Dariusz Szczerbal został nowym bramkarzem trzecioligowej Elany Toruń

Trzecioligowa Elana Toruń wzmacnia tyły. Jej szeregi zasilił Dariusz Szczerbal, który ostatnio związany był z ekstraklasowym Śląskiem Wrocław.

więcej →

Bartosz Żurek wzmocnił KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Do KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski dołączył kolejny zawodnik. Mowa o Bartoszu Żurku, który ostatnio reprezentował barwy pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.

więcej →

Były młodzieżowy reprezentant Azerbejdżanu zagra w Arłamowie Ustrzyki Dolne!

Arłamów Ustrzyki Dolne nie zatrzymuje się na rynku transferowym. Do zespołu Piotra Ożóga dołączył Elvin Damirov z PFK Kapaz, który jest byłym młodzieżowym reprezentantem Azerbejdżanu.

więcej →

Damian Kowalczyk został nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów

Ruch Chorzów ma nowego zawodnika. Mowa tutaj o Damianie Kowalczyku, który ostatnio występował w pierwszoligowym Chrobrym Głogów.

więcej →

Ciekawe wzmocnienie Arłamowa Ustrzyki Dolne! Pozyskał Mirze Basicia z SC Znojmo

Beniaminek 4 ligi podkarpackiej dokonał bardzo ciekawego wzmocnienia. Arłamów Ustrzyki Dolne, bo o nim mowa, pozyskał Mirze Basicia, który ostatnio reprezentował barwy trzecioligowego słowackiego SC Znojmo.

więcej →

Oskar Nowak został nowym zawodnikiem Sokoła Kleczew

Sokół Kleczew zarejestrował do rozgrywek 3 ligi gr. II Oskara Nowaka. Młody obrońca ostatnio był w kadrze Chojniczanki Chojnice, w której rozegrał dwa mecze w eWinner 2 lidze.

więcej →

Bartłomiej Żynel został nowym bramkarzem Stolema Gniewino

Beniaminek 3 ligi gr. II ma nowego bramkarza. Mowa tutaj o Stolemie Gniewino, którego szeregi zasilił Bartłomiej Żynel z rezerw Wisły Płock.

więcej →

Karol Drażdżewski zgłoszony przez Jarotę Jarocin

Trzecioligowy Jarota Jarocin ma nowego bramkarza. Do kadry ekipy z Wielkopolski został włączony Karol Drażdżewski, który ostatnio był związany z rezerwami Lecha Poznań.

więcej →

Aboubacar Conde został wypożyczony do Płomienia Dębe Wielkie

Wyjaśniła się przyszłość kolejnego piłkarza Stali Stalowa Wola. Aboubacar Conde, bo o nim mowa, został wypożyczony do Płomienia Dębe Wielkie.

więcej →

Gian Mendez wzmocnił Sokoła Ostróda

Także Sokół Ostróda postanowił wzmocnić się w ostatnim dniu okienka transferowego. Do ekipy dowodzonej przez Jarosława Kotasa, dołączył Gian Mendez z hiszpańskiego Mérida AD.

więcej →

Ciekawy transfer Wigier Suwałki! Pozyskały Fahda Aktaou

Wigry Suwałki w ostatnim dniu okienka transferowego, dokonały bardzo ciekawego wzmocnienia. Do ekipy Dawida Szulczka dołączył Fahd Aktaou, który w przeszłości występował w holenderskiej Eredivisie.

więcej →

Bartłomiej Kiełbasa kolejnym wzmocnieniem Stali Stalowa Wola

Do Stali Stalowa Wola dołączył jeszcze jeden nowy zawodnik. Został nim Bartłomiej Kiełbasa, który na zasadzie wypożyczenia z Apklan Resovii trafił na Hutniczą 10A.

więcej →

Owen Edosomwan zagra w portugalskiej ekstraklasie! Zostanie nowym piłkarzem CS Maritimo

Sensacyjny transfer 20-letniego Irlandczyka z Cosmosu Nowotaniec stał się faktem. Owen Edosomwan, bo o nim mowa, karierę kontynuował będzie w CS Maritimo, które gra w portugalskiej ekstraklasie.

więcej →

Daniel Pietraszkiewicz wypożyczony na rok do Apklan Resovii

Pierwszoligowa Apklan Resovia wypożyczyła piłkarza z PKO Ekstraklasy. Mowa tutaj o Danielu Pietraszkiewiczu, który na zasadzie transferu czasowego przeszedł z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

więcej →

Tomasz Wojcinowicz zostanie nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice

Tomasz Wójcinowicz zamieni Hutnika Kraków na Puszczę Niepołomice. 25-letni obrońca podpisał dwuletnią umowę, która obowiązywać będzie od 1 stycznia 2022 roku.

więcej →

Mariusz Rybicki oficjalnie w Wigrach Suwałki

Wigry Suwałki także nie próżnują i cały czas pozyskują nowych graczy. Dziś klub z województwa podlaskiego ogłosił, że jego nowym zawodnikiem został Mariusz Rybicki, który ostatnio grał w Warcie Poznań.

więcej →

Damian Kostkowski został wypożyczony do Kotwicy Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg nie próżnuje i cały czas jest aktywna na rynku transferowym. Do ekipy Dietmara Brehmera został wypożyczony Damian Kostkowski, który ostatnio występował w Stali Rzeszów.

więcej →

Stal Stalowa Wola ma nowego napastnika! To Daniel Świderski z Motoru Lublin

Stal Stalowa Wola potwierdziła kolejne wzmocnienie. Tym razem do ekipy Rolanda Thomasa dołączył nowy napastnik, a mowa tutaj o Danielu Świderskim z Motoru Lublin.

więcej →

Dominik Sadzawicki podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg nie próżnuje i nadal wzmacnia kadrę. Tym razem do ekipy Dietmara Brehmera dołączył Dominik Sadzawicki, który ostatnio występował w Stali Rzeszów.

więcej →

Ilias El Bouh wzmocnił Olimpię Elbląg

Drugoligowa Olimpia Elbląg pozyskała kolejnego gracza. Do ekipy dowodzonej przez Tomasza Grzegorczyka, dołączył Ilias El Bouh, który ostatnio reprezentował barwy Stali Stalowa Wola.

więcej →