IV liga łódzka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 38 99 31 6 1 129 33 96
2 Warta Sieradz 38 88 28 4 6 115 43 72
3 Orkan Buczek 38 87 28 3 7 129 55 74
4 Boruta Zgierz 38 78 23 9 6 87 44 43
5 Omega Kleszczów 38 69 21 6 11 93 46 47
6 Zjednoczeni Stryków 38 68 19 11 8 79 37 42
7 Orzeł Nieborów 38 56 15 11 12 67 59 8
8 LKS Kwiatkowice 38 55 17 4 17 77 57 20
9 Polonia Piotrków Trybunalski 38 54 16 6 16 68 65 3
10 Włókniarz Zelów 38 54 15 9 14 54 54 0
11 Skalnik Sulejów 38 50 15 5 18 53 58 -5
12 Pogoń Zduńska Wola 38 50 14 8 16 53 61 -8
13 Stal Głowno 38 47 14 5 19 54 79 -25
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 38 44 11 11 16 66 71 -5
15 Warta Działoszyn 38 40 10 10 18 62 77 -15
16 Jutrzenka Drzewce 38 30 9 3 26 50 113 -63
17 Ner Poddębice 38 29 9 2 27 44 137 -93
18 Czarni Rząśnia 38 27 8 3 27 40 106 -66
19 Ceramika Opoczno 38 26 7 5 26 38 98 -60
20 Jutrzenka Warta 38 26 7 5 26 43 108 -65
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 19 53 17 2 0 67 16 51
2 Orkan Buczek 19 49 16 1 2 63 28 35
3 Warta Sieradz 19 45 14 3 2 61 24 37
4 Boruta Zgierz 19 40 12 4 3 43 22 21
5 Omega Kleszczów 19 40 12 4 3 53 19 34
6 Zjednoczeni Stryków 19 36 11 3 5 42 20 22
7 LKS Kwiatkowice 19 35 11 2 6 45 26 19
8 Polonia Piotrków Trybunalski 19 35 11 2 6 39 25 14
9 Pogoń Zduńska Wola 19 32 9 5 5 31 29 2
10 Orzeł Nieborów 19 29 7 8 4 36 24 12
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 19 29 8 5 6 46 41 5
12 Skalnik Sulejów 19 28 8 4 7 26 17 9
13 Włókniarz Zelów 19 25 7 4 8 22 25 -3
14 Stal Głowno 19 23 6 5 8 25 28 -3
15 Warta Działoszyn 19 20 5 5 9 31 40 -9
16 Jutrzenka Warta 19 17 5 2 12 29 48 -19
17 Ner Poddębice 19 15 5 0 14 22 67 -45
18 Ceramika Opoczno 19 14 4 2 13 18 48 -30
19 Jutrzenka Drzewce 19 13 4 1 14 25 57 -32
20 Czarni Rząśnia 19 13 4 1 14 22 51 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS II Łódź 19 46 14 4 1 62 17 45
2 Warta Sieradz 19 43 14 1 4 54 19 35
3 Orkan Buczek 19 38 12 2 5 66 27 39
4 Boruta Zgierz 19 38 11 5 3 44 22 22
5 Zjednoczeni Stryków 19 32 8 8 3 37 17 20
6 Omega Kleszczów 19 29 9 2 8 40 27 13
7 Włókniarz Zelów 19 29 8 5 6 32 29 3
8 Orzeł Nieborów 19 27 8 3 8 31 35 -4
9 Stal Głowno 19 24 8 0 11 29 51 -22
10 Skalnik Sulejów 19 22 7 1 11 27 41 -14
11 LKS Kwiatkowice 19 20 6 2 11 32 31 1
12 Warta Działoszyn 19 20 5 5 9 31 37 -6
13 Polonia Piotrków Trybunalski 19 19 5 4 10 29 40 -11
14 Pogoń Zduńska Wola 19 18 5 3 11 22 32 -10
15 Jutrzenka Drzewce 19 17 5 2 12 25 56 -31
16 Andrespolia Wiśniowa Góra 19 15 3 6 10 20 30 -10
17 Ner Poddębice 19 14 4 2 13 22 70 -48
18 Czarni Rząśnia 19 14 4 2 13 18 55 -37
19 Ceramika Opoczno 19 12 3 3 13 20 50 -30
20 Jutrzenka Warta 19 9 2 3 14 14 60 -46
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia Piotrków Trybunalski

Gospodarze Wynik Goście Data
Orzeł Nieborów 0 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 13 listopada 2021
Warta Działoszyn 2 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 5 czerwca 2021
Orzeł Nieborów 3 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 23 maja 2021
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Warta Działoszyn 24 października 2020
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Orzeł Nieborów 10 października 2020
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Orzeł Nieborów 21 września 2019
Polonia Piotrków Trybunalski 5 - 1 Warta Działoszyn 24 sierpnia 2019
Warta Działoszyn 5 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 6 maja 2017
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 2 Warta Działoszyn 24 września 2016
Orzeł Nieborów 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 28 maja 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 3 - 2 Orzeł Nieborów 24 października 2015
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Warta Działoszyn 6 czerwca 2015
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Orzeł Nieborów 28 marca 2015
Warta Działoszyn 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 25 października 2014
Orzeł Nieborów 1 - 2 Polonia Piotrków Trybunalski 17 sierpnia 2014

IV liga łódzka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 33
2 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 27
3 Michał Lewandowski Orkan Buczek 24
4 Oleksij Naidyshak Boruta Zgierz 23
5 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 23
6 Adam Patora Warta Sieradz 23
7 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 22
8 Mateusz Mielczarek Warta Działoszyn 20
9 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 20
10 Piotr Burski Jutrzenka Warta 19
11 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 17
12 Daniel Potakowski Orkan Buczek 16
13 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 16
14 Eryk Lebioda Stal Głowno 16
15 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 15
16 Maciej Radaszkiewicz ŁKS II Łódź 15
17 Dawid Kępniak LKS Kwiatkowice 14
18 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 14
19 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 14
20 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 14
21 Mateusz Spychalski Ner Poddębice 13
22 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 13
23 Princewill Okachi Pogoń Zduńska Wola 13
24 Mikołaj Bociek Omega Kleszczów 13
25 Daniel Chwałowski Orkan Buczek 12
26 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 12
27 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 12
28 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 12
29 Kamil Pluta Warta Sieradz 12
30 Bartosz Placek Orzeł Nieborów 11
31 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 11
32 Damian Głowacki Warta Sieradz 11
33 Mateusz Broź Pogoń Zduńska Wola 11
34 Wojciech Skawiński Andrespolia Wiśniowa Góra 10
35 Arkadiusz Porochnicki Polonia Piotrków Trybunalski 10
36 Michał Karlikowski ŁKS II Łódź 10
37 Andrzej Dolot Orkan Buczek 10
38 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 10
39 Przemysław Szewczyk Warta Działoszyn 9
40 Mikołaj Kamańczyk Orzeł Nieborów 9
41 Artur Sójka ŁKS II Łódź 9
42 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 9
43 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 9
44 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 9
45 Norbert Dregier Orkan Buczek 9
46 Michał Fabijański Orzeł Nieborów 8
47 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 8
48 Oskar Korbela Warta Działoszyn 8
49 Robert Tomesz Omega Kleszczów 8
50 Jakub Piela ŁKS II Łódź 8
51 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 7
52 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 7
53 Marcin Pękała Boruta Zgierz 7
54 Mateusz Bąkowicz ŁKS II Łódź 7
55 Bartłomiej Sobczak Pogoń Zduńska Wola 7
56 Mariusz Woźniak Warta Sieradz 7
57 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 7
58 Michał Świdrowski Orzeł Nieborów 7
59 Oskar Koprowski ŁKS II Łódź 7
60 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 7
61 Radosław Kuciński Stal Głowno 6
62 Mateusz Wroński Orkan Buczek 6
63 Patryk Kwaśniczko Polonia Piotrków Trybunalski 6
64 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 6
65 Jakub Romanowicz ŁKS II Łódź 6
66 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 6
67 Ernest Ławniczak Andrespolia Wiśniowa Góra 6
68 Krystian Nagiel Czarni Rząśnia 6
69 Dawid Świątek Ceramika Opoczno 6
70 Tomasz Bąkowicz Omega Kleszczów 6
71 Bartłomiej Madej Skalnik Sulejów 6
72 Patryk Podlecki Stal Głowno 6
73 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 6
74 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 6
75 Jarosław Szymczak Ner Poddębice 6
76 Łukasz Mitek Warta Sieradz 6
77 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 5
78 Marek Grabowski Czarni Rząśnia 5
79 Wojciech Pawlak Pogoń Zduńska Wola 5
80 Konrad Wandoch Czarni Rząśnia 5
81 Jakub Dregier Orkan Buczek 5
82 Kacper Piotrowski Polonia Piotrków Trybunalski 5
83 Kelechukwu Ibe-Torti ŁKS II Łódź 5
84 Wiktor Stępień Orzeł Nieborów 5
85 Marcin Kobierski Warta Sieradz 5
86 Kacper Kosior Andrespolia Wiśniowa Góra 5
87 Bruno Jackel Polonia Piotrków Trybunalski 5
88 Piotr Kobierski Jutrzenka Warta 5
89 Daniel Nowaczyk Polonia Piotrków Trybunalski 5
90 Robert Ogórek Stal Głowno 5
91 Tomasz Górecki ŁKS II Łódź 5
92 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 5
93 Kamil Andrysiak Boruta Zgierz 5
94 Damian Zawieja Warta Działoszyn 5
95 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 5
96 Dominik Jęcek Skalnik Sulejów 4
97 Adam Raszewski Polonia Piotrków Trybunalski 4
98 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 4
99 Patryk Ignatowski Stal Głowno 4
100 Jakub Fudała Boruta Zgierz 4
101 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 4
102 Krzysztof Felczak Andrespolia Wiśniowa Góra 4
103 Mateusz Misiak Boruta Zgierz 4
104 Dariusz Jarczewski Ner Poddębice 4
105 Michał Sopyła Jutrzenka Drzewce 4
106 Krzysztof Sut LKS Kwiatkowice 4
107 Damian Telus Ceramika Opoczno 4
108 Przemysław Sosnowski Warta Sieradz 4
109 Mieszko Lorenc ŁKS II Łódź 4
110 Karol Kruk Orzeł Nieborów 4
111 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 4
112 Michał Chądzyński Zjednoczeni Stryków 4
113 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 4
114 Damian Kopa Jutrzenka Drzewce 4
115 Jakub Janiszewski Warta Sieradz 3
116 Tomasz Siewiera Czarni Rząśnia 3
117 Adam Lewczuk Jutrzenka Warta 3
118 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 3
119 Kacper Wojtczyk Orkan Buczek 3
120 Łukasz Ściślewski Zjednoczeni Stryków 3
121 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 3
122 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 3
123 Wojciech Koperniak Jutrzenka Drzewce 3
124 Dawid Przybysz Polonia Piotrków Trybunalski 3
125 Krystian Marcioch Włókniarz Zelów 3
126 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 3
127 Damian Gul Skalnik Sulejów 3
128 Łukasz Kubiak LKS Kwiatkowice 3
129 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 3
130 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 3
131 Bartosz Kaczmarek Ceramika Opoczno 3
132 Witold Kubiak LKS Kwiatkowice 3
133 Damian Jasiński Czarni Rząśnia 3
134 Filip Borowiec Andrespolia Wiśniowa Góra 3
135 Antoni Waśkiewicz Stal Głowno 3
136 Paweł Majchrowski Włókniarz Zelów 3
137 Łukasz Świtała Warta Sieradz 3
138 Radosław Jurkowski Jutrzenka Warta 3
139 Mateusz Paczkowski Orzeł Nieborów 3
140 Jakub Owczarek Ner Poddębice 3
141 Rafał Burzyński Jutrzenka Warta 3
142 Mateusz Jaworski Zjednoczeni Stryków 3
143 Rafał Kuchciak Ner Poddębice 3
144 Mariusz Graczykowski Jutrzenka Warta 3
145 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 3
146 Michał Konecki Omega Kleszczów 3
147 Piotr Mielczarek Omega Kleszczów 3
148 Ricardo Guimaraes ŁKS II Łódź 3
149 Jakub Będor Stal Głowno 3
150 Damian Mospinek Stal Głowno 2
151 Filip Morkowski Warta Sieradz 2
152 Kamil Dąbek Czarni Rząśnia 2
153 Robert Oborowski Włókniarz Zelów 2
154 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 2
155 Adrian Czypicki ŁKS II Łódź 2
156 Maciej Stańczyk Omega Kleszczów 2
157 Maciej Stajewski Ner Poddębice 2
158 Daniel Waszczyk Ner Poddębice 2
159 Filip Barański Orkan Buczek 2
160 Bartosz Wuszt Czarni Rząśnia 2
161 Natan Meto Ceramika Opoczno 2
162 Kamil Drążczyk Skalnik Sulejów 2
163 Wiktor Jagodziński Polonia Piotrków Trybunalski 2
164 Roman Perizhok Zjednoczeni Stryków 2
165 Łukasz Wiśniewski Boruta Zgierz 2
166 Piotr Gryszkiewicz ŁKS II Łódź 2
167 Dariusz Gmosiński ŁKS II Łódź 2
168 Krystian Stolarczyk Warta Sieradz 2
169 Dawid Mielczarek Czarni Rząśnia 2
170 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 2
171 Daniel junio Da luz silva Polonia Piotrków Trybunalski 2
172 Eryk Smuga Omega Kleszczów 2
173 Dominik Grądzik Warta Działoszyn 2
174 Bartosz Pietrzak Boruta Zgierz 2
175 Tomasz Florczak Stal Głowno 2
176 Cyprian Lewandowski Jutrzenka Warta 2
177 Kacper Panfil Ceramika Opoczno 2
178 Tomasz Królikowski Warta Działoszyn 2
179 Dawid Fajks Andrespolia Wiśniowa Góra 2
180 Wojciech Kucharski Zjednoczeni Stryków 2
181 Mariusz Zawodziński Włókniarz Zelów 2
182 Dawid Pałyska Orkan Buczek 2
183 Dominik Młotkiewicz Jutrzenka Warta 2
184 Patryk Niciak Orkan Buczek 2
185 Patryk Tuliński Stal Głowno 2
186 Daniel Dymek Czarni Rząśnia 2
187 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 2
188 Jakub Bąbol Polonia Piotrków Trybunalski 2
189 Maciej Kwaśniak LKS Kwiatkowice 2
190 Michał Pawelec Włókniarz Zelów 2
191 Filip Mańka Ner Poddębice 2
192 Paweł Drągowski Warta Działoszyn 2
193 Szymon Piotrowski Czarni Rząśnia 2
194 Adam Król ŁKS II Łódź 2
195 Krystian Smolarek Jutrzenka Warta 2
196 Szymon Andrzejewski LKS Kwiatkowice 2
197 Arkadiusz Noga Skalnik Sulejów 2
198 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 2
199 Damian Knera Boruta Zgierz 2
200 Krystian Wojtczak Polonia Piotrków Trybunalski 2
201 Krzysztof Składowski Warta Sieradz 2
202 Adrian Fret Jutrzenka Warta 2
203 Dawid Szymczak Stal Głowno 2
204 Kacper Mikielski Warta Sieradz 2
205 Jakub Szulc Warta Sieradz 2
206 Daniel Wasiak Orzeł Nieborów 2
207 Paweł Krawczyk Jutrzenka Drzewce 2
208 Kacper Michnicki Warta Działoszyn 1
209 Daniel Lisowski Warta Działoszyn 1
210 Piotr Przezak Warta Działoszyn 1
211 Patryk Kaczmarek Pogoń Zduńska Wola 1
212 Marcel Kubiak Orkan Buczek 1
213 Jan Haczykowski Orzeł Nieborów 1
214 Tomasz Białas Ceramika Opoczno 1
215 Wiktor Kaczmarczyk Ceramika Opoczno 1
216 Jakub Dąbrowski Skalnik Sulejów 1
217 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 1
218 Marcin Mielczarski Polonia Piotrków Trybunalski 1
219 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
220 Łukasz Stangreciak Jutrzenka Drzewce 1
221 Marcin Szóstakiewicz Czarni Rząśnia 1
222 Piotr Jaworski Orzeł Nieborów 1
223 Tymoteusz Karasiński Polonia Piotrków Trybunalski 1
224 Maciej Mąkosza LKS Kwiatkowice 1
225 Jakub Borowiecki Orkan Buczek 1
226 Karol Pawlikowski Boruta Zgierz 1
227 Igor Tomaszewski Orzeł Nieborów 1
228 Albert Waśkiewicz Stal Głowno 1
229 Maciej Brodecki Jutrzenka Drzewce 1
230 Bartłomiej Seternus Warta Działoszyn 1
231 Jan Grad Jutrzenka Drzewce 1
232 Patryk Różycki LKS Kwiatkowice 1
233 Maciej Biernacki Skalnik Sulejów 1
234 Bartosz Pieniążek Omega Kleszczów 1
235 Mateusz Jaszczak Włókniarz Zelów 1
236 Kamil Drążkiewicz Skalnik Sulejów 1
237 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 1
238 Mieszko Śpiewak Orkan Buczek 1
239 Jędrzej Zając ŁKS II Łódź 1
240 Szymon Pelc Ner Poddębice 1
241 Robert Kowalik Omega Kleszczów 1
242 Dawid Malka LKS Kwiatkowice 1
243 Nataniel Balcerzyk Polonia Piotrków Trybunalski 1
244 Damian Wdowiak Włókniarz Zelów 1
245 Jan Nadolski Jutrzenka Warta 1
246 Serhii Paias Ner Poddębice 1
247 Piotr Gawlik Orzeł Nieborów 1
248 Bartłomiej Saternus Warta Działoszyn 1
249 Filip Mędrzycki Ceramika Opoczno 1
250 Kamil Piekielny Czarni Rząśnia 1
251 Jakub Sionkowski Czarni Rząśnia 1
252 Adrian Koch Czarni Rząśnia 1
253 Dawid Mazur Ner Poddębice 1
254 Hassane Kona Daou Ceramika Opoczno 1
255 Kacper Figurski Zjednoczeni Stryków 1
256 Adam Jarzyński Skalnik Sulejów 1
257 Michał Madejski Boruta Zgierz 1
258 Patryk Niedbała Omega Kleszczów 1
259 Damian Tomaszewski Ner Poddębice 1
260 Paweł Lipski Pogoń Zduńska Wola 1
261 Patryk Sławiński Pogoń Zduńska Wola 1
262 Kamil Kubiak Polonia Piotrków Trybunalski 1
263 Bartłomiej Krupa Orzeł Nieborów 1
264 Mateusz Sobociński Orzeł Nieborów 1
265 Adam Kowara Jutrzenka Drzewce 1
266 Kacper Cebulski Boruta Zgierz 1
267 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 1
268 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 1
269 Kamil Zemła Warta Działoszyn 1
270 Maciej Dudek Jutrzenka Warta 1
271 Szymon Szarpak Pogoń Zduńska Wola 1
272 Tadej Vidmajer ŁKS II Łódź 1
273 Robert Jarecki Jutrzenka Warta 1
274 Piotr Sekuła Orzeł Nieborów 1
275 Carlos Moros Garcia ŁKS II Łódź 1
276 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
277 Patryk Ręcicki Jutrzenka Warta 1
278 Rio Suzuki Polonia Piotrków Trybunalski 1
279 Filip Zatorski Omega Kleszczów 1
280 Rafał Swędrowski Pogoń Zduńska Wola 1
281 Aleksander Majerz Pogoń Zduńska Wola 1
282 Mateusz Boras Warta Działoszyn 1
283 Bartłomiej Grzyb Stal Głowno 1
284 Damian Bierzyński Boruta Zgierz 1
285 Paweł Kutkowski Orzeł Nieborów 1