Kamil Bentkowski oficjalnie w Garbarni Kraków

Wiemy gdzie zagra Kamil Bentkowskiego, który w minionym sezonie reprezentował barwy KS-u Wiązownica. Nowym klubem pomocnik została drugoligowa Garbarnia Kraków.

więcej →

Błażej Radwanek kolejnym wzmocnieniem Wisłoki Dębica

Wisłoka Dębica konkretnie wzmacnia się na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Tym razem do zespołu Dariusza Kantora dołączył Błażej Radwanek z Garbarni Kraków.

więcej →

Dylan Ruiz-Diaz został wypożyczony do Wisły Puławy

Bardzo ciekawego transferu dokonała Wisła Puławy. Beniaminek eWinner 2 ligi wypożyczył Dylana Ruiza-Diaza ze Sportisu Łochowo.

więcej →

Kamil Słoma oficjalnie piłkarzem Wisłoki Dębica

Wisłoka Dębica potwierdziła kolejne letnie wzmocnienie. Do zespołu dowodzonego przez Dariusza Kantora dołączył Kamil Słoma, który ostatnio grał w Polonii Warszawa.

więcej →

Michał Nawrot został nowym zawodnikiem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski kontynuuje ofensywę transferową. Do zespołu "pomarańczowo-czarnych" trafił Michał Nawrot, ostatnio grał w Podhalu Nowy Targ.

więcej →

Przemysław Pęksa został wypożyczony do Avii Świdnik

Stal Rzeszów wypożyczyła kolejnego młodego zawodnika. Tym razem mowa o Przemysławie Pęksie, który w sezonie 2021/22 będzie występował w trzecioligowej Avii Świdnik.

więcej →

Mateusz Gancarczyk wzmocnił GKS Bełchatów

Spadkowicz z Fortuna 1 ligi potwierdził kolejne wzmocnienie. Do ekipy GKS-u Bełchatów dołączył Mateusz Gancarczyk, który ostatnio występował w Odrze Opole.

więcej →

Szymon Stanisławski oficjalnie w Olimpii Elbląg

Olimpia Elbląg buduje kadrę na sezon 2021/22 w eWinner 2 lidze. Do ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego dołączył Szymon Stanisławski z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

więcej →

Ivan Agudo Martinez oficjalnie w Siarce Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg nie próżnuje i także jest aktywna na rynku transferowym. Klub ogłosił, że jego nowym zawodnikiem został Ivan Agudo Martinez.

więcej →

Łukasz Sekulski wrócił do Wisły Płock

Wisła Płock wzmacnia formację ofensywną. Jak poinformował oficjalny internetowy klubu, do ekipy popularnych "Nafciarzy" dołączył Łukasz Sekulski, który w przeszłości występował w zespole z Mazowsza.

więcej →

Błażej Szczepanek został wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz

Kolejny młody zawodnik Stali Rzeszów w nadchodzącym sezonie będzie grał w wyższej lidze. Tym razem mowa o Błażeju Szczepanku, który został wypożyczony do Sandecji Nowy Sącz.

więcej →

Szymon Rak oraz Dawid Kuliga wzmocnili trzecioligową Wisłę Sandomierz

Wisła Sandomierz kompletuje kadrę na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Do ekipy "niebiesko-biało-czerwonych" dołączyli Szymon Rak z Motoru Lublin oraz Dawid Kuliga z Avii Świdnik.

więcej →

Bartłomiej Olszewski podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola potwierdziła kolejne letnie wzmocnienie. Do zespołu Rolanda Thomasa dołączył Bartłomiej Olszewski, który w sezonie 2020/21 występował w Pogoni Siedlce.

więcej →

Sławomir Duda podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola dokonała kolejnego wzmocnienia. Do zespołu "zielono-czarnych" dołączył Sławomir Duda, który ostatnio grał w Motorze Lublin.

więcej →

Rafał Górecki oraz Aleksander Stachnik wzmocnili Wisłokę Dębica

Trzecioligowa Wisłoka Dębica w czwartek potwierdziła dwa wzmocnienia. Do ekipy Dariusza Kantora dołączyli Rafał Górecki oraz Aleksander Stachnik.

więcej →

Rafał Adamek oficjalnie w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w lecie przechodzi rewolucję kadrową. Ekipa "pomarańczowo-czarnych" potwierdza że w nadchodzącym sezonie będzie walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Do zespołu Przemysława Cecherza dołączył Rafał Adamek.

więcej →

Mikołaj Smyłek podpisał umowę ze Stalą Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola buduje kadrę na nowy sezon w 3 lidze gr. IV. Dziś klub ogłosił kolejne wzmocnienie, a do ekipy Rolanda Thomasa dołączył Mikołaj Smyłek z Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

więcej →

Michał Stasz został nowym zawodnikiem Hutnika Kraków

Hutnik Kraków buduje kadrę na sezon 2021/22 w eWinner 2 lidze. Do ekipy Szymona Szydełki dołączył Michał Stasz, który ostatnio był piłkarzem czwartoligowych Karpat Krosno.

więcej →

Dariusz Kamiński wzmocnił pierwszoligowy GKS 1962 Jastrzębie

Po raz kolejny się potwierdza, że dobre występy w niższej lidze mogą być trampoliną do wyższej ligi. Tak jest właśnie w przypadku Dariusza Kamińskiego, który przeniósł się z Wisłoki Dębica...

więcej →

Adam Dobosz podisał umowę z GKS-em Bełchatów

GKS Bełchatów buduje kadrę na eWinner 2 ligę. Do ekipy z województwa łódzkiego dołączył Adam Dobosz, który ostatnio występował w Sokole Ostróda.

więcej →