30-letni Joaquim Claude Gonçalves Araújo został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Informacje te potwierdził stołeczny klub.

- Portugalczyk Claude Gonçalves podpisał kontrakt z Legią Warszawa do końca sezonu 2026/27 - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Legii Warszawa.

Grający na pozycji pomocnika piłkarz występował ostatnio w bułgarskim Łudogorec Razgrad. Według transfrmarkt wyceniany jest na 1,2 mln Euro.

-  Calude Gonçalves przychodzi do stolicy jako trzykrotny mistrz Bułgarii z Łudogorcem Razgrad, z którym występował w fazach grupowych Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA - poinformowała Legia Warszawa.

Calude Gonçalves ma 30 lat i urodził się we francuskim Propriano. Posiada także portugalski paszport i właśnie w barwach tej drugiej reprezentacji występował w drużynie narodowej U-20 (rozegrał 5 meczów).

Gonçalves jest wychowankiem AC Ajaccio (Francja). Później występował kolejno w takich klubach jak CD Tondela (Portugalia), Troyes AC (Francja), Gil Vicente FC (Portugalia) i wspomniany Ludogorets Razgrad (Bułgaria).


fot. legia.com

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.