Ion Gheorghe nowym piłkarzem Stali Mielec

PGE FKS Stal Mielec wzbogaciła swoje szeregi o nowego, utalentowanego piłkarza - Iona Gheorghe. 24-letni środkowy pomocnik, który dotychczas reprezentował barwy rumuńskiego klubu Sepsi OSK, dołączył do drużyny prowadzonej przez...

więcej →

Filip Modelski kolejnym wzmocnieniem Kotwicy Kołobrzeg

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg potwierdziła kolejne letnie wzmocnienie. Do ekipy z województwa zachodniopomorskiego dołączył Filip Modelski z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

więcej →

Piotr Witasik oficjalnie w Kotwicy Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg wzmacnia defensywę. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Piotr Witasik, który ostatnio występował w Olimpii Grudziądz.

więcej →

Marcel Gąsior w Motorze Lublin

Nowym zawodnikiem Motoru Lublin został Marcel Gąsior. Pomocnik ostatnio występował w Koronie Kielce, z którą wywalczył awans do PKO Ekstraklasy.

więcej →

Maciej Kowalski-Haberek nowym zawodnikiem Polonii Warszawa

Drugoligowa Polonia Warszawa nie próżnuje. Do ekipy ze stolicy kraju dołączył Maciej Kowalski-Haberek, który ostatnio występował w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

więcej →

Jakub Bojas podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Kotwica Kołobrzeg ma nowego piłkarza. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Jakub Bojas, który ostatnio występował w Olimpii Grudziądz.

więcej →

Mateusz Podstolak w Podlasiu Biała Podlaska

Ciekawego wzmocnienia dokonało Podlasie Biała Podlaska. Do ekipy z województwa lubelskiego dołączył Mateusz Podstolak, który ostatnio występował w Wólczance Wólka Pełkińska.

więcej →

Josip Soljić podpisał umowę z Kotwicą Kołobrzeg

Drugoligowa Kotwica Kołobrzeg potwierdziła kolejne wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Josip Soljić z Apklan Resovii.

więcej →

Maciej Firlej wrócił do Znicza Pruszków

Napastnik ponownie zagra w Zniczu Pruszków. Mowa o Macieju Firleju, który ostatnio reprezentował barwy Motoru Lublin.

więcej →

Szymon Jopek nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice

Kolejny piłkarz odszedł ze Stali Stalowa Wola. Tym razem mowa o Szymonie Jopku, który został nowym zawodnikiem Puszczy Niepołomice.

więcej →

Michał Fidziukiewicz wzmocnił Polonię Warszawa

Polonia Warszawa potwierdziła pierwsze letnie wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Michał Fidziukiewicz, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Wojciech Błyszko oficjalnie w Chojniczance Chojnice

Kolejny zawodnik Motoru Lubin zagra w Fortuna 1 lidze. Tym razem mowa o Wojciechu Błyszko, który związał się kontraktem z Chojniczanką Chojnice.

więcej →

Tomasz Swędrowski drugim letnim wzmocnieniem Ruchu Chorzów

Kolejne wzmocnienie Ruchu Chorzów potwierdzone. Do beniaminka Fortuna 1 ligi dołączył Tomasz Swędrowski, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Artur Pląskowski nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów

Pierwsze letnie wzmocnienie Ruchu Chorzów zostało potwierdzone. Do beniaminka Fortuna 1 ligi dołączył Artur Pląskowski, który ostatnio grał w Chojniczance Chojnice.

więcej →

Marek Majewski nowym bramkarzem TEXOM Sokoła Sieniawa

Trzecioligowy TEXOM Sokół Sieniawa ma nowego bramkarza. Do zespołu dołączył Marek Majewski z A-klasowego Sanu Stalowa Wola.

więcej →

Dmitri Mandricenco dołączył do drugoligowego Motoru Lublin

Do drugoligowego Motoru Lublin dołączył bardzo ciekawy zawodnik. Kontrakt z ekipą z województwa lubelskiego podpisał Dmitri Mandricenco, który ostatnio był związany z ukraińskim Irhułciem Petrowe.

więcej →

Matthew Korziewicz będzie grał w Wigrach Suwałki

Nowego bramkarza mają Wigry Suwałki. Do drugoligowca dołączył Matthew Korziewicz, który ostatnio był związany z TEXOM Sokołem Sieniawa.

więcej →

Sergiy Melinyshyn oficjalnie w ŁKS-ie Probudex Łagów

Szesnaste wzmocnienie ŁKS-u Probudex Łagów potwierdzone. Do ekipy z województwa świętokrzyskiego dołączył Sergiy Melinyshyn z drugoligowych ukraińskich Karpat Galych.

więcej →

Marcin Ryszka został nowym zawodnikiem Wisły Puławy

Beniaminek eWinner 2 ligi ma nowego piłkarza. Do Wisły Puławy dołączył Marcin Ryszka, który w rundzie jesiennej występował w GKS-ie Bełchatów.

więcej →

Denys Pochapskyi oficjalnie nowym piłkarzem Wisłoki Dębica

Wisłoka Dębica ma nowego piłkarza. Do ekipy "biało-zielonych" dołączył Denys Pochapskyi, który jest wychowankiem Szachtara Donieck.

więcej →