IV liga łódzka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 27 65 20 5 2 64 18 46
2 Widzew II Łódź 27 61 18 7 2 87 22 65
3 RKS Radomsko 27 57 17 6 4 60 22 38
4 Polonia Piotrków Trybunalski 27 50 15 5 7 59 40 19
5 AKS SMS Łódź 27 48 14 6 7 62 38 24
6 Ceramika Opoczno 27 46 14 4 9 49 39 10
7 Start Brzeziny 27 40 12 4 11 39 35 4
8 Omega Kleszczów 27 40 13 1 13 37 46 -9
9 KS Kutno 27 37 10 7 10 45 42 3
10 Zjednoczeni Stryków 27 35 10 5 12 50 52 -2
11 ŁKS III Łódź 27 35 10 5 12 53 57 -4
12 Orkan Buczek 27 34 10 4 13 44 44 0
13 Warta Działoszyn 27 34 11 1 15 49 71 -22
14 Zryw Wygoda 27 31 9 4 14 54 57 -3
15 Boruta Zgierz 27 29 8 5 14 37 49 -12
16 Skalnik Sulejów 27 24 6 6 15 33 54 -21
17 Szczerbiec Wolbórz 27 14 4 2 21 20 77 -57
18 Włókniarz Zelów 27 9 2 3 22 17 96 -79
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 14 36 11 3 0 54 11 43
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 33 10 3 1 33 12 21
3 RKS Radomsko 13 29 9 2 2 31 9 22
4 Polonia Piotrków Trybunalski 14 27 8 3 3 32 25 7
5 Ceramika Opoczno 13 27 8 3 2 24 13 11
6 Start Brzeziny 13 26 8 2 3 23 16 7
7 Orkan Buczek 14 25 7 4 3 30 18 12
8 Omega Kleszczów 13 24 8 0 5 18 16 2
9 AKS SMS Łódź 14 23 6 5 3 34 21 13
10 KS Kutno 14 22 7 1 6 21 21 0
11 Zjednoczeni Stryków 13 22 7 1 5 33 28 5
12 ŁKS III Łódź 13 22 7 1 5 31 21 10
13 Warta Działoszyn 13 18 6 0 7 29 32 -3
14 Zryw Wygoda 13 16 5 1 7 29 23 6
15 Boruta Zgierz 14 12 3 3 8 11 23 -12
16 Skalnik Sulejów 14 12 2 6 6 14 25 -11
17 Szczerbiec Wolbórz 13 5 1 2 10 9 34 -25
18 Włókniarz Zelów 14 0 0 0 14 6 49 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 13 32 10 2 1 31 6 25
2 RKS Radomsko 14 28 8 4 2 29 13 16
3 Widzew II Łódź 13 25 7 4 2 33 11 22
4 AKS SMS Łódź 13 25 8 1 4 28 17 11
5 Polonia Piotrków Trybunalski 13 23 7 2 4 27 15 12
6 Ceramika Opoczno 14 19 6 1 7 25 26 -1
7 Boruta Zgierz 13 17 5 2 6 26 26 0
8 Omega Kleszczów 14 16 5 1 8 19 30 -11
9 Warta Działoszyn 14 16 5 1 8 20 39 -19
10 KS Kutno 13 15 3 6 4 24 21 3
11 Zryw Wygoda 14 15 4 3 7 25 34 -9
12 Start Brzeziny 14 14 4 2 8 16 19 -3
13 Zjednoczeni Stryków 14 13 3 4 7 17 24 -7
14 ŁKS III Łódź 14 13 3 4 7 22 36 -14
15 Skalnik Sulejów 13 12 4 0 9 19 29 -10
16 Orkan Buczek 13 9 3 0 10 14 26 -12
17 Szczerbiec Wolbórz 14 9 3 0 11 11 43 -32
18 Włókniarz Zelów 13 9 2 3 8 11 47 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Piotrków Trybunalski

Gospodarze Wynik Goście Data
Orkan Buczek 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 22 czerwca 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Widzew II Łódź 15 czerwca 2024
Boruta Zgierz 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 12 czerwca 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Start Brzeziny 8 czerwca 2024
Warta Działoszyn 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 1 czerwca 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 ŁKS III Łódź 29 maja 2024
Szczerbiec Wolbórz 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 25 maja 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 18 maja 2024
Ceramika Opoczno 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 11 maja 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 4 - 3 Zryw Wygoda 1 maja 2024
RKS Radomsko 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 27 kwietnia 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 KS Kutno 20 kwietnia 2024
Skalnik Sulejów 0 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski 13 kwietnia 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Włókniarz Zelów 6 kwietnia 2024
AKS SMS Łódź 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 30 marca 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Omega Kleszczów 23 marca 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 16 marca 2024
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 1 Orkan Buczek 18 listopada 2023
Widzew II Łódź 2 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 12 listopada 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 3 Boruta Zgierz 4 listopada 2023
Start Brzeziny 1 - 4 Polonia Piotrków Trybunalski 28 października 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Warta Działoszyn 21 października 2023
ŁKS III Łódź 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 14 października 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 2 Szczerbiec Wolbórz 7 października 2023
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 30 września 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Ceramika Opoczno 23 września 2023
Zryw Wygoda 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 16 września 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 1 RKS Radomsko 9 września 2023
KS Kutno 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 6 września 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 5 Skalnik Sulejów 2 września 2023
Włókniarz Zelów 2 - 5 Polonia Piotrków Trybunalski 26 sierpnia 2023
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 1 AKS SMS Łódź 19 sierpnia 2023
Omega Kleszczów 0 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 16 sierpnia 2023
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 12 sierpnia 2023

IV liga łódzka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adam Patora Zjednoczeni Stryków 16
2 Krystian Białas Zryw Wygoda 12
3 Jakub Szlaski Skalnik Sulejów 11
4 Patryk Pietrasiak AKS SMS Łódź 11
5 Marcin Kacela KS Kutno 11
6 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 10
7 Wiktor Płaneta RKS Radomsko 10
8 Oleksii Naidyshak Sokół Aleksandrów Łódzki 10
9 Kacper Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 9
10 Michał Lewandowski Orkan Buczek 9
11 Cezary Dominiak Ceramika Opoczno 9
12 Bartosz Machaj RKS Radomsko 9
13 Bartłomiej Trzeboński Omega Kleszczów 9
14 Mateusz Lubczyński Start Brzeziny 9
15 Konrad Niedzielski Widzew II Łódź 9
16 Juliusz Molis RKS Radomsko 9
17 Kamil Andrzejkiewicz Widzew II Łódź 8
18 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 8
19 Radosław Kuciński Zryw Wygoda 8
20 Daniel Mąka Widzew II Łódź 7
21 Bartosz Bujalski KS Kutno 7
22 Jardel Muniz Cruz Sokół Aleksandrów Łódzki 7
23 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 7
24 Daniel Tanżyna Widzew II Łódź 7
25 Adam Banasiak Ceramika Opoczno 7
26 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 7
27 Kacper Rutkowski Polonia Piotrków Trybunalski 7
28 Cezary Stefańczyk Warta Działoszyn 6
29 Damian Głowacki Polonia Piotrków Trybunalski 6
30 Michał Wrzesiński AKS SMS Łódź 6
31 Wojciech Skawiński Zjednoczeni Stryków 6
32 Grzegorz Brochocki Zryw Wygoda 6
33 Adam Kajszczak ŁKS III Łódź 6
34 Bartłomiej Madaj Warta Działoszyn 6
35 Mateusz Kempski Widzew II Łódź 5
36 Bartłomiej Szadkowski Start Brzeziny 5
37 Mateusz Kaflowski Orkan Buczek 5
38 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 5
39 Dominik Pecyna Ceramika Opoczno 5
40 Kacper Popławski ŁKS III Łódź 5
41 Wojciech Pawlak Sokół Aleksandrów Łódzki 5
42 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 5
43 Alan Siwek ŁKS III Łódź 5
44 Jeremiasz Góralczyk RKS Radomsko 4
45 Krystian Nagieł Warta Działoszyn 4
46 Mateusz Miarka Omega Kleszczów 4
47 Igor Tomaszewski Zryw Wygoda 4
48 Kamil Tlaga Widzew II Łódź 4
49 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 4
50 Joachim Pabjańczyk Boruta Zgierz 4
51 Łukasz Dynel ŁKS III Łódź 4
52 Stanisław Białkowski Włókniarz Zelów 4
53 Aleksander Cieślik Szczerbiec Wolbórz 4
54 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 4
55 Adrian Kralkowski AKS SMS Łódź 4
56 Karol Chmielewski Boruta Zgierz 4
57 Łukasz Włodarczyk AKS SMS Łódź 4
58 Dawid Flaszka RKS Radomsko 3
59 Ernest Kurzawa Widzew II Łódź 3
60 Vinícius Ferreira Dias RKS Radomsko 3
61 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 3
62 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 3
63 Sebastian Zalepa Orkan Buczek 3
64 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 3
65 Bartosz Frątczak KS Kutno 3
66 Hubert Berłowski Orkan Buczek 3
67 Jan Jędrzejczak Boruta Zgierz 3
68 Ignacy Ogłoziński Ceramika Opoczno 3
69 Artur Gieraga AKS SMS Łódź 3
70 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 3
71 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 3
72 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 3
73 Dominik Głowiński KS Kutno 3
74 Przemysław Graliński Warta Działoszyn 3
75 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 3
76 Kamil Cybulski Widzew II Łódź 3
77 Michał Bańczyk Szczerbiec Wolbórz 3
78 Patryk Banasiak AKS SMS Łódź 3
79 Łukasz Plichta Widzew II Łódź 2
80 Marcin Kozłowski Widzew II Łódź 2
81 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 2
82 Mateusz Gołda RKS Radomsko 2
83 Patryk Miarka Zjednoczeni Stryków 2
84 Adrian Pęgowski KS Kutno 2
85 Michał Orzechowski AKS SMS Łódź 2
86 Marcel Żegota Polonia Piotrków Trybunalski 2
87 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 2
88 Damian Szczepański Boruta Zgierz 2
89 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 2
90 Karol Pawlikowski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
91 Erwin Kołodziejczyk Ceramika Opoczno 2
92 Kacper Chłądzyński Boruta Zgierz 2
93 Szymon Kosma Zjednoczeni Stryków 2
94 Dariusz Gmosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
95 Dawid Marcinkowski Skalnik Sulejów 2
96 Piotr Białousko Boruta Zgierz 2
97 Bartosz Bargiel Polonia Piotrków Trybunalski 2
98 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 2
99 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 2
100 Kajetan Misztalski RKS Radomsko 2
101 Szymon Kunat Włókniarz Zelów 2
102 Patryk Sławiński Polonia Piotrków Trybunalski 2
103 Karol Korski AKS SMS Łódź 2
104 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 2
105 Bartłomiej Rygała Omega Kleszczów 2
106 Tomasz Bąkowicz Skalnik Sulejów 2
107 Damian Knera Start Brzeziny 2
108 Jakub Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 2
109 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
110 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
111 Damian Bierzyński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
112 Adrian Malicki Orkan Buczek 2
113 Filip Zawiasa Ceramika Opoczno 2
114 Dominik Piekut Ceramika Opoczno 2
115 Mateusz Bogusz AKS SMS Łódź 1
116 Patryk Niciak Orkan Buczek 1
117 Krystian Rutkowski Zryw Wygoda 1
118 Jakub Dregier Orkan Buczek 1
119 Paweł Zawistowski AKS SMS Łódź 1
120 Filip Przybułek Widzew II Łódź 1
121 Wojciech Wiktorowicz Ceramika Opoczno 1
122 Paweł Bańczyk RKS Radomsko 1
123 Daniel Chwałowski Widzew II Łódź 1
124 Adrian Marcioch Orkan Buczek 1
125 Kamil Pluta Boruta Zgierz 1
126 Damian Pokorski Widzew II Łódź 1
127 Adrian Golec Szczerbiec Wolbórz 1
128 Bartosz Wiśniewski Szczerbiec Wolbórz 1
129 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 1
130 Marcin Juraś Zjednoczeni Stryków 1
131 Kacper Trenkner Sokół Aleksandrów Łódzki 1
132 Szymon Kuna Szczerbiec Wolbórz 1
133 Arkadiusz Świętosławski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
134 Krzysztof Skawiński Zjednoczeni Stryków 1
135 Kamil Augustyn Polonia Piotrków Trybunalski 1
136 Krystian Starczewski KS Kutno 1
137 Jan Jakubczak ŁKS III Łódź 1
138 Andrzej Dolot Orkan Buczek 1
139 Kacper Konstańczuk Orkan Buczek 1
140 Jakub Miziołek Zjednoczeni Stryków 1
141 Jakub Kmita Skalnik Sulejów 1
142 Peter Sobera Warta Działoszyn 1
143 Krzysztof Felczak KS Kutno 1
144 Krystian Stolarczyk Orkan Buczek 1
145 Aleksander Iwańczyk ŁKS III Łódź 1
146 Igor Lambrecht ŁKS III Łódź 1
147 Wiktor Sujecki Boruta Zgierz 1
148 Hugo Ista ŁKS III Łódź 1
149 Bartosz Wudkiewicz Zryw Wygoda 1
150 Piotr Tazbir Polonia Piotrków Trybunalski 1
151 Tomasz Wudkiewicz Zryw Wygoda 1
152 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
153 Eryk Ignatowski Start Brzeziny 1
154 Wiktor Dunajski Szczerbiec Wolbórz 1
155 Kamil Jaworski Ceramika Opoczno 1
156 Dominik Najderek Widzew II Łódź 1
157 Remigiusz Waszak Zjednoczeni Stryków 1
158 Kacper Kapeliński Boruta Zgierz 1
159 Sebastian Miązek Skalnik Sulejów 1
160 Wiktor Kościuk ŁKS III Łódź 1
161 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
162 Bartosz Wilkoszewski Warta Działoszyn 1
163 Jakub Westwal ŁKS III Łódź 1
164 Michał Piróg Włókniarz Zelów 1
165 Emil Rulewicz AKS SMS Łódź 1
166 Mateusz Jaszczak Polonia Piotrków Trybunalski 1
167 Aleksander Jończyk Sokół Aleksandrów Łódzki 1
168 Wiktor Preuss Widzew II Łódź 1
169 Dawid Owczarek Widzew II Łódź 1
170 Lamine Coulibaly ŁKS III Łódź 1
171 Kacper Figurski Boruta Zgierz 1
172 Mateusz Kuśmierczyk Zjednoczeni Stryków 1
173 Mateusz Maryniak KS Kutno 1
174 Oliwier Niklas Zryw Wygoda 1
175 Jan Jaszczak Włókniarz Zelów 1
176 Kacper Górski Szczerbiec Wolbórz 1
177 Łukasz Rakowski Orkan Buczek 1
178 Michał Drogosz Boruta Zgierz 1
179 Oskar Osiński Boruta Zgierz 1
180 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 1
181 Adrian Gaugier Szczerbiec Wolbórz 1
182 Jakub Ślawski Skalnik Sulejów 1
183 Konrad Puchalski Skalnik Sulejów 1
184 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 1
185 Iwo Misztalski ŁKS III Łódź 1
186 Antoni Młynarczyk ŁKS III Łódź 1
187 Damian Mospinek Start Brzeziny 1
188 Oliwier Siuda RKS Radomsko 1