Trzecioligowiec z Radomska buduję kadrę na rundę wiosenną. Do ekipy z województwa łódzkiego trafili Piotr Basiuk oraz Mateusz Szela.

Piotr Basiuk oraz Mateusz Szela wzmocnili trzecioligowy RKS Radomsko. Basiuk ma 25 lat i występuje na pozycji pomocnika. Jesienią grał w Koronie Kielce, a w której barwach uzbierał pięć spotkań w Fortuna 1 lidze, dwa w 3 lidze gr. IV oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski. Szela zaś ma 21 lat i jest obrońcą, a w minionej rundzie rozegrał pięć spotkań w 2 lidze.

Basiuk to wychowanek Hutnika Warszawa. Kolejnym klubem w jego karierze była Legia Warszawa, a ponadto grał także w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki i Zniczu Pruszków. Szela zaś pierwsze kroki stawiał w Tęczy Krosno Odrzańskie. Kolejnym przystankiem było AP 21 Kraków, a także związany był z AP Profi Zielonki, Popradem Rytro oraz Sołą Oświęcim.


Foto: RKS Radomsko

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.