III liga, gr. I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 14 33 10 3 1 29 16 13
2 Unia Skierniewice 15 29 9 2 4 28 16 12
3 Legia II Warszawa 14 25 7 4 3 29 16 13
4 Polonia Warszawa 14 25 8 1 5 27 16 11
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 24 7 3 4 24 17 7
6 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 23 7 2 6 27 18 9
7 KS Kutno 14 23 6 5 3 17 15 2
8 Pilica Białobrzegi 14 20 6 2 6 24 31 -7
9 Jagiellonia II Białystok 13 19 6 1 6 26 22 4
10 Broń Radom 14 19 6 1 7 16 19 -3
11 ŁKS II Łódź 14 18 5 3 6 27 28 -1
12 Znicz Biała Piska 15 17 5 2 8 21 24 -3
13 Pelikan Łowicz 14 16 3 7 4 17 18 -1
14 GKS Wikielec 14 16 3 7 4 17 20 -3
15 Błonianka Błonie 14 16 5 1 8 23 32 -9
16 Ursus Warszawa 14 16 4 4 6 19 30 -11
17 Mamry Giżycko 13 13 4 1 8 14 27 -13
18 Wissa Szczuczyn 15 10 1 7 7 11 24 -13
19 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 9 1 6 7 15 22 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 8 21 7 0 1 18 8 10
2 Pilica Białobrzegi 8 14 4 2 2 18 16 2
3 Legia II Warszawa 6 13 4 1 1 14 7 7
4 Broń Radom 5 13 4 1 0 9 4 5
5 ŁKS II Łódź 7 13 4 1 2 19 13 6
6 Polonia Warszawa 7 12 4 0 3 13 9 4
7 KS Kutno 7 12 3 3 1 6 5 1
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 6 11 3 2 1 9 4 5
9 Unia Skierniewice 8 10 3 1 4 10 11 -1
10 Błonianka Błonie 7 10 3 1 3 14 11 3
11 Pelikan Łowicz 7 9 2 3 2 10 10 0
12 GKS Wikielec 7 9 2 3 2 9 9 0
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 8 2 2 3 13 13 0
14 Wissa Szczuczyn 9 8 1 5 3 8 11 -3
15 Jagiellonia II Białystok 6 7 2 1 3 8 10 -2
16 Ursus Warszawa 7 5 1 2 4 6 17 -11
17 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 5 1 2 4 10 13 -3
18 Znicz Biała Piska 8 4 1 1 6 8 16 -8
19 Mamry Giżycko 7 0 0 0 7 4 18 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 7 19 6 1 0 18 5 13
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 16 5 1 1 11 4 7
3 Polonia Warszawa 7 13 4 1 2 14 7 7
4 Znicz Biała Piska 7 13 4 1 2 13 8 5
5 Mamry Giżycko 6 13 4 1 1 10 9 1
6 Legionovia Legionowo 6 12 3 3 0 11 8 3
7 Legia II Warszawa 8 12 3 3 2 15 9 6
8 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 12 4 0 5 18 14 4
9 Jagiellonia II Białystok 7 12 4 0 3 18 12 6
10 KS Kutno 7 11 3 2 2 11 10 1
11 Ursus Warszawa 7 11 3 2 2 13 13 0
12 Pelikan Łowicz 7 7 1 4 2 7 8 -1
13 GKS Wikielec 7 7 1 4 2 8 11 -3
14 Pilica Białobrzegi 6 6 2 0 4 6 15 -9
15 Broń Radom 9 6 2 0 7 7 15 -8
16 Błonianka Błonie 7 6 2 0 5 9 21 -12
17 ŁKS II Łódź 7 5 1 2 4 8 15 -7
18 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 4 0 4 3 5 9 -4
19 Wissa Szczuczyn 6 2 0 2 4 3 13 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sokół Aleksandrów Łódzki

Gospodarze Wynik Goście Data
Jagiellonia II Białystok 2 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 19 września 2021
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 4 Legionovia Legionowo 22 sierpnia 2021
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 2 Jagiellonia II Białystok 27 marca 2021
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Legionovia Legionowo 26 września 2020
Legionovia Legionowo 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 marca 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 1 Legionovia Legionowo 18 sierpnia 2018
Jagiellonia II Białystok 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 kwietnia 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Jagiellonia II Białystok 17 września 2016

III liga, gr. I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 11
2 Michał Strzałkowski Ursus Warszawa 11
3 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 8
4 Hubert Karpiński Jagiellonia II Białystok 7
5 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 6
6 Arkadiusz Gajewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6
7 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 6
8 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
9 Martin Kostal Jagiellonia II Białystok 6
10 Dariusz Zjawiński Legionovia Legionowo 6
11 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 6
12 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 6
13 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 6
14 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 5
15 Adam Patora KS Kutno 5
16 Łukasz Dynel ŁKS II Łódź 5
17 Klim Morenkov Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
18 Szymon Masiak GKS Wikielec 5
19 Szymon Śmieciński Błonianka Błonie 4
20 Yūdai Miyamoto Błonianka Błonie 4
21 Marcin Kacela KS Kutno 4
22 Michał Kielak Broń Radom 4
23 Kacper Skwierczyński Legia II Warszawa 4
24 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 4
25 Marcin Kluska Polonia Warszawa 4
26 Dawid Dzięgielewski Legia II Warszawa 4
27 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
28 Krystian Mroczek Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
29 Kacper Kostorz Legia II Warszawa 4
30 Wiktor Kamiński Legia II Warszawa 4
31 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
32 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 4
33 Jakub Zagórski Sokół Aleksandrów Łódzki 4
34 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 4
35 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 3
36 Wojciech Zalewski Wissa Szczuczyn 3
37 Karol Buzun Wissa Szczuczyn 3
38 Adam Pazio Polonia Warszawa 3
39 Piotr Goljasz Broń Radom 3
40 Damian Winiarski Pilica Białobrzegi 3
41 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 3
42 Paweł Tarnowski Ursus Warszawa 3
43 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 3
44 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 3
45 Tomasz Kolus Pelikan Łowicz 3
46 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 3
47 Damian Makuch Unia Skierniewice 3
48 Adrian Kralkowski KS Kutno 3
49 Kamil Łojszczyk Pelikan Łowicz 3
50 Marcin Rawski Pilica Białobrzegi 3
51 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 3
52 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 3
53 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 3
54 Michał Jankowski GKS Wikielec 3
55 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 3
56 Przemysław Chyrchała Błonianka Błonie 3
57 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 3
58 Radosław Kuciński Pelikan Łowicz 2
59 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
60 Bartłomiej Ciepiela Legia II Warszawa 2
61 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
62 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 2
63 Andrzej Krajewski Unia Skierniewice 2
64 Michał Surzyn Jagiellonia II Białystok 2
65 Marcin Bykowski Pilica Białobrzegi 2
66 Marcin Szymczak Błonianka Błonie 2
67 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 2
68 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 2
69 Bartosz Wiktoruk Jagiellonia II Białystok 2
70 Samu Corral ŁKS II Łódź 2
71 Artur Balicki Legionovia Legionowo 2
72 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 2
73 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 2
74 Bartosz Mroczek Legionovia Legionowo 2
75 Hubert Otręba GKS Wikielec 2
76 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
77 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 2
78 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
79 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 2
80 Adrian Marcioch Pelikan Łowicz 2
81 Łukasz Święty GKS Wikielec 2
82 Dominik Pecyna Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
83 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
84 Jan Imiołek Pilica Białobrzegi 2
85 Mateusz Lis Sokół Aleksandrów Łódzki 2
86 Kamil Waśniowski Unia Skierniewice 2
87 Łukasz Tercjak Wissa Szczuczyn 2
88 Arkadiusz Ciach Legia II Warszawa 2
89 Dawid Papazjan Legionovia Legionowo 2
90 Kacper Głowicki Jagiellonia II Białystok 2
91 Rui Gomes Legia II Warszawa 1
92 Mateusz Kowalczyk ŁKS II Łódź 1
93 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 1
94 Miłosz Nowak Unia Skierniewice 1
95 Oliwier Wojciechowski Jagiellonia II Białystok 1
96 Bartosz Widejko Legia II Warszawa 1
97 Jakub Orpik Jagiellonia II Białystok 1
98 Grzegorz Wojdyga Legionovia Legionowo 1
99 Patryk Walasek Pilica Białobrzegi 1
100 Maciej Kraśniewski KS Kutno 1
101 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
102 Miłosz Turewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
103 Jan Majsterek Jagiellonia II Białystok 1
104 Tomasz Nawotka Legia II Warszawa 1
105 Jan Krawczyk Błonianka Błonie 1
106 Jan Głowacki Broń Radom 1
107 Filip Kowalczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
108 Adrian Kozarzewski Ursus Warszawa 1
109 Jakub Kmita Sokół Aleksandrów Łódzki 1
110 Emil Łupiński Wissa Szczuczyn 1
111 Hubert Molski Znicz Biała Piska 1
112 Adrian Grudzień Broń Radom 1
113 Eryk Kaproń Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
114 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
115 Kacper Górski Polonia Warszawa 1
116 Bartłomiej Michalski Pilica Białobrzegi 1
117 Jerzy Munik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
118 Tomasz Pałgan Sokół Aleksandrów Łódzki 1
119 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 1
120 Krystian Białas KS Kutno 1
121 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 1
122 Damian Szczepański KS Kutno 1
123 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 1
124 Daniel Smuga Legionovia Legionowo 1
125 Maciej Wilanowski Unia Skierniewice 1
126 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 1
127 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 1
128 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 1
129 Bartosz Zawadzki Pilica Białobrzegi 1
130 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
131 Bartłomiej Niedziela Pilica Białobrzegi 1
132 Eryk Woliński Pelikan Łowicz 1
133 Arkadiusz Zajączkowski Błonianka Błonie 1
134 Bartosz Olszewski Broń Radom 1
135 Łukasz Broź Mamry Giżycko 1
136 Krzysztof Cudowski KS Kutno 1
137 Kamil Sakowicz Wissa Szczuczyn 1
138 Jakub Karabin Legionovia Legionowo 1
139 Bartosz Winkler Unia Skierniewice 1
140 Elian de la Nuez Broń Radom 1
141 Kamil Kumoch Broń Radom 1
142 Igor Kośmicki Broń Radom 1
143 Adrian Duchnowski Znicz Biała Piska 1
144 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 1
145 Patryk Pierzak Legia II Warszawa 1
146 Denzell Mora Broń Radom 1
147 Igor Korczakowski Pilica Białobrzegi 1
148 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 1
149 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
150 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
151 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 1
152 Oliveira Marcio Polonia Warszawa 1
153 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
154 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
155 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
156 Marcel Sluga Pelikan Łowicz 1
157 Kacper Kaczorowski Legionovia Legionowo 1
158 Piotr Dobrogost Legionovia Legionowo 1
159 Michał Samborski Jagiellonia II Białystok 1
160 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 1
161 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
162 Michał Dobkowski Pilica Białobrzegi 1
163 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
164 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 1
165 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 1
166 Adrian Klepacz KS Kutno 1
167 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 1
168 Ognjen Mudrinski Jagiellonia II Białystok 1
169 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
170 Damian Nowacki ŁKS II Łódź 1
171 Olaf Uziębło Pilica Białobrzegi 1
172 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
173 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
174 Mateusz Kwiatkowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
175 Konrad Radzikowski Wissa Szczuczyn 1
176 Tomasz Bartosiak Broń Radom 1
177 Matheus Dias Broń Radom 1