Stal Rzeszów pokonała na wyjeździe Hutnika Kraków

Piłkarze Stali Rzeszów idą jak burza w eWinner 2 lidze. Podopieczni Daniela Myśliwca tym razem pokonali na wyjeździe Hutnika Kraków i tym samym umocnili się na pierwszym miejscu.

więcej →

Rezerwy Lecha Poznań ograły pretendenta do awansu! Chojniczanka Chojnice w pokonanym polu

Piłkarze rezerw Lecha Poznań odnieśli ważne zwycięstwo w eWinner 2 lidze. Podopieczni Artura Węski ograli u siebie Chojniczankę Chojnice i tym samym zbliżyli się do niej na trzy punkty.

więcej →

Znicz Pruszków na remis z Olimpią Elbląg

Na inaugurację 13. kolejki eWinner 2 ligi, piłkarze Znicza Pruszków zremisowali u siebie z Olimpią Elbląg. Gospodarze z tego wyniku mogą być zadowoleni, bowiem przez ponad dwadzieścia minut grali w...

więcej →

Co dalej z przyszłością Pogoni Siedlce?

Niepokojące informacje napływają ze środowiska piłkarskiego w Siedlcach, jak informuje portal sportsiedlce.pl, klub może zniknąć ze szczebla centralnego piłkarskich rozgrywek w Polsce, klubowi grozi upadłość. 

więcej →

Po szalonej końcówce spotkania Stal Rzeszów zgarnia komplet punktów ze Śląskiem II Wrocław

W spotkaniu w ramach 12. kolejki eWinner 2 ligi na Stadionie Miejskim w Rzeszowie spotkały się drużyny Stali Rzeszów i Śląska II Wrocław. Obie drużyny miały coś do udowodnienia w...

więcej →

Koncertowa gra Chojniczanki dała wysokie zwycięstwo nad GKS-em Bełchatów

Podopieczni Tomasza Kafarskiego wysoko pokonali GKS Bełchatów 5:0. Spotkanie przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy nie dali się zaskoczyć dzięki czemu dopisują kolejne ważne 3 punkty.

więcej →

Nastąpiły zmiany w sztabie szkoleniowym Sokoła Ostróda

Drugoligowy Sokół Ostróda ogłosił nazwiska nowych członków sztabu szkoleniowego. Mowa tutaj o Macieju Czerkawskim oraz Szymonie Dujko-Domańskim. Jakie funkcje będą pełnić?

więcej →

eWinner 2 liga: Hutnik Kraków skompletował sztab szkoleniowy

Drugoligowy Hutnik Kraków skompletował sztab szkoleniowy - czytamy na oficjalnej stronie klubu. Znaleźli się w nim Rafał Skórski oraz Krzysztof Świątek.

więcej →

Stal Rzeszów bezbramkowo zremisowała z Ruchem Chorzów

W dzisiejszym hicie kolejki, goli nie stwierdzono. Stal Rzeszów zremisowała na wyjeździe z Ruchem Chorzów i tym samym nadal jest liderem eWinner 2 ligi.

więcej →

Motor Lublin bezbramkowo zremisował z Chojniczanką Chojnice

Bez goli na Arenie Lublin. Motor ugrał punkt z Chojniczanką Chojnice, a kibice zgromadzeni na meczu z pewnością liczyli na więcej.

więcej →

Znicz Pruszków podzielił się punktami z Radunią Stężyca

Nudy nie było w piątkowy wieczór w Pruszkowie. Miejscowy Znicz zremisował z beniaminkiem eWinner 2 ligi Radunią Stężyca, a kibice zgromadzeni na meczu zobaczyli cztery gole.

więcej →

Hubert Błaszczak został nowym trenerem Sokoła Ostróda

Znane jest nazwisko nowego szkoleniowca drugoligowego Sokoła Ostróda. Tym został Hubert Błaszczak, który na tym stanowisku zastąpił Jarosława Kotasa.

więcej →