IV liga łódzka sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 34 93 30 3 1 111 11 100
2 Warta Działoszyn 34 74 23 5 6 76 37 39
3 Ner Poddębice 34 72 22 6 6 90 42 48
4 LKS Kwiatkowice 34 65 19 8 7 83 37 46
5 Zjednoczeni Stryków 34 57 17 6 11 66 38 28
6 Włókniarz Zelów 34 53 17 2 15 63 63 0
7 KS Paradyż 34 52 16 4 14 66 47 19
8 Stal Niewiadów 34 52 15 7 12 60 46 14
9 Omega Kleszczów 33 52 15 7 11 64 55 9
10 KS Kutno 34 45 13 6 15 82 56 26
11 Pelikan II Łowicz 34 45 13 6 15 55 53 2
12 Orkan Buczek 34 43 12 7 15 65 58 7
13 Ceramika Opoczno 34 42 12 6 16 42 55 -13
14 Boruta Zgierz 34 41 11 8 15 69 73 -4
15 GKS II Bełchatów 34 34 10 4 20 61 84 -23
16 Pilica Przedbórz 34 31 8 7 19 56 84 -28
17 Zawisza Pajęczno 34 17 5 2 27 27 114 -87
18 Zjednoczeni Bełchatów 33 0 0 0 33 4 187 -183
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 17 47 15 2 0 56 6 50
2 Warta Działoszyn 17 41 13 2 2 46 19 27
3 Ner Poddębice 17 41 13 2 2 48 14 34
4 LKS Kwiatkowice 17 38 12 2 3 58 24 34
5 Zjednoczeni Stryków 17 33 10 3 4 41 16 25
6 Włókniarz Zelów 17 33 11 0 6 30 26 4
7 KS Kutno 17 32 10 2 5 60 20 40
8 Omega Kleszczów 17 28 8 4 5 37 21 16
9 Pelikan II Łowicz 17 28 8 4 5 30 22 8
10 Ceramika Opoczno 17 28 8 4 5 24 22 2
11 Orkan Buczek 17 27 8 3 6 40 27 13
12 Stal Niewiadów 17 26 8 2 7 36 24 12
13 KS Paradyż 17 23 7 2 8 33 21 12
14 Boruta Zgierz 17 20 5 5 7 35 35 0
15 Pilica Przedbórz 17 18 4 6 7 27 38 -11
16 GKS II Bełchatów 17 14 4 2 11 27 39 -12
17 Zawisza Pajęczno 17 8 2 2 13 13 43 -30
18 Zjednoczeni Bełchatów 16 0 0 0 16 1 81 -80
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 17 46 15 1 1 55 5 50
2 Warta Działoszyn 17 33 10 3 4 30 18 12
3 Ner Poddębice 17 31 9 4 4 42 28 14
4 KS Paradyż 17 29 9 2 6 33 26 7
5 LKS Kwiatkowice 17 27 7 6 4 25 13 12
6 Stal Niewiadów 17 26 7 5 5 24 22 2
7 Zjednoczeni Stryków 17 24 7 3 7 25 22 3
8 Omega Kleszczów 16 24 7 3 6 27 34 -7
9 Boruta Zgierz 17 21 6 3 8 34 38 -4
10 Włókniarz Zelów 17 20 6 2 9 33 37 -4
11 GKS II Bełchatów 17 20 6 2 9 34 45 -11
12 Pelikan II Łowicz 17 17 5 2 10 25 31 -6
13 Orkan Buczek 17 16 4 4 9 25 31 -6
14 Ceramika Opoczno 17 14 4 2 11 18 33 -15
15 KS Kutno 17 13 3 4 10 22 36 -14
16 Pilica Przedbórz 17 13 4 1 12 29 46 -17
17 Zawisza Pajęczno 17 9 3 0 14 14 71 -57
18 Zjednoczeni Bełchatów 17 0 0 0 17 3 106 -103
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Piotrków Trybunalski

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 9 października 2021
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 29 maja 2021
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 października 2020
Zjednoczeni Stryków 3 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 25 września 2019
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Zawisza Pajęczno 22 kwietnia 2017
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 14 kwietnia 2017
Zawisza Pajęczno 4 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 7 września 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 3 września 2016
Zawisza Pajęczno 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 20 kwietnia 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 2 kwietnia 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Zawisza Pajęczno 5 września 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia 2015
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 Zawisza Pajęczno 20 czerwca 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 1 maja 2015
Zawisza Pajęczno 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 15 listopada 2014
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 września 2014

IV liga łódzka sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Sabiłło Unia Skierniewice 36
2 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 31
3 Dawid Przezak Ner Poddębice 20
4 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 18
5 Konrad Niedzielski Ner Poddębice 17
6 Paweł Marchewka Warta Działoszyn 17
7 Norbert Dregier Włókniarz Zelów 17
8 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 16
9 Michał Lewandowski GKS II Bełchatów 16
10 Jakub Dregier Włókniarz Zelów 15
11 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 14
12 Mateusz Śliwka KS Paradyż 13
13 Łukasz Dynel Ner Poddębice 13
14 Michał Świdrowski Pelikan II Łowicz 13
15 Bartłomiej Madej Stal Niewiadów 11
16 Mariusz Woźniak LKS Kwiatkowice 11
17 Łukasz Wiśniewski LKS Kwiatkowice 11
18 Wiktor Majewski Pilica Przedbórz 10
19 Maciej Kowalczyk KS Kutno 10
20 Hubert Berłowski GKS II Bełchatów 10
21 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 10
22 Sebastian Ceglarz Boruta Zgierz 10
23 Dawid Kępniak Orkan Buczek 9
24 Dawid Magiera Zawisza Pajęczno 9
25 Michał Michałek KS Kutno 9
26 Sebastian Balcerek Zjednoczeni Stryków 9
27 Przemysław Nawrocki KS Kutno 9
28 Mariusz Koćmin KS Paradyż 9
29 Kamil Zagajewski KS Kutno 9
30 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 9
31 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 8
32 Daniel Potakowski Pilica Przedbórz 8
33 Dominik Trepiak Stal Niewiadów 8
34 Rafał Serwaciński Zjednoczeni Stryków 8
35 Przemysław Kornacki Pilica Przedbórz 8
36 Robert Tomesz Omega Kleszczów 8
37 Igor Kania Ner Poddębice 8
38 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 7
39 Łukasz Berc KS Paradyż 7
40 Dawid Poddębniak Ceramika Opoczno 6
41 Mariusz Jakubowski KS Kutno 6
42 Łukasz Rakowski LKS Kwiatkowice 6
43 Damian Zawieja Warta Działoszyn 6
44 Przemysław Sosnowski LKS Kwiatkowice 6
45 Artur Kucharski Pilica Przedbórz 6
46 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 6
47 Bartosz Snopczyński Ceramika Opoczno 6
48 Maciej Witczak KS Paradyż 6
49 Dawid Stando Ceramika Opoczno 6
50 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 6
51 Łukasz Serafinowicz Orkan Buczek 5
52 Klaudiusz Król KS Paradyż 5
53 Maciej Balik Pelikan II Łowicz 5
54 Bartosz Kaczor KS Kutno 5
55 Przemysław Jakóbiak Unia Skierniewice 5
56 Mariusz Solecki Ner Poddębice 5
57 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 5
58 Kamil Zawadowski Zjednoczeni Stryków 5
59 Damian Głowacki Stal Niewiadów 5
60 Rafał Burzyński LKS Kwiatkowice 5
61 Mariusz Zasada Ner Poddębice 5
62 Piotr Janeczek Omega Kleszczów 5
63 Adrian Płuciennik LKS Kwiatkowice 5
64 Adrian Pęgowski KS Paradyż 5
65 Piotr Nawrocki KS Kutno 5
66 Artur Kierat Warta Działoszyn 5
67 Adrian Gaugier Stal Niewiadów 5
68 Adrian Marcioch KS Kutno 5
69 Marcin Pieńkowski Zjednoczeni Stryków 5
70 Dawid Miedwiediew Orkan Buczek 4
71 Marcin Pękała Boruta Zgierz 4
72 Krystian Bożyk Stal Niewiadów 4
73 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 4
74 Krzysztof Łukasik KS Paradyż 4
75 Wiktor Dunajski Stal Niewiadów 4
76 Jardel Muniz Cruz Warta Działoszyn 4
77 Mateusz Ciesielski Warta Działoszyn 4
78 Adrian Krakowski KS Kutno 4
79 Michał Bogdan Zjednoczeni Stryków 4
80 Patryk Pomianowski Unia Skierniewice 4
81 Łukasz Kubiak LKS Kwiatkowice 4
82 Michał Konecki Omega Kleszczów 4
83 Marcin Rakowski Pilica Przedbórz 4
84 Szymon Kiwała Unia Skierniewice 4
85 Kacper Szafrański GKS II Bełchatów 4
86 Kamil Wielgus KS Kutno 4
87 Andrzej Dolot Orkan Buczek 4
88 Dawid Stolarczyk Warta Działoszyn 4
89 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 4
90 Kacper Rześny Pelikan II Łowicz 4
91 Wojciech Sender Zjednoczeni Stryków 3
92 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 3
93 Bartłomiej Idzikowski Stal Niewiadów 3
94 Adrian Kudryś Warta Działoszyn 3
95 Marcin Zimoń Ner Poddębice 3
96 Krzysztof Markiewicz Ceramika Opoczno 3
97 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 3
98 Dymitr Pietrow KS Kutno 3
99 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 3
100 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 3
101 Damian Ścibiorek LKS Kwiatkowice 3
102 Damian Prusek Ceramika Opoczno 3
103 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 3
104 Peda Krystian GKS II Bełchatów 3
105 Mateusz Nierobisz Unia Skierniewice 3
106 Oskar Korbela Warta Działoszyn 3
107 Łukasz Szmidt LKS Kwiatkowice 3
108 Piotr Kurpiewski Warta Działoszyn 3
109 Tomasz Wypych Pilica Przedbórz 3
110 Szymon Ziółkowski Zjednoczeni Stryków 3
111 Witold Grzywiński Omega Kleszczów 3
112 Bartłomiej Gambka Ceramika Opoczno 3
113 Hubert Wiktorowicz Ceramika Opoczno 3
114 Oktawian Maliszewski LKS Kwiatkowice 3
115 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 3
116 Tomasz Dąbrowski Pelikan II Łowicz 3
117 Adam Konieczny Orkan Buczek 3
118 Piotr Gołuch Orkan Buczek 2
119 Dawid Janowski Pilica Przedbórz 2
120 Damian Siewiera GKS II Bełchatów 2
121 Adrian Olszewski Włókniarz Zelów 2
122 Damian Telus KS Paradyż 2
123 Daniel Chwałowski GKS II Bełchatów 2
124 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 2
125 Przemysław Zdybowicz GKS II Bełchatów 2
126 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 2
127 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 2
128 Damian Janik Pelikan II Łowicz 2
129 Patryk Wojtylak LKS Kwiatkowice 2
130 Jakub Nagielski Warta Działoszyn 2
131 Artur Amroziński Unia Skierniewice 2
132 Roman Perizhok Pelikan II Łowicz 2
133 Mateusz Wroński Włókniarz Zelów 2
134 Mikołaj Bociek GKS II Bełchatów 2
135 Jan Majewski KS Paradyż 2
136 Adrian Musialik Pelikan II Łowicz 2
137 Bartosz Wilkoszewski Zawisza Pajęczno 2
138 Igor Olesiński Boruta Zgierz 2
139 Kacper Pinkowski Zawisza Pajęczno 2
140 Patryk Krzeszewski Pelikan II Łowicz 2
141 Radosław Jurkowski LKS Kwiatkowice 2
142 Mikołaj Raś Włókniarz Zelów 2
143 Kamil Gil Boruta Zgierz 2
144 Ignacy Ogłoziński Ceramika Opoczno 2
145 Hubert Muszyński Włókniarz Zelów 2
146 Szymon Boberek Stal Niewiadów 2
147 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 2
148 Dawid Barański Omega Kleszczów 2
149 Adrian Budka Unia Skierniewice 2
150 Robert Gulej Stal Niewiadów 2
151 Konrad Matuszewski GKS II Bełchatów 2
152 Patryk Nasalski Pelikan II Łowicz 2
153 Patryk Pyzia Ceramika Opoczno 2
154 Jakub Owczarek Ner Poddębice 2
155 Marek Jończyk Pilica Przedbórz 2
156 Marcin Jakubowski KS Kutno 2
157 Mateusz Bąkiewicz Warta Działoszyn 2
158 Damian Antosik Boruta Zgierz 2
159 Przemysław Kochanek Pelikan II Łowicz 2
160 Kacper Jaros Pelikan II Łowicz 2
161 Rafał Bednarek Włókniarz Zelów 2
162 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
163 Robert Nowak KS Paradyż 2
164 Patryk Zielonka Stal Niewiadów 2
165 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 2
166 Michał Bańczyk KS Paradyż 2
167 Damian Teluś KS Paradyż 2
168 Kamil Pałyga Warta Działoszyn 2
169 Michał Zieliński Boruta Zgierz 2
170 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 1
171 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
172 Patryk Retkowski Boruta Zgierz 1
173 Dominik Kowalski Boruta Zgierz 1
174 Filip Markowski Boruta Zgierz 1
175 Szymon Lesiakowski Omega Kleszczów 1
176 Mateusz Gruszczyński Ceramika Opoczno 1
177 Bartłomiej Zieliński GKS II Bełchatów 1
178 Arkadiusz Zając Stal Niewiadów 1
179 Piotr Gulej Stal Niewiadów 1
180 Krystian Rutkowski Pelikan II Łowicz 1
181 Mateusz Wodziński Zjednoczeni Stryków 1
182 Krzysztof Baszczyński Boruta Zgierz 1
183 Michał Fabiański KS Paradyż 1
184 Mateusz Orski GKS II Bełchatów 1
185 Kamil Szubertowski GKS II Bełchatów 1
186 Bartłomiej Saternus Omega Kleszczów 1
187 Patryk Wojanczyk Unia Skierniewice 1
188 Bartłomiej Piłatowski Zawisza Pajęczno 1
189 Mateusz Łuszczyk Zawisza Pajęczno 1
190 Damian Michalski GKS II Bełchatów 1
191 Kamil Kobryń KS Kutno 1
192 Wojciech Majewski KS Paradyż 1
193 Jakub Dąbrowski Ceramika Opoczno 1
194 Tomasz Majsak KS Paradyż 1
195 Norbert Błaszczyk Boruta Zgierz 1
196 Mateusz Matysiak Ceramika Opoczno 1
197 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 1
198 Rafał Marynowski Zawisza Pajęczno 1
199 Mateusz Wawszczak Pilica Przedbórz 1
200 Jan Imiołek GKS II Bełchatów 1
201 Kacper Wojtczyk GKS II Bełchatów 1
202 Robert Badowski Zawisza Pajęczno 1
203 Rafał Niewiadomski Boruta Zgierz 1
204 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
205 Piotr Góralczyk GKS II Bełchatów 1
206 Edmar De Castro Pilica Przedbórz 1
207 Michał Fabijański Pelikan II Łowicz 1
208 Jan Nadolski KS Kutno 1
209 Michał Cichacki KS Kutno 1
210 Rafał Nowak KS Paradyż 1
211 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 1
212 Janowski Dawid Pilica Przedbórz 1
213 Platowski Bartłomiej Zawisza Pajęczno 1
214 Daniel Dymek Włókniarz Zelów 1
215 Marcin Budnik Pelikan II Łowicz 1
216 Piotr Gawlik Pelikan II Łowicz 1
217 Jakub Szczyszek GKS II Bełchatów 1
218 Paweł Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
219 Mateusz Nowak Zjednoczeni Bełchatów 1
220 Łukasz Grzybek Ceramika Opoczno 1
221 Bartosz Urbańczyk Stal Niewiadów 1
222 Adrian Barzyński Boruta Zgierz 1
223 Janusz Stolarski Pilica Przedbórz 1
224 Paweł Bartoszek Warta Działoszyn 1
225 Patryk Sławiński Boruta Zgierz 1
226 Marek Brych Pilica Przedbórz 1
227 Daniel Mitura KS Kutno 1
228 Michał Rafał Stal Niewiadów 1
229 Wojciech Tyczyński KS Paradyż 1
230 Emile Thiakane GKS II Bełchatów 1
231 Dawid Kazimierczak Zawisza Pajęczno 1
232 Krystian Smolarek Ner Poddębice 1
233 Paweł Sadłecki Boruta Zgierz 1
234 Robert Oborowski LKS Kwiatkowice 1
235 Grzegorz Brochocki Ner Poddębice 1
236 Daniel Ciechański Pelikan II Łowicz 1
237 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 1
238 Szymon Panek Pelikan II Łowicz 1
239 Bartłomiej Pałyga Warta Działoszyn 1
240 Marek Grabowski Omega Kleszczów 1
241 Michał Ruszkiewicz Pilica Przedbórz 1
242 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 1
243 Robert Chwastek GKS II Bełchatów 1
244 Sławomir Bliniec Zjednoczeni Bełchatów 1
245 Przemysław Bella Pelikan II Łowicz 1
246 Przemysław Baczyński Boruta Zgierz 1
247 Jakub Szaniec GKS II Bełchatów 1
248 Mateusz Milczarek Stal Niewiadów 1
249 Rafał Kucharski Zjednoczeni Bełchatów 1
250 Krystian Karwat Stal Niewiadów 1
251 Rafał Mucha Stal Niewiadów 1
252 Mariusz Kalemba Zawisza Pajęczno 1
253 Maciej Danecki Włókniarz Zelów 1
254 Arkadiusz Błaszczyk Boruta Zgierz 1
255 Mateusz Szkudlarek Zjednoczeni Bełchatów 1
256 Dawid Kończak LKS Kwiatkowice 1
257 Krystian Ochencki LKS Kwiatkowice 1
258 brak Szymon Zjednoczeni Stryków 1
259 Kamil Kujawski Pilica Przedbórz 1
260 Oskar Osowski Ner Poddębice 1