IV liga łódzka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 12 34 11 1 0 39 5 34
2 GKS Bełchatów 12 33 11 0 1 53 7 46
3 Polonia Piotrków Trybunalski 12 24 7 3 2 23 11 12
4 Orkan Buczek 12 24 7 3 2 21 16 5
5 AKS SMS Łódź 12 23 6 5 1 23 11 12
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 20 6 2 4 21 16 5
7 Ceramika Opoczno 12 20 6 2 4 17 18 -1
8 KS Kutno 12 19 5 4 3 19 14 5
9 Skalnik Sulejów 12 19 6 1 5 26 25 1
10 RKS Radomsko 12 17 5 2 5 25 12 13
11 Boruta Zgierz 12 14 4 2 6 16 20 -4
12 Zjednoczeni Stryków 12 13 4 1 7 19 22 -3
13 Omega Kleszczów 12 13 4 1 7 15 22 -7
14 Jutrzenka Drzewce 12 13 4 1 7 12 34 -22
15 LKS Kwiatkowice 12 12 3 3 6 17 25 -8
16 Stal Niewiadów 10 11 3 2 5 15 25 -10
17 Pogoń Zduńska Wola 12 10 2 4 6 13 22 -9
18 Włókniarz Zelów 12 10 3 1 8 15 32 -17
19 WKS 1957 Wieluń 12 6 1 3 8 14 32 -18
20 Zryw Wygoda 12 4 1 1 10 12 34 -22
21 Stal Niewiadów 2 0 0 0 2 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Bełchatów 7 18 6 0 1 36 5 31
2 Widzew II Łódź 6 16 5 1 0 20 0 20
3 Polonia Piotrków Trybunalski 7 14 4 2 1 16 10 6
4 AKS SMS Łódź 5 11 3 2 0 14 7 7
5 Ceramika Opoczno 6 11 3 2 1 9 5 4
6 Skalnik Sulejów 5 10 3 1 1 13 7 6
7 Zjednoczeni Stryków 7 10 3 1 3 12 11 1
8 RKS Radomsko 5 9 3 0 2 14 4 10
9 Boruta Zgierz 7 9 3 0 4 9 11 -2
10 Jutrzenka Drzewce 6 9 3 0 3 7 12 -5
11 Orkan Buczek 6 8 2 2 2 10 14 -4
12 KS Kutno 7 8 2 2 3 7 6 1
13 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 7 2 1 2 8 8 0
14 LKS Kwiatkowice 6 6 2 0 4 8 12 -4
15 Stal Niewiadów 5 4 1 1 3 8 12 -4
16 Pogoń Zduńska Wola 6 4 0 4 2 8 10 -2
17 Omega Kleszczów 5 3 1 0 4 5 11 -6
18 Włókniarz Zelów 6 3 1 0 5 5 15 -10
19 WKS 1957 Wieluń 7 2 0 2 5 8 20 -12
20 Zryw Wygoda 5 0 0 0 5 2 13 -11
21 Stal Niewiadów 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew II Łódź 6 18 6 0 0 19 5 14
2 Orkan Buczek 6 16 5 1 0 11 2 9
3 GKS Bełchatów 5 15 5 0 0 17 2 15
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 13 4 1 2 13 8 5
5 AKS SMS Łódź 7 12 3 3 1 9 4 5
6 KS Kutno 5 11 3 2 0 12 8 4
7 Polonia Piotrków Trybunalski 5 10 3 1 1 7 1 6
8 Omega Kleszczów 7 10 3 1 3 10 11 -1
9 Ceramika Opoczno 6 9 3 0 3 8 13 -5
10 Skalnik Sulejów 7 9 3 0 4 13 18 -5
11 RKS Radomsko 7 8 2 2 3 11 8 3
12 Stal Niewiadów 5 7 2 1 2 7 13 -6
13 Włókniarz Zelów 6 7 2 1 3 10 17 -7
14 LKS Kwiatkowice 6 6 1 3 2 9 13 -4
15 Pogoń Zduńska Wola 6 6 2 0 4 5 12 -7
16 Boruta Zgierz 5 5 1 2 2 7 9 -2
17 Jutrzenka Drzewce 6 4 1 1 4 5 22 -17
18 WKS 1957 Wieluń 5 4 1 1 3 6 12 -6
19 Zryw Wygoda 7 4 1 1 5 10 21 -11
20 Zjednoczeni Stryków 5 3 1 0 4 7 11 -4
21 Stal Niewiadów 1 0 0 0 1 0 10 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jutrzenka Drzewce

Gospodarze Wynik Goście Data
RKS Radomsko 0 - 0 Jutrzenka Drzewce 19 listopada 2022
Jutrzenka Drzewce 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 12 listopada 2022
AKS SMS Łódź 0 - 0 Jutrzenka Drzewce 5 listopada 2022
Jutrzenka Drzewce 0 - 0 Orkan Buczek 29 października 2022
Ceramika Opoczno 0 - 0 Jutrzenka Drzewce 22 października 2022
Jutrzenka Drzewce 0 - 0 Pogoń Zduńska Wola 15 października 2022
Jutrzenka Drzewce 0 - 0 Włókniarz Zelów 8 października 2022
GKS Bełchatów 7 - 0 Jutrzenka Drzewce 2 października 2022
Jutrzenka Drzewce 0 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 24 września 2022
Boruta Zgierz 2 - 1 Jutrzenka Drzewce 17 września 2022
Jutrzenka Drzewce 0 - 3 Stal Niewiadów 10 września 2022
WKS 1957 Wieluń 2 - 2 Jutrzenka Drzewce 7 września 2022
Jutrzenka Drzewce 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 3 września 2022
Widzew II Łódź 6 - 0 Jutrzenka Drzewce 27 sierpnia 2022
Jutrzenka Drzewce 2 - 1 LKS Kwiatkowice 24 sierpnia 2022
KS Kutno 0 - 1 Jutrzenka Drzewce 20 sierpnia 2022
Jutrzenka Drzewce 1 - 3 Omega Kleszczów 13 sierpnia 2022
Skalnik Sulejów 5 - 1 Jutrzenka Drzewce 10 sierpnia 2022
Jutrzenka Drzewce 2 - 1 Zryw Wygoda 6 sierpnia 2022

IV liga łódzka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Mąka Widzew II Łódź 14
2 Łukasz Wroński GKS Bełchatów 12
3 Damian Warnecki GKS Bełchatów 10
4 Artur Golański GKS Bełchatów 10
5 Przemysław Zdybowicz GKS Bełchatów 9
6 Konrad Niedzielski Widzew II Łódź 9
7 Adrian Malicki Polonia Piotrków Trybunalski 8
8 Ryo Yoshioka Skalnik Sulejów 8
9 Mateusz Kempski Widzew II Łódź 8
10 Jakub Perek Jutrzenka Drzewce 8
11 Patryk Olszewski LKS Kwiatkowice 7
12 Marcin Kacela KS Kutno 7
13 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 7
14 Krystian Kolasa RKS Radomsko 7
15 Damian Szczepański Zryw Wygoda 7
16 Paweł Zawistowski AKS SMS Łódź 6
17 Kamil Cupriak Zjednoczeni Stryków 6
18 Mateusz Białek Stal Niewiadów 6
19 Wiktor Majewski Ceramika Opoczno 6
20 Igor Świątkiewicz Włókniarz Zelów 6
21 Przemysław Szewczyk Omega Kleszczów 5
22 Norbert Dregier Orkan Buczek 5
23 Krystian Białas RKS Radomsko 5
24 Mikołaj Cyrus WKS 1957 Wieluń 5
25 Patryk Pietrasiak AKS SMS Łódź 4
26 Kacper Figurski Boruta Zgierz 4
27 Karol Chmielewski Boruta Zgierz 4
28 Łukasz Rakowski Pogoń Zduńska Wola 4
29 Dariusz Dutkiewicz Skalnik Sulejów 4
30 Dawid Lenarcik Polonia Piotrków Trybunalski 4
31 Mikołaj Kamańczyk Zjednoczeni Stryków 4
32 Mateusz Śliwka Skalnik Sulejów 4
33 Bartłomiej Bartosiak GKS Bełchatów 3
34 Adam Gambka Polonia Piotrków Trybunalski 3
35 Dawid Świątek Stal Niewiadów 3
36 Kacper Nowakowski WKS 1957 Wieluń 3
37 Mateusz Jakubiak Polonia Piotrków Trybunalski 3
38 Emil Rulewicz AKS SMS Łódź 3
39 Maciej Witczak Skalnik Sulejów 3
40 Krystian Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
41 Bartłomiej Trzeboński GKS Bełchatów 3
42 Miłosz Kapica Omega Kleszczów 3
43 Damian Telus Ceramika Opoczno 3
44 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 3
45 Natan Meto Ceramika Opoczno 3
46 Bartosz Machaj RKS Radomsko 3
47 Kamil Wielgus KS Kutno 3
48 Michał Wolinowski Sokół Aleksandrów Łódzki 3
49 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
50 Daniel Potakowski Orkan Buczek 3
51 Dawid Telestak KS Kutno 3
52 Krystian Kruk Zryw Wygoda 2
53 Oskar Pióro Polonia Piotrków Trybunalski 2
54 Patryk Sławiński Pogoń Zduńska Wola 2
55 Mateusz Borcuch KS Kutno 2
56 Bartłomiej Madej Orkan Buczek 2
57 Szymon Sarnik GKS Bełchatów 2
58 Juliusz Molis RKS Radomsko 2
59 Adrian Kralkowski KS Kutno 2
60 Miłosz Turewicz Skalnik Sulejów 2
61 Patryk Tuliński Stal Niewiadów 2
62 Robert Matusiak WKS 1957 Wieluń 2
63 Krystian Wojtczak Boruta Zgierz 2
64 Patryk Miarka Zjednoczeni Stryków 2
65 Stanisław Domaniecki RKS Radomsko 2
66 Maciej Kowalczyk Boruta Zgierz 2
67 Sebastian Miśkowiec AKS SMS Łódź 2
68 Kamil Mituła WKS 1957 Wieluń 2
69 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 2
70 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 2
71 Aleksander Jończyk Sokół Aleksandrów Łódzki 2
72 Cezary Dominiak Jutrzenka Drzewce 2
73 Filip Przybułek Widzew II Łódź 2
74 Jardel Muniz Cruz LKS Kwiatkowice 2
75 Artur Gieraga AKS SMS Łódź 2
76 Bartosz Bujalski GKS Bełchatów 2
77 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 2
78 Łukasz Smolarczyk Skalnik Sulejów 2
79 Kacper Trenkner Widzew II Łódź 2
80 Jakub Załucki RKS Radomsko 2
81 Kacper Cebulski LKS Kwiatkowice 2
82 Alan Górowski LKS Kwiatkowice 1
83 Wojciech Guzek Zryw Wygoda 1
84 Rafał Bogus Zryw Wygoda 1
85 Bartosz Pieniążek Omega Kleszczów 1
86 Mikołaj Maschera Zjednoczeni Stryków 1
87 Karol Pawlikowski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
88 Dominik Głowiński KS Kutno 1
89 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 1
90 Dawid Owczarek Widzew II Łódź 1
91 Eryk Smuga Włókniarz Zelów 1
92 Adam Raszewski Polonia Piotrków Trybunalski 1
93 Oskar Korczyński Ceramika Opoczno 1
94 Jakub Mamełka AKS SMS Łódź 1
95 Szymon Młynarczyk Zjednoczeni Stryków 1
96 Wiktor Śmigielski RKS Radomsko 1
97 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 1
98 Adrian Leśniczuk Skalnik Sulejów 1
99 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
100 Michał Góral Sokół Aleksandrów Łódzki 1
101 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 1
102 Maciej Kazimierowicz Widzew II Łódź 1
103 Michał Cichacki LKS Kwiatkowice 1
104 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
105 Damian Związek AKS SMS Łódź 1
106 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 1
107 Piotr Gulej Stal Niewiadów 1
108 Marcin Juraś Zjednoczeni Stryków 1
109 Wiktor Stępień Pogoń Zduńska Wola 1
110 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
111 Igor Tomaszewski Zryw Wygoda 1
112 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
113 Tomasz Bąkowicz GKS Bełchatów 1
114 Mikołaj Grzelak GKS Bełchatów 1
115 Sebastian Zalepa Orkan Buczek 1
116 Krzysztof Wojciechowski Polonia Piotrków Trybunalski 1
117 Robert Ornafa Stal Niewiadów 1
118 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 1
119 Mateusz Jacuński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
120 Szymon Kunat Skalnik Sulejów 1
121 Igor Górniak RKS Radomsko 1
122 Bogdan Fokasiev Włókniarz Zelów 1
123 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 1
124 Adam Grzybowski Boruta Zgierz 1
125 Michał Robakiewicz Włókniarz Zelów 1
126 Adrian Pęgowski LKS Kwiatkowice 1
127 Kamil Bendkowski Włókniarz Zelów 1
128 Michał Włodarek RKS Radomsko 1
129 Tomasz Majsak Skalnik Sulejów 1
130 Joachim Pabiańczyk Boruta Zgierz 1
131 Piotr Białousko Boruta Zgierz 1
132 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 1
133 Adrian Gaugier Stal Niewiadów 1
134 Szymon Rosiak Włókniarz Zelów 1
135 Bartłomiej Tomski Włókniarz Zelów 1
136 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 1
137 Mateusz Wroński Pogoń Zduńska Wola 1
138 Dariusz Witkowski AKS SMS Łódź 1
139 Jakub Szaniec WKS 1957 Wieluń 1
140 Dariusz Gmosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
141 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 1
142 Filip Niźnikowski Jutrzenka Drzewce 1
143 Oskar Osiński Boruta Zgierz 1
144 Patryk Kowasz Pogoń Zduńska Wola 1
145 Dawid Stando Ceramika Opoczno 1
146 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 1
147 Kacper Panfil Ceramika Opoczno 1
148 Hubert Jakubiec Omega Kleszczów 1
149 Marcin Pękała Sokół Aleksandrów Łódzki 1
150 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 1
151 Kamil Jakubowski Zjednoczeni Stryków 1
152 Jakub Pachniewicz Stal Niewiadów 1
153 Kacper Dumicz AKS SMS Łódź 1
154 Kacper Piotrowski AKS SMS Łódź 1
155 Mateusz Turek Jutrzenka Drzewce 1
156 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
157 Łukasz Plichta Widzew II Łódź 1
158 Kacper Konstańczuk Orkan Buczek 1
159 Ignacy Dawid Widzew II Łódź 1
160 Michał Wójcicki WKS 1957 Wieluń 1
161 Robert Świątnicki Stal Niewiadów 1
162 Dawid Przybysz Zjednoczeni Stryków 1