IV liga łódzka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 3 9 3 0 0 16 1 15
2 GKS Bełchatów 3 9 3 0 0 11 2 9
3 RKS Radomsko 3 7 2 1 0 9 1 8
4 AKS SMS Łódź 3 7 2 1 0 8 3 5
5 Zjednoczeni Stryków 3 6 2 0 1 8 5 3
6 Skalnik Sulejów 3 6 2 0 1 9 7 2
7 LKS Kwiatkowice 3 5 1 2 0 6 5 1
8 Pogoń Zduńska Wola 3 4 1 1 1 4 4 0
9 Ceramika Opoczno 3 4 1 1 1 5 6 -1
10 Omega Kleszczów 3 4 1 1 1 4 6 -2
11 WKS 1957 Wieluń 3 4 1 1 1 6 9 -3
12 KS Kutno 2 3 1 0 1 2 3 -1
13 Jutrzenka Drzewce 3 3 1 0 2 4 9 -5
14 Polonia Piotrków Trybunalski 3 2 0 2 1 3 4 -1
15 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 2 0 2 1 2 4 -2
16 Orkan Buczek 3 2 0 2 1 1 5 -4
17 Włókniarz Zelów 3 1 0 1 2 3 10 -7
18 Stal Niewiadów 3 1 0 1 2 4 13 -9
19 Boruta Zgierz 2 0 0 0 2 1 4 -3
20 Zryw Wygoda 3 0 0 0 3 2 7 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ceramika Opoczno 2 4 1 1 0 5 2 3
2 Widzew II Łódź 1 3 1 0 0 8 0 8
3 GKS Bełchatów 1 3 1 0 0 4 1 3
4 RKS Radomsko 1 3 1 0 0 4 0 4
5 AKS SMS Łódź 1 3 1 0 0 3 1 2
6 Zjednoczeni Stryków 2 3 1 0 1 5 3 2
7 Skalnik Sulejów 1 3 1 0 0 5 1 4
8 LKS Kwiatkowice 1 3 1 0 0 2 1 1
9 KS Kutno 2 3 1 0 1 2 3 -1
10 Jutrzenka Drzewce 2 3 1 0 1 3 4 -1
11 Polonia Piotrków Trybunalski 2 2 0 2 0 3 3 0
12 Pogoń Zduńska Wola 2 1 0 1 1 3 4 -1
13 WKS 1957 Wieluń 2 1 0 1 1 3 8 -5
14 Sokół Aleksandrów Łódzki 1 1 0 1 0 0 0 0
15 Orkan Buczek 2 1 0 1 1 1 5 -4
16 Stal Niewiadów 2 1 0 1 1 4 5 -1
17 Omega Kleszczów 1 0 0 0 1 0 4 -4
18 Włókniarz Zelów 1 0 0 0 1 1 4 -3
19 Boruta Zgierz 1 0 0 0 1 0 2 -2
20 Zryw Wygoda 1 0 0 0 1 0 1 -1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 2 6 2 0 0 8 1 7
2 GKS Bełchatów 2 6 2 0 0 7 1 6
3 RKS Radomsko 2 4 1 1 0 5 1 4
4 AKS SMS Łódź 2 4 1 1 0 5 2 3
5 Omega Kleszczów 2 4 1 1 0 4 2 2
6 Zjednoczeni Stryków 1 3 1 0 0 3 2 1
7 Skalnik Sulejów 2 3 1 0 1 4 6 -2
8 Pogoń Zduńska Wola 1 3 1 0 0 1 0 1
9 WKS 1957 Wieluń 1 3 1 0 0 3 1 2
10 LKS Kwiatkowice 2 2 0 2 0 4 4 0
11 Sokół Aleksandrów Łódzki 2 1 0 1 1 2 4 -2
12 Orkan Buczek 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Włókniarz Zelów 2 1 0 1 1 2 6 -4
14 Ceramika Opoczno 1 0 0 0 1 0 4 -4
15 KS Kutno 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Jutrzenka Drzewce 1 0 0 0 1 1 5 -4
17 Polonia Piotrków Trybunalski 1 0 0 0 1 0 1 -1
18 Stal Niewiadów 1 0 0 0 1 0 8 -8
19 Boruta Zgierz 1 0 0 0 1 1 2 -1
20 Zryw Wygoda 2 0 0 0 2 2 6 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KS Kutno

Gospodarze Wynik Goście Data
KS Kutno 0 - 0 Ceramika Opoczno 27 sierpnia 2022
KS Kutno 0 - 0 Jutrzenka Drzewce 20 sierpnia 2022
KS Kutno 0 - 0 Jutrzenka Drzewce 20 sierpnia 2022
Boruta Zgierz 0 - 0 KS Kutno 17 sierpnia 2022
KS Kutno 1 - 3 GKS Bełchatów 13 sierpnia 2022
KS Kutno 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 10 sierpnia 2022

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Mąka Widzew II Łódź 7
2 Konrad Niedzielski Widzew II Łódź 6
3 Ryo Yoshioka Skalnik Sulejów 4
4 Patryk Olszewski LKS Kwiatkowice 4
5 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 3
6 Krystian Kolasa RKS Radomsko 3
7 Paweł Zawistowski AKS SMS Łódź 3
8 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 3
9 Kacper Nowakowski WKS 1957 Wieluń 2
10 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 2
11 Damian Warnecki GKS Bełchatów 2
12 Dawid Telestak KS Kutno 2
13 Damian Szczepański Zryw Wygoda 2
14 Bartosz Machaj RKS Radomsko 2
15 Jakub Załucki RKS Radomsko 2
16 Mateusz Białek Stal Niewiadów 2
17 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 2
18 Mikołaj Cyrus WKS 1957 Wieluń 2
19 Artur Golański GKS Bełchatów 2
20 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 2
21 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 2
22 Kacper Cebulski LKS Kwiatkowice 2
23 Jakub Perek Jutrzenka Drzewce 2
24 Patryk Kowasz Pogoń Zduńska Wola 1
25 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 1
26 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 1
27 Dawid Lenarcik Polonia Piotrków Trybunalski 1
28 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 1
29 Bartosz Bujalski GKS Bełchatów 1
30 Natan Meto Ceramika Opoczno 1
31 Dawid Stando Ceramika Opoczno 1
32 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 1
33 Kacper Panfil Ceramika Opoczno 1
34 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 1
35 Hubert Jakubiec Omega Kleszczów 1
36 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 1
37 Stanisław Domaniecki RKS Radomsko 1
38 Artur Gieraga AKS SMS Łódź 1
39 Marcin Pękała Sokół Aleksandrów Łódzki 1
40 Sebastian Miśkowiec AKS SMS Łódź 1
41 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
42 Kamil Jakubowski Zjednoczeni Stryków 1
43 Jakub Pachniewicz Stal Niewiadów 1
44 Kacper Dumicz AKS SMS Łódź 1
45 Kacper Piotrowski AKS SMS Łódź 1
46 Emil Rulewicz AKS SMS Łódź 1
47 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 1
48 Mateusz Turek Jutrzenka Drzewce 1
49 Kamil Mituła WKS 1957 Wieluń 1
50 Łukasz Rakowski Pogoń Zduńska Wola 1
51 Maciej Kowalczyk Boruta Zgierz 1
52 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
53 Bartłomiej Trzeboński GKS Bełchatów 1
54 Łukasz Plichta Widzew II Łódź 1
55 Kacper Trenkner Widzew II Łódź 1
56 Krystian Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
57 Damian Telus Ceramika Opoczno 1
58 Kacper Konstańczuk Orkan Buczek 1
59 Ignacy Dawid Widzew II Łódź 1
60 Michał Wójcicki WKS 1957 Wieluń 1
61 Robert Świątnicki Stal Niewiadów 1
62 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 1
63 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 1
64 Patryk Miarka Zjednoczeni Stryków 1
65 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 1
66 Dawid Przybysz Zjednoczeni Stryków 1