Kolejne ważne zwycięstwo w 3 lidze gr. I odnieśli gracze Ursusa Warszawa. Popularne "Traktorki" w środę pokonały u siebie KS Kutno.

Dla zespołu Ursusa Warszawa było to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o utrzymanie, bowiem ekipa popularnych "Traktorków" dzięki wygranej mogła złapać oddech. Gospodarze od początku ruszyli do ataku i starali się stwarzać okazje bramkowe. Zespół KS-u Kutno natomiast skupił się na defensywie, choć też miał swoje sytuacje. Konkretniejsza była jednak drużyna z Warszawy, która w 25. minucie objęła prowadzenie, a gola zdobył Mateusz Muszyński.

Podopieczni Bogdana Jóźwiaka ani myśleli się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Ursus nie musiał długo czekać i w 33. minucie podwyższył na 2-0, za sprawą Michała Strzałkowskiego. Zespół z Kutna w kolejnych minutach starał się nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, ale ten dobrze prezentował się w defensywie i na przerwę schodził w lepszych humorach.

Tuż po zmianie stron, KS Kutno złapał kontakt, a piłkę w siatce umieścił Adam Patora. Mecz się ożywił, a przyjezdni za wszelką cenę próbowali doprowadzić do wyrównania. Ursus mądrze się bronił i spokojnie czekał na swoje szanse. Popularne "Traktorki" w 68. minucie strzeliły na 3-1, a gola zdobył Strzałkowski. Ostatnie słowo w środę należało jednak do gości, którzy na trzy minuty przed końcem zdobyły kontaktową bramkę, autorstwa Marcina Kaceli.

Ursus Warszawa - KS Kutno 3-2 (2-0)

1-0 Mateusz Muszyński (25)

2-0 Michał Strzałkowski (33)

2-1 Adam Patora (51)

3-1 Michał Strzałkowski (68)

3-2 Marcin Kacela (87)