zalepa Orkan Buczek 1
157 Robert Ornafa Stal Niewiadów 1
158 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 1
159 Mateusz Jacuński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
160 Szymon Kunat Skalnik Sulejów 1
161 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 1
162 Adam Grzybowski Boruta Zgierz 1
163 Michał Robakiewicz Włókniarz Zelów 1
164 Adrian Pęgowski LKS Kwiatkowice 1
165 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 1
166 Tomasz Majsak Skalnik Sulejów 1
167 Joachim Pabiańczyk Boruta Zgierz 1
168 Piotr Białousko Boruta Zgierz 1
169 Adrian Gaugier Stal Niewiadów 1
170 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
171 Bartłomiej Tomski Włókniarz Zelów 1
172 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 1
173 Mateusz Wroński Pogoń Zduńska Wola 1
174 Dariusz Witkowski AKS SMS Łódź 1
175 Jakub Szaniec WKS 1957 Wieluń 1
176 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 1
177 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 1
178 Patryk Kowasz Pogoń Zduńska Wola 1
179 Dawid Stando Ceramika Opoczno 1
180 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 1
181 Hubert Jakubiec Omega Kleszczów 1
182 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
183 Kamil Jakubowski Zjednoczeni Stryków 1
184 Jakub Pachniewicz Stal Niewiadów 1
185 Kacper Dumicz AKS SMS Łódź 1
186 Kacper Piotrowski AKS SMS Łódź 1
187 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
188 Łukasz Plichta Widzew II Łódź 1
189 Ignacy Dawid Widzew II Łódź 1
190 Michał Wójcicki WKS 1957 Wieluń 1
191 Dawid Przybysz Zjednoczeni Stryków 1