IV liga łódzka sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 9 27 9 0 0 35 6 29
2 Polonia Piotrków Trybunalski 9 20 6 2 1 18 13 5
3 Boruta Zgierz 9 19 5 4 0 25 5 20
4 Omega Kleszczów 9 18 6 0 3 21 15 6
5 Zjednoczeni Stryków 9 16 5 1 3 20 17 3
6 Widzew II Łódź 9 15 4 3 2 27 7 20
7 RKS Radomsko 9 15 4 3 2 25 10 15
8 Orkan Buczek 9 15 4 3 2 27 14 13
9 Włókniarz Zelów 9 12 3 3 3 9 10 -1
10 Stal Głowno 9 12 3 3 3 13 16 -3
11 Zryw Wygoda 9 10 3 1 5 9 26 -17
12 KS Paradyż 9 9 3 0 6 13 22 -9
13 Orzeł Nieborów 9 8 2 2 5 17 23 -6
14 LKS Kwiatkowice 9 8 2 2 5 13 19 -6
15 Skalnik Sulejów 9 7 2 1 6 13 24 -11
16 Prosna Wieruszów 9 7 2 1 6 8 22 -14
17 Pogoń Zduńska Wola 9 5 1 2 6 9 20 -11
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 4 1 1 7 6 39 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 5 15 5 0 0 22 2 20
2 Boruta Zgierz 6 14 4 2 0 19 4 15
3 Zjednoczeni Stryków 5 12 4 0 1 15 8 7
4 Orkan Buczek 5 11 3 2 0 19 6 13
5 Polonia Piotrków Trybunalski 4 10 3 1 0 8 3 5
6 Omega Kleszczów 4 9 3 0 1 10 5 5
7 Widzew II Łódź 4 8 2 2 0 12 1 11
8 Stal Głowno 5 8 2 2 1 8 6 2
9 RKS Radomsko 4 7 2 1 1 10 4 6
10 Włókniarz Zelów 4 6 2 0 2 4 5 -1
11 KS Paradyż 5 6 2 0 3 9 12 -3
12 Zryw Wygoda 4 4 1 1 2 6 14 -8
13 Orzeł Nieborów 5 4 1 1 3 6 14 -8
14 LKS Kwiatkowice 4 4 1 1 2 7 9 -2
15 Prosna Wieruszów 5 4 1 1 3 3 8 -5
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 4 1 1 2 4 13 -9
17 Skalnik Sulejów 4 3 1 0 3 8 11 -3
18 Pogoń Zduńska Wola 4 1 0 1 3 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 4 12 4 0 0 13 4 9
2 Polonia Piotrków Trybunalski 5 10 3 1 1 10 10 0
3 Omega Kleszczów 5 9 3 0 2 11 10 1
4 RKS Radomsko 5 8 2 2 1 15 6 9
5 Widzew II Łódź 5 7 2 1 2 15 6 9
6 Włókniarz Zelów 5 6 1 3 1 5 5 0
7 Zryw Wygoda 5 6 2 0 3 3 12 -9
8 Boruta Zgierz 3 5 1 2 0 6 1 5
9 Zjednoczeni Stryków 4 4 1 1 2 5 9 -4
10 Orkan Buczek 4 4 1 1 2 8 8 0
11 Stal Głowno 4 4 1 1 2 5 10 -5
12 Orzeł Nieborów 4 4 1 1 2 11 9 2
13 LKS Kwiatkowice 5 4 1 1 3 6 10 -4
14 Skalnik Sulejów 5 4 1 1 3 5 13 -8
15 Pogoń Zduńska Wola 5 4 1 1 3 7 9 -2
16 KS Paradyż 4 3 1 0 3 4 10 -6
17 Prosna Wieruszów 4 3 1 0 3 5 14 -9
18 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 0 0 0 5 2 26 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Stal Głowno

Gospodarze Wynik Goście Data
Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 0 Stal Głowno 20 listopada 2021
Stal Głowno 0 - 0 Zryw Wygoda 13 listopada 2021
Skalnik Sulejów 0 - 0 Stal Głowno 6 listopada 2021
Stal Głowno 0 - 0 Omega Kleszczów 30 października 2021
Włókniarz Zelów 0 - 0 Stal Głowno 23 października 2021
Stal Głowno 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 16 października 2021
RKS Radomsko 0 - 0 Stal Głowno 9 października 2021
Stal Głowno 0 - 0 Orkan Buczek 2 października 2021
Warta Sieradz 5 - 0 Stal Głowno 25 września 2021
Stal Głowno 0 - 4 Widzew II Łódź 18 września 2021
Orzeł Nieborów 1 - 1 Stal Głowno 11 września 2021
Stal Głowno 3 - 0 KS Paradyż 4 września 2021
Prosna Wieruszów 0 - 3 Stal Głowno 27 sierpnia 2021
Stal Głowno 1 - 1 Boruta Zgierz 21 sierpnia 2021
Stal Głowno 1 - 1 Pogoń Zduńska Wola 18 sierpnia 2021
Zjednoczeni Stryków 4 - 1 Stal Głowno 14 sierpnia 2021
Stal Głowno 3 - 0 LKS Kwiatkowice 7 sierpnia 2021
Stal Głowno 3 - 2 Włókniarz Zelów 26 czerwca 2021
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 1 Stal Głowno 18 czerwca 2021
Stal Głowno 1 - 2 Orkan Buczek 12 czerwca 2021
Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 0 Stal Głowno 9 czerwca 2021
Stal Głowno 0 - 3 ŁKS II Łódź 5 czerwca 2021
Stal Głowno 0 - 2 Pogoń Zduńska Wola 2 czerwca 2021
Warta Sieradz 5 - 0 Stal Głowno 28 maja 2021
Omega Kleszczów 7 - 0 Stal Głowno 19 maja 2021
Stal Głowno 1 - 1 Czarni Rząśnia 15 maja 2021
Boruta Zgierz 6 - 1 Stal Głowno 12 maja 2021
Jutrzenka Drzewce 1 - 5 Stal Głowno 8 maja 2021
Stal Głowno 1 - 2 Skalnik Sulejów 1 maja 2021
LKS Kwiatkowice 3 - 2 Stal Głowno 24 kwietnia 2021
Stal Głowno 1 - 1 Jutrzenka Warta 21 kwietnia 2021
Ceramika Opoczno 1 - 3 Stal Głowno 10 kwietnia 2021
Stal Głowno 0 - 2 Warta Działoszyn 2 kwietnia 2021
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Stal Głowno 27 marca 2021
Stal Głowno 1 - 2 Orzeł Nieborów 20 marca 2021
Ner Poddębice 2 - 3 Stal Głowno 13 marca 2021
Włókniarz Zelów 2 - 1 Stal Głowno 14 listopada 2020
Stal Głowno 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 listopada 2020
Orkan Buczek 6 - 2 Stal Głowno 7 listopada 2020
Stal Głowno 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 31 października 2020
ŁKS II Łódź 2 - 0 Stal Głowno 24 października 2020
Stal Głowno 0 - 2 Warta Sieradz 17 października 2020
Pogoń Zduńska Wola 0 - 3 Stal Głowno 10 października 2020
Stal Głowno 1 - 0 Omega Kleszczów 3 października 2020
Czarni Rząśnia 1 - 2 Stal Głowno 26 września 2020
Stal Głowno 3 - 0 Jutrzenka Drzewce 19 września 2020
Skalnik Sulejów 0 - 1 Stal Głowno 12 września 2020
Stal Głowno 1 - 1 LKS Kwiatkowice 4 września 2020
Jutrzenka Warta 1 - 2 Stal Głowno 30 sierpnia 2020
Stal Głowno 1 - 2 Boruta Zgierz 26 sierpnia 2020
Stal Głowno 2 - 1 Ceramika Opoczno 22 sierpnia 2020
Warta Działoszyn 2 - 0 Stal Głowno 14 sierpnia 2020
Stal Głowno 2 - 2 Zjednoczeni Stryków 8 sierpnia 2020
Orzeł Nieborów 2 - 3 Stal Głowno 31 lipca 2020
Stal Głowno 3 - 1 Ner Poddębice 25 lipca 2020
Stal Głowno 4 - 1 Orzeł Nieborów 18 czerwca 2016
GKS II Bełchatów 1 - 0 Stal Głowno 11 czerwca 2016
Stal Głowno 3 - 4 Pilica Przedbórz 8 czerwca 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Stal Głowno 4 czerwca 2016
Stal Głowno 0 - 6 KS Paradyż 28 maja 2016
Astoria Szczerców 4 - 1 Stal Głowno 25 maja 2016
Stal Głowno 4 - 3 Omega Kleszczów 21 maja 2016
Zawisza Rzgów 2 - 0 Stal Głowno 18 maja 2016
Stal Głowno 0 - 5 Widzew Łódź 14 maja 2016
Zawisza Pajęczno 3 - 2 Stal Głowno 7 maja 2016
Stal Głowno 2 - 2 RKS Radomsko 4 maja 2016
Boruta Zgierz 4 - 1 Stal Głowno 30 kwietnia 2016
Stal Głowno 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 23 kwietnia 2016
Andrespolia Wiśniowa Góra 2 - 1 Stal Głowno 20 kwietnia 2016
Stal Głowno 0 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka 16 kwietnia 2016
Zjednoczeni Bełchatów 8 - 1 Stal Głowno 9 kwietnia 2016
Stal Głowno 0 - 3 Jutrzenka Warta 2 kwietnia 2016
LKS Rosanów 3 - 1 Stal Głowno 25 marca 2016
Włókniarz Zelów 1 - 3 Stal Głowno 19 marca 2016
Orzeł Nieborów 2 - 1 Stal Głowno 14 listopada 2015
Stal Głowno 3 - 3 GKS II Bełchatów 11 listopada 2015
Pilica Przedbórz 1 - 1 Stal Głowno 7 listopada 2015
Stal Głowno 4 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 31 października 2015
KS Paradyż 4 - 0 Stal Głowno 24 października 2015
Stal Głowno 1 - 2 Astoria Szczerców 17 października 2015
Omega Kleszczów 0 - 1 Stal Głowno 10 października 2015
Stal Głowno 1 - 1 Zawisza Rzgów 3 października 2015
Widzew Łódź 5 - 1 Stal Głowno 30 września 2015
Stal Głowno 3 - 4 Zawisza Pajęczno 26 września 2015
RKS Radomsko 9 - 3 Stal Głowno 19 września 2015
Stal Głowno 1 - 2 Boruta Zgierz 16 września 2015
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Stal Głowno 12 września 2015
Stal Głowno 3 - 3 Andrespolia Wiśniowa Góra 5 września 2015
Mazovia Rawa Mazowiecka 5 - 2 Stal Głowno 2 września 2015
Stal Głowno 2 - 1 Zjednoczeni Bełchatów 29 sierpnia 2015
Jutrzenka Warta 0 - 3 Stal Głowno 23 sierpnia 2015
Stal Głowno 2 - 2 LKS Rosanów 19 sierpnia 2015
Stal Głowno 1 - 2 Włókniarz Zelów 15 sierpnia 2015

IV liga łódzka sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Tyczyński KS Paradyż 7
2 Daniel Mąka Widzew II Łódź 7
3 Krystian Stolarczyk Warta Sieradz 7
4 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 7
5 Tomasz Bąkowicz Omega Kleszczów 6
6 Mateusz Malec Widzew II Łódź 6
7 Patryk Pietrasiak RKS Radomsko 6
8 Norbert Dregier Orkan Buczek 5
9 Bartłomiej Madej Orkan Buczek 5
10 Sebastian Radzio Warta Sieradz 5
11 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 5
12 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 5
13 Mikołaj Bociek Warta Sieradz 5
14 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 5
15 Adrian Olszewski Stal Głowno 5
16 Adam Zawierucha RKS Radomsko 5
17 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 5
18 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 5
19 Piotr Mielczarek Warta Sieradz 4
20 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 4
21 Krystian Kruk Orzeł Nieborów 4
22 Krystian Ślęzak Boruta Zgierz 4
23 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 4
24 Krystian Smolarek LKS Kwiatkowice 4
25 Karol Pawlikowski Boruta Zgierz 4
26 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 3
27 Mieszko Śpiewak Orkan Buczek 3
28 Michał Fabijański Zryw Wygoda 3
29 Szymon Cierkosz Prosna Wieruszów 3
30 Marek Dąbrowski Andrespolia Wiśniowa Góra 3
31 Kamil Odolak RKS Radomsko 3
32 Kamil Pluta Warta Sieradz 3
33 Daniel Villanueva Rivas Widzew II Łódź 3
34 Jakub Szlaski Skalnik Sulejów 3
35 Jakub Fudała Boruta Zgierz 3
36 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 3
37 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 3
38 Jakub Dregier Orkan Buczek 3
39 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 3
40 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 3
41 Dawid Szymczak Stal Głowno 3
42 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 3
43 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 3
44 Jardel Muniz Cruz Orkan Buczek 2
45 Mikołaj Mularczyk KS Paradyż 2
46 Michał Okoń Prosna Wieruszów 2
47 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 2
48 Kacper Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 2
49 Szymon Kożecki RKS Radomsko 2
50 Sebastian Miśkowiec RKS Radomsko 2
51 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 2
52 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 2
53 Robert Tomesz Omega Kleszczów 2
54 Damian Mężyk RKS Radomsko 2
55 Roman Perizhok Zryw Wygoda 2
56 Jan Haczykowski Orzeł Nieborów 2
57 Dawid Kępniak Pogoń Zduńska Wola 2
58 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 2
59 Paweł Graczyk Orzeł Nieborów 2
60 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 2
61 Eryk Ignatowski Stal Głowno 2
62 Eryk Lebioda Boruta Zgierz 2
63 Kamil Tlaga Widzew II Łódź 2
64 Filip Zawadzki Widzew II Łódź 2
65 Kuba Kos KS Paradyż 2
66 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 2
67 Michał Lewandowski Warta Sieradz 2
68 Damian Głowacki Warta Sieradz 2
69 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 2
70 Rafał Bogus Orzeł Nieborów 2
71 Kacper Karbowski Prosna Wieruszów 1
72 Michał Madejski Boruta Zgierz 1
73 Szymon Andrzejewski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
74 Marcin Mielczarski Polonia Piotrków Trybunalski 1
75 Michał Lenarczyk Omega Kleszczów 1
76 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 1
77 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 1
78 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 1
79 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 1
80 Dawid Owczarek Widzew II Łódź 1
81 Damian Skrzeczkowski Widzew II Łódź 1
82 Dawid Przybysz Polonia Piotrków Trybunalski 1
83 Wojciech Pęczek KS Paradyż 1
84 Mateusz Stolarczyk Włókniarz Zelów 1
85 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
86 Adam Raszewski Polonia Piotrków Trybunalski 1
87 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 1
88 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
89 Dawid Pałyska Orkan Buczek 1
90 Kacper Wojtczyk Orkan Buczek 1
91 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
92 Radosław Grefkowicz Orzeł Nieborów 1
93 Kacper Stencel Orzeł Nieborów 1
94 Bartłomiej Tkacz Orzeł Nieborów 1
95 Piotr Sekuła Orzeł Nieborów 1
96 Adrian Pęgowski LKS Kwiatkowice 1
97 Wojciech Guzek Zryw Wygoda 1
98 Bartosz Machaj RKS Radomsko 1
99 Krystian Kolasa RKS Radomsko 1
100 Krystian Kamiński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
101 Patryk Tuliński Stal Głowno 1
102 Igor Mikołajczyk Prosna Wieruszów 1
103 Adrian Musialik Boruta Zgierz 1
104 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
105 Marcin Pękała RKS Radomsko 1
106 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
107 Dawid Malka LKS Kwiatkowice 1
108 Jan Rzeźniczak LKS Kwiatkowice 1
109 Damian Ścibiorek Stal Głowno 1
110 Oliwier Jagielski KS Paradyż 1
111 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 1
112 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 1
113 Mateusz Gołda Widzew II Łódź 1
114 Dawid Telestak Widzew II Łódź 1
115 Patryk Glincer Widzew II Łódź 1
116 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
117 Jakub Jaroch Prosna Wieruszów 1
118 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 1
119 Wojciech Kucharski Zjednoczeni Stryków 1
120 Daniel Potakowski Orkan Buczek 1
121 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 1
122 Paweł Zawistowski RKS Radomsko 1
123 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 1
124 Piotr Gawlik Zryw Wygoda 1
125 Michał Świdrowski Zryw Wygoda 1
126 Michał Chądzyński Zjednoczeni Stryków 1
127 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
128 Kacper Kosior Andrespolia Wiśniowa Góra 1
129 Bruno Jackel Polonia Piotrków Trybunalski 1
130 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 1
131 Łukasz Rakowski Pogoń Zduńska Wola 1
132 Rafał Kurzynoga Pogoń Zduńska Wola 1
133 Damian Knera Boruta Zgierz 1
134 Piotr Bartłoszewski Widzew II Łódź 1
135 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 1
136 Patryk Gal Omega Kleszczów 1