Drużyna dowodzona przez Piotra Kobiereckiego udanie zakończyła tego roczne zmagania. Drugi garnitur wicemistrza Polski pewnie pokonał beniaminka i jego strata do liderującego Sokoła Ostróda wynosi zaledwie cztery oczka.

Rezerwy Legii Warszawa tego dnia były wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszego zespołu i od początku to przyniosło bardzo dobry efekt. Podopieczni Piotra Kobiereckiego od pierwszych minut dominowali na boisku, dzięki czemu dość szybko stworzyli pierwszą groźną okazję za sprawą Kacpra Kostorza.

Niedługo po tym, wychowanek Piasta Mieszka Cieszyn próbował wykorzystać wrzutkę Łukasza Łakomego, ale po raz kolejny niecelnie, bowiem piłka przeleciała obok bramki. RKS Radomsko nie miał za wiele do powiedzenia, a Legioniści co chwilę zatrudniali Damiana Podleśnego.

Miejscowi napierali, aż w końcu wyszli na prowadzenie po strzale Piotra Cichockiego, który wykorzystał doskonałe podanie Chrisa Philippsa. To widocznie podrażniło beniaminka, który chciał jak najszybciej odrobić straty, lecz to się nie udało i pierwsza odsłona zakończyła się prowadzeniem rezerw Legii.

Po przerwie to nadal gospodarze prowadzili grę i już w 49. minucie na tablicy wyników było 2-0. Kacper Kostorz zagrywał do Łukasza Łakomego, a ten podawał do Macieja Rosołka, który bez problemów pokonał byłego zawodnika Lechii Gdańsk. Chwilę później prowadzenie mogło być jeszcze wyższe, ale Piotr Cichocki nie wykorzystał szansy.

Legia nie zamierzała się zatrzymać i kwadrans później prowadzenie podwyższył były piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała. Miejscowi mając pewny wynik, oddali z czasem inicjatywę RKS-owi, jednak ten tylko raz trafił do siatki. Miało to sześć minut przed końcem, kiedy to Damian Siewera pokonał Cezarego Misztę i ustalił wynik spotkania.

Legia II Warszawa - RKS Radomsko 3-1 (1-0)

1-0 Piotr Cichocki (30)

2-0 Maciej Rosołek (49)

3-0 Kacper Kostorz (64)

3-1 Damian Siewiera (84)

Legia II Warszawa: Miszta – Astiz, Mosór, Łakomy (90. Mydlarz), Philipps, Rosołek (88. Sobiecki), Pruchnik, Kostorz (79. Wełniak), Cichocki (70. Cielemęcki), Niski, Grudziński

RKS Radomsko: Podleśny – Wrzesień (87. Zatoń) Ślęzak, Baraniak, Sadziński, Jatczak (57. Tall), Balcerzyk (72. Zatorski), Siewiera, Bocian (80. Perliński), Danilczyk, Saktura

Żółte kartki: Mosór, Niski - Ślęzak