Polonia Warszawa nie odpuszcza walki o awans do eWinner 2 ligi. Popularne "Czarne Koszule" w sobotę pewnie pokonały KS Kutno.

Od początku stroną przeważającą była Polonia Warszawa, która błyskawicznie wypracowała sobie przewagę na murawie. Podopieczni Rafała Smalca już w 5. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Damian Mosiejko. Popularne "Czarne Koszule" ani myślały się jednak zatrzymywać i szybko rozpoczęły poszukiwania trafienia numer dwa.

Gospodarze nie odpuszczali i w 17. minucie było już 2-0, a bramkę ponownie zdobył Damian Mosiejko. W kolejnych minutach zespół KS-u Kutno próbował nawiązać walkę z wyżej notowanym rywalem, ale Polonia dobrze prezentowała się w defensywie i skutecznie odpierała ataki rywala. Zespół z Warszawy także miał swoje sytuacje, ale szwankowała skuteczność i wynik nie uległ już zmianie do przerwy.

W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie, a Polonia nadal robiła swoje. Popularne "Czarne Koszule" lepiej prezentowały się na murawie, a od 65. minuty prowadziły już 3-0, po bramce Wojciecha Fadeckiego. Gospodarze w kolejnych minutach kontrolowali przebieg meczu oraz zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw do siatki trafił Piotr Marciniec, a wynik spotkania ustalił Szymon Lewicki.

Polonia Warszawa - KS Kutno 5-0 (2-0)

1-0 Damian Mosiejko (5)

2-0 Damian Mosiejko (17)

3-0 Wojciech Fadecki (65)

4-0 Piotr Marciniec (77)

5-0 Szymon Lewicki (90)